Mert Gül, Klinik Psikolog

Mert Gül

Klinik Psikolog

RANDEVU AL

Seans

461

Danışan

229

Derece

4,9
Merhabalar, ben Klinik Psikolog Mert Gül. 

Psikoloji bölümünden 2017 yılında ösym burslu olarak mezun oldum.

Başarı bursu ile başladığım yüksek lisans eğitimimi ''Madde Kullanan ve Kullanmayan Yetişkinlerde Kişilerarası Yetkinlik Düzeyleri'' ile ''Yakın İlişkilerdeki Yaşantılar Arasındaki İlişkinin İncelenmesi'' 
adlı tezim ile tamamlayarak uzmanlığımı kazandım.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk ve Ergen Psikolojik Testleri, Terapötik Kartlar, Travmaya Müdahale, MMPI Kişilik Testi, Cinsel Terapi gibi eğitimlerimi tamamladım.
       
Öğrenciliğim sırasında farklı yerlerde staj programlarına katıldım. Davranışsal Eğitim Programı (OÇİDEP) bünyesinde otizmli çocuklara davranışsal eğitimler uyguladım.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nde bir yıl boyunca binlerce görüşme ve terapi gerçekleştirdim.

Farkındalık dolu bir gelecek inşa etme sürecinde sizlerleyim. 

Saygı ve sevgilerimle...

UZMANLIK ALANLARI

 • Yetişkin Psikoterapisi
 • Cinsel Terapi
 • Depresyon
 • Anksiyete
 • Travma ve Stresörler
 • İletişim Problemleri
 • Aldatma Aldatılma
 • Erektil Disfonksiyon
 • Alkol Madde Kötüye Kullanımı
 • Bağımlılıklar
 • Fobiler
 • İlişkisel Durumlar
 • Panik Bozukluk
 • Davranış ve Uyum Sorunları
 • Vajinismus
 • Ölüm ve Yas Süreci

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2017-2019 / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/Haliç Üniversitesi / Klinik Psikoloji
 • 2013-2017 / Lisans / Türkiye/İstanbul/Haliç Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 2017/2018 Haliç Üniversitesi - Psikoterapi Süpervizyonu Klinik Psikoloji Tezli Yüksel Lisans Programı
 • 2017 Uygulamalı Davranış Merkezi Analizi - Bağımlılıkta Bilişsel Davranışçı Terapi -
 • 2016 Bütüncül Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Terapötik Kartlar ve Travmaya Müdahale Eğitimi -
 • 2017 Tin Psikolojik Danışmanlık - Çocuk Testleri Eğitimi -
 • 2020 - - Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri -
 • 2017/2018 Haliç Üniversitesi - Bilişsel Davranışçı Terapi Klinik Psikoloji
 • 2021 Marmara Akademi - Cinsel Terapi Eğitimi -

Mert Gül

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Onu digerinden ayiran cok ozelligi var bu sayede kolaylikla devam ediyorum.

Bugün 4. Kez seans aldım Mert Bey'den.Her seansta sorunların içinden çıkıp çözüm odaklı bakmam hususunda ilerleme kaydettiğimi fark ettim.Farklı yönlerden düşünmeye yönlendirmesi,kitap ve okuma tavsiyeleri,rahatlama egzersizleri vb önerileri bana çok iyi geldi,teşekkür ederim.

ilk seans olmasına rağmen gayet rahatlatıcıydı

ilk seans için gerçekten bir çok konuya değinerek düşündürücü geri bildirimler aldım. Mert beyle, yaşadığım bu sıkıntılı süreç üzerinden kendimle ilgili sorunları da çözebileceğime inanıyorum. İlgisi ve önerdiği okuma, araştırmalarla ruh sağlığımı olumlu yönde etkileyeceğine inanıyorum.

Kendisi çok ilgili ve özenli, sizin fikirlerinize ve görüşlerinize önem veriyor, dinliyor. Bunun dışında yaptığı çıkarımlar tutatlı, ben kendisi ile ilk seansımı yaptım ve çok memnun kaldım. Düzenli olarak görüşmek bana iyi gelecek gibi hissettirdi.

Orada olduğunu bilmek sıcak ve güvende hissettiriyor. Seanslarımız verimli geçiyor. Kendisi çok özenli. Teşekkür ederim çok memnunum.

Mert bey ile uzun süredir çalışıyoruz. Hatta başlarda onu biraz uğraştırmış olabilirim ama tüm iyi niyeti ve profesyonelliği ile göğüsledi bu durumu sağ olsun. Şu an geldiğimiz noktada birçok konuyu çözüme kavuşturduk, kendisi benim için en zor anlarımda varlığıyla sakinleştirici ve kendimi güvende hissetmemi sağlayan bir güç. Ne kadar teşekkür etsem az kalır, iyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki Mert bey var.

İlk terapiye Ağustos ayında başlamıştım binbir türlü çekinceyle. Ama süreci çok güzel yönettik Mert Bey ile. Artık kendi içimde ve sosyal hayatımda çok daha rahat bir insanım.

48 yasinda Londrada yasayan alkol ve bazi depresiv problemleri olan biri olarak Mert beyi sectim. Daha oncede bir suru psikologla gorustum, bazi teknikler ayni olsa bile gerek insanlik aklasimi gerekse herkesin yogurt yiyisinin farkli olmasindan dolayi her psikologta ayni degil bence yani bunu aramayin. Guvendiginiz insana acilin. Mert bey gerek terapi esnasinda gerekse terapi sonrasi tum cagrilarima zorunda olmadigi halde yanit verdi ve bunu saygiyla karsiliyorum. Tum tecrubelerime dayanarak ke

merhaba , Dün akşam Mert bey ile ilk seansımızı gerçekleştirdik. ilk izlenim olarak şuan ki durumda güven verdi enerjisi yüksekti. ilerleyen seanslar da daha detaylı yorum yapabilirim :)

Mert Bey ile görüntülü olarak terapi gerçekleştirdik.Kendisinin cana yakın yaklaşımından ve sorunu ele alış biçiminden ve verdiği faydalı pek çok bilgiden çok memnun kaldım.Teşekkür ederim

Mert bey bir terapist olarak gerçek anlamda iyi hissettiren biri

Çok ilgili, özverili, cana yakınsınız ve bana şu an maksimum seviyede kendimi iyi hissettirdiniz Mert bey çok teşekkürler

pek verimli olmadı

Görüşmemiz detaylı ve güzel geçti.Görüş açımı genişletti,kendimi daha iyi hissettim.

Ilk seansımızdı ve son derece memnun kaldım. Çok ilgili ve bu anlamda farkını ortaya koyuyor. En önemlisi siz bu farkı hissediyorsunuz. Canı gönülden tavsiye ederim.

Mert bey karşısındakini çok iyi anlayıp, sorularıyla çok doğru noktalara ilerletmeyi başaran bir danışman.

Oldukça başarılı bir görüşme oldu. Çok sistemli ve emin adımlarla ilerliyoruz ve kendimle ilgili çok fazla şey keşfediyorum

Çok faydalı Mert Bey'e çok teşekkür ederim

Mert beye çok teşekkür ederim sayesinde kendimi çok daha rahat hissediyorum

Pozitif

Mert Bey ile ilk görüşmemiz yaptık, beni çok iyi dinleyip sıkıntılarımı analiz edip çok iyi bir yol haritası belirledi, verimli ve güzel bir görüşme oldu. Yardımlarıyla güzel bir sonuca ulaşacağımı düşünüyorum, kesinlikle tavsiye edebilirim.

Çok güzel geçti teşekkür ederim

Mert bey çok anlayışlı ve yetkin bir terapist. Kendisine tam güven duymam zaman alsa da bu güveni duyduktan sonra yolculuğumuzun sonunda bir şeylerin çözüme kavuşmuş olacağına dair inancım arttı. Görüşmelerimizin veriminden memnunum ve devam edeceğim.

Mert bey ilk seans için olması gerektiği gibi gayet iyi bir dinleyici , güven veren bir yaklaşımı var daha önce de danışmanlık almama rağmen kimseye anlatamadigim şeyleri bile paylasabildim . Her şey için teşekkürler

Kendimi ifade edebildiğimi hissettim

Güzeldi,biraz daha rahatlamış hissediyorum teşekkür ederim 🌸

Mert Bey görüşme süresince oldukça profesyonel bir şekilde yardımcı oldu, izlenecek yol hakkında sıklıkla bilgi verdi. İlk görüşme ve daha sonrası için güzel bir plan oluşturduğumuzu düşünüyorum.

Bilgisi, ve yaklaşımı ile güven veriyor, terapilerimize devam ediyoruz. Kısa sürede, etkin bir şekilde farkındalığımı arttırıcı ve çözüm odaklı bir yaklaşımı var. Seans sonrası da iletişimde kalabildiğim, rahatça soru sorabildiğim ve her an destek verdiği için ayrıca teşekkür ederim.

Mert Beyle çok rahat iletişim kurabildim. İzleyeceğimiz yolları tek tek söyledi. Kendisine teşekkür ederim. Her hafta arayacağım

Görüşme çok akıcıydı , ilk görüşmede bile anlaşılabilir olmam beni yaşadığım bu zorlu süreçte rahatlattı. Süreci değerlendirmek için kendimi kolayca ifade edebileceğim bir tavırla karşılaştım. Teşekkür ederim bana çözüm yollarını arama sürecimde destek olduğunuz için

ilk seansımızdı. terapistimizden evliliğimiz adına danışmanlık aldık. kendisinin yaklaşımı ve ilişkimiz adına çizdiği rota ikimiz için de çok güzeldi. kendisinin verdiği örneklemeleri ve yaklaşımını çok başarılı bulduk.

yararlı geçti, teşekkür ederim

teşekkürler

İlk seanstı. Samimi ve güven verdi. Kendimi çok rahat ifade edebildim Devam etmek istiyorum. Daha sonra tecrübelerimi tekrar paylaşacağım.

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?