• Psikodinamik Ekol
 • Bireysel/Yetişkin Terapisi
 • Çocuk ve Ergen Terapisi
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Depresyon
Klinik Psikolog Mert Gül MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

2017-2019

Yüksek Lisans

Haliç Üniversitesi

Klinik Psikoloji


2013-2017

Lisans

Haliç Üniversitesi

Psikoloji


Mert Gül

Klinik Psikolog
 • 2 Yıllık üye
 • 1433 seans
 • 499 danışan
 • 69 yorum
 • 5,0 puan

27,93$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

Mert Gül, lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü ÖSYM Bursu ile tamamlamıştır. Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını Başarı Bursu ile bitirerek Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır. Yüksek lisans tezi ''Madde Kullanan ve Kullanmayan Yetişkinlerde Kişilerarası Yetkinlik Düzeyleri'' ile ''Yakın İlişkilerdeki Yaşantılar Arasındaki İlişkinin İncelenmesi'' konuları üzerinedir.

Gül, lisans ve yüksek lisans eğitimi sırasında
 Balıklı Rum Hastanesi’nde stajlarını tamamlamıştır. Davranışsal Eğitim Programı (OÇİDEP) bünyesinde otizmli çocuklara davranışsal eğitimler uygulamıştır. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Rehberlik ve Danışma Merkezi Eğitimi'nde bulunmuş, Ege Ordusu Komutanlığı 19. Motorlu Piyade Tugayı Körfez Yıldızı Birliği Kurmay Başkanı'na bağlı RDM Subayı Klinik Psikolog olarak çeşitli seminer ve konferanslarda eğitimler vermiş, binlerce terapi ve görüşme yapmıştır.

 

Özel Tıp Merkezlerinde ve Kendi Danışmanlık Merkezinde psikoterapi seansları gerçekleştirmiştir.

2017 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; 
Bilişsel Davranışçı Terapi, Psikodinamik Psikoterapi, Çocuk ve Ergen Psikolojik Testleri, Terapötik Kartlar, Travmaya Müdahale, Cinsel Terapi gibi eğitimlerini tamamlamıştır.

Psikanalitik teorinin ileri gelen isimlerinden 
Prof. Dr. Otto F. Kernberg, uluslarası Psikanaliz Birliği (IPA) üyesi Dr. Ülkü Gürışık, Psikodramatist Prof. Dr. Arşaluys Kayır, Zürih C. G. Jung Enstitüsü eğitmeni, Analist Dr. Wilma Scategni, Analist Dr. Maurizio Gasseau ve Dr. Pervin Sevda Bıkmaz tarafından verilen Psikodinamik Psikoterapi ve Süpervizyonu eğitimini tamamlamıştır.

Yetişkin Psikoterapisi, Çocuk Ergen Psikoterapisi, Kişilik Bozuklukları, Romantik İlişkiler, Cinsel Terapi, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Travma, İletişim Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Panik Bozukluk ve Yas Danışmanlığı

alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Farkındalık, kabul ve değişim dolu bir inşa etme sürecinde sizlerle birlikte olmayı amaçlayan Mert Gül, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Psikodinamik Ekol

Bireysel/Yetişkin Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Depresyon

Duygusal İlişki Problemleri

Bipolar Bozukluk

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Cinsel Danışman

EMDR

İletişim Problemleri

Kişilik Bozuklukları

Panik Bozukluk

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

2023/2024

Giunti Psychometrics - Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi -

2023/2024

İstanbul Psikoloji Okulu - Psikodinamik Psikoterapi Süpervizyonu -

2021

Türkiye/İstanbul/Marmara Akademi - Cinsel Terapi Eğitimi -

2020

Türkiye - Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Eğitimi -

2017/2018

Türkiye/İstanbul/Haliç Üniversitesi - Psikoterapi Süpervizyonu Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı -

2017/2018

Türkiye/İstanbul/Haliç Üniversitesi - Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi -

2017

Türkiye/İstanbul/Uygulamalı Davranış Merkezi Analizi - Bağımlılıkta Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi -

2017

Türkiye/İstanbul/Tin Psikolojik Danışmanlık - Çocuk Testleri Eğitimi -

2016

Türkiye/İstanbul/Bütüncül Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Terapötik Kartlar ve Travmaya Müdahale Eğitimi -

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

27,93 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

27,93 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

27,93 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

75,41 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

118,70 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

237,41 USD

10 Adet Seans Paketi

Mert Gül Danışan Yorumları

Kıvılcım

12 Haziran 2024 Çarşamba 22:30

Mert bey'i yaşadığım sorunları internette araştırırken benimle çok benzer durumlar yaşayan ve artık çözüldüğünü söyleyen bir danışanının yazısı aracılığı ile buldum. Benim iyileşmem imkansız diye düşünürken yine de denemek istedim. Kendinden bahsetmekten rahatsız olan biri olarak ilk seansta bile o kadar şey anlattım ki kendim bile şaşırdım. Bana anlattıklarımın güvende ve emin ellerde olduğunu hissettirdi. Daha önceki psikolog deneyimlerimde bir yabancıya kendimle ilgili bilgileri boş yere anlattığımı hissetmiştim. Her konuşmamızda bana ayrı bir farkındalık kazandırdı, bakış açımı genişletti ve hayatımın öylece akıp gittiğini hissediyorken direksiyona benim geçmemi sağladı. 11 seans gibi bir süreçte bu kadar ilerlemeyi gerçekten beklemiyordum. Mert bey kesinlikle işinin uzmanı, işini hakkıyla yapan donanımlı biri. Kendisine çok çok teşekkür ederim. :)


Ira

24 Mart 2024 Pazar 21:14

Bu seansta söylediklerinizden sonra çok daha rahat hissediyorum. Takıntı yaptığım düşüncelerin çoğu gitti. Kafamın içi daha sakin. Düne kadar her bildirim geldiğinde gözucuyla kim yazmış diye bakıyordum, artık bakasım gelmiyor bile. Teşekkürler!!


Ira

29 Ocak 2024 Pazartesi 15:05

Panik atağımı tetikleyen kabus gibi rüyamın yorumlaması ve yakın zamanda yaşadığım olayla bağlantısını farkettirmeniz inanılmazdı. Teşekkürler


Ira

29 Ocak 2024 Pazartesi 15:02

Her seansta kendimle ilgili hiç beklemediğim analizler yapıyoruz. Anlatım şekli çok güzel. Seans sonunda çok iyi hissediyorum. Teşekkürler.


AİŞE

15 Ocak 2024 Pazartesi 21:08

Her seans yeni bir farkındalık kazandırıyor. Kendime, kişilere ve olaylara karşı daha merhametli bakarak ama yaşadıklarımdan yapıcı dersler de çıkararak ilerliyoruz. Teşekkürler Mert Bey.


B.

31 Aralık 2023 Pazar 11:37

Mert hocamla her konuştuğumda kendimle ilgili bir farkıdanlığım oluşuyor.Bir aydınlanma yaşıyorum. Terapi sürecimiz devam ediyor ancak şimdiden kendimi çok daha iyi hissediyorum. Anlattıklarımın karşılığını görmek bana iyi hissettiriyor. Düğümlerim teker teker çözülüyormuş gibi hissediyorum. İyi ki karşılaşmışız. Çok Teşekkür ederim.


avramov94

3 Ekim 2023 Salı 11:13

Mert bey ile ilk görüşmemiz gayet olumlu ve güzel geçti. İlerleyen seanslarda birlikte daha iyi sonuç alacağımıza eminim. Çok teşekkür ederim kendisine.


AİŞE

17 Eylül 2023 Pazar 22:56

Hayata bakış açımda çok büyük değişiklikler oldu Mert Bey'in sayesinde.Daha huzurlu , yaşamdaki sorunlara karşı daha çözüm odaklı ve insan ilişkilerimde daha neşeli ve pozitif oldum.


Derya

15 Eylül 2023 Cuma 16:37

Gayet güzel . Mert in seansına gidemezsem bilin ki param yoktur 😂


Ebru

27 Nisan 2023 Perşembe 16:33

Kendime yaptığım en büyük iyilik,Mert Bey ile çıktığım bu içsel yolculuk.Kendimi tanımama yardımcı oldu.Umarim her şey çok daha güzel olur.Oluşturdugunuz farkındalık için teşekkürler.


belinay

23 Nisan 2023 Pazar 21:07

Mert Bey ile 3 - 4 seansdır görüşüyoruz belki 5 bile olmuş olabilir. Seanslara 1 ay bazen 1.5 ay aralıklarla geliyorum maddi olarak uygun olduğum dönemler geliyorum. Ama iletişimimizde bu uzun aralıkların herhangi bir sıkıntı olmuyor. Ayrıntıları anlattığım şeyleri ve problemlerimi gayet iyi hatırlıyor. Seans dışında bir soru sormak için her zaman müsait. Seans sonunda bakabileceğim kaynakları vs hemen hızlı bir şekilde de paylaşıyor. Bundan önce başka bir terapist ile görüşüyordum ama istediğim şekilde verimli geçmemişti. Hatta kendisini profesyonel birisi olarak değerlendirdiğim için bazı konularda çok beni daha da aşağı sürüklemişti dediği şeylerde. Ama Mert Bey'le beraber sorunlarım sıkıntılarım konusunda çok daha sistematik ve sağlıklı bir şekilde ilerlediğimi hissediyorum. Kendimi oldukça güvenilir ellerde de hissediyorum. Kendisi hayatıma çok yardımcı oldu olmaya da devam edeceğini düşünüyorum. Diğer danışanlara yardımcı olması içinse genel çektiğim sıkıntılar aile arkadaş ve aşk ilişkileri ve kendimi çok değersiz hissetmem hakkında problemler.


Mehmet

11 Şubat 2023 Cumartesi 21:47

Psikolog Mert hocam la beşinci seansımız oldu. Online terapiye önyargılı bakıyordum. Gerçekten hayatınızda değişiklik olmaması zor, işinin ehli Mert hocam. Bana çok faydalı oldu. Anksiyete atakları, cinsel kaygılar ve evlilik korkusu sebebiyle görüştük.


Ebru

9 Şubat 2023 Perşembe 18:09

Mert GÜL, nitelikli bir hayat sürmem için bana çok yardımcı oluyor.Kendisine çok güveniyorum.Aldigim her seans hayatım için çok büyük bir adım.Sonsuz teşekkürler...


Ira

27 Ocak 2023 Cuma 22:56

Hep cok ilgili ve cok iyi bir dinleyici. Seans boyu ve sonrasinda yaptigimiz calismalar cok guzel hissettiriyorlar.


Ebru

23 Ocak 2023 Pazartesi 11:20

Büyük bir değişimin eşiğindeyim,kılavuzluğunuz için sonsuz teşekkürler


Ezgi

9 Ocak 2023 Pazartesi 14:14

ilk seans aydınlatıcı oldu doğru yönlendirici sorular için teşekkürler


Mislina

2 Ocak 2023 Pazartesi 00:45

Gerilmeden konuştum ki bu çok önemliydi benim için ve ben anlatamıyorum ya sanırım dediğiniz noktada sizi çoktan anlamış konuyu analiz etmiş ve çözüm için birden fazla örnek verebilen bir uzman ,şanslıydım, güzel yerlere değindik ilk seanstan tabiki devam edeceğim teşekkür ederim..


Derya

30 Aralık 2022 Cuma 22:08

Süper 👍


Delikız

29 Aralık 2022 Perşembe 12:48

Süper geçti


Mehmet

25 Aralık 2022 Pazar 11:11

Bu seans öncekinden daha iyiydi. Daha anlaşılır bir konuşma oldu.


nursema

19 Aralık 2022 Pazartesi 17:11

Öncelikle Mert Beye hem terapi sırasında hemde sonrasında ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.Terapi sürecinde yaptığı tekniklerle ve bilgisi donanımıyla 8 senedir geçmeyen kolumun ve elimin titremesi geçti (nöroloji,fizik tedavi ye ve farklı psikologlara gitmeme, doktorların geçmez demesine rağmen). Tabiki de bunun öncesi sizinde kendinize inanmanız gerekiyor bu süreçte. Her seans sonrası kendinize başka bir bakış açısıyla bakıyorsunuz. Sizlerde kendiniz adına bir şans verebilirsiniz.


Derya

13 Aralık 2022 Salı 00:07

Gayet iyi


Mehmet

12 Aralık 2022 Pazartesi 21:56

Bence gayet başarılı biri. Alanında uzman. Çok mantıklı ve açıklayıcı konuşuyor gittiğim diğer psikiyatrist ve psikologlara hiç benzemiyor


Mert

13 Kasım 2022 Pazar 23:38

Mert Bey gercekten daha ilk seansimiz olmasina ragmen gelecek seanslar icin ve kendi tedavim icin umut asiladi.


Rabia

5 Kasım 2022 Cumartesi 23:20

Kendisi terapinin başından sonuna kadar süreci ve zamanı gerçekten iyi kontrol edebilen takibini yapan sizi dinleyen ve yorumlarını daima sağlam bir gerekçeye dayanarak yapan birisi. Ben kendimi çok rahat hissettim anlatırken hiç zorlanmadım önümü açtı fikirleriyle ve bana çok farklı bakış açıları kazandırdı verdiği ödevler ve geri dönüşlerle çok güzel bir ilerleme kaydettik mutlaka terapiye kendisiyle devam etmeyi düşünüyorum şiddetle tavsiye ederim .


Erdem

12 Ekim 2022 Çarşamba 15:34

Mert bey sorunlari gayet iyi anlayabilen ve bu konuda iyi bir sekilde yardim sunabilen birisi. Kendimi rahat hissettim. Seans sonrasinda verdigi destek icinde tesekkür ediyorum. Kendisiyle daha cok seans yapacagim.


Yıldız

29 Ağustos 2022 Pazartesi 18:31

Seans sırasında da sonrasında da desteğini esirgemeyen bir psikolog. Kendisine sonsuz teşekkür etmek istiyorum.


Cakir

29 Ağustos 2022 Pazartesi 15:46

Çok güzel ve verimli!


kingarthur

23 Ağustos 2022 Salı 02:03

İlk kez bir terapi aldığım Uzm. Psikolog Mert Gül görüşmenin en başından en sonuna kadar çok ilgili ve empatik yaklaşım gösterdi. Terapiye başlamamın nedeni kendimi tam anlamıyla boşlukta, çıkmazda ve mutsuz hissettiğim bir dönemden geçmemdi. Daha ilk görüşmeden emin ellerde olduğumun farkına vardım. Mert Beyin profesyonel tavrı güvende hissetmemi ve sürece kolaylıkla adapte olmamı sağladı. İlerleyen süreçte de hayatımda tekrar eden döngüleri fark etmemde, hissetmekten kaçtığım duyguları isimlendirmemde ve onları boşaltmamda, en önemlisi benim beklentimi karşılayacak seviyede yararlı olan terapiyi bana sunmasıyla hayat kalitemin artmasına ciddi katkı sağladı. Mesleki donanım ve profesyonel tavırla sunulan bir terapi arıyorsanız Mert GÜL Bey kesinlikle doğru adres. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


kingarthur

23 Ağustos 2022 Salı 01:47

Kalitesi ve kalibresi yüksek Uzm. Psikolog Mert Gül bey ilgili, işinin ehli ve samimi biri. İletişim şekli ve yaklaşımı insanı rahatlatıyor. Oldukça güvenilir olan Mert bey’e içinize attığınız sorunları veya sorun teşkil edebilecek detayları gönül rahatlığıyla bir dostunuzla paylaşırcasına anlatabilirsiniz. Kendisiyle karşılaştığım için şanslı olduğumu düşünüyorum ve bütün içtenliğimle teşekkür ediyorum. Kendi terapi sürecimi rahatlıkla kendisinden düşünürüm. Şüphesiz ki alanında yetkin birisi ve kendi tarzıyla ön planda. Hem kendini geliştirmek isteyen hem de profesyonel yardım almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine de mesleki hayatında başarılar diliyorum.


kingarthur

23 Ağustos 2022 Salı 01:35

Görüşmem şahane geçti.


Cemre

19 Ağustos 2022 Cuma 09:18

Geçen sene Ağustos'tan bu yana terapi sürecimiz devam ediyor. Mert Bey, sadece terapi süresinde değil sonrasında da desteğini esirgemeyen biri


Ozlem

26 Temmuz 2022 Salı 00:11

Çok memnun kaldım. Bu güne kadar pek çok terapistle çalıştım. Bunun nedeni cevremle sorunlarımı paylaşmak konusunda iyi olmadığım için bedelini ödeyerek dertleşmekti.Her defasında kendimi haklı çıkaracak şekilde terapistimi manipüle ettim. Mert beyle bu durum zor çünkü olması gerektiği gibi duygudan uzak mesafeli ve profesyonel bir iletişim kuruyor. Bana görüşme sonrası gönderdiği düşüncelerimi test etme pratiği ilginç bir farkındalık yarattı.


Yonca

25 Temmuz 2022 Pazartesi 15:21

Kendime geldim canlandığımı hissettim. Kısacık bir görüşmede insanın sırtındaki yük nasıl kaldırılır anlamış oldum


Ecem

19 Haziran 2022 Pazar 22:35

Onu digerinden ayiran cok ozelligi var bu sayede kolaylikla devam ediyorum.


AİŞE

26 Mayıs 2022 Perşembe 16:41

Bugün 4. Kez seans aldım Mert Bey'den.Her seansta sorunların içinden çıkıp çözüm odaklı bakmam hususunda ilerleme kaydettiğimi fark ettim.Farklı yönlerden düşünmeye yönlendirmesi,kitap ve okuma tavsiyeleri,rahatlama egzersizleri vb önerileri bana çok iyi geldi,teşekkür ederim.


Burak

9 Mayıs 2022 Pazartesi 16:23

ilk seans olmasına rağmen gayet rahatlatıcıydı


Sevda

29 Mart 2022 Salı 22:23

ilk seans için gerçekten bir çok konuya değinerek düşündürücü geri bildirimler aldım. Mert beyle, yaşadığım bu sıkıntılı süreç üzerinden kendimle ilgili sorunları da çözebileceğime inanıyorum. İlgisi ve önerdiği okuma, araştırmalarla ruh sağlığımı olumlu yönde etkileyeceğine inanıyorum.


Mehmet

12 Mart 2022 Cumartesi 21:10

Kendisi çok ilgili ve özenli, sizin fikirlerinize ve görüşlerinize önem veriyor, dinliyor. Bunun dışında yaptığı çıkarımlar tutatlı, ben kendisi ile ilk seansımı yaptım ve çok memnun kaldım. Düzenli olarak görüşmek bana iyi gelecek gibi hissettirdi.


Ecem

25 Şubat 2022 Cuma 00:02

Orada olduğunu bilmek sıcak ve güvende hissettiriyor. Seanslarımız verimli geçiyor. Kendisi çok özenli. Teşekkür ederim çok memnunum.


Eylem

18 Şubat 2022 Cuma 14:56

Mert bey ile uzun süredir çalışıyoruz. Hatta başlarda onu biraz uğraştırmış olabilirim ama tüm iyi niyeti ve profesyonelliği ile göğüsledi bu durumu sağ olsun. Şu an geldiğimiz noktada birçok konuyu çözüme kavuşturduk, kendisi benim için en zor anlarımda varlığıyla sakinleştirici ve kendimi güvende hissetmemi sağlayan bir güç. Ne kadar teşekkür etsem az kalır, iyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki Mert bey var.


Cemre

31 Ocak 2022 Pazartesi 17:53

İlk terapiye Ağustos ayında başlamıştım binbir türlü çekinceyle. Ama süreci çok güzel yönettik Mert Bey ile. Artık kendi içimde ve sosyal hayatımda çok daha rahat bir insanım.


ERCAN

26 Ocak 2022 Çarşamba 20:23

48 yasinda Londrada yasayan alkol ve bazi depresiv problemleri olan biri olarak Mert beyi sectim. Daha oncede bir suru psikologla gorustum, bazi teknikler ayni olsa bile gerek insanlik aklasimi gerekse herkesin yogurt yiyisinin farkli olmasindan dolayi her psikologta ayni degil bence yani bunu aramayin. Guvendiginiz insana acilin. Mert bey gerek terapi esnasinda gerekse terapi sonrasi tum cagrilarima zorunda olmadigi halde yanit verdi ve bunu saygiyla karsiliyorum. Tum tecrubelerime dayanarak ke


ilknur

18 Ocak 2022 Salı 14:33

merhaba , Dün akşam Mert bey ile ilk seansımızı gerçekleştirdik. ilk izlenim olarak şuan ki durumda güven verdi enerjisi yüksekti. ilerleyen seanslar da daha detaylı yorum yapabilirim :)


Kaan

17 Ocak 2022 Pazartesi 23:16

Mert Bey ile görüntülü olarak terapi gerçekleştirdik.Kendisinin cana yakın yaklaşımından ve sorunu ele alış biçiminden ve verdiği faydalı pek çok bilgiden çok memnun kaldım.Teşekkür ederim


Zr

15 Ocak 2022 Cumartesi 01:45

Mert bey bir terapist olarak gerçek anlamda iyi hissettiren biri


Zr

14 Ocak 2022 Cuma 02:40

Çok ilgili, özverili, cana yakınsınız ve bana şu an maksimum seviyede kendimi iyi hissettirdiniz Mert bey çok teşekkürler


Zeynep

13 Ocak 2022 Perşembe 00:01

pek verimli olmadı


Gözde

5 Ocak 2022 Çarşamba 22:04

Görüşmemiz detaylı ve güzel geçti.Görüş açımı genişletti,kendimi daha iyi hissettim.


Ecem

5 Ocak 2022 Çarşamba 17:37

Ilk seansımızdı ve son derece memnun kaldım. Çok ilgili ve bu anlamda farkını ortaya koyuyor. En önemlisi siz bu farkı hissediyorsunuz. Canı gönülden tavsiye ederim.


Sinan

21 Aralık 2021 Salı 13:52

Mert bey karşısındakini çok iyi anlayıp, sorularıyla çok doğru noktalara ilerletmeyi başaran bir danışman.


Enes

27 Kasım 2021 Cumartesi 12:02

Oldukça başarılı bir görüşme oldu. Çok sistemli ve emin adımlarla ilerliyoruz ve kendimle ilgili çok fazla şey keşfediyorum


Enes

27 Kasım 2021 Cumartesi 12:01

Çok faydalı Mert Bey'e çok teşekkür ederim


Fatma

19 Kasım 2021 Cuma 20:36

Mert beye çok teşekkür ederim sayesinde kendimi çok daha rahat hissediyorum


Büşra

17 Kasım 2021 Çarşamba 23:39

Pozitif


Duygu

3 Kasım 2021 Çarşamba 12:06

Mert Bey ile ilk görüşmemiz yaptık, beni çok iyi dinleyip sıkıntılarımı analiz edip çok iyi bir yol haritası belirledi, verimli ve güzel bir görüşme oldu. Yardımlarıyla güzel bir sonuca ulaşacağımı düşünüyorum, kesinlikle tavsiye edebilirim.


Pınar

18 Ekim 2021 Pazartesi 20:26

Çok güzel geçti teşekkür ederim


Eylem

18 Ekim 2021 Pazartesi 18:12

Mert bey çok anlayışlı ve yetkin bir terapist. Kendisine tam güven duymam zaman alsa da bu güveni duyduktan sonra yolculuğumuzun sonunda bir şeylerin çözüme kavuşmuş olacağına dair inancım arttı. Görüşmelerimizin veriminden memnunum ve devam edeceğim.


Tuuba

1 Ekim 2021 Cuma 13:36

Mert bey ilk seans için olması gerektiği gibi gayet iyi bir dinleyici , güven veren bir yaklaşımı var daha önce de danışmanlık almama rağmen kimseye anlatamadigim şeyleri bile paylasabildim . Her şey için teşekkürler


İlayda :)

22 Eylül 2021 Çarşamba 20:46

Kendimi ifade edebildiğimi hissettim


1Eylül

1 Eylül 2021 Çarşamba 18:21

Güzeldi,biraz daha rahatlamış hissediyorum teşekkür ederim 🌸


Cemre

25 Ağustos 2021 Çarşamba 18:26

Mert Bey görüşme süresince oldukça profesyonel bir şekilde yardımcı oldu, izlenecek yol hakkında sıklıkla bilgi verdi. İlk görüşme ve daha sonrası için güzel bir plan oluşturduğumuzu düşünüyorum.


tuba

24 Ağustos 2021 Salı 12:17

Bilgisi, ve yaklaşımı ile güven veriyor, terapilerimize devam ediyoruz. Kısa sürede, etkin bir şekilde farkındalığımı arttırıcı ve çözüm odaklı bir yaklaşımı var. Seans sonrası da iletişimde kalabildiğim, rahatça soru sorabildiğim ve her an destek verdiği için ayrıca teşekkür ederim.


Öykü

17 Ağustos 2021 Salı 21:40

Mert Beyle çok rahat iletişim kurabildim. İzleyeceğimiz yolları tek tek söyledi. Kendisine teşekkür ederim. Her hafta arayacağım


Pırıl

17 Ağustos 2021 Salı 16:27

Görüşme çok akıcıydı , ilk görüşmede bile anlaşılabilir olmam beni yaşadığım bu zorlu süreçte rahatlattı. Süreci değerlendirmek için kendimi kolayca ifade edebileceğim bir tavırla karşılaştım. Teşekkür ederim bana çözüm yollarını arama sürecimde destek olduğunuz için


Beril

12 Ağustos 2021 Perşembe 21:05

ilk seansımızdı. terapistimizden evliliğimiz adına danışmanlık aldık. kendisinin yaklaşımı ve ilişkimiz adına çizdiği rota ikimiz için de çok güzeldi. kendisinin verdiği örneklemeleri ve yaklaşımını çok başarılı bulduk.


tuba

10 Ağustos 2021 Salı 23:23

yararlı geçti, teşekkür ederim


tuba

9 Ağustos 2021 Pazartesi 16:05

teşekkürler


Umida

8 Ağustos 2021 Pazar 20:39

İlk seanstı. Samimi ve güven verdi. Kendimi çok rahat ifade edebildim Devam etmek istiyorum. Daha sonra tecrübelerimi tekrar paylaşacağım.


 
 
Klinik Psikolog Mert Gül • Meşgul

Mert Gül

Klinik Psikolog 2 Yıllık üye

Psikodinamik Ekol
Bireysel/Yetişkin Terapisi
Çocuk ve Ergen Terapisi
Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
Depresyon
 • 1433 seans
 • 499 danışan
 • 69 yorum
 • 5,0 puan
45 dk.
27,93 $

Mert Gül, lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü ÖSYM Bursu ile tamamlamıştır. Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını Başarı Bursu ile bitirerek Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazanmıştır. Yüksek lisans tezi ''Madde Kullanan ve Kullanmayan Yetişkinlerde Kişilerarası Yetkinlik Düzeyleri'' ile ''Yakın İlişkilerdeki Yaşantılar Arasındaki İlişkinin İncelenmesi'' konuları üzerinedir.

Gül, lisans ve yüksek lisans eğitimi sırasında
 Balıklı Rum Hastanesi’nde stajlarını tamamlamıştır. Davranışsal Eğitim Programı (OÇİDEP) bünyesinde otizmli çocuklara davranışsal eğitimler uygulamıştır. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Rehberlik ve Danışma Merkezi Eğitimi'nde bulunmuş, Ege Ordusu Komutanlığı 19. Motorlu Piyade Tugayı Körfez Yıldızı Birliği Kurmay Başkanı'na bağlı RDM Subayı Klinik Psikolog olarak çeşitli seminer ve konferanslarda eğitimler vermiş, binlerce terapi ve görüşme yapmıştır.

 

Özel Tıp Merkezlerinde ve Kendi Danışmanlık Merkezinde psikoterapi seansları gerçekleştirmiştir.

2017 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; 
Bilişsel Davranışçı Terapi, Psikodinamik Psikoterapi, Çocuk ve Ergen Psikolojik Testleri, Terapötik Kartlar, Travmaya Müdahale, Cinsel Terapi gibi eğitimlerini tamamlamıştır.

Psikanalitik teorinin ileri gelen isimlerinden 
Prof. Dr. Otto F. Kernberg, uluslarası Psikanaliz Birliği (IPA) üyesi Dr. Ülkü Gürışık, Psikodramatist Prof. Dr. Arşaluys Kayır, Zürih C. G. Jung Enstitüsü eğitmeni, Analist Dr. Wilma Scategni, Analist Dr. Maurizio Gasseau ve Dr. Pervin Sevda Bıkmaz tarafından verilen Psikodinamik Psikoterapi ve Süpervizyonu eğitimini tamamlamıştır.

Yetişkin Psikoterapisi, Çocuk Ergen Psikoterapisi, Kişilik Bozuklukları, Romantik İlişkiler, Cinsel Terapi, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Travma, İletişim Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Panik Bozukluk ve Yas Danışmanlığı

alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Farkındalık, kabul ve değişim dolu bir inşa etme sürecinde sizlerle birlikte olmayı amaçlayan Mert Gül, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

2017-2019

Yüksek Lisans

Haliç Üniversitesi

Klinik Psikoloji


2013-2017

Lisans

Haliç Üniversitesi

Psikoloji


Psikodinamik Ekol

Bireysel/Yetişkin Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Depresyon

Duygusal İlişki Problemleri

Bipolar Bozukluk

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Cinsel Danışman

EMDR

İletişim Problemleri

Kişilik Bozuklukları

Panik Bozukluk

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

2023/2024

Giunti Psychometrics - Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi -

2023/2024

İstanbul Psikoloji Okulu - Psikodinamik Psikoterapi Süpervizyonu -

2021

Türkiye/İstanbul/Marmara Akademi - Cinsel Terapi Eğitimi -

2020

Türkiye - Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Eğitimi -

2017/2018

Türkiye/İstanbul/Haliç Üniversitesi - Psikoterapi Süpervizyonu Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı -

2017/2018

Türkiye/İstanbul/Haliç Üniversitesi - Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi -

2017

Türkiye/İstanbul/Uygulamalı Davranış Merkezi Analizi - Bağımlılıkta Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi -

2017

Türkiye/İstanbul/Tin Psikolojik Danışmanlık - Çocuk Testleri Eğitimi -

2016

Türkiye/İstanbul/Bütüncül Psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Terapötik Kartlar ve Travmaya Müdahale Eğitimi -

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

27,93 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

27,93 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

27,93 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

75,41 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

118,70 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

237,41 USD

10 Adet Seans Paketi

Mert Gül Danışan Yorumları

Kıvılcım

12 Haziran 2024 Çarşamba 22:30

Mert bey'i yaşadığım sorunları internette araştırırken benimle çok benzer durumlar yaşayan ve artık çözüldüğünü söyleyen bir danışanının yazısı aracılığı ile buldum. Benim iyileşmem imkansız diye düşünürken yine de denemek istedim. Kendinden bahsetmekten rahatsız olan biri olarak ilk seansta bile o kadar şey anlattım ki kendim bile şaşırdım. Bana anlattıklarımın güvende ve emin ellerde olduğunu hissettirdi. Daha önceki psikolog deneyimlerimde bir yabancıya kendimle ilgili bilgileri boş yere anlattığımı hissetmiştim. Her konuşmamızda bana ayrı bir farkındalık kazandırdı, bakış açımı genişletti ve hayatımın öylece akıp gittiğini hissediyorken direksiyona benim geçmemi sağladı. 11 seans gibi bir süreçte bu kadar ilerlemeyi gerçekten beklemiyordum. Mert bey kesinlikle işinin uzmanı, işini hakkıyla yapan donanımlı biri. Kendisine çok çok teşekkür ederim. :)


Ira

24 Mart 2024 Pazar 21:14

Bu seansta söylediklerinizden sonra çok daha rahat hissediyorum. Takıntı yaptığım düşüncelerin çoğu gitti. Kafamın içi daha sakin. Düne kadar her bildirim geldiğinde gözucuyla kim yazmış diye bakıyordum, artık bakasım gelmiyor bile. Teşekkürler!!


Ira

29 Ocak 2024 Pazartesi 15:05

Panik atağımı tetikleyen kabus gibi rüyamın yorumlaması ve yakın zamanda yaşadığım olayla bağlantısını farkettirmeniz inanılmazdı. Teşekkürler


Ira

29 Ocak 2024 Pazartesi 15:02

Her seansta kendimle ilgili hiç beklemediğim analizler yapıyoruz. Anlatım şekli çok güzel. Seans sonunda çok iyi hissediyorum. Teşekkürler.


AİŞE

15 Ocak 2024 Pazartesi 21:08

Her seans yeni bir farkındalık kazandırıyor. Kendime, kişilere ve olaylara karşı daha merhametli bakarak ama yaşadıklarımdan yapıcı dersler de çıkararak ilerliyoruz. Teşekkürler Mert Bey.


B.

31 Aralık 2023 Pazar 11:37

Mert hocamla her konuştuğumda kendimle ilgili bir farkıdanlığım oluşuyor.Bir aydınlanma yaşıyorum. Terapi sürecimiz devam ediyor ancak şimdiden kendimi çok daha iyi hissediyorum. Anlattıklarımın karşılığını görmek bana iyi hissettiriyor. Düğümlerim teker teker çözülüyormuş gibi hissediyorum. İyi ki karşılaşmışız. Çok Teşekkür ederim.


avramov94

3 Ekim 2023 Salı 11:13

Mert bey ile ilk görüşmemiz gayet olumlu ve güzel geçti. İlerleyen seanslarda birlikte daha iyi sonuç alacağımıza eminim. Çok teşekkür ederim kendisine.


AİŞE

17 Eylül 2023 Pazar 22:56

Hayata bakış açımda çok büyük değişiklikler oldu Mert Bey'in sayesinde.Daha huzurlu , yaşamdaki sorunlara karşı daha çözüm odaklı ve insan ilişkilerimde daha neşeli ve pozitif oldum.


Derya

15 Eylül 2023 Cuma 16:37

Gayet güzel . Mert in seansına gidemezsem bilin ki param yoktur 😂


Ebru

27 Nisan 2023 Perşembe 16:33

Kendime yaptığım en büyük iyilik,Mert Bey ile çıktığım bu içsel yolculuk.Kendimi tanımama yardımcı oldu.Umarim her şey çok daha güzel olur.Oluşturdugunuz farkındalık için teşekkürler.


belinay

23 Nisan 2023 Pazar 21:07

Mert Bey ile 3 - 4 seansdır görüşüyoruz belki 5 bile olmuş olabilir. Seanslara 1 ay bazen 1.5 ay aralıklarla geliyorum maddi olarak uygun olduğum dönemler geliyorum. Ama iletişimimizde bu uzun aralıkların herhangi bir sıkıntı olmuyor. Ayrıntıları anlattığım şeyleri ve problemlerimi gayet iyi hatırlıyor. Seans dışında bir soru sormak için her zaman müsait. Seans sonunda bakabileceğim kaynakları vs hemen hızlı bir şekilde de paylaşıyor. Bundan önce başka bir terapist ile görüşüyordum ama istediğim şekilde verimli geçmemişti. Hatta kendisini profesyonel birisi olarak değerlendirdiğim için bazı konularda çok beni daha da aşağı sürüklemişti dediği şeylerde. Ama Mert Bey'le beraber sorunlarım sıkıntılarım konusunda çok daha sistematik ve sağlıklı bir şekilde ilerlediğimi hissediyorum. Kendimi oldukça güvenilir ellerde de hissediyorum. Kendisi hayatıma çok yardımcı oldu olmaya da devam edeceğini düşünüyorum. Diğer danışanlara yardımcı olması içinse genel çektiğim sıkıntılar aile arkadaş ve aşk ilişkileri ve kendimi çok değersiz hissetmem hakkında problemler.


Mehmet

11 Şubat 2023 Cumartesi 21:47

Psikolog Mert hocam la beşinci seansımız oldu. Online terapiye önyargılı bakıyordum. Gerçekten hayatınızda değişiklik olmaması zor, işinin ehli Mert hocam. Bana çok faydalı oldu. Anksiyete atakları, cinsel kaygılar ve evlilik korkusu sebebiyle görüştük.


Ebru

9 Şubat 2023 Perşembe 18:09

Mert GÜL, nitelikli bir hayat sürmem için bana çok yardımcı oluyor.Kendisine çok güveniyorum.Aldigim her seans hayatım için çok büyük bir adım.Sonsuz teşekkürler...


Ira

27 Ocak 2023 Cuma 22:56

Hep cok ilgili ve cok iyi bir dinleyici. Seans boyu ve sonrasinda yaptigimiz calismalar cok guzel hissettiriyorlar.


Ebru

23 Ocak 2023 Pazartesi 11:20

Büyük bir değişimin eşiğindeyim,kılavuzluğunuz için sonsuz teşekkürler


Ezgi

9 Ocak 2023 Pazartesi 14:14

ilk seans aydınlatıcı oldu doğru yönlendirici sorular için teşekkürler


Mislina

2 Ocak 2023 Pazartesi 00:45

Gerilmeden konuştum ki bu çok önemliydi benim için ve ben anlatamıyorum ya sanırım dediğiniz noktada sizi çoktan anlamış konuyu analiz etmiş ve çözüm için birden fazla örnek verebilen bir uzman ,şanslıydım, güzel yerlere değindik ilk seanstan tabiki devam edeceğim teşekkür ederim..


Derya

30 Aralık 2022 Cuma 22:08

Süper 👍


Delikız

29 Aralık 2022 Perşembe 12:48

Süper geçti


Mehmet

25 Aralık 2022 Pazar 11:11

Bu seans öncekinden daha iyiydi. Daha anlaşılır bir konuşma oldu.


nursema

19 Aralık 2022 Pazartesi 17:11

Öncelikle Mert Beye hem terapi sırasında hemde sonrasında ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.Terapi sürecinde yaptığı tekniklerle ve bilgisi donanımıyla 8 senedir geçmeyen kolumun ve elimin titremesi geçti (nöroloji,fizik tedavi ye ve farklı psikologlara gitmeme, doktorların geçmez demesine rağmen). Tabiki de bunun öncesi sizinde kendinize inanmanız gerekiyor bu süreçte. Her seans sonrası kendinize başka bir bakış açısıyla bakıyorsunuz. Sizlerde kendiniz adına bir şans verebilirsiniz.


Derya

13 Aralık 2022 Salı 00:07

Gayet iyi


Mehmet

12 Aralık 2022 Pazartesi 21:56

Bence gayet başarılı biri. Alanında uzman. Çok mantıklı ve açıklayıcı konuşuyor gittiğim diğer psikiyatrist ve psikologlara hiç benzemiyor


Mert

13 Kasım 2022 Pazar 23:38

Mert Bey gercekten daha ilk seansimiz olmasina ragmen gelecek seanslar icin ve kendi tedavim icin umut asiladi.


Rabia

5 Kasım 2022 Cumartesi 23:20

Kendisi terapinin başından sonuna kadar süreci ve zamanı gerçekten iyi kontrol edebilen takibini yapan sizi dinleyen ve yorumlarını daima sağlam bir gerekçeye dayanarak yapan birisi. Ben kendimi çok rahat hissettim anlatırken hiç zorlanmadım önümü açtı fikirleriyle ve bana çok farklı bakış açıları kazandırdı verdiği ödevler ve geri dönüşlerle çok güzel bir ilerleme kaydettik mutlaka terapiye kendisiyle devam etmeyi düşünüyorum şiddetle tavsiye ederim .


Erdem

12 Ekim 2022 Çarşamba 15:34

Mert bey sorunlari gayet iyi anlayabilen ve bu konuda iyi bir sekilde yardim sunabilen birisi. Kendimi rahat hissettim. Seans sonrasinda verdigi destek icinde tesekkür ediyorum. Kendisiyle daha cok seans yapacagim.


Yıldız

29 Ağustos 2022 Pazartesi 18:31

Seans sırasında da sonrasında da desteğini esirgemeyen bir psikolog. Kendisine sonsuz teşekkür etmek istiyorum.


Cakir

29 Ağustos 2022 Pazartesi 15:46

Çok güzel ve verimli!


kingarthur

23 Ağustos 2022 Salı 02:03

İlk kez bir terapi aldığım Uzm. Psikolog Mert Gül görüşmenin en başından en sonuna kadar çok ilgili ve empatik yaklaşım gösterdi. Terapiye başlamamın nedeni kendimi tam anlamıyla boşlukta, çıkmazda ve mutsuz hissettiğim bir dönemden geçmemdi. Daha ilk görüşmeden emin ellerde olduğumun farkına vardım. Mert Beyin profesyonel tavrı güvende hissetmemi ve sürece kolaylıkla adapte olmamı sağladı. İlerleyen süreçte de hayatımda tekrar eden döngüleri fark etmemde, hissetmekten kaçtığım duyguları isimlendirmemde ve onları boşaltmamda, en önemlisi benim beklentimi karşılayacak seviyede yararlı olan terapiyi bana sunmasıyla hayat kalitemin artmasına ciddi katkı sağladı. Mesleki donanım ve profesyonel tavırla sunulan bir terapi arıyorsanız Mert GÜL Bey kesinlikle doğru adres. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


kingarthur

23 Ağustos 2022 Salı 01:47

Kalitesi ve kalibresi yüksek Uzm. Psikolog Mert Gül bey ilgili, işinin ehli ve samimi biri. İletişim şekli ve yaklaşımı insanı rahatlatıyor. Oldukça güvenilir olan Mert bey’e içinize attığınız sorunları veya sorun teşkil edebilecek detayları gönül rahatlığıyla bir dostunuzla paylaşırcasına anlatabilirsiniz. Kendisiyle karşılaştığım için şanslı olduğumu düşünüyorum ve bütün içtenliğimle teşekkür ediyorum. Kendi terapi sürecimi rahatlıkla kendisinden düşünürüm. Şüphesiz ki alanında yetkin birisi ve kendi tarzıyla ön planda. Hem kendini geliştirmek isteyen hem de profesyonel yardım almak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine de mesleki hayatında başarılar diliyorum.


kingarthur

23 Ağustos 2022 Salı 01:35

Görüşmem şahane geçti.


Cemre

19 Ağustos 2022 Cuma 09:18

Geçen sene Ağustos'tan bu yana terapi sürecimiz devam ediyor. Mert Bey, sadece terapi süresinde değil sonrasında da desteğini esirgemeyen biri


Ozlem

26 Temmuz 2022 Salı 00:11

Çok memnun kaldım. Bu güne kadar pek çok terapistle çalıştım. Bunun nedeni cevremle sorunlarımı paylaşmak konusunda iyi olmadığım için bedelini ödeyerek dertleşmekti.Her defasında kendimi haklı çıkaracak şekilde terapistimi manipüle ettim. Mert beyle bu durum zor çünkü olması gerektiği gibi duygudan uzak mesafeli ve profesyonel bir iletişim kuruyor. Bana görüşme sonrası gönderdiği düşüncelerimi test etme pratiği ilginç bir farkındalık yarattı.


Yonca

25 Temmuz 2022 Pazartesi 15:21

Kendime geldim canlandığımı hissettim. Kısacık bir görüşmede insanın sırtındaki yük nasıl kaldırılır anlamış oldum


Ecem

19 Haziran 2022 Pazar 22:35

Onu digerinden ayiran cok ozelligi var bu sayede kolaylikla devam ediyorum.


AİŞE

26 Mayıs 2022 Perşembe 16:41

Bugün 4. Kez seans aldım Mert Bey'den.Her seansta sorunların içinden çıkıp çözüm odaklı bakmam hususunda ilerleme kaydettiğimi fark ettim.Farklı yönlerden düşünmeye yönlendirmesi,kitap ve okuma tavsiyeleri,rahatlama egzersizleri vb önerileri bana çok iyi geldi,teşekkür ederim.


Burak

9 Mayıs 2022 Pazartesi 16:23

ilk seans olmasına rağmen gayet rahatlatıcıydı


Sevda

29 Mart 2022 Salı 22:23

ilk seans için gerçekten bir çok konuya değinerek düşündürücü geri bildirimler aldım. Mert beyle, yaşadığım bu sıkıntılı süreç üzerinden kendimle ilgili sorunları da çözebileceğime inanıyorum. İlgisi ve önerdiği okuma, araştırmalarla ruh sağlığımı olumlu yönde etkileyeceğine inanıyorum.


Mehmet

12 Mart 2022 Cumartesi 21:10

Kendisi çok ilgili ve özenli, sizin fikirlerinize ve görüşlerinize önem veriyor, dinliyor. Bunun dışında yaptığı çıkarımlar tutatlı, ben kendisi ile ilk seansımı yaptım ve çok memnun kaldım. Düzenli olarak görüşmek bana iyi gelecek gibi hissettirdi.


Ecem

25 Şubat 2022 Cuma 00:02

Orada olduğunu bilmek sıcak ve güvende hissettiriyor. Seanslarımız verimli geçiyor. Kendisi çok özenli. Teşekkür ederim çok memnunum.


Eylem

18 Şubat 2022 Cuma 14:56

Mert bey ile uzun süredir çalışıyoruz. Hatta başlarda onu biraz uğraştırmış olabilirim ama tüm iyi niyeti ve profesyonelliği ile göğüsledi bu durumu sağ olsun. Şu an geldiğimiz noktada birçok konuyu çözüme kavuşturduk, kendisi benim için en zor anlarımda varlığıyla sakinleştirici ve kendimi güvende hissetmemi sağlayan bir güç. Ne kadar teşekkür etsem az kalır, iyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki Mert bey var.


Cemre

31 Ocak 2022 Pazartesi 17:53

İlk terapiye Ağustos ayında başlamıştım binbir türlü çekinceyle. Ama süreci çok güzel yönettik Mert Bey ile. Artık kendi içimde ve sosyal hayatımda çok daha rahat bir insanım.


ERCAN

26 Ocak 2022 Çarşamba 20:23

48 yasinda Londrada yasayan alkol ve bazi depresiv problemleri olan biri olarak Mert beyi sectim. Daha oncede bir suru psikologla gorustum, bazi teknikler ayni olsa bile gerek insanlik aklasimi gerekse herkesin yogurt yiyisinin farkli olmasindan dolayi her psikologta ayni degil bence yani bunu aramayin. Guvendiginiz insana acilin. Mert bey gerek terapi esnasinda gerekse terapi sonrasi tum cagrilarima zorunda olmadigi halde yanit verdi ve bunu saygiyla karsiliyorum. Tum tecrubelerime dayanarak ke


ilknur

18 Ocak 2022 Salı 14:33

merhaba , Dün akşam Mert bey ile ilk seansımızı gerçekleştirdik. ilk izlenim olarak şuan ki durumda güven verdi enerjisi yüksekti. ilerleyen seanslar da daha detaylı yorum yapabilirim :)


Kaan

17 Ocak 2022 Pazartesi 23:16

Mert Bey ile görüntülü olarak terapi gerçekleştirdik.Kendisinin cana yakın yaklaşımından ve sorunu ele alış biçiminden ve verdiği faydalı pek çok bilgiden çok memnun kaldım.Teşekkür ederim


Zr

15 Ocak 2022 Cumartesi 01:45

Mert bey bir terapist olarak gerçek anlamda iyi hissettiren biri


Zr

14 Ocak 2022 Cuma 02:40

Çok ilgili, özverili, cana yakınsınız ve bana şu an maksimum seviyede kendimi iyi hissettirdiniz Mert bey çok teşekkürler


Zeynep

13 Ocak 2022 Perşembe 00:01

pek verimli olmadı


Gözde

5 Ocak 2022 Çarşamba 22:04

Görüşmemiz detaylı ve güzel geçti.Görüş açımı genişletti,kendimi daha iyi hissettim.


Ecem

5 Ocak 2022 Çarşamba 17:37

Ilk seansımızdı ve son derece memnun kaldım. Çok ilgili ve bu anlamda farkını ortaya koyuyor. En önemlisi siz bu farkı hissediyorsunuz. Canı gönülden tavsiye ederim.


Sinan

21 Aralık 2021 Salı 13:52

Mert bey karşısındakini çok iyi anlayıp, sorularıyla çok doğru noktalara ilerletmeyi başaran bir danışman.


Enes

27 Kasım 2021 Cumartesi 12:02

Oldukça başarılı bir görüşme oldu. Çok sistemli ve emin adımlarla ilerliyoruz ve kendimle ilgili çok fazla şey keşfediyorum


Enes

27 Kasım 2021 Cumartesi 12:01

Çok faydalı Mert Bey'e çok teşekkür ederim


Fatma

19 Kasım 2021 Cuma 20:36

Mert beye çok teşekkür ederim sayesinde kendimi çok daha rahat hissediyorum


Büşra

17 Kasım 2021 Çarşamba 23:39

Pozitif


Duygu

3 Kasım 2021 Çarşamba 12:06

Mert Bey ile ilk görüşmemiz yaptık, beni çok iyi dinleyip sıkıntılarımı analiz edip çok iyi bir yol haritası belirledi, verimli ve güzel bir görüşme oldu. Yardımlarıyla güzel bir sonuca ulaşacağımı düşünüyorum, kesinlikle tavsiye edebilirim.


Pınar

18 Ekim 2021 Pazartesi 20:26

Çok güzel geçti teşekkür ederim


Eylem

18 Ekim 2021 Pazartesi 18:12

Mert bey çok anlayışlı ve yetkin bir terapist. Kendisine tam güven duymam zaman alsa da bu güveni duyduktan sonra yolculuğumuzun sonunda bir şeylerin çözüme kavuşmuş olacağına dair inancım arttı. Görüşmelerimizin veriminden memnunum ve devam edeceğim.


Tuuba

1 Ekim 2021 Cuma 13:36

Mert bey ilk seans için olması gerektiği gibi gayet iyi bir dinleyici , güven veren bir yaklaşımı var daha önce de danışmanlık almama rağmen kimseye anlatamadigim şeyleri bile paylasabildim . Her şey için teşekkürler


İlayda :)

22 Eylül 2021 Çarşamba 20:46

Kendimi ifade edebildiğimi hissettim


1Eylül

1 Eylül 2021 Çarşamba 18:21

Güzeldi,biraz daha rahatlamış hissediyorum teşekkür ederim 🌸


Cemre

25 Ağustos 2021 Çarşamba 18:26

Mert Bey görüşme süresince oldukça profesyonel bir şekilde yardımcı oldu, izlenecek yol hakkında sıklıkla bilgi verdi. İlk görüşme ve daha sonrası için güzel bir plan oluşturduğumuzu düşünüyorum.


tuba

24 Ağustos 2021 Salı 12:17

Bilgisi, ve yaklaşımı ile güven veriyor, terapilerimize devam ediyoruz. Kısa sürede, etkin bir şekilde farkındalığımı arttırıcı ve çözüm odaklı bir yaklaşımı var. Seans sonrası da iletişimde kalabildiğim, rahatça soru sorabildiğim ve her an destek verdiği için ayrıca teşekkür ederim.


Öykü

17 Ağustos 2021 Salı 21:40

Mert Beyle çok rahat iletişim kurabildim. İzleyeceğimiz yolları tek tek söyledi. Kendisine teşekkür ederim. Her hafta arayacağım


Pırıl

17 Ağustos 2021 Salı 16:27

Görüşme çok akıcıydı , ilk görüşmede bile anlaşılabilir olmam beni yaşadığım bu zorlu süreçte rahatlattı. Süreci değerlendirmek için kendimi kolayca ifade edebileceğim bir tavırla karşılaştım. Teşekkür ederim bana çözüm yollarını arama sürecimde destek olduğunuz için


Beril

12 Ağustos 2021 Perşembe 21:05

ilk seansımızdı. terapistimizden evliliğimiz adına danışmanlık aldık. kendisinin yaklaşımı ve ilişkimiz adına çizdiği rota ikimiz için de çok güzeldi. kendisinin verdiği örneklemeleri ve yaklaşımını çok başarılı bulduk.


tuba

10 Ağustos 2021 Salı 23:23

yararlı geçti, teşekkür ederim


tuba

9 Ağustos 2021 Pazartesi 16:05

teşekkürler


Umida

8 Ağustos 2021 Pazar 20:39

İlk seanstı. Samimi ve güven verdi. Kendimi çok rahat ifade edebildim Devam etmek istiyorum. Daha sonra tecrübelerimi tekrar paylaşacağım.


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?