İzel Çınar, Psikolog

İzel Çınar

Psikolog

RANDEVU AL

Seans

0

Danışan

0

Derece

0,0
Merhaba, ben Psikolog İzel Çınar. 

İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümünden onur derecesi ile mezun oldum.

2020 yılında Acıbadem Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programına başladım. Yüksek lisans eğitimim boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde stajyer klinik psikolog olarak görev aldım. "Ortoreksiya, Anoreksiya’nın Bir Alt Türü Müdür, Yoksa Bağımsız Bir Yeme Bozukluğu Türü Müdür? Obsesif Düşünce ve Bilişsel Esneklik Değişkenleri Açısından Bir Test" konulu tezimi tamamlama aşamasındayım ve bir seneden fazla süredir aktif olarak psikolojik danışmanlık seansları yürütmekteyim.

Lisans eğitimim boyunca İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Hastanesi Nöroloji Bölümü Nöropsikoloji Labaratuvarında ve İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Hastanesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalında stajer psikolog olarak yer aldım. Lisans eğitimimden sonra 3,5 yıl bir anaokulunda psikolog olarak görev aldım. Özel bir şirketin bünyesinde 0-18 yaşa online psikolojik danışmanlıkta bulundum. Aynı zamanda lise gruplarına uygulanan bir öz güven projesinde yer aldım.

Denver Gelişim Testi, ISST Onaylı Şema Terapi Temel Düzey Eğitim, Duygu Odaklı Çift Terapisi Eğitimi gibi pek çok eğitim aldım.

Sıklıkla çalıştığım konular; Anksiyete, sosyal kaygı bozukluğu, yaygın kaygı bozukluğu, depresyon, stres yönetimi, ilişki problemleri, sınav kaygısı, panik atak, özgül fobi, agorafobi, psikolojik dayanıklılık, uyum sorunları, aile danışmanlığı, iletişim sorunları.

Görüşmek dileğiyle, sevgilerimle…

Psk. İzel Çınar

UZMANLIK ALANLARI

EĞİTİM BİLGİSİ

SERTİFİKALAR

İzel Çınar

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?