• Depresyon
 • Travma
 • Duygusal İlişki Problemleri
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Öz Güven Problemleri
Klinik Psikolog Gülnihal Gedik Akman MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

06/07/2019

Lisans

İstanbul Kültür Üniversitesi

Psikoloji


01/08/2021

Yüksek Lisans

İstanbul Rumeli Üniversitesi

Klinik Psikoloji


Gülnihal Gedik Akman

Klinik Psikolog
 • 1 Yıllık üye
 • 914 seans
 • 185 danışan
 • 21 yorum
 • 5 puan

43,97$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

Gülnihal Gedik, lisans eğitimini Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümünde onur derecesiyle tamamlamıştır. Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını onur derecesiyle tamamlayarak Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır. Yüksek Lisans bitirme projesi, "Kaygı Bozuklukları ve Kaygı Bozukluğu Tedavisi" konusu üzerindedir.

Gedik, lisans boyunca birçok alanda stajlarını tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda danışmanlık hizmeti vermiştir. Burada kaygı bozuklukları ve stres yönetimi üzerine çalışmalar yapmıştır. Bilişsel davranışçı terapi, şema terapi, kısa süreli çözüm odaklı terapi ekollerinden sertifikasını almış ve bu ekoller üzerinden ilerlemektedir.

Gedik, uzun yıllardır özellikle Depresyon, Travma, Duygusal İlişki Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları ve Öz Güven Problemleri alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

2019 yılından bu yana profesyonel olarak ergen ve yetişkin danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir. Kendi bireysel psikoterapi sürecinden geçmiştir ve seanslarını süpervizyör desteğiyle harmanlamaktadır.

Uzmanlık alanlarını nitelikli kılmak adına; Prof. Dr. Hakan Türkçapar dan Türk psikiyatri derneğinde Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi, Klinik Psikolog Bahar Köse Karaca dan Şema Terapi eğitimi, Prof. Dr. Nevin Dölekten Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimi almıştır.

Farkındalık ve çözüm arayışını yolculuğunda, sizi duygu/düşüncelerinizi tarafsız ve yargılamadan anlamaya çalışmak, bu yolculukta sizi desteklemek, yüreklendirmek ve hayat kalitenizi arttırmak olan Gülnihal Gedik, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Depresyon

Travma

Duygusal İlişki Problemleri

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Öz Güven Problemleri

Eylül /2022

İstanbul - Kısa Süreli Çözüm Odaklı terapi Psikoloji

Aralık\2022

İstanbul, Şema Terapi Enstitüsü - Şema Terapi Klinik Psikoloji

10/06/2021

Türkiye/İstanbul - Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi

05/10/2020

Türkiye/İstanbul - Çocuk Objektif Testleri Eğitimi - Çocuk Objektif Testleri

01/07/2019

Türkiye/İstanbul - Pedagojik Formasyon Eğitimi - Pedagojik Formasyon

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

43,97 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

43,97 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

43,97 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

125,31 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

193,47 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

351,76 USD

10 Adet Seans Paketi

Gülnihal Gedik Akman Danışan Yorumları

Mavi

22 Şubat 2024 Perşembe 22:32

Herkesin terapi sürecinin farklı ve özel olduğunu düşünüyorum. Herkesin terapiden beklentisi farklı olabilir. Kendi terapi serüvenim için şunları söyleyebilirim beklentimin üstünde bir memnuniyete sahibim. Bu zamana kadar emekleri için çok teşekkür ederim.


Sezgi

4 Ocak 2024 Perşembe 12:52

Ilk seansımızdı, verimli olduğunu düşünüyorum


aslı

20 Kasım 2023 Pazartesi 20:55

Şahane bir görüşmeydi ne kadar sürecin sonlarına gelmiş hissetsemde Gülnihal Hanım sayesinde aslında ne kadar önemli konulara değindiğimizi yeniden hatırlıyorum.


aslı

28 Ağustos 2023 Pazartesi 21:53

Çok verimli bir görüşmeydi . Aslında görmediğim üzerinde düşünmediğim ama beni yaralayan ne çok konu varmış diyorum her seferinde . İyiki yollarımız kesişti Gülnihal Hanımla her seans daha da çok şey katıyor bana .


merveg

24 Ağustos 2023 Perşembe 20:50

Gülnihal hanımın benim için doğru zamanda karşıma çıkmış doğru insan olduğunu düşünüyorum. Yıllardır ihtiyacım olduğunu bildiğim halde bir adım atamamıştım derken bir gün artık yeter dediğim anda evimdekipsikolog.com sitesiyle karşılaşıp gülnihal hanımla tanıştım. Gülnihal hanım ile birlikte, yaklaşımı ve sorduğu soruları ile her görüşmeden kendim için yeni bir deneyim elde edip , geçmişten gelen aslında bir şekilde önemsemediğim ya da geriye attığım bir konuyu bulup çıkarıyoruz birlikte ve şaşırıyorum her seferinde. Daha yolumuz çok uzun biliyorum ve sayesinde devam etme gücünü kendimde buluyorum.


aslı

14 Ağustos 2023 Pazartesi 21:48

Şahaneydi . İçimdeki belirsizliğin bu kadar beni etkileyeceği bana bu kadar iyi dersler vereceği aklımdan ucundan bile geçmezken Gülnihal Hanım sayesinde yavaş yavaş öğreniyorum kendimi hayatımı .


aslı

7 Ağustos 2023 Pazartesi 21:17

Aslında uzun yıllardır böyle bir terapiye başlamak istiyordum lakin hep erteleyip bir sonraki zamana bırakıyordum . Aslında ne kadar yanlış yaptığımı daha ilk seanstan bana hissettirdiği ve iyiki bu terapilere başladım dedirttiği için Gülnihal Hanıma çok teşekkür ederim . Hayatta bu koşuşturmanın mücadelenin içinde özüme dönüp kendime iyi bakabildiğim için çok mutluyum .


Aslı

22 Temmuz 2023 Cumartesi 14:02

Merhaba, Gülnihal hanımla neredeyse 9 aydır seanslarımıza devam ediyoruz. Terapiye gelmeden önce çok ön yargılarım vardı. Artık tamamen ihtiyacım olduğuna emin olup destek almak konusundaki kararımı verdiğimde ise evimdekipsikolog.com sitesi üzerinden araştırma yapmaya başladım. Gülnihal hanımla ilk seanslarımıza başladığımda çok güzel bir şekilde enerjimizin tuttuğunu farkettim ve kesinlikle devam etmek istediğime emindim. Kendisine tüm sürecimde olan desteği için minnettarım. Seçim sizin elinizdedir ve süreçler mücadele gerektirir. Işığı farkettiğiniz anda mutlaka peşinden gidin aydınlığa kavuşacağınıza emin olabilirsiniz.


Doğa

15 Temmuz 2023 Cumartesi 10:49

Her görüşmeye büyük bir mutlulukla geliyorum.


Berfin

6 Temmuz 2023 Perşembe 17:01

Seanstan çıktığım zaman “ her sey daha iyi olacak ” diyerek çıkıyorum. Her seyden onemlisi güven ve samimiyet iskelesinin sağlam olması.


Sedaavci

11 Mayıs 2023 Perşembe 21:54

5 seans tamamladık devam ediyoruz , çok fazla çözülmesi gerekenler var ama her seans sonunda daha rahatlamış bir ruh ve beden ile karşılaşıyorum. Gülnihal hanımla uzun zaman bu yolda beraber olucak olmak bana güven veriyor


ışıl

28 Nisan 2023 Cuma 12:48

Başlamayı uzun bir süredir düşünüyordum ve bu yola Gülnihal Hanımla başladığım için çok mutluyum. Gülnihal hanım ilk başta beni tanımaya yönelik soruları ve ilerleyeceğimiz yolu anlattı. Açıkça söylemek gerekirse rahatlatıcı enerjisi ve güler yüzlülüğü insanı anlatmaya itiyor. Daha ilk seansım olmasına rağmen kendimi bu yolculuğa hazır hissetmemi sağladı. Kesinlikle tavsiye ederim.


Sümeyye

18 Nisan 2023 Salı 20:51

Çok hassas, sakin ve özenli bir insan ve ihtiyaçlarıma tamamen yanıt veriyor. En önemlisi çok dikkatli, ne dediğimi anlıyor, önemsiyor ve en küçük ayrıntıları bile unutmuyor. Hemen kabul edildiğimi hissettim ve ona güvendim. Bana verdiği tavsiyeler, görevler ve ipuçları daha dikkatli olmama ve kendimi savunmama yardımcı oluyor. Artık olaylara hep aynı pencereden değil, farklı açılardan bakabileceğime inanıyorum. Çok depresif olduğumda bana her zaman vakit ayırıyor ve planlanmamış bir seans yapabiliyoruz. En zor zamanlarımda bana hep destek oluyor ve korkularımı adım adım yenmeme yardımcı oluyor. Her şey için çok teşekkür ederim. Eskisi kadar yalnız hissetmiyorum ve artık bir durumla baş edemediğimde yanımda duracak birinin olduğunu biliyorum. Sırtımdaki yükün son derece hafiflediğini hissediyorum. Buna daha önce başlamadığım için pişmanım ama doğru kişiyle bu yola girdiğim için çok mutluyum. Bu açıdan kendimi çok şanslı hissediyorum. Yardımları için çok minnettarım ve kendisini her zaman tavsiye ederim.


Zeyzey

3 Nisan 2023 Pazartesi 13:42

Çok tatlı, çok sıcak bir görüşmeydi. Anlaşıldığını hissetmek güzel bir deneyim çoook teşekkür ederim ❣️


Ayla

26 Mart 2023 Pazar 09:45

Görüsmem Gayet güzel gecti , ilk seyansim olmasina ragmen , ilk konusmaya baslarken COk gergindim , Ama sonra konusma bitince cok sakin be az da olsa ragstlsmis hissettim , uzakda olsunlar icin bu Platform COk yardimci oldu , her an her yerde


ensar

25 Mart 2023 Cumartesi 16:49

başlangıç için güzeldi ilk aşamada bile bi rahatlık yaşadım


Mehmet

20 Ocak 2023 Cuma 21:50

Başlama konusunda çok şüphelerim vardı. Kendi kendime zaten yapılabilecek her şeyi yaptığımı düşünüyordum ve dışarıdan bir yardımın bana ekstra bir faydasının olmayacağı kanaatindeydim. Psikiyatrik yardım almama rağmen. Ama her şey şu anda böyle daha kolay ve üzerinden bir yük de kalkmış gibi. Atasözünde de dediği gibi "Bir elin nesi varsa, iki elin sesi var." . Sizlerin de eğer ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız başlamanızı öneririm. Sadece bir tavsiye doğru bir kişiden yardım aldığınızda ancak farkı hissedersiniz. Bir ya da iki olumsuz deneyimden sonra vazgeçmeyin derim bence.


Melike

30 Kasım 2022 Çarşamba 01:19

Gerçekten çok iyi bir uzman kesinlikle tavsiye ediyorum


Aydın Serim

14 Kasım 2022 Pazartesi 20:06

👍


Nida

3 Ekim 2022 Pazartesi 22:22

Kısa sürede, inanılmaz ihtiyacım olan anda çok iyi geldi kesinlikle tavsiye ediyorum ve çok teşekkür ediyorum 🥰💜


emrah

9 Eylül 2022 Cuma 13:11

Çok teşekkür ederim.


 
 
Klinik Psikolog Gülnihal Gedik Akman • Meşgul

Gülnihal Gedik Akman

Klinik Psikolog 1 Yıllık üye

Depresyon
Travma
Duygusal İlişki Problemleri
Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
Öz Güven Problemleri
 • 914 seans
 • 185 danışan
 • 21 yorum
 • 5 puan
45 dk.
43,97 $

Gülnihal Gedik, lisans eğitimini Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümünde onur derecesiyle tamamlamıştır. Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını onur derecesiyle tamamlayarak Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır. Yüksek Lisans bitirme projesi, "Kaygı Bozuklukları ve Kaygı Bozukluğu Tedavisi" konusu üzerindedir.

Gedik, lisans boyunca birçok alanda stajlarını tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra özel bir kurumda danışmanlık hizmeti vermiştir. Burada kaygı bozuklukları ve stres yönetimi üzerine çalışmalar yapmıştır. Bilişsel davranışçı terapi, şema terapi, kısa süreli çözüm odaklı terapi ekollerinden sertifikasını almış ve bu ekoller üzerinden ilerlemektedir.

Gedik, uzun yıllardır özellikle Depresyon, Travma, Duygusal İlişki Problemleri, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları ve Öz Güven Problemleri alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

2019 yılından bu yana profesyonel olarak ergen ve yetişkin danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir. Kendi bireysel psikoterapi sürecinden geçmiştir ve seanslarını süpervizyör desteğiyle harmanlamaktadır.

Uzmanlık alanlarını nitelikli kılmak adına; Prof. Dr. Hakan Türkçapar dan Türk psikiyatri derneğinde Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi, Klinik Psikolog Bahar Köse Karaca dan Şema Terapi eğitimi, Prof. Dr. Nevin Dölekten Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimi almıştır.

Farkındalık ve çözüm arayışını yolculuğunda, sizi duygu/düşüncelerinizi tarafsız ve yargılamadan anlamaya çalışmak, bu yolculukta sizi desteklemek, yüreklendirmek ve hayat kalitenizi arttırmak olan Gülnihal Gedik, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

06/07/2019

Lisans

İstanbul Kültür Üniversitesi

Psikoloji


01/08/2021

Yüksek Lisans

İstanbul Rumeli Üniversitesi

Klinik Psikoloji


Depresyon

Travma

Duygusal İlişki Problemleri

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Öz Güven Problemleri

Eylül /2022

İstanbul - Kısa Süreli Çözüm Odaklı terapi Psikoloji

Aralık\2022

İstanbul, Şema Terapi Enstitüsü - Şema Terapi Klinik Psikoloji

10/06/2021

Türkiye/İstanbul - Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi

05/10/2020

Türkiye/İstanbul - Çocuk Objektif Testleri Eğitimi - Çocuk Objektif Testleri

01/07/2019

Türkiye/İstanbul - Pedagojik Formasyon Eğitimi - Pedagojik Formasyon

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

43,97 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

43,97 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

43,97 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

125,31 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

193,47 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

351,76 USD

10 Adet Seans Paketi

Gülnihal Gedik Akman Danışan Yorumları

Mavi

22 Şubat 2024 Perşembe 22:32

Herkesin terapi sürecinin farklı ve özel olduğunu düşünüyorum. Herkesin terapiden beklentisi farklı olabilir. Kendi terapi serüvenim için şunları söyleyebilirim beklentimin üstünde bir memnuniyete sahibim. Bu zamana kadar emekleri için çok teşekkür ederim.


Sezgi

4 Ocak 2024 Perşembe 12:52

Ilk seansımızdı, verimli olduğunu düşünüyorum


aslı

20 Kasım 2023 Pazartesi 20:55

Şahane bir görüşmeydi ne kadar sürecin sonlarına gelmiş hissetsemde Gülnihal Hanım sayesinde aslında ne kadar önemli konulara değindiğimizi yeniden hatırlıyorum.


aslı

28 Ağustos 2023 Pazartesi 21:53

Çok verimli bir görüşmeydi . Aslında görmediğim üzerinde düşünmediğim ama beni yaralayan ne çok konu varmış diyorum her seferinde . İyiki yollarımız kesişti Gülnihal Hanımla her seans daha da çok şey katıyor bana .


merveg

24 Ağustos 2023 Perşembe 20:50

Gülnihal hanımın benim için doğru zamanda karşıma çıkmış doğru insan olduğunu düşünüyorum. Yıllardır ihtiyacım olduğunu bildiğim halde bir adım atamamıştım derken bir gün artık yeter dediğim anda evimdekipsikolog.com sitesiyle karşılaşıp gülnihal hanımla tanıştım. Gülnihal hanım ile birlikte, yaklaşımı ve sorduğu soruları ile her görüşmeden kendim için yeni bir deneyim elde edip , geçmişten gelen aslında bir şekilde önemsemediğim ya da geriye attığım bir konuyu bulup çıkarıyoruz birlikte ve şaşırıyorum her seferinde. Daha yolumuz çok uzun biliyorum ve sayesinde devam etme gücünü kendimde buluyorum.


aslı

14 Ağustos 2023 Pazartesi 21:48

Şahaneydi . İçimdeki belirsizliğin bu kadar beni etkileyeceği bana bu kadar iyi dersler vereceği aklımdan ucundan bile geçmezken Gülnihal Hanım sayesinde yavaş yavaş öğreniyorum kendimi hayatımı .


aslı

7 Ağustos 2023 Pazartesi 21:17

Aslında uzun yıllardır böyle bir terapiye başlamak istiyordum lakin hep erteleyip bir sonraki zamana bırakıyordum . Aslında ne kadar yanlış yaptığımı daha ilk seanstan bana hissettirdiği ve iyiki bu terapilere başladım dedirttiği için Gülnihal Hanıma çok teşekkür ederim . Hayatta bu koşuşturmanın mücadelenin içinde özüme dönüp kendime iyi bakabildiğim için çok mutluyum .


Aslı

22 Temmuz 2023 Cumartesi 14:02

Merhaba, Gülnihal hanımla neredeyse 9 aydır seanslarımıza devam ediyoruz. Terapiye gelmeden önce çok ön yargılarım vardı. Artık tamamen ihtiyacım olduğuna emin olup destek almak konusundaki kararımı verdiğimde ise evimdekipsikolog.com sitesi üzerinden araştırma yapmaya başladım. Gülnihal hanımla ilk seanslarımıza başladığımda çok güzel bir şekilde enerjimizin tuttuğunu farkettim ve kesinlikle devam etmek istediğime emindim. Kendisine tüm sürecimde olan desteği için minnettarım. Seçim sizin elinizdedir ve süreçler mücadele gerektirir. Işığı farkettiğiniz anda mutlaka peşinden gidin aydınlığa kavuşacağınıza emin olabilirsiniz.


Doğa

15 Temmuz 2023 Cumartesi 10:49

Her görüşmeye büyük bir mutlulukla geliyorum.


Berfin

6 Temmuz 2023 Perşembe 17:01

Seanstan çıktığım zaman “ her sey daha iyi olacak ” diyerek çıkıyorum. Her seyden onemlisi güven ve samimiyet iskelesinin sağlam olması.


Sedaavci

11 Mayıs 2023 Perşembe 21:54

5 seans tamamladık devam ediyoruz , çok fazla çözülmesi gerekenler var ama her seans sonunda daha rahatlamış bir ruh ve beden ile karşılaşıyorum. Gülnihal hanımla uzun zaman bu yolda beraber olucak olmak bana güven veriyor


ışıl

28 Nisan 2023 Cuma 12:48

Başlamayı uzun bir süredir düşünüyordum ve bu yola Gülnihal Hanımla başladığım için çok mutluyum. Gülnihal hanım ilk başta beni tanımaya yönelik soruları ve ilerleyeceğimiz yolu anlattı. Açıkça söylemek gerekirse rahatlatıcı enerjisi ve güler yüzlülüğü insanı anlatmaya itiyor. Daha ilk seansım olmasına rağmen kendimi bu yolculuğa hazır hissetmemi sağladı. Kesinlikle tavsiye ederim.


Sümeyye

18 Nisan 2023 Salı 20:51

Çok hassas, sakin ve özenli bir insan ve ihtiyaçlarıma tamamen yanıt veriyor. En önemlisi çok dikkatli, ne dediğimi anlıyor, önemsiyor ve en küçük ayrıntıları bile unutmuyor. Hemen kabul edildiğimi hissettim ve ona güvendim. Bana verdiği tavsiyeler, görevler ve ipuçları daha dikkatli olmama ve kendimi savunmama yardımcı oluyor. Artık olaylara hep aynı pencereden değil, farklı açılardan bakabileceğime inanıyorum. Çok depresif olduğumda bana her zaman vakit ayırıyor ve planlanmamış bir seans yapabiliyoruz. En zor zamanlarımda bana hep destek oluyor ve korkularımı adım adım yenmeme yardımcı oluyor. Her şey için çok teşekkür ederim. Eskisi kadar yalnız hissetmiyorum ve artık bir durumla baş edemediğimde yanımda duracak birinin olduğunu biliyorum. Sırtımdaki yükün son derece hafiflediğini hissediyorum. Buna daha önce başlamadığım için pişmanım ama doğru kişiyle bu yola girdiğim için çok mutluyum. Bu açıdan kendimi çok şanslı hissediyorum. Yardımları için çok minnettarım ve kendisini her zaman tavsiye ederim.


Zeyzey

3 Nisan 2023 Pazartesi 13:42

Çok tatlı, çok sıcak bir görüşmeydi. Anlaşıldığını hissetmek güzel bir deneyim çoook teşekkür ederim ❣️


Ayla

26 Mart 2023 Pazar 09:45

Görüsmem Gayet güzel gecti , ilk seyansim olmasina ragmen , ilk konusmaya baslarken COk gergindim , Ama sonra konusma bitince cok sakin be az da olsa ragstlsmis hissettim , uzakda olsunlar icin bu Platform COk yardimci oldu , her an her yerde


ensar

25 Mart 2023 Cumartesi 16:49

başlangıç için güzeldi ilk aşamada bile bi rahatlık yaşadım


Mehmet

20 Ocak 2023 Cuma 21:50

Başlama konusunda çok şüphelerim vardı. Kendi kendime zaten yapılabilecek her şeyi yaptığımı düşünüyordum ve dışarıdan bir yardımın bana ekstra bir faydasının olmayacağı kanaatindeydim. Psikiyatrik yardım almama rağmen. Ama her şey şu anda böyle daha kolay ve üzerinden bir yük de kalkmış gibi. Atasözünde de dediği gibi "Bir elin nesi varsa, iki elin sesi var." . Sizlerin de eğer ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız başlamanızı öneririm. Sadece bir tavsiye doğru bir kişiden yardım aldığınızda ancak farkı hissedersiniz. Bir ya da iki olumsuz deneyimden sonra vazgeçmeyin derim bence.


Melike

30 Kasım 2022 Çarşamba 01:19

Gerçekten çok iyi bir uzman kesinlikle tavsiye ediyorum


Aydın Serim

14 Kasım 2022 Pazartesi 20:06

👍


Nida

3 Ekim 2022 Pazartesi 22:22

Kısa sürede, inanılmaz ihtiyacım olan anda çok iyi geldi kesinlikle tavsiye ediyorum ve çok teşekkür ediyorum 🥰💜


emrah

9 Eylül 2022 Cuma 13:11

Çok teşekkür ederim.


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?