Ebru Saitoğlu, Uzman Psikolog / Cinsel Terapist

Ebru Saitoğlu

Uzman Psikolog / Cinsel Terapist

RANDEVU AL

Seans

773

Danışan

524

Derece

4,9
Merhabalar. Ben, Uzman Psikolog ve Cinsel Terapist Ebru Saitoğlu.

2008 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim süresince; hastane, özel eğitim merkezleri, anaokulları ve yetiştirme yurtlarında staj deneyimlerim oldu.

Mezun olur olmaz Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı askeri lisede psikolog olarak görev aldım. Bu süre boyunca özellikle ergenlerle sınav kaygısı alanlarında çalışmalarım oldu. Velilere/anne ve babalara yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti sağladım; ihtiyaç duyulan konularda seminerler düzenledim.

2013 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinde “Uygulamalı Psikoloji” alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Postpartum Depresyonu ile ilgili bitirme projesi hazırladım.

11 yıl boyunca; çocuk, ergen ve yetişkinleri içeren yaş gruplarına yönelik danışmanlarla çalıştım ve çalışmaya devam etmekteyim.

Alanımla ilgili olarak Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneğinden (CETAD) 96 saat süpervizyonlu; Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, MMPI Kişilik Envanteri, Rorschach Mürekkep Lekesi Testi eğitimi ve Türk Psikologlar Derneğinden; Adli Psikoloji, Nöropsikolojik Test Bataryası eğitimlerini aldım.

Evimdeki Psikolog terapi platformu üzerinden dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

Sevgiler...

UZMANLIK ALANLARI

 • Cinsel İşlev Bozuklukları
 • Cinsel İsteksizlik
 • Cinsel Kimlik
 • Evlilik Sorunları
 • Bilişsel Davranış Terapisi
 • Aİle İçi Çatışmalar
 • Çift Problemleri
 • EMDR Terapisi
 • Ayrılma ve Boşanma Adaptasyonu
 • Bireysel ve Çift Terapisi
 • Kişilerarası İlişkiler
 • Çift ve Aile Danışmanlığı
 • Depresyon
 • Panik Atak
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • İletişim Problemleri
 • Stresle Başa Çıkma
 • Yas ve Kayıp Danışmanlığı
 • Fobiler
 • İlişki Problemleri
 • Travma ve Stres bozukluğu
 • Obsesyonlar
 • Öz Güven Problemleri
 • Ebeveyn Danışmanlığı
 • Çocuk ve Ergenlerde Cinsel Gelişim

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2011-2013 / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/İstanbul Ticaret Üniversitesi / Uygulamalı Psikoloji
 • 2003-2008 / Lisans / Türkiye/Ankara/Ankara Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 2020 İstanbul - EMDR Temel Düzey ve İleri Düzey Eğitimi.// Zion Psikiyatri Akademi
 • 2018 İstanbul - CETAD Cinsel Terapi Uygulama Sertifikası
 • 2012 İstanbul - Rorschach Testi Rorschach Mürekkep Lekesi Testi
 • 2018 İstanbul - 96 saat cinsel terapi süpervizyon CETAD
 • 2008 Ankara - Türk Psikologlar Derneği - Adli Psikolojiye Giriş Psikoloji
 • 2013 İstanbul - Minnesote Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI Testi Uygulama ve Yorumlaması) Psikoloji

Ebru Saitoğlu

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

çok ilgili dikkatli dinliyor ve analiz ediyor çok teşekkür ederim kendisine

Sert , güçlü bir okadarda pozitiv, arkadaşcı bir psikolog. Kısa zamanda uzatmadan tedaviye çalışıyor. Hoş bir görüşme oldu. Saygılar

Ebru hanım konuştukça konuşmanızı sağlayan ve içinizi dökmenizi kolaylaştıran biri. İlk görüşmemizdi ama anlaşılan son olmayacak...

Yine içim kapkara iken, içimi çok da basit düşünmemi sağlayarak bembeyaz bulutlarla kaplamamı sağladı sevgili Ebru Hanımcığım.. Dilerim onun da içi her zaman böyle bembeyaz olsun.. Çok teşekkür ediyorum kendisine..

Tanıtım kısmında "bireysel ve çift terapisi" yazması sebebiyle seansa katıldım ancak bunun için çift olmak gerektiğini söylemesi üzerine, ağzından kelimeleri zorla alarak ve zamanı doldurması gereken benmişim gibi ite kaka 25. Dakikaya kadar getirip görüşmeyi sonlandırdım. Âdeta ayaküstü birine birşey danışmış gibi hissettim. Sorunu çözme, kavrama hususunda en ufak bir yaklaşımı göremediğim gibi, bu çift terapisi ile olur, deyip bıraktı. Madem öyle, şu konuda bireysel terapi verilmemektedir yaz

Ebru Hanım danışanını çok dikkatli dinleyip, gerektiği yerde minicik bir soru ile insanın kendi kendine bir şeylerin cevabını vermesini sağlayan, kendinden emin ve son derece sıcak bir danışmandır. Öyle ki, ilk görüştüğümüz gün bile o kadar hızlı bir biçimde bağ kurdum ki, henüz çok kısa bir süredir görüşüyor olsak da ona olan güvenimden kaynaklı, çok rahat paylaşımda bulunup, hızlı çözülmeler yaşıyorum. Böylece girdiğim her bir seansın hızlıca etkisini yaşıyor oluyorum. Ciddi anlamda bakış açım

Bu Ebru Hanım'la dördüncü görüşmemdi. Sorunlarıma çok farklı bir açıdan bakmamı sağladı. İşinde uzman olduğu çok belli ve bunun yanında oldukça pozitif bir yaklaşımı var. Kendisiyle görüştüğüm haftalar kendimi çok daha iyi hissediyorum.

Mükemmel!!!

Çok teşekkür ederim

Ebru Hanıma teşekkürler

Çok faydalı oldu benim açımdan. Ebru hanım işinde oldukça başarılı bir uzman. Teşekkürler değerli yorumları için

Profesyönel ve dünya tatlısı bir terapist... İyi geldi... Beklemediğim derecede... Bana biri yardım ediyormuş gibi hissettim... Bunu yazarken ağladığıma inanamıyorum... Ne diyim?

Gayet iyiydi

Görüşmenin sonunda kendimi tüy gibi hafiflemiş hissettim.

ilk görüşme için gayet iyiydi, hiç çekinmeden çok rahat konuşabildim. bir sonraki seansı iple çekiyorum

Güzel bir giriş yaptık. Çok teşekkür ederim Ebru Hanım.

Çok iyiydi. Ebru Hanımın yapıcı tutumu ve rahatlatıcı sözleri için teşekkürler! <3

Çok teşekkür ederim Ebru hanım

Rahat hissettiriyor

Guler yuz ve samimiyetinin yaninda Olaylara objektif yaklaşan tecrübeli alanında uzman birisi. Görüşme almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Gercekten iyi bir cozumcu olaylari bakis acisi oldukca radikal ve net cok memnun kaldim daha once psikolog deneyimim olmasina ragmen cok farkli bir seansti.

Bu ilkti ama gerçekten Ebru hanım çözüm odaklı anlatır anlatmaz her şeyi anlıyor çok tecrübeli teşekkür ederim kendisine❤️ Tek tercihim olacak

Bu benim Ebru hanımla ikinci görüşmem .. Bugün içinden çıkamadığım sorunların çözümüne daha da yaklaştığımı anlıyorum. Bu seansta kendime zulmetmemem gerektiğini öğrendim. Her görüşme sonrasında değerlendirmemi sizlerle de paylaşacağım. Muhteşemdi.

Daha önce psikiyatri ve psikolog geçmişim olmasına rağmen, anlatmam gereken hiçbir şeyi danışmanıma anlatmadığımı Ebru hanım ile fark ettim. Anlatmam gereken daha çok şey olduğunu artık biliyorum. Bu ilk görüşme benim için pozitif ilk adım oldu. Ebru hanımın ön yargısız, samimi ve sıcak ses tonu beni bir hayli rahatlattı çok memnunum, teşekkürler.

Teşekkür ederim

İkinci görüşmemizde alıştırmalar konusunda anlaştık. Ben açıkçası yoğunluktan dolayı hikayemi hatırlayamayacağını düşünmüştüm ama kaldığımız yerden devam ettik. Uzun süreli bir iletişim hayal ediyorum ve bence bu açıdan Ebru Hanım çok rahatlatan bir yapıya sahip.

Çok tatlı bir kadın Ebru Hanım. Diğer terapiler için hemen randevu aldım.

Ebru Hanım, uslubü ve yaklaşımıyla kendimi çok iyi hissettirdi. Yorumlarına bakarak danışanı olmayı tercih etmiştim. Hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biri diyebilirim. Bakış açıma çok şey kattı ve göremediğim tüm ayrıntıları görmemi sağladı. Her şey için teşekkür ederim.

Çok tatlı bir hanımefendi konuştukça rahatladım o enerjiyi hissettirdi.

İlgili ve çözüm odaklı samimi ilk gorusmem olmasına rağmen çok yardımcı oldu

Ebru Hanım hayatımda tanıdığım en iyi psikolog diyebilirim samimiyeti ve olaylara farklı bakış açısıyla içinizi rahatlatıyor.Ebru Hanım ile attığımız adımlar sonrasında rahat uyku uyur oldum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. hayatımda tanıdığım en iyi insan ve doktor. Ebru Hanım her şey için teşekkür ediyroum

Gercekten iyi bir dinleyici ve verdigi tavsiyeleri uygulamamla hem kendimi daha iyi anladim hem de endiselerimi bir kenara birakip hayatimi yasamama yardimci oldu ve oluyor :) Tekrardan tesekkurler Ebru Hanim :)

Hayatımdaki ilk terapimdi. Ebru Hanım ile yaptığımız seanstan çok memnun kaldım. Kendisi iyi bir dinleyici. Gayet güzel bir şekilde aydınlanmamı sağladı. Kesinlikle kendisiyle terapilere devam edeceğim. Danışanı olduğum için çok mutluyum.

Ebru Hanım cok sabırlı bir dinleyici, görmezden geldigim gündelik problemleri cok hızlı bir sekilde anliz edip yorumlarını iletti. Bir arkadasınız gibi size yaklasıyor rahat rahat konusabileceginiz, tecrübeli bir hoca. Cok teşekkürler

Harika, çözümleyemediğim bir konuda çok güzel bir fikir verdi. İşime yarıyacağına eminim.

Herşey için Teşekkür ederiz. Güleryüz Samimiyet her şeye bedel.

Konuya hakim Ebru hanım kendinden emin konuşmalarına inanmamak imkansız oyüzden çok olumlu geçti görüşmem. Kendisine selamlar ve saygılarımı iletiyorum bu vesile ile.

Çok anlayışlı konulara profesyonel yaklaşan uzman kişilik, kesinlikle tavsiye ederim...

hoş sohbet memnun oldum

Ilk seansta bu kadar iyi anlaşılabileceğimi tahmin etmezdim.

Ebru Hanım ile yaptığım görüşme benim için çok olumlu geçti kendim ile ilgili kafam da oluşan tüm olumsuz düşüncelerin yersiz olduğunu sayesinde anladım ve bundan sonra nasıl bir yol izlemem konusunda bana yol gösterecek ipuçlarını gösterdi kendisine çok teşekkür ediyorum iç dünyam sayesinde rahatladı çok samimi ve güven aşılayan bir psikolog herkese tavsiye ediyorum tekrar tekrar çok teşekkürler .

Cok guler yuzlu, iyi bir dinleyici ve motive edici. Tesekkurler :)

Çok teşekkür ederim

çok verimli geçti çok teşekkür ediyorum ebru hanım.

İlgisi ve desteği için teşekkür ederim. Ses tonu bile insanı rahatlatmaya yetiyor.

Gerçekten mükemmel..

İçten ve samimi yaklaşımı ile sorunun tam merkezine ulaşabiliyor. Çok memnun kaldım, düzenli olarak görüşmeye devam edeceğim.

Cok güzeldi

İlk defa aramama rağmen mükemmel yaklaşım oldu, kendimi rahatladım hissettim , Ebru hanımın tavsiyelerini yerine getiricem 🙏

Çok iyi

Yorumsuz..

Cok Güzel bir görüsme oldu !!!!

Verimli, olaylara nasıl bakmanız gerektiğini ve neler yapabileceğinizi anlamanızı sağlıyor.

Ebru hanım çok başarılı bir danışman seans alacak herkese tavsiye ediyorum

Amacına ulaştı

İlk görüşmemdi, Sıcakkanlı, anlayışlı ve yol göstericiydi yaklaşımları, tekrar görüşmeye devam edeceğim

Çok faydalı oldu. Ebru hanımın yaklaşımı ve ilgisi çok iyi.

Çok iyi geçti, faydalı oldu.

devam ediyoruz, dediklerinizi aynen yapacağım

Ebru Hanım güzel yaklaşımınız desteğiniz içi çok teşekkür ederim

Her zamanki gibi süperdi

Fena sayılmaz

Çok faydalandığım bir görüşme oldu.bence işinde çok başarıl bir psikolog. Terapilerime onunla devam etme kararı aldım. Teşekkürler

çok yakın ve karşıdaki insanı rahatlattı

ilk defa görüşmeme rağmen Sakinleştirici sesiyle, kendimi daha iyi hissettim, kolay kolay karşısındakine açılabilen biri değilimdir aslında ama EBRU hanıma rahatlıkla herşeyimi anlatabildim benim için iyi bir başlangıç oldu ilerki seans larda daha iyi olacağına inanıyorum iyiki varsınız yardımlarında dolayı çok teşekkür ediyorum

Çok güzel

Mükemmel gerçekten

Yeterli ve faydalı buldum. Tavsiyeleri çok iyiydi. Tavsiye ediyorum.

Sakinleştirici sesiyle , yol gösterdiği akıl verdiği için doktoruma teşekkür ederim.

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?