Elif Özdil, Uzman Psikolog

Elif Özdil

Uzman Psikolog

RANDEVU AL

Seans

2488

Danışan

886

Derece

4,9
2004 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun olan Elif, aynı fakültede Sosyal Psikoloji Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamlamış ve uzman unvanını almıştır.

Bilkent Üniversitesinde öğrencilerle eğitim psikolojisi alanında ve özel eğitim alanlarında çalışmıştır. Bir buçuk yıl İspanya’da yaşayıp döndükten sonra yetişkinlerle çalışırken evlilik ve çift terapisine olan merakı üzerine programlara katılmış ve aile danışmanı unvanı almıştır.

Depresyondan panik atağa birçok farklı hasta grubuyla çalışmış; evlilik ve ikili ilişki sorunları olan çiftlerle çok güzel sonuçlar almıştır. Ayrıca, anne-baba tutumları ve çocuk psikolojisi üzerinde de deneyim sahibidir. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.

UZMANLIK ALANLARI

 • Çift ve Evlilik Terapisi
 • Aile Danışmanlığı
 • Depresyon
 • Kaygı ve Panik Atak
 • Travma
 • Boşanma
 • Sosyal Fobi
 • Utangaçlık
 • İş Sorunları
 • Stres Kontrolü
 • Öfke Kontrolü
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)
 • Zor Kişiliklerle Baş Etmek
 • Çocuk Psikolojisi
 • Anne-Baba Tutumları

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2005-2009 / Yüksek Lisans / Türkiye/Ankara/Ankara Üniversitesi / Sosyal Psikoloji
 • 2000-2004 / Lisans / Türkiye/ Ankara/ Ankara Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 2012 Türkiye/ Ankara/ MEB - Danışmanlık Eğitimi Aile Danışmanlığı

Elif Özdil

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Görüşmemiz çok iyi geçti, farklı bir bakış açısı dayım şu an çok rahatladım teşekkürler

Mükemmel

Çok rahatladım çok iyi geçti

En dipte hissedilen anda o dipten bir anda insani çıkaran sihirlibir gücünüz var gibi..iyi ki varsiniz

HARİKA

Dinleyen ve unuttuklarimizi hatirlatan naifligiyle rahatlatan nadir insanlardan birisi elif hanim.cok teşekkür ederim.haftayi bugünden iple cekiyorum

Elif hanimin Doğallığı cok rahat hissettirdigi icin mutlu oldum ilk görüşme olmasina ragmen iyi hissettim.diger seansi iple cekicem

Elif hanim guzel enerjisi ve bilgisiyle insani dustugu batakliktan cikariyor herkese tavsiye ediyorum

tüm ön yargılarımı tek görüşe ile kırdı Elif hocam.. İlk görüşmemiz olmasına rağmen muazzam iyi hissettim..ikinci seansımı iple çekiyorum

Çok memnun kaldım.Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli bir psikolog. Yeniden randevu alacagım.

Bir psikolog olarak kendisini tercih ettim. İlk seansta bile iyi geldi teşekkürler 🎈

Müthiş derecede pozitif, gerekli teknikleri uygulayabileceğim yolları öğrendiğim harika bir seanstı.

Elif hanım daha ilk görüşmemizden itibaren sanki tanıdık biriyle konuşuyormuş gibi hissettiren birisi bu da daha iyi açılmanızı ve kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayan bir faktör. Elif hanımdan okb ve beraberinde gelen depresif ruh hali hakkında yardım alıyorum. Umarım beraber güzel seanslarımız olacaktır.

Farklı bakış açısı sunarak daha yönlü düşünmemi sağladığı, farkındalığımı artırdığı için teşekkürler.

İlk defa tecrübe ettiğim bir görüşmeydi ve oldukça keyifli geçti. Elif Hn'dan güzel bir elektrik aldım , devam edeceğim umarım çok daha iyi gelecek.

Bir insanın gerçekten zaman zaman kendini dinleyen birisine ihtiyacı oluyor . Görüşmemiz güzel sonuçlara yol açsın diyor ve memnuniyetimi belirmek istiyorum 🙏🏻

Daha önce yüz yüze terapi almıştım, Elif hanımdan ilk defa online terapi aldım ve ilk görüşmeye istinaden görüşme çok güzel ve verimli geçti. ilk görüşmede bu kadar motive olacağımı düşünmezdim. elif hanım , gayet samimi detaylara dikkat eden ve sorunun nereden kaynaklandığını yakalayan bir terapist. il günden beni motive etti ve ölü toprağı serpilmiş olan ruhumu ayağa kaldırdı. buradan kendisine şükranlarımı sunuyorum ve bundan sonra ki terapi yolculuğuma kendisi ile devam edeceğim için umutlu

Elif hanımla gorusmek o kadar iyi hissettiriyor ki...hem konusuna hakim, hem güzel önerilerle geliyor hem de sıcacık kişiliği emin ellerde oldugum hissini pekiştiriyor. çok tesekkur ederim. sevgilerimle.

Elif Hanım samimi , huzur veren yargılamadan yardımcı olmaya çalışan bir psikolog. Onunla konuştuktan sonra kendimi cok iyi hissediyorum .İyı kı ona gelmisim. Ve bundan sonra da terapilerimiz devam edecek. Cok tesekkür ediyorum kendisine.

Sorulari ve nokta atisi tespitleri ile konusunda gercekten uzman oldugunu gercekten hissettirdi Elif Hanim.

Gayet pozitif ve karşısındakiyle rahatlıkla empati kurabilen birisi Elif Hanım. İlk görüşmem olmasına rağmen kendimi çok iyi hissettirdi. Beni anladığını görmek gerçekten bana çok iyi geldi. Kendisine teşekkür ediyorum

İkinci Görüşmemdi ve çok iyi gidiyor, çok teşekkür ederim..

kaliteli bir site ve elif hanim mukemel bir seans oldu tesekürler

mükemmel bir gorsume oldu tessekürler

Kendimi nasıl anlatırım derken bir baktım her şeyi anlatmışım:)) Çok iyi geldi, devam etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler

çok güzeldi elif hanım çok ilgili ve aşırı pozitif :)))

Mükemmel bir insansınız

Gerçekten çok çok iyi bir görüşmeydi olaylara nasıl bakmam gerektiğini farklı bir pencereden sundular hocamız. İlk görüşmemdi ve çok memnun kaldım çok teşekkürler

Cok guzel bir gorusmeydi cok tesekkurler

bireysel seansımızı yaptık ve çok verimliydi. Teşekkür ederim Hocam.

çift terapisi aldık ve ilk seans çok verimliydi devam edeceğiz. teşekkür ederiz çok...

Her zamanki gibi harika, Elif hanımın enerjisi ve yaklaşımı çok rahatlatıcı. Kisisel gelişimimde çok pozitif etkisini hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Elif hanım'a çok teşekkür ediyorum , çok nazik ve iyi bir dinleyici , fikirleri ve yönlendirmelerini muhakkak uygulayacağım , çok verimli olacağını düşünüyorum .

Güler yüzlü tatlı bir hanım rahatça konuşabildim tavsiyelerini ıygulayıp bi sonraki görüşmeye ladar neler değişmiş bakıcam

Elif hanım, hayatımı değiştiren insan. Ne yazsam hep eksik kalacak gibi. Mükemmel bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nasıl geçtiğini anlamadığım bir seans daha oldu, çok teşekkürler Elif Hanım

İlk görüşme ve ilk deneyimim olmasına rağmen çok güzel geçti.. başarılı tekrar görüşmek üzere 😇

Harikaydı. Tavsiye ederim

Her zamanki gibi çok güzel geçen bir seanstı, çok iyi geliyor bize Elif Hanım :)

Terapi için en buyuk korkum ikinci gorusmede ilk gorusmemizde anlattıklarımın hatırlanmaması, bazı seyleri tekrar tekrar anlatmak ve hassasiyetlerimin unutulması idi. ancak Elif hanım yine beni çok şaşırttı. çalışarak, herşeyi haturlayarak geldi. ve yonlendirmeleri o kadar degerli ki. harikasınız.

Tanışma seansınımızdan memnun kaldım. Bir sonraki seansta eşimle de tanışmanızı iple çekiyorum.

Elif hanım inanılmaz... Son derece başarılı bir uzman.

Çok teşekkürler Elif Hanım

Harika bir görüşmeydi Elif hanıma çok teşekkür ediyorum beni sabırla dinlediği ve anladığı için

Oldukça iyiydi, keyifli vakit geçirdim ve doğru noktalara odaklandığımızı düşünüyorum.

Samimiyeti ve kurduğu yakınlık gerçekten size de geçiyor ve konuşurken kendinizi çok rahat ifade edebiliyorsunuz. Çok verimliydi, iyi geleceğine şimdiden şüphem yok.

Çok memnun kaldım, çok iyi geldi, diyaloğu anlatışı çok akıcı ve netti

Elif Hanım'la kaygı bozukluğu-ilişki sorunları konularında terapiye başlayalı yaklaşık 1.5 ay oldu. İlk seansımızdan itibaren en ufak bir rahatsızlık hissetmeden kendisiyle iletişim kurabildim. Sorun olarak düşündüğünüz şeyin aslında asıl sorun olmadığını ve kaynağın çok farklı yerlerde olduğunu fark etmemi sağlayan, bilgi birikimine ve tavsiyelerine güvendiğim keşke daha önce çalışmaya başlasaydık diye düşündüğüm psikologdur. Tereddütsüz tavsiye edilir.

çok memnun kaldım

İlk defa terapi alan biri olarak Elif hanım ile görüşmem gayet memnun etti. Güler yüzlü sorun çözmeye olan odağı için teşekkürler.

çok verimli bir seanstı, Elif Hn'a çok teşekkür ediyorum

çok memnunum Elif Hn dan çok teşekkür ederim, ayrıca terapi bedeli çok uygun, çok büyük bir hizmet, teşekkür ederiz

Harika bir seansta bile sorunlara bir bakış açısı sundu pratik ve ictendi tavsiye ederim

Elif Hanım çok güler yüzlü kendimi tanımamda oldukça yardımcı düşüncelerimi yönlendirmem ve bakış açım konusunda oldukça iyi

Elif Hanım'la üçüncü görüşmemizi tamamladık. Bugüne kadar kendime verdiğim en güzel hediye Elif Hanım'la tanışmak olabilir. Bir dahaki görüşmemizi iple çekiyorum. Sevgilerimle.

çok iyi geçti teşekkür ederim Elif Hna

cok güzel ve verimli geçti

keşke daha uzun sürseydi.

İlk görüşmemiz oldukça verimliydi. Teşekkür ediyorum kendisine.

çok güzel ve rahatlatıcı bir sohbetti.

Aylardır görüşüyoruz,elif hanıma nasıl yorum yazmama hatasına düşmüşüm inanamıyorum. Okadar su gibi akıyor ki görüşmelerimiz. Kendisiyle olan iletişimimizi çok samimi buluyorum. Her türlü düşünceni paylaşma rahatlığını size çok güzel veriyor ve kendi fikirleri ve düşünce yöntemini size aksettirirkenki profesyonelliği gerçekten takdire şayan. Her görüşmemizde negatifi pozitife çevirme yeteneği ve bunu yaparken sizi asla sıkmadan ve bakış açınızı genişleterek yapmasıyla elif hanıma gerçekten çok t

Elif hanım mükemmelsiniz

İlk görüşmemiz olmasına rağmen oldukça verimliydi. Konuşmamız bölünmesin diye sürekli dakika uzattı. Elif Özdil'in anlamaya odaklı ve yönlendirme konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum.

çok rahatlatıcı ve doğaldı.teşekkürler

Her gorusmem gibi bu da gayet guzel gecti. Bu zamana kadar terapi aldigim en iyi psikolog. Sadece dinlemiyor, ayni zamanda kendi goruslerini soyluyor ve faydali onerilerde bulunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

elif hanım çok ilgili birisi ilk seans için görüşmemiz hoşuma gitti, görüntülü randevusunu da alıyorum yakın zamanda :)

Zorba insanlara karşı başetme konusunda Kibar bir dille yaşadığım sorunlarda ilişki de düşünce düzgün şekilde yansılmam gerektiğini ve ayrıntılar vererek. Bana benim lugatımla araştırma ödevi vererek. Üstün dökmenin videolarını izleye bilirsin diyerekten Beni araştırmaya ve düşünmeye yöneldi.

Baslangic icin güzeldi. Tabiki 45 dk bir zaman diliminde herseyin cözülücegi bir zaman degil. Ama en azindan sorunun kaynagini tespit edip nasil bir yol izlememiz hakkinda bilgi sahibi olduk. Tesekkür ederim!

Güzel geçti faydalı olacağına inanıyorum

Elif Hanımla durup tökezlediğim, bazen adlandıramadığım, içinden çıkamadığım tüm mevzuları tane tane ele alıyor ve çözümlüyoruz. O kadar iyi hissediyorum ki...Dört ay önce ben neredeyim diye sorarken şimdi hem mental olarak çok daha iyi ve güçlü bir yerdeyim, hem de yeni umutlar ve hayallerim var :)

Çok faydali bl seans oldu. İlk görüşmemiz olmasına rağmen hiç yabancılık çekmeden her şeyi anlatabildik, objektif ve yararlı gorusler aldık. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Bağlantı kaliteliydi. Elif Hanım bizi sabırla dinledi ve sorunlarımıza yönelik yapıcı öneri ve yönlendirmelerde bulundu.

Çok Anlayışlı işini bilen iyi bir pisko lockz elif hanımla konuştum zaman kendimi çok rahatlamış hissediyorum

Harikaydı verdiği tavsiyeler gerçekten en çok ihtiyacım olduğu zaman bana destek oldu

İlişkimle ve kıskançlığımla ilgili yaşadığım problemlerden dolayı artık kendimi kontrol edemediğim bir duruma gelmiştim ve Elif hanım ile yaptığım görüşme beni o kadar motive etti ve hayata farklı bir pencereden bakmamı sağladı ki ses tonundaki samimiyetten ilgisinden çözüm sunmaya çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Bu kadın tam bir iyileştirici Mükemmel ve üstün Çok çok iyi bit seans tı..

Elif Hanım çok ilgili ve nokta atışı yapıyor. Ilk görüşmem mesajlaydı ancak çok etkiliydi.

Yararlı oldu

Elif hanımla ilk seansımı gerçekleştirdim . Mesajla olmasına rağmen çok etkiliydi. Kendisi nokta atışlar yapıyor ve gerçekten iyi hissettiriyor.

Enerjisi yüksek biri.. Konuşmak ve anlaşılmak gerçekten rahatlattı teşekkür ederim Elif hanım

gayet güzeldi

Enerjisi müthiş, verdiği tavsiyeler ve gösterdiği yollar o kadar tedavi edici ki. İyi ki bu yola Elif Hanım ile çıkmışım :))

Benim icin olumlu bir gorusme oldu. Elif hanimla tanismaktan memnun oldum. Beni bikmadan dinledi ve inaniyorum ki birseyleri birlikte asacagiz. Ben memnun kladim:)

ilk görüşmemiz oldu, bence rahat ve konforlu geçti, teşekkürler

İkinci görüşmemizde değişim gözle görülür düzeydeydi. Kendimi çok daha iyi hissediyorum. İyi ki kendisiyle terapi yapmışız. Her şey için çok teşekkürler.

Elif Hanım'la ilk görüşmemizde kendimi çok rahatlamış hissettim. Bana önerdiği teknikleri uygulamaya başladım ve çok daha iyi hissettim.

Harika bir seanstı , hastalığı yenmeyi başarabileceğime olan inancım arttı.

mukemmel

Kısa sürede güzel tespitler oldu teşekkür ederim Bi sonraki seansta görüşmek dileği ile..

Gerçekten çok yararını gördüm kendinizi değerli hissediyorsunuz ve sıkıntılardan arınıyorsunuz Elif hanım çok teşekkür ederim 😊

Ilk gorusme cok olumluydu. Elif Hanimi tanidigim icin cok mutluyum. Gorusmeye devam edecegim.

güzel bir başlangıçtı :)

Harikaydi işinin eri bir bayan daha ilk konuşmadan cok etkili oldu kesinlikle tavsiye ediyorum 🥰🥰🥰

Elif Hanim her zamanki gibi cok yardimci oldunuz, cok tesekkür ederiz...

Mükemmel gecti

Sanırım terapistimi buldum! :)

Gerçekten çok rahatlatıcı

Elif hanim size ne kadar tesekkür etsek az... Emeginize saglik, bizi tekrar eski günlerimize döndürdünüz...

Ilk seans olmasina ragmen oldukca rahatlamis ve huzurlu hissettim. Sizi gercekten dinleyen ve anlayan biri olmasi mukemmel bir duygu

Her zamanki gibi etkili. İyi sonuçlar alacağımı umuyorum. İkinci hatta ilk seanstan etkilerini görmeye başlamıştım.

Teknikleri çok etkili. Çok anlayışlı ve çözüm odaklı bir psikolog. Teşekkür ediyorum

Görüşme sonrası kafamda karmaşık olan konular netleşti. Kendime sorduğum soruların cevabını bulabildim. Bundan sonraki seanslarıma Elif Hanımla devam etmeyi düşünüyorum. Yaklaşımı ve tespitleri gayet profesyonelceydi. İyi bir rehber.

Sakinleştirici

enerjisi çok güzel birisi ve çok ilgili.

Çok verimli geçti. Gerçekten kendimi iyi hissettim. Teşekkür ederim

Cok tesekkürler, verimli bir görüsme oldu

Muazzam.elif hanım ile görüşme sonrasında kendim ile ilgili düşüncelerim değişmeye başladı.Doğru analizleriyle yön verdi diyebilirim.Teşekkür ederim.

Sıcak kanlı ve anlayışlı birisi, faydalı bir sohbet oldu benim için.

İyi bir başlangıç oldu, teşekkür ederim.

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?