Gökhan Seyhan, Psikolog

Gökhan Seyhan

Psikolog

RANDEVU AL

Seans

436

Danışan

132

Derece

5,0
Merhabalar. Ben Psikolog Gökhan Seyhan.

Dokuz Eylül Üniversitesi Psikoloji Bölümünü 2019 yılında onur derecesi ile tamamladım. Aynı yıl stajımı da gerçekleştirdiğim Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı, Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans eğitimime başladım. Yüksek lisans ders dönemimin ve süpervizyonumun ardından tez dönemine geçmiş bulunmaktayım.

Öğrencilik hayatım boyunca Avrupa Birliği projelerinde ve UNICEF başta olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarında görev aldım. Aynı zamanda yüksek lisansımın ders dönemi boyunca Sigara Bırakma ve Madde Bağımlılığı Polikliniklerinde stajyer psikolog olarak bulundum.

Yüksek lisansta aldığım “Bilişsel Davranışçı Terapi” eğitimime ek olarak; Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’ndan “Bilişsel ve Davranışçı Terapiler Klinik Uygulamaları” eğitimiyle, terapi eğitimlerimi tamamladım.

Teorik eğitimimin ardından süpervizyonumu da tamamlamış bulunmaktayım. Aynı zamanda; Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi Uygulamaları üzerine de eğitimim ve çalışmalarım bulunmaktadır.

Çalışma Alanlarım: Panik Bozukluk ve Agorafobi, Sosyal Kaygı Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Kaygı Bozukluğu, Depresyon, Madde Bağımlılığı, Davranışsal Bağımlılıklar (İlişki, Kumar, İnternet Bağımlılığı vb.)

Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlerle görüşmekten mutluluk duymaktayım.

Sevgiler.

UZMANLIK ALANLARI

 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Kaygı Bozuklukları
 • Motivasyonel Görüşme
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
 • Depresyon
 • Davranışsal Bağımlılıklar
 • Madde Bağımlılığı
 • Duygudurum Bozuklukları
 • Yeme Bozuklukları
 • Öfke Yönetimi

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2014-2019 / Lisans / Türkiye/İzmir/Dokuz Eylül Üniversitesi / Psikoloji
 • 2019-2021 / Yüksek Lisans / Türkiye/İzmir/Ege Üniversitesi / Madde Bağımlılığı

SERTİFİKALAR

 • 2019-2020 Türkiye/İzmir/Ege Üniversitesi - Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyon Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi
 • 2019/2020 Türkiye/İstanbul/DATEM Davranış Araştırmaları ve Terapileri Merkezi - Bilişsel ve Davranışçı Terapilerin Klinik Uygulamaları Eğitimi - Bilişsel ve Davranışçı Terapilerin Klinik Uygulamaları

Gökhan Seyhan

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Gökhan Beyin Kadirşinas Tavrı ve işine olan saygısı gönlümü Feth etti . ilk seansımız olmasına rağmen gerçekten yardımcı oldu . Hiç bir probleminiz olmasa dahi ayda 2 kez görüşmeniz gereken bir beyefendi kesinlikle tafsiye ediyorum

Daha ilk seansımızdı ama kendisi çok kibar çok da işinin ehli birisi bunu hissettirdi. Teşekkür ediyorum kendisine.

güzel

Çok guzeldi

Çok iyi bir terapist, tüm sorunlarıma çözüm buldu seans almaktan keyif alıyorum :)

Gökhan Bey'in profesyonel yaklaşımı sayesinde, çok hızlı yol alıp, hayatımda birçok olumlu değişim yaşadım. Kendisine teşekkür ederim.

rahatlatiyor her senas sonunda. sorunumda ilerleme var ama zaman alacak kuvvetli bir duygu oldugu icin

Süper ! Şimdiden rahatlamış hissediyorum ve bidahaki seanslara görüşmek üzere diyorum Gökhan Hocam Sevgiler,Saygılar

Gökhan Bey gerçekten işini iyi yapan, güven veren bir uzman. Sabırla ve özveri ile sizi dinliyor. Uyguladığı yöntemler ile bende kısa sürede ilerleme sağladı. Çok teşekkür ediyorum Gokhan hocama 🙏 gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

degisik bir konuya girdik, komnusmak iyi hissettiiriyor, ozel durumlarinizi paylasmak rahatlatiyor

gayet iyi hiisediyorum bitince, kaygilarim oldukca azaldi. tesekkurler Gokhan beye

Gökhan bey gerçekten, insana kendisini değerli hissettiren ve yürüdüğü yolda adeta çelikten bir destekçi olarak duran birisi. Aldığım en doğru kararlardan birisi kendisiyle terapiye başlamak.

Kendimi iyi hissediyorum seanslardan sonra, kaygilarim azalmaya basladi

Karşı da ki insanı anlamak için kurulan empati tam olamaz sadece en iyi şekilde anlamak için ciddi bir efor verilebilir dediniz. Bence siz bu eforu gerçekten verdiniz bende bu yüzden size teşekkür ederim.

Seanslarımız çok güzel geçti. Kaliteli bir eğitim almış, kendisini psikoloji alanında çok fazla geliştirmiş, güzel sorular sorun, görüşme sonunda rahatladığınızı hissettiren, tatlı biri. Şiddetle tavsiye ediyorum. Ya da etmiyorum yaaa, sadece benim Psikoloğum olsun. hehe :)

Zor anımda direk bu sayfaya girmekle ne kadar doğru yaptığım konusunda haklı çıkardınız beni hocam 🙏 lakin hayatımda yaptığım tek doğru şey

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?