• Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Bilinçli Farkındalık (Mindfulness)
 • Panik Atak
 • Erteleme/Motivasyon Problemleri
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
Klinik Psikolog Esen Meltem Kaplan MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

2021-2023

Yüksek Lisans

Bahçeşehir Üniversitesi

Klinik Psikoloji


2016-2019

Lisans

Bahçeşehir Üniversitesi

Psikoloji


2015-2019

Lisans

Bahçeşehir Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik


Esen Meltem Kaplan

Klinik Psikolog
 • 2 Yıllık üye
 • 829 seans
 • 102 danışan
 • 51 yorum
 • 5 puan

51,72$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%25 İndirimli)

Esen Meltem Kaplan, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ve Psikoloji bölümlerinde tamamlamıştır.  Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Bitirme tezini, "Öz-Şefkatin Moderatör Etkisinde Bilişsel Çarpıtmalar ve Uyku Kalitesi Arasındaki İlişkisinin İncelenmesi" konusunda yazmıştır. 

Kaplan, lisans eğitimi süresince Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ile danışan görmüştür. Farklı okullarda ise staj deneyimleri olmuştur. Yüksek lisans programı kapsamında özel bir psikiyatri ve nöroloji hastanesinde nevrotik, psikotik ve borderline düzlemde seyreden birçok klinik vakayı gözlemleme fırsatı olmuştur. Türk Psikologlar Derneği ve Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği asil üyesidir. Bilişsel Davranışçı Terapi alanında uzmanlığı bulunmaktadır fakat Psikodinamik Terapi, Varoluşçu Terapi gibi farklı ekollerden de destek almaktadır.

2019 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Psikodinamik Terapi, Psikodrama, Mindfulness, Aile Danışmanlığı, Mesleki Danışmanlık, Grup Terapisi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı ve Şema Terapi eğitimlerini tamamlamıştır.

Esen Meltem Kaplan, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Bilişsel Davranışçı Terapi

Bilinçli Farkındalık (Mindfulness)

Panik Atak

Erteleme/Motivasyon Problemleri

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Çift Terapisi

Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu

Depresyon

Stres Kontrolü

Oyun Bağımlılığı

Mobbing Sorunları

Borderline Kişilik Bozukluğu

Öfke Kontrol Problemi

Duygusal İlişki Problemleri

Bipolar Bozukluk

Lakanyen (Lacan) Yaklaşım

Öz Şefkat

Şema Terapi

Psikodinamik Terapi

Yas Danışmanlığı

Yeme Bozuklukları

2023

İstanbul - Şema Terapi Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

2022

İstanbul - Psikodinamik Terapi Klinik Psikoloji

2022

İstanbul - Mindfulness Psikoloji

2022

İstanbul - Bilişsel Davranışçı Terapi İzmir Psikoloji Ensititüsü

2022

İstanbul - MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) Moodist Psikiyatri Hastanesi

2019

İstanbul - Krize Müdahale ve Travma Psikolojik Danışmanlık

2018

İstanbul - Kariyer Danışmanlığı Psikolojik Danışmanlık

2018

İstanbul - Transaksiyonel Analiz Psikolojik Danışmanlık

2018

İstanbul - Aile Terapisi Psikolojik Danışmanlık

2018

İstanbul - Psikodramaya Giriş Psikolojik Danışmanlık

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

147,41 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

206,88 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%25 İndirimli)

387,90 USD

10 Adet Seans Paketi

Esen Meltem Kaplan Danışan Yorumları

Ahmet

24 Mart 2024 Pazar 23:01

Ilk gorusmemizdi, gayet guzeldi hersey


İlke

20 Mart 2024 Çarşamba 23:12

Meltemle ilk seansımı gerçekleştirdim. Sabırla ve ilgiyle beni dinleyerek sonraki seansların gidişatını gayet açık ve anlaşılır bir dille bana aktardı. Anlaşıldığımı hissettiğim ve somut adımlarla ilerleneceğini öğrendiğim için içim rahat. Teşekkür ederim.


Elçi

16 Şubat 2024 Cuma 18:32

Benim açımdan çok olumlu bir seans oldu, gayet memnun kaldım.


Cansın

8 Kasım 2023 Çarşamba 13:25

ikinci görüşmemizi tamamladık. uzun bir terapist arayışı ve çeşitli denemelerden sonra ilk defa ilk seansta elektriğimiz uyuştu. günlük anksiyetelerim üzerine çalışıyoruz ve kendimi terapi esnasında güvende hissediyorum. uzun ve verimli bir yolumuz olmasını diliyorum.


sila

7 Ekim 2023 Cumartesi 18:17

uzun süredir aynı noktada kalıp hiçbir ilerleme kazanamamışlık hissinden, yeniden yeni bir yolculuğa başlama sürecinde iyi bir yol arkadaşı olacağına inanıyorum. ilk seansımız olumlu geçti. bana kendimi ifade ederken kaygılanmamamla ilgili verdiği güven için teşekkür ederim.


damla

21 Eylül 2023 Perşembe 19:57

meltem hanımla başladığımız yolculuğun iyi bir şekilde geçeceğini hissediyorum. Kendisi çok cana yakın ve sevecen biri bu süreci çok kolaylaştırıyor.


Berry

8 Eylül 2023 Cuma 00:08

Meltem hanımla henüz 2 seans yaptık. Ben kendisinin beni pür dikkat dinlediğini ve sorunlarıma çözüm yolları aradığından şimdiden emin oldum. Kendisi ile görüştükçe tüm sıkıntılarımı bertaraf edeceğime eminim. İşini severek yapan güleryüzlü biri.


GÜLNUR

5 Eylül 2023 Salı 20:13

Bugün 3. seansımızı tamamladık. Birkaç gün önce yaşadığım olay neticesinde kafa karışıklığı ve duygu karmaşam hat safhadayken ve yine aynı olaydan beri iştahımı neredeyse tamamen kaybetmişken seansta bu konu ile ilgili beni zorlasa da yaşattığın farkındalık için çok teşekkür ederim Meltem :) Seans sırasında bir türlü çıkarım yapamadığım rüya detaylarımı seans bittikten birkaç dk sonra farketmeye başladım :) Yönlendirdiğin konu ile ilgili kafamda bir sürü şey canlandı. Daha hiçbir şey yapmadan bile şu an kendimi inanılmaz rahatlamış hissediyorum söyleyeceklerimi düşününce. Beni bu kasvet yumağı halimden kurtardığın ve kafamdaki sisleri dağıttığın için ne kadar minnettarım bilemezsin. Göğe yükselmiş gibi hissediyorum. Bu arada yorumumu şapur şupur meyvemi yedikten sonra yazdım <3


Çiko

5 Eylül 2023 Salı 16:14

İlk görüşme olmasına rağmen çok olumlu geçti. Çok tesekkur ederim.


GÜLNUR

29 Ağustos 2023 Salı 22:38

Henüz ikinci seansımızdayız ve Meltem'den gayet memnunum. Ne şekilde ilerleyeceğimizi anladığım kadarıyla kararlaştırdık. Asla yargılayıcı vs. davranmadığı için düşüncelerimi ve içimi rahatlıkla açabiliyorum. Düşündüğünde konuşması ve anlatması zor gelenler var ise özellikle bunu belirtmek istedim. Heyecanla daha ileri gideceğimiz günleri bekliyorum :)


oğulcan

28 Ağustos 2023 Pazartesi 17:15

Meltem'le bugün ikinci görüşmemizi tamamladık. DEHB kaynaklı problemlerimle ilgili görüşmeye başladık. Bence iki görüşme de oldukça verimli geçti. Dinlendiğimi hissediyorum (pun intended :D). Problem ve çözüm odaklı ilerliyoruz, bu nedenle hızlı ve sonuç alarak ilerlediğimizi düşünüyorum. Gelecek görüşmeler için de son derece umutluyum. Heyecanla bekliyorum. Teşekkürler!


Ebru

7 Ağustos 2023 Pazartesi 17:24

gorusmemizde bilişsel davranış terapisi hakkında konustuk. Meltem sunum yapıp ornekler ile konuyu anlattı. Kendimle yeni bir keşifte gibiyim. öğrendiğim yöntemleri deneyeceğim.


Burak

4 Ağustos 2023 Cuma 01:02

İlk görüşmem çok güzel geçti gerçekten profesyonelliği his ediyorsunuz yargilanmadan dinlenmek güzeldi


Eylül

12 Temmuz 2023 Çarşamba 16:25

Meltem ile 2022 Aralık'ta çok depresif ve yardıma ihtiyaç duyduğum bir dönemde tanıştım. İlk defa terapi almaya başladım ve kendime yaptığım en güzel yatırımdı diyebilirim. 7 ay kadar süren, yanlış saymadıysam 29 görüşme yaptık. Bırakmaya çok niyetim yoktu ama ekonomik sebeplerimden ötürü bilmediğim bir süre kadar görüşmelere ara vermek durumundayım. Kendisi hep çok anlayışlıydı. Görüşmelerimiz süresince kendime dair kendim bile farkına varamadığım şeyleri fark etmemi sağladı. 2 yıldan uzun süredir kullanmakta olduğum antidepresanları kendisinin yardımıyla bırakabilecek duruma geldim (elbette doktor gözetiminde). İhtiyacım olan temel şey aslında dinlenilmekmiş. Meltem bana bunu fazlasıyla sağladı. Görüşmelerin başında belki sihirli bir değnek beklediğim için aniden iyi olurum sanmıştım, terapiye ilk defa başlayacak birileri bunları okuyorsa öncelikle bunu belirteyim, böyle olmayacak. Sancılı ve uzun bir süreç bu. İnişler çıkışlar da olacak, ilerlemiyor gibi hissettiğiniz zamanlar da olacak, bazen ise tek seansta bütün sorunlarınız çözülmüş gibi hissedeceksiniz (tabii ki sonraki seansta aslında çözülmediğini fark edip duvara toslamış gibi olacaksınız). Ama terapiye başladığım zamanki mental durumum, kendime ve etrafıma bakışımla şu anı karşılaştırırsam gerçekten kırk fırın ekmek yediğimi söyleyebilirim. Düzenli intihar düşünceleri olan, aynaya bakmaktan korkan, sürekli tıkınırcasına yeme atakları yaşayan ve her günü “Eh, bugün de hayatta kaldık” diye bitiren birinden, bir şeyleri değiştirmeye istekli ve (beni en mutlu eden ve şaşırtan şey bu) HAYAL KURAN, evet geleceğe dair ümitleri olan ve hayal kurabilen birine dönüşmüşüm. Uzun lafın kısası, belki bir iki ay, belki yıllar sürecek bir şey terapi süreci ama başladığınız yerle karşılaştırınca gerçekten çok ilerlemiş olacaksınız. Meltem'e gerçekten çok teşekkür ederim. Hayatımı o kadar değiştirdin ki, muhtemelen kendin bile bunun bu kadar farkında değilsindir. Günlük yaşamımda yarattığın bu dramatik değişimin seni de hayatında güzelliklerle bulması dileğiyle. Kendine çok iyi bak, umarım yakın zamanda tekrar görüşebiliriz. Depresif bir halimle değil de, günlük yaşam hakkında iki laflamak için elbette :)


elnur

2 Haziran 2023 Cuma 17:45

Meltem hanım ile bu gün seanslarımızı sonlandırdık. Meltem hanımın desteği sayesinde çok yol kat ettim. Olduğum yerden, bulunduğum yere gelmek ve olabileceğim yeri görmek çok güzel, bana kattığı farkındalık, bakış açısı, özgüvenle kendimi çok daha iyi hissediyorum. Samimi yaklaşımı, yaptığı yorumlar ve kattığı farkındalıklar sayesinde her seans sonunda kendimi çok daha iyi ve ilerde hissettim. Her şey için çok teşekkür ederim. İçinden çıkamadığım durumlar karşısında danışanı olmaya devam edeceğim. Samimiyetle önerebileceğim bir isim.


SEHER

2 Haziran 2023 Cuma 09:05

Yaklaşık 5 aydır süren terapim boyunca, beni her zaman can kulağı ile dinledi. En büyük endişem anlattıklarımın dinlenmemesiydi ama hiç böyle bir hisse kapılmadım. Aksine bana dair detayları hep hatırlaması işini ne kadar iyi yaptığını ve anlattıklarıma ne kadar önem verdiğini bir kez daha görmeme sebep oldu. İlk terapiye başladığımda, Nasıl olacak? Her şey yoluna girecek mi? Terapiye devam edebilecek miyim diye birçok endişem vardı. Şu an geldiğim noktada iyi ki terapiye başlamışım ve iyi ki Meltem ile tanışmışım diyorum. Bu süreçte bana destek olduğu için yönlendirmeleri için ve bana kattıkları için kendisine çok teşekkür ederim. Bir gün yine terapiye ihtiyacım olduğunda ilk senin kapını çalacağım :)


Zeynep

24 Mayıs 2023 Çarşamba 17:23

İlk defa kendimi rahat ifade edebildim, çok güzel dinledi hızımı alamayıp laf arasına girdiğimde bile önceliği bana verdi. Kendime ait bir şeyler yapmanin verdiği bu huzurda Meltem hanımın bana vereceği destek çok kıymetli ve bana çok iyi gelecek bunu hissedebiliyorum ve teşekkür ediyorum 😊


Esra

15 Mayıs 2023 Pazartesi 20:02

Kendimi biraz daha fark ettiğim bir hafta oldu. Meltemle konuşmak bile bana iyi geliyor… konuştukça kendimi keşfetmeye başlıyorum.


basakb

15 Mayıs 2023 Pazartesi 15:51

İlk gorusmeme gore gayet guzel bi terapiydi, anlattiklarimi guzel bi sekilde dinlemesi ara ara yorum yapip icinde oldugum durum acisindan bilgilendirme yapmasi sadece dinlemeyip karsilikli konusup soru sormasi vs. her seyiyle guzel bir ilk terapiydi <3


Büşra

13 Mayıs 2023 Cumartesi 21:28

Dingin ve sakin tavrı ile ne kadar gergin olursam olayım tavrı bana da nüksediyor ve gerek yerinde bakış açıları gerekse tutumu sebebiyle çok rahatlıyorum. Arkadaşlarımız, sevdiklerimiz ile sorunlarımızı her zaman konuşuruz fakat uzman bir kişi ile paylaşmak en doğrusu ve kişiye en iyi geleni. Seanslarımıza devam etmekten çok memnunum.


Büşra

5 Mayıs 2023 Cuma 19:35

İlk seansımızı gerçekleştirdik, uzun bir yolculuk olacağını biliyordum ama kendisinin de bu yolculukta memnuniyetle bana eşlik edeceğinin hissiyatı benim içime çok işledi. Güzel bir mutluluk içindeyim, sorunları tek tek ele almak, buna karşı geliştireceğimiz yöntemleri uzman bir kişiyle konuşmak bana çok iyi geldi. Profesyonel bir destek her zaman büyük bir adım ve gerekli olarak düşünüyordum, bu yolda Meltem ile karşılaştığıma çok mutluyum.


Esra

16 Nisan 2023 Pazar 21:06

Gayet verimliydi. Psikoloğumla aramdaki iletişim uyumluydu. Güzel başladık güzel devam edeceğini düşünüyorum.


gökçe nur namlı

16 Nisan 2023 Pazar 00:23

İlk seansımız çok başarılı geçti. Çok samimi ve içten bulduğum için birlikte güzel bir yolda ilerleyebileceğimize inanıyorum.


sude

14 Nisan 2023 Cuma 19:05

Meltem hanım çok sıcak ve ilgiliydi beni dinlerken. Kendimi anlatırken rahat hissettim. Terapiye devam etmenin bana iyi geliceğini düşünüyorum 🥰.


meryem

12 Nisan 2023 Çarşamba 19:56

İlk görüşmemizdi ama ilk birkaç dakikadan sonra sohbetin bana çok şey kattığını fark ettim. Meltem Hanım'ın çok olumlu ve takdir edici bir tavrı var, geleceğe iyimser bakmanızı sağlıyor. Gelecek seansları sabırsızlıkla bekliyorum ve bunun için ona minnettarım. onu şiddetle tavsiye edebilirim😊


Ada

12 Nisan 2023 Çarşamba 10:18

Meltem Hanım çok sıcak, insan canlısı ve işini çok iyi yapan bir psikolog, 6 ay kendisi ile görüşme yaptım.Hayatımda bir çok şeyi değiştirdi, farkındalığım arttı ve hayata bakışımı, kendimi yeniledim diyebilirim.Bakış açınız, düşünce yapınız değişiyor ve hayata karşı özgüveniniz yenileniyor diyebilirim.6 ay içerisinde hayatımda bir çok şeyi değiştirdi ve yeniledi.Kendisini iyi ki tanımışım.Tüm samimiyetimle söylüyorum dokunduğu insanı yeniliyor.


Ceyda

7 Nisan 2023 Cuma 00:26

Meltem hanım için öncelikle söyleyeceğim şey samimi olması. Böyle olduğu için kendimi ona şeffaf bir şekilde açma ihtiyacı duyuyorum. Aynı zamanda da işinde çok iyi bence.Bu sayede sorunlarımı birlikte çözebileceğimize inanıyorum. Bana iyi bir yoldas olup beni daha iyiye götüreceginden eminim .


T

6 Nisan 2023 Perşembe 19:12

Terapi süreci benim için etkili ve değerli bir deneyim oldu ve terapistle olan çalışmalarımız boyunca ilerleme kaydettim. Çalışmalarımızda güvenli bir alan yarattığını hissettim ve kendimi ifade edebileceğim konusunda rahattım. Onun destekleyici ve anlayışlı tavırları da yardımcı oldu.


sena

6 Nisan 2023 Perşembe 17:19

meltem hanım işini gerçekten severek yapıyor ve insanlar için uğraşıyor birkaç terapist değiştirdim hiçbiri beni dinlemiyor gibi geliyordu ama meltem hanımda asla öyle bir şey hissetmedim çok teşekkür ederim kendisine gerçekten dinlendiğimi hissettim


gizem

22 Mart 2023 Çarşamba 19:16

daha önce hiç terapi yapmadığım için mi yoksa sesli olarak nadiren konuştuğum konuları konuştuğum için mi bilmiyorum ama konuşmanın başında kollarım bile titriyordu. sona geldiğimizdeyse bir anda rahat olduğumu titremediğimi terlemediğimi fark ettim. aklıma daha önce gelmeyen bağlantılar kurduk birlikte. sorunları çözmekle ilgili yarı umutla gelmiştim buraya ama bitirirken iyi olmaya olan inancım arttı.


Ru

12 Mart 2023 Pazar 01:26

Meltem Hanım öncelikle çok tatlı ve sevecan bir insan. Kendimi onunla iken çok güzel ifade etmemi sağlayan bir insan. Kendini işine veren bir insan ve onunla konuştuğum zaman çok şanslı hissediyorum. Bu yüzden onunla konuşacağım zamanı hep iple çekiyorum diyebilirim. Hatta haftaya kadar bekliyor olmak benim için bir dezavantaj olarak görüyorum. Çünkü her zaman onunla iletişim halde olmak bana inanılmaz değer katıyor. İyi ki var olmuş ki onunla iyileşme sürecinde bana çok şey katıyor. Cümleler yetmez onunla ilgili yorum yapmama. İyi ki varsınız Meltem hanım. İyi ki bu mesleği seçtiniz ki insanlara yardım ediyorsunuz. Yorumu uzatmak istemiyorum ama bir yanımda eksik şeyler yazıyor hissiyatına kapılıyorum. Sonuç olarak dediğim gibi çok şanslı hissediyorum kendimi ve bu beni çok ama çok mutlu ediyor.


naz

25 Şubat 2023 Cumartesi 14:22

benim için en önemli nokta mesleki yetkinlikle beraber samimiyet ve güven ortamının oluşması. bunu ilk seansta bile yakaladığımızı düşünüyorum. gayet memnun ve birlikte yol alabileceğimize inanarak ayrıldım.


SEHER

3 Şubat 2023 Cuma 22:02

Aldığım en verimli terapiydi, oldukça samimi ve cana yakın, her şeyi çok dikkatle dinleyip yorumladığı için teşekkür ederim..


Tansu

30 Ocak 2023 Pazartesi 15:40

Bugün ilk seansımızı yaptık. İlk seanstan kafamda soru işaretleri oluşturup geleceğe yönelik problemlerimle savasabilecegime dair umutlanmamı sağladı meltem hanım.


karahan

6 Ocak 2023 Cuma 16:45

İnsan problemlerin üzerine Meltem Hanım gibi yorumlayarak dinleyen birine sadece anlatınca bile daha iyi hissetmeye başlıyor. Üstüne Meltem Hanım bahsettikleriyle bazı durumlara farklı açılardan bakarak düşünmemi de sağladı. Dinleyiciliği, telkinleri ve yorumlarıyla kendimi anlatarak daha iyi hissettiğime inanıyorum. Kendileriyle daha fazla görüşmenin bana iyi geleceğine eminim.


sena

23 Aralık 2022 Cuma 15:39

beni gerçektn dinleyen ve anlayan biriyle konusmak cok rahatlattı düşüncelerimin ve fikirlerimin gercekten onemsendiğini hissettim tekrardan cok tesekkurler


Eylül

9 Aralık 2022 Cuma 20:43

Gayet güzeldi, danışmanım süreyi çok verimli kullandı ve aklımdaki tüm soruları cevapladı. Sonraki seansları sabırsızlıkla bekliyorum


Yakup

2 Aralık 2022 Cuma 00:40

Harika bir terapist destegi ariyorsaniz hic dusunmeden randevunuzu alin. 5 star degil 10 star hakeden bir gorusme gerceklestirdik. Meltem hanim isinde cok bilgili bir terapist. Guzel,anlasilir,etkili iletisim ve harika bir terapi planiyla ilerliyor. Cok memnun kalacaginizdan emin olun. Kendisine yardimlarindan dolayi bir kez daha buradan tesekkur ederim.


Ada

30 Kasım 2022 Çarşamba 22:41

Esen Hanım çok anlayışlı,iyi tespitler yapan ve hayatıma güzel dokunuşları olan bir uzman.Seanslarım devam ediyor ve farkındalığım arttı.Seanslar bana oldukça iyi ve faydalı geliyor.Analizleri oldukça iyi uzun zamandır kendi adıma geleceğe yönelik doğru kararlar almak için seçtiğim çok iyi anlaştığım doğru bir insan diyebilirim.Analizleri ve önerileri ile bir çok insanın hayatına katkı sağlayacağını düşünüyorum.


Berfin tan

28 Kasım 2022 Pazartesi 16:38

oldukça iyiydi. ilk terapi seansim olduğu icin basta gergindim. ancak konusmamiz ilerledikçe daha rahat hissettim ve konuşmak gercekten iyi geldi. umarım sonraki seanslarımızda iyi sekilde devam edecek.


simay

19 Kasım 2022 Cumartesi 21:48

ilk seansımdı güzel geçti devam ettiğimde fayda görmeyi umuyorum


Ada

11 Kasım 2022 Cuma 01:38

Esen hanım çok anlayışlı,sempatik ve çok doğru tespitler yapan bir uzman çok iyi bir dinleyici ve analizleri çok yerinde…🙏🏻


ercin

9 Kasım 2022 Çarşamba 21:22

enerjisine bayıldım. ilk görüşmemiz fakat iyi anlaşabileceğimizi düşünüyorum. kendimi karşısında çok rahat hissettim. ikimiz için de iyi olsun bu başlangıç.


Miço

5 Kasım 2022 Cumartesi 19:42

Meltem hanımla görüşmemiz gayet iyi gidiyor. Kendisi bilişsel davranış yaklaşımı çerçevesinde sorunlarımın köküne inmem hususunda bir ödev verdi. Kendisiyle günlük hayatım ve deneyimlerimle ilgili fikir ve düşüncelerimi paylaştım. Oldukça iyi anlaşıyoruz. Gelecek seansların da çok iyi gideceğine inanıyorum.


Miço

29 Ekim 2022 Cumartesi 21:36

İlk görüşmemiz oldukça güzel ve samimi geçti. Kendisinin arkadaş canlısı bir yapısı var. Kendimde olabileceğini düşündüğüm problemleri açık bir şekilde kendisine anlattım. Sonraki seanslarımızda gidişatın iyi olacağına inanıyorum.


i.

20 Ekim 2022 Perşembe 22:27

Ilk gorusmede rahatca konustugum, yargisiz dinleyen biri ve de sohbet gibi gecen cok guzel bi gorusmeydi. Tisikkirlir Esen :))))


lara

7 Ekim 2022 Cuma 20:42

Meltem Hanım ilgili ve mesleğini keyifle yaptığı belli olan bir psikolog. Samimiyetini hissederken profesyonel ellerde olduğunuzu da farkında oluyorsunuz. Teşekkür ediyorum tekrardan. 🙏🏻


Bay Samuel

24 Mayıs 2022 Salı 20:05

Kendini arayan biri olarak her seferinde kendimden bir şeyleri keşfetmemi sağlayan Esen hocama çok teşekkür ediyorum.


Bay Samuel

29 Nisan 2022 Cuma 00:29

Gerçekten iyi hissediyorum, çok teşekkür ederim...


Bay Samuel

19 Nisan 2022 Salı 22:17

Böyle bir şeyi ilk defa tecrübe ettim ve çok iyi geldi. Çok az insan benim saçmalıklarıma katlanabilir. Teşekkür ederim.


İnsan

14 Nisan 2022 Perşembe 00:39

İlk görüşme için oldukça normal sakin bir konuşmaydı pro olmasından kaynaklı sanırım insan kendine itiraf edemediği hatırlamak istemediği veya en özel şeylerini bülbül gibi ötüyor :D daha sonraki görüşmeler de desteği ve yol gösterişinin daha etkili olacağını düşünüyorum


 
 
Klinik Psikolog Esen Meltem Kaplan • Meşgul

Esen Meltem Kaplan

Klinik Psikolog 2 Yıllık üye

Bilişsel Davranışçı Terapi
Bilinçli Farkındalık (Mindfulness)
Panik Atak
Erteleme/Motivasyon Problemleri
Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • 829 seans
 • 102 danışan
 • 51 yorum
 • 5 puan
45 dk.
51,72 $

Esen Meltem Kaplan, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ve Psikoloji bölümlerinde tamamlamıştır.  Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Bitirme tezini, "Öz-Şefkatin Moderatör Etkisinde Bilişsel Çarpıtmalar ve Uyku Kalitesi Arasındaki İlişkisinin İncelenmesi" konusunda yazmıştır. 

Kaplan, lisans eğitimi süresince Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ile danışan görmüştür. Farklı okullarda ise staj deneyimleri olmuştur. Yüksek lisans programı kapsamında özel bir psikiyatri ve nöroloji hastanesinde nevrotik, psikotik ve borderline düzlemde seyreden birçok klinik vakayı gözlemleme fırsatı olmuştur. Türk Psikologlar Derneği ve Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği asil üyesidir. Bilişsel Davranışçı Terapi alanında uzmanlığı bulunmaktadır fakat Psikodinamik Terapi, Varoluşçu Terapi gibi farklı ekollerden de destek almaktadır.

2019 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Psikodinamik Terapi, Psikodrama, Mindfulness, Aile Danışmanlığı, Mesleki Danışmanlık, Grup Terapisi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı ve Şema Terapi eğitimlerini tamamlamıştır.

Esen Meltem Kaplan, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

2021-2023

Yüksek Lisans

Bahçeşehir Üniversitesi

Klinik Psikoloji


2016-2019

Lisans

Bahçeşehir Üniversitesi

Psikoloji


2015-2019

Lisans

Bahçeşehir Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik


Bilişsel Davranışçı Terapi

Bilinçli Farkındalık (Mindfulness)

Panik Atak

Erteleme/Motivasyon Problemleri

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Çift Terapisi

Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu

Depresyon

Stres Kontrolü

Oyun Bağımlılığı

Mobbing Sorunları

Borderline Kişilik Bozukluğu

Öfke Kontrol Problemi

Duygusal İlişki Problemleri

Bipolar Bozukluk

Lakanyen (Lacan) Yaklaşım

Öz Şefkat

Şema Terapi

Psikodinamik Terapi

Yas Danışmanlığı

Yeme Bozuklukları

2023

İstanbul - Şema Terapi Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

2022

İstanbul - Psikodinamik Terapi Klinik Psikoloji

2022

İstanbul - Mindfulness Psikoloji

2022

İstanbul - Bilişsel Davranışçı Terapi İzmir Psikoloji Ensititüsü

2022

İstanbul - MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri) Moodist Psikiyatri Hastanesi

2019

İstanbul - Krize Müdahale ve Travma Psikolojik Danışmanlık

2018

İstanbul - Kariyer Danışmanlığı Psikolojik Danışmanlık

2018

İstanbul - Transaksiyonel Analiz Psikolojik Danışmanlık

2018

İstanbul - Aile Terapisi Psikolojik Danışmanlık

2018

İstanbul - Psikodramaya Giriş Psikolojik Danışmanlık

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

51,72 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

147,41 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

206,88 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%25 İndirimli)

387,90 USD

10 Adet Seans Paketi

Esen Meltem Kaplan Danışan Yorumları

Ahmet

24 Mart 2024 Pazar 23:01

Ilk gorusmemizdi, gayet guzeldi hersey


İlke

20 Mart 2024 Çarşamba 23:12

Meltemle ilk seansımı gerçekleştirdim. Sabırla ve ilgiyle beni dinleyerek sonraki seansların gidişatını gayet açık ve anlaşılır bir dille bana aktardı. Anlaşıldığımı hissettiğim ve somut adımlarla ilerleneceğini öğrendiğim için içim rahat. Teşekkür ederim.


Elçi

16 Şubat 2024 Cuma 18:32

Benim açımdan çok olumlu bir seans oldu, gayet memnun kaldım.


Cansın

8 Kasım 2023 Çarşamba 13:25

ikinci görüşmemizi tamamladık. uzun bir terapist arayışı ve çeşitli denemelerden sonra ilk defa ilk seansta elektriğimiz uyuştu. günlük anksiyetelerim üzerine çalışıyoruz ve kendimi terapi esnasında güvende hissediyorum. uzun ve verimli bir yolumuz olmasını diliyorum.


sila

7 Ekim 2023 Cumartesi 18:17

uzun süredir aynı noktada kalıp hiçbir ilerleme kazanamamışlık hissinden, yeniden yeni bir yolculuğa başlama sürecinde iyi bir yol arkadaşı olacağına inanıyorum. ilk seansımız olumlu geçti. bana kendimi ifade ederken kaygılanmamamla ilgili verdiği güven için teşekkür ederim.


damla

21 Eylül 2023 Perşembe 19:57

meltem hanımla başladığımız yolculuğun iyi bir şekilde geçeceğini hissediyorum. Kendisi çok cana yakın ve sevecen biri bu süreci çok kolaylaştırıyor.


Berry

8 Eylül 2023 Cuma 00:08

Meltem hanımla henüz 2 seans yaptık. Ben kendisinin beni pür dikkat dinlediğini ve sorunlarıma çözüm yolları aradığından şimdiden emin oldum. Kendisi ile görüştükçe tüm sıkıntılarımı bertaraf edeceğime eminim. İşini severek yapan güleryüzlü biri.


GÜLNUR

5 Eylül 2023 Salı 20:13

Bugün 3. seansımızı tamamladık. Birkaç gün önce yaşadığım olay neticesinde kafa karışıklığı ve duygu karmaşam hat safhadayken ve yine aynı olaydan beri iştahımı neredeyse tamamen kaybetmişken seansta bu konu ile ilgili beni zorlasa da yaşattığın farkındalık için çok teşekkür ederim Meltem :) Seans sırasında bir türlü çıkarım yapamadığım rüya detaylarımı seans bittikten birkaç dk sonra farketmeye başladım :) Yönlendirdiğin konu ile ilgili kafamda bir sürü şey canlandı. Daha hiçbir şey yapmadan bile şu an kendimi inanılmaz rahatlamış hissediyorum söyleyeceklerimi düşününce. Beni bu kasvet yumağı halimden kurtardığın ve kafamdaki sisleri dağıttığın için ne kadar minnettarım bilemezsin. Göğe yükselmiş gibi hissediyorum. Bu arada yorumumu şapur şupur meyvemi yedikten sonra yazdım <3


Çiko

5 Eylül 2023 Salı 16:14

İlk görüşme olmasına rağmen çok olumlu geçti. Çok tesekkur ederim.


GÜLNUR

29 Ağustos 2023 Salı 22:38

Henüz ikinci seansımızdayız ve Meltem'den gayet memnunum. Ne şekilde ilerleyeceğimizi anladığım kadarıyla kararlaştırdık. Asla yargılayıcı vs. davranmadığı için düşüncelerimi ve içimi rahatlıkla açabiliyorum. Düşündüğünde konuşması ve anlatması zor gelenler var ise özellikle bunu belirtmek istedim. Heyecanla daha ileri gideceğimiz günleri bekliyorum :)


oğulcan

28 Ağustos 2023 Pazartesi 17:15

Meltem'le bugün ikinci görüşmemizi tamamladık. DEHB kaynaklı problemlerimle ilgili görüşmeye başladık. Bence iki görüşme de oldukça verimli geçti. Dinlendiğimi hissediyorum (pun intended :D). Problem ve çözüm odaklı ilerliyoruz, bu nedenle hızlı ve sonuç alarak ilerlediğimizi düşünüyorum. Gelecek görüşmeler için de son derece umutluyum. Heyecanla bekliyorum. Teşekkürler!


Ebru

7 Ağustos 2023 Pazartesi 17:24

gorusmemizde bilişsel davranış terapisi hakkında konustuk. Meltem sunum yapıp ornekler ile konuyu anlattı. Kendimle yeni bir keşifte gibiyim. öğrendiğim yöntemleri deneyeceğim.


Burak

4 Ağustos 2023 Cuma 01:02

İlk görüşmem çok güzel geçti gerçekten profesyonelliği his ediyorsunuz yargilanmadan dinlenmek güzeldi


Eylül

12 Temmuz 2023 Çarşamba 16:25

Meltem ile 2022 Aralık'ta çok depresif ve yardıma ihtiyaç duyduğum bir dönemde tanıştım. İlk defa terapi almaya başladım ve kendime yaptığım en güzel yatırımdı diyebilirim. 7 ay kadar süren, yanlış saymadıysam 29 görüşme yaptık. Bırakmaya çok niyetim yoktu ama ekonomik sebeplerimden ötürü bilmediğim bir süre kadar görüşmelere ara vermek durumundayım. Kendisi hep çok anlayışlıydı. Görüşmelerimiz süresince kendime dair kendim bile farkına varamadığım şeyleri fark etmemi sağladı. 2 yıldan uzun süredir kullanmakta olduğum antidepresanları kendisinin yardımıyla bırakabilecek duruma geldim (elbette doktor gözetiminde). İhtiyacım olan temel şey aslında dinlenilmekmiş. Meltem bana bunu fazlasıyla sağladı. Görüşmelerin başında belki sihirli bir değnek beklediğim için aniden iyi olurum sanmıştım, terapiye ilk defa başlayacak birileri bunları okuyorsa öncelikle bunu belirteyim, böyle olmayacak. Sancılı ve uzun bir süreç bu. İnişler çıkışlar da olacak, ilerlemiyor gibi hissettiğiniz zamanlar da olacak, bazen ise tek seansta bütün sorunlarınız çözülmüş gibi hissedeceksiniz (tabii ki sonraki seansta aslında çözülmediğini fark edip duvara toslamış gibi olacaksınız). Ama terapiye başladığım zamanki mental durumum, kendime ve etrafıma bakışımla şu anı karşılaştırırsam gerçekten kırk fırın ekmek yediğimi söyleyebilirim. Düzenli intihar düşünceleri olan, aynaya bakmaktan korkan, sürekli tıkınırcasına yeme atakları yaşayan ve her günü “Eh, bugün de hayatta kaldık” diye bitiren birinden, bir şeyleri değiştirmeye istekli ve (beni en mutlu eden ve şaşırtan şey bu) HAYAL KURAN, evet geleceğe dair ümitleri olan ve hayal kurabilen birine dönüşmüşüm. Uzun lafın kısası, belki bir iki ay, belki yıllar sürecek bir şey terapi süreci ama başladığınız yerle karşılaştırınca gerçekten çok ilerlemiş olacaksınız. Meltem'e gerçekten çok teşekkür ederim. Hayatımı o kadar değiştirdin ki, muhtemelen kendin bile bunun bu kadar farkında değilsindir. Günlük yaşamımda yarattığın bu dramatik değişimin seni de hayatında güzelliklerle bulması dileğiyle. Kendine çok iyi bak, umarım yakın zamanda tekrar görüşebiliriz. Depresif bir halimle değil de, günlük yaşam hakkında iki laflamak için elbette :)


elnur

2 Haziran 2023 Cuma 17:45

Meltem hanım ile bu gün seanslarımızı sonlandırdık. Meltem hanımın desteği sayesinde çok yol kat ettim. Olduğum yerden, bulunduğum yere gelmek ve olabileceğim yeri görmek çok güzel, bana kattığı farkındalık, bakış açısı, özgüvenle kendimi çok daha iyi hissediyorum. Samimi yaklaşımı, yaptığı yorumlar ve kattığı farkındalıklar sayesinde her seans sonunda kendimi çok daha iyi ve ilerde hissettim. Her şey için çok teşekkür ederim. İçinden çıkamadığım durumlar karşısında danışanı olmaya devam edeceğim. Samimiyetle önerebileceğim bir isim.


SEHER

2 Haziran 2023 Cuma 09:05

Yaklaşık 5 aydır süren terapim boyunca, beni her zaman can kulağı ile dinledi. En büyük endişem anlattıklarımın dinlenmemesiydi ama hiç böyle bir hisse kapılmadım. Aksine bana dair detayları hep hatırlaması işini ne kadar iyi yaptığını ve anlattıklarıma ne kadar önem verdiğini bir kez daha görmeme sebep oldu. İlk terapiye başladığımda, Nasıl olacak? Her şey yoluna girecek mi? Terapiye devam edebilecek miyim diye birçok endişem vardı. Şu an geldiğim noktada iyi ki terapiye başlamışım ve iyi ki Meltem ile tanışmışım diyorum. Bu süreçte bana destek olduğu için yönlendirmeleri için ve bana kattıkları için kendisine çok teşekkür ederim. Bir gün yine terapiye ihtiyacım olduğunda ilk senin kapını çalacağım :)


Zeynep

24 Mayıs 2023 Çarşamba 17:23

İlk defa kendimi rahat ifade edebildim, çok güzel dinledi hızımı alamayıp laf arasına girdiğimde bile önceliği bana verdi. Kendime ait bir şeyler yapmanin verdiği bu huzurda Meltem hanımın bana vereceği destek çok kıymetli ve bana çok iyi gelecek bunu hissedebiliyorum ve teşekkür ediyorum 😊


Esra

15 Mayıs 2023 Pazartesi 20:02

Kendimi biraz daha fark ettiğim bir hafta oldu. Meltemle konuşmak bile bana iyi geliyor… konuştukça kendimi keşfetmeye başlıyorum.


basakb

15 Mayıs 2023 Pazartesi 15:51

İlk gorusmeme gore gayet guzel bi terapiydi, anlattiklarimi guzel bi sekilde dinlemesi ara ara yorum yapip icinde oldugum durum acisindan bilgilendirme yapmasi sadece dinlemeyip karsilikli konusup soru sormasi vs. her seyiyle guzel bir ilk terapiydi <3


Büşra

13 Mayıs 2023 Cumartesi 21:28

Dingin ve sakin tavrı ile ne kadar gergin olursam olayım tavrı bana da nüksediyor ve gerek yerinde bakış açıları gerekse tutumu sebebiyle çok rahatlıyorum. Arkadaşlarımız, sevdiklerimiz ile sorunlarımızı her zaman konuşuruz fakat uzman bir kişi ile paylaşmak en doğrusu ve kişiye en iyi geleni. Seanslarımıza devam etmekten çok memnunum.


Büşra

5 Mayıs 2023 Cuma 19:35

İlk seansımızı gerçekleştirdik, uzun bir yolculuk olacağını biliyordum ama kendisinin de bu yolculukta memnuniyetle bana eşlik edeceğinin hissiyatı benim içime çok işledi. Güzel bir mutluluk içindeyim, sorunları tek tek ele almak, buna karşı geliştireceğimiz yöntemleri uzman bir kişiyle konuşmak bana çok iyi geldi. Profesyonel bir destek her zaman büyük bir adım ve gerekli olarak düşünüyordum, bu yolda Meltem ile karşılaştığıma çok mutluyum.


Esra

16 Nisan 2023 Pazar 21:06

Gayet verimliydi. Psikoloğumla aramdaki iletişim uyumluydu. Güzel başladık güzel devam edeceğini düşünüyorum.


gökçe nur namlı

16 Nisan 2023 Pazar 00:23

İlk seansımız çok başarılı geçti. Çok samimi ve içten bulduğum için birlikte güzel bir yolda ilerleyebileceğimize inanıyorum.


sude

14 Nisan 2023 Cuma 19:05

Meltem hanım çok sıcak ve ilgiliydi beni dinlerken. Kendimi anlatırken rahat hissettim. Terapiye devam etmenin bana iyi geliceğini düşünüyorum 🥰.


meryem

12 Nisan 2023 Çarşamba 19:56

İlk görüşmemizdi ama ilk birkaç dakikadan sonra sohbetin bana çok şey kattığını fark ettim. Meltem Hanım'ın çok olumlu ve takdir edici bir tavrı var, geleceğe iyimser bakmanızı sağlıyor. Gelecek seansları sabırsızlıkla bekliyorum ve bunun için ona minnettarım. onu şiddetle tavsiye edebilirim😊


Ada

12 Nisan 2023 Çarşamba 10:18

Meltem Hanım çok sıcak, insan canlısı ve işini çok iyi yapan bir psikolog, 6 ay kendisi ile görüşme yaptım.Hayatımda bir çok şeyi değiştirdi, farkındalığım arttı ve hayata bakışımı, kendimi yeniledim diyebilirim.Bakış açınız, düşünce yapınız değişiyor ve hayata karşı özgüveniniz yenileniyor diyebilirim.6 ay içerisinde hayatımda bir çok şeyi değiştirdi ve yeniledi.Kendisini iyi ki tanımışım.Tüm samimiyetimle söylüyorum dokunduğu insanı yeniliyor.


Ceyda

7 Nisan 2023 Cuma 00:26

Meltem hanım için öncelikle söyleyeceğim şey samimi olması. Böyle olduğu için kendimi ona şeffaf bir şekilde açma ihtiyacı duyuyorum. Aynı zamanda da işinde çok iyi bence.Bu sayede sorunlarımı birlikte çözebileceğimize inanıyorum. Bana iyi bir yoldas olup beni daha iyiye götüreceginden eminim .


T

6 Nisan 2023 Perşembe 19:12

Terapi süreci benim için etkili ve değerli bir deneyim oldu ve terapistle olan çalışmalarımız boyunca ilerleme kaydettim. Çalışmalarımızda güvenli bir alan yarattığını hissettim ve kendimi ifade edebileceğim konusunda rahattım. Onun destekleyici ve anlayışlı tavırları da yardımcı oldu.


sena

6 Nisan 2023 Perşembe 17:19

meltem hanım işini gerçekten severek yapıyor ve insanlar için uğraşıyor birkaç terapist değiştirdim hiçbiri beni dinlemiyor gibi geliyordu ama meltem hanımda asla öyle bir şey hissetmedim çok teşekkür ederim kendisine gerçekten dinlendiğimi hissettim


gizem

22 Mart 2023 Çarşamba 19:16

daha önce hiç terapi yapmadığım için mi yoksa sesli olarak nadiren konuştuğum konuları konuştuğum için mi bilmiyorum ama konuşmanın başında kollarım bile titriyordu. sona geldiğimizdeyse bir anda rahat olduğumu titremediğimi terlemediğimi fark ettim. aklıma daha önce gelmeyen bağlantılar kurduk birlikte. sorunları çözmekle ilgili yarı umutla gelmiştim buraya ama bitirirken iyi olmaya olan inancım arttı.


Ru

12 Mart 2023 Pazar 01:26

Meltem Hanım öncelikle çok tatlı ve sevecan bir insan. Kendimi onunla iken çok güzel ifade etmemi sağlayan bir insan. Kendini işine veren bir insan ve onunla konuştuğum zaman çok şanslı hissediyorum. Bu yüzden onunla konuşacağım zamanı hep iple çekiyorum diyebilirim. Hatta haftaya kadar bekliyor olmak benim için bir dezavantaj olarak görüyorum. Çünkü her zaman onunla iletişim halde olmak bana inanılmaz değer katıyor. İyi ki var olmuş ki onunla iyileşme sürecinde bana çok şey katıyor. Cümleler yetmez onunla ilgili yorum yapmama. İyi ki varsınız Meltem hanım. İyi ki bu mesleği seçtiniz ki insanlara yardım ediyorsunuz. Yorumu uzatmak istemiyorum ama bir yanımda eksik şeyler yazıyor hissiyatına kapılıyorum. Sonuç olarak dediğim gibi çok şanslı hissediyorum kendimi ve bu beni çok ama çok mutlu ediyor.


naz

25 Şubat 2023 Cumartesi 14:22

benim için en önemli nokta mesleki yetkinlikle beraber samimiyet ve güven ortamının oluşması. bunu ilk seansta bile yakaladığımızı düşünüyorum. gayet memnun ve birlikte yol alabileceğimize inanarak ayrıldım.


SEHER

3 Şubat 2023 Cuma 22:02

Aldığım en verimli terapiydi, oldukça samimi ve cana yakın, her şeyi çok dikkatle dinleyip yorumladığı için teşekkür ederim..


Tansu

30 Ocak 2023 Pazartesi 15:40

Bugün ilk seansımızı yaptık. İlk seanstan kafamda soru işaretleri oluşturup geleceğe yönelik problemlerimle savasabilecegime dair umutlanmamı sağladı meltem hanım.


karahan

6 Ocak 2023 Cuma 16:45

İnsan problemlerin üzerine Meltem Hanım gibi yorumlayarak dinleyen birine sadece anlatınca bile daha iyi hissetmeye başlıyor. Üstüne Meltem Hanım bahsettikleriyle bazı durumlara farklı açılardan bakarak düşünmemi de sağladı. Dinleyiciliği, telkinleri ve yorumlarıyla kendimi anlatarak daha iyi hissettiğime inanıyorum. Kendileriyle daha fazla görüşmenin bana iyi geleceğine eminim.


sena

23 Aralık 2022 Cuma 15:39

beni gerçektn dinleyen ve anlayan biriyle konusmak cok rahatlattı düşüncelerimin ve fikirlerimin gercekten onemsendiğini hissettim tekrardan cok tesekkurler


Eylül

9 Aralık 2022 Cuma 20:43

Gayet güzeldi, danışmanım süreyi çok verimli kullandı ve aklımdaki tüm soruları cevapladı. Sonraki seansları sabırsızlıkla bekliyorum


Yakup

2 Aralık 2022 Cuma 00:40

Harika bir terapist destegi ariyorsaniz hic dusunmeden randevunuzu alin. 5 star degil 10 star hakeden bir gorusme gerceklestirdik. Meltem hanim isinde cok bilgili bir terapist. Guzel,anlasilir,etkili iletisim ve harika bir terapi planiyla ilerliyor. Cok memnun kalacaginizdan emin olun. Kendisine yardimlarindan dolayi bir kez daha buradan tesekkur ederim.


Ada

30 Kasım 2022 Çarşamba 22:41

Esen Hanım çok anlayışlı,iyi tespitler yapan ve hayatıma güzel dokunuşları olan bir uzman.Seanslarım devam ediyor ve farkındalığım arttı.Seanslar bana oldukça iyi ve faydalı geliyor.Analizleri oldukça iyi uzun zamandır kendi adıma geleceğe yönelik doğru kararlar almak için seçtiğim çok iyi anlaştığım doğru bir insan diyebilirim.Analizleri ve önerileri ile bir çok insanın hayatına katkı sağlayacağını düşünüyorum.


Berfin tan

28 Kasım 2022 Pazartesi 16:38

oldukça iyiydi. ilk terapi seansim olduğu icin basta gergindim. ancak konusmamiz ilerledikçe daha rahat hissettim ve konuşmak gercekten iyi geldi. umarım sonraki seanslarımızda iyi sekilde devam edecek.


simay

19 Kasım 2022 Cumartesi 21:48

ilk seansımdı güzel geçti devam ettiğimde fayda görmeyi umuyorum


Ada

11 Kasım 2022 Cuma 01:38

Esen hanım çok anlayışlı,sempatik ve çok doğru tespitler yapan bir uzman çok iyi bir dinleyici ve analizleri çok yerinde…🙏🏻


ercin

9 Kasım 2022 Çarşamba 21:22

enerjisine bayıldım. ilk görüşmemiz fakat iyi anlaşabileceğimizi düşünüyorum. kendimi karşısında çok rahat hissettim. ikimiz için de iyi olsun bu başlangıç.


Miço

5 Kasım 2022 Cumartesi 19:42

Meltem hanımla görüşmemiz gayet iyi gidiyor. Kendisi bilişsel davranış yaklaşımı çerçevesinde sorunlarımın köküne inmem hususunda bir ödev verdi. Kendisiyle günlük hayatım ve deneyimlerimle ilgili fikir ve düşüncelerimi paylaştım. Oldukça iyi anlaşıyoruz. Gelecek seansların da çok iyi gideceğine inanıyorum.


Miço

29 Ekim 2022 Cumartesi 21:36

İlk görüşmemiz oldukça güzel ve samimi geçti. Kendisinin arkadaş canlısı bir yapısı var. Kendimde olabileceğini düşündüğüm problemleri açık bir şekilde kendisine anlattım. Sonraki seanslarımızda gidişatın iyi olacağına inanıyorum.


i.

20 Ekim 2022 Perşembe 22:27

Ilk gorusmede rahatca konustugum, yargisiz dinleyen biri ve de sohbet gibi gecen cok guzel bi gorusmeydi. Tisikkirlir Esen :))))


lara

7 Ekim 2022 Cuma 20:42

Meltem Hanım ilgili ve mesleğini keyifle yaptığı belli olan bir psikolog. Samimiyetini hissederken profesyonel ellerde olduğunuzu da farkında oluyorsunuz. Teşekkür ediyorum tekrardan. 🙏🏻


Bay Samuel

24 Mayıs 2022 Salı 20:05

Kendini arayan biri olarak her seferinde kendimden bir şeyleri keşfetmemi sağlayan Esen hocama çok teşekkür ediyorum.


Bay Samuel

29 Nisan 2022 Cuma 00:29

Gerçekten iyi hissediyorum, çok teşekkür ederim...


Bay Samuel

19 Nisan 2022 Salı 22:17

Böyle bir şeyi ilk defa tecrübe ettim ve çok iyi geldi. Çok az insan benim saçmalıklarıma katlanabilir. Teşekkür ederim.


İnsan

14 Nisan 2022 Perşembe 00:39

İlk görüşme için oldukça normal sakin bir konuşmaydı pro olmasından kaynaklı sanırım insan kendine itiraf edemediği hatırlamak istemediği veya en özel şeylerini bülbül gibi ötüyor :D daha sonraki görüşmeler de desteği ve yol gösterişinin daha etkili olacağını düşünüyorum


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?