Merve Kayacı Emre, Psikolog

Merve Kayacı Emre

Psikolog

RANDEVU AL

Seans

1754

Danışan

452

Derece

5,0
Merhaba, ben Psikolog Merve Kayacı Emre.

2018 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü birincilikle ve yüksek şeref öğrencisi olarak bitirdim. Şu an, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansımın tez dönemindeyim. Tezimde anksiyetenin gelişmesinde etkili olan bilişsel, duygusal ve gelişimsel faktörler üzerinde çalışıyorum. Süpervizyonla danışan takibini tamamladım ve başta MMPI olmak üzere farklı psikolojik testlerin uygulama ve yorumlama bilgisine sahibim.

Lisans eğitimimde bilişsel psikoloji laboratuvarında Alzheimer tanılı bireylerle yürütülen bir projede ve gelişimsel psikoloji laboratuvarında ergenler odaklı bir araştırma çalışmasında yer aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra özel bir hastanede 6 ay kadar ve bir devlet hastanesinde yaklaşık 1 ay staj yaptım. Stajlarım boyunca klinik gözlem, vaka analizi, psikoeğitim sunumları ve değerlendirme görüşmeleri gibi faaliyetlerde bulundum. Gönüllü olarak bir projede ergen gruplarıyla "benlik saygısı ve ben olabilmek" konulu atölyeler gerçekleştirdim. Bilişsel davranışçı terapi, sorun çözme terapisi, kısa süreli çözüm odaklı terapi, kriz danışmanlığı, yas danışmanlığı gibi çeşitli alanlarda eğitimler aldım. Aynı zamanda yüksek lisans eğitimimin bir parçası olarak aile ve çift terapisinin kuramsal temeline de sahibim.

Evimdeki Psikolog bünyesinde yer alarak ergen ve yetişkin odaklı danışmanlık sürecimi sürdürmekteyim.

UZMANLIK ALANLARI

 • Duygudurum Bozuklukları/Depresyon
 • Kaygı Bozuklukları
 • Benlik Saygısı
 • Mükemmeliyetçilik
 • Erteleme Davranışı
 • Stres Yönetimi
 • Öfke Yönetimi
 • Öz Şefkat
 • Romantik İlişki Problemleri
 • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Kriz Danışmanlığı
 • Yas Danışmanlığı
 • Sınav Kaygısı
 • Motivasyon

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2019-2021 / Yüksek Lisans (devam) / Türkiye/Ankara/Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi / Klinik Psikoloji
 • 2013-2018 / Lisans / Türkiye/Ankara/Hacettepe Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 30.03.2019 Ankara/Madalyon Akademi - Sınav Kaygısı ve Çözüm Yolları Psikoloji
 • 5-6 Eylül, 2020 Başkent Psikoloji Atölyesi - Kriz, Yas ve Travma Danışmanlığı Psikoloji
 • 2020 Kim Psikoloji - Psikolojik İlk Yardım Eğitimi Psikoloji
 • 26.01.2019 Ankara/Madalyon Akademi - 3-18 Yaş Çocuklarda Cinsel Gelişimin Temelleri Psikoloji
 • 19-20 Eylül, 2020 Başkent Psikoloji Atölyesi - Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Psikoloji

Merve Kayacı Emre

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Merve hanımla 10 seansın üzerinde görüşme gerçekleştirdik. Daha iyi yorum yapabilmek için biraz vakit geçmesini beklemek istemiştim. Seanslara başlamadan önce sahip olduğum kaygılar, duygu yönetimimdeki zayıflıklar öngördüğümden veya düşündüğümden çok daha erken zamanlarda ortadan kayboldu. İlk seanslara başladığım konulardan başka konulara da evrilip kişisel gelişimim hakkında çok faydalı bir sürece girdik. Söylediklerinizi çok iyi anlayan, hassas noktaları yakalayan, bazen sizin hiç aklınıza g

Olayları anlatırken duygusal anlamda boğulma yaşadığımı hissettiğim zamanlarda bile,olayın temelini çoktan yakalamış olmasıyla ve olayın kargaşasından beni kurtarabiliyor oluşuyla,zihnimi netleştiriyor.olayların özünü yakalayabilmesi ve anlayabilmesi kesinlikle rahatlatıyor.

Aldığım her terapinin fazlasıyla faydasını gördüm , iyiki böyle bir uygulama var.

Çok iyi

Çok memnunum. Dikkatle dinleniyorum ve söylediklerim içinden hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyor. Başka bakışlar sunuyor,benim göremediğimi görüyor. Karşısındakine değer veren ve işini önemseyen biri. Teşekkür ediyorum.

Görüşmemiz çok rahatlatıcı geçti, her seansta daha da iyi hissediyorum. Her görüşmemizde daha da profesyonel biri olduğunu anlıyorum. Problemlerimi benim çözmeme yardımcı oluyor ve yaşadığım şeylerin sebeplerini daha iyi anlamama sebep oluyor. Kendimi sayesinde her gün daha iyi hissediyorum.

Görüşmemiz çok güzeldi. Kendisi çok tatlı birisi 45 dk nasıl geçti anlamadım iyi hissettirdi kesinlikle devam ediyorumm :)

Yine su gibi geçen bir 45dk, teşekkürler Merve Hanım

Her görüşmeden sonra kendimi hafiflemiş hissediyorum.

Önümüzdeki seansı iple çekiyorum :)

seanslar kısa gelmeye başladı sanki 2 seans üst üste devam etmek lazım gibi hissediyorum, teşekkürler Merve Hanım

Gayet güzel ilerliyoruz, Merve Hanım' dan kaçan herhangi bir cümlem olmuyor sanırım, önceki seanstaki bir cümlemi çıkarıp getiriyor konusu gelince :) Çok iyi bir gözlemcisiniz Merve Hanım teşekkürler görüşmek üzere.

Hayatımda aldığım ilk terapi idi ve beklediğimden bile çok daha iyi başladı, halen heyecanım devam ediyor ve sonraki seanslarda neler keşfedeceğimizi düşünmek heyecanımı artırıyor. Normalde çok konuşkan değilimdir ama gevezeliğim tuttu galiba, teşekkürler Merve Hanım :)

Merve Hanım'a, beni dinleyip hayatımdaki zorlandığım konularda destek olduğu için çok teşekkür ederim. :) Görüşmelerimizde anlaşıldığımı hissediyorum.

Çok güzeldi, devamı olacak.

Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim

İnsanın kendini başkasının gözünden görebilmesi kendini gerçekten anlayabilmesini sağlıyor. Yardımınız için teşekkürler.

Güzel tecrübe için teşekkür ederim.

Haftaya görüşmek üzere yanımda olduğunuz için teşekkür ederim :)

Merve Hanım'ı iyi ki tanımışım, kendisine beni aylardır dikkatle dinlediği ve kendi yolculuğuma yardım ettiği için çok teşekkür ediyorum.

Her konuda beraber ilerleme kaydedebildiğim için çok mutluyum

Mükemmel bir seyirde akan, her yönüyle hayatıma dokunan müthiş terapiler yaşıyorum. Merve hanıma bu yolda bana yoldaş olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Merve Hanımla çok güzel bir ilerleme kaydediyoruz. Düşündüğümden çok daha fazla noktaya parmak bastık. Seanstaki konuşmalar sayesinde kendimi tanıyıp hayatımı olumlu yönde değiştirdim.

Hayatıma kattığım için çok mutlu olduğum Merve hanım ve seanslarımız sayesinde her hafta daha da gelişiyorum .

Her geçen gün daha iyiye gidiyor bu süreçte yanımda olduğu için Merve Hanıma teşekkür ederim iyi ki var

Merve hanım ile öfke kontrolü ve sebepleri üzerine ilk görüşmemizi yaptım ve oldukça memnun kaldım. Umarım bu süreçte başarılı olur ve öfke nöbetlerimin tamamen önüne geçeriz. Çok teşekkür ederim :)

Merve Hanımla birkaç aydır görüşüyoruz ve epey ilerleme kaydettik, tahmin edebileceğimden daha fazla yol katettik. Sizi sadece dikkatlice dinlemekle kalmıyor, çok güzel geribildirimler vererek bazen anlattığınız olayları tekrar anlatarak olaydaki boşlukları, bazen ifade etmek istediğiniz şeyi başka türlü anlattığınızı görmenizi de sağlamış oluyor. Bu sayede çok daha iyi bir şekilde, bir yere takılı kalmadan çözüme gidilebiliyor. Ben kendisiyle bu yola devam ettiğim için oldukça mutluyum.

Guzel gecti verimli gecti

Anlatmak için anlaşılmak gerekir, anlaşıldığını hissetmek için samimi bir yüz. Samimiyeti yüzüne yansıyan iyi bir insan, beraber değiştiğim için çok mutluyum..

çok güzeldi anlaşıldığımı hissettim,görüşmelere devam edeceğim.

Konuştuktan sonra kendimi çok ama çok iyi ve hafiflemiş hissettim.

İyi geldi teşekkürler

2. Gorusmemiz ve son derece olumlu geçiyor. Öfke kontrolü konusunda görüşüyoruz ve şimdiden faydalarını görmeye başladım.

Harikaydı herşey için çok teşekkür ederim

Merve Hanımla 3.görüşmem ve oldukça güzel geçiyor. Benim üstünde durmak istediğim konuların fark etmediğim noktalarını görmemi sağlayarak problemi gerçek anlamda tespit edip çözmeye odaklanıyoruz. Her seans bitiminde kendimi çok daha iyi ve hafiflemiş hissediyorum. Benim için oldukça güzel bir deneyim, kendisiyle görüşme yapıyor olmaktan çok mutlu ve memnunum.

Merve Hanım'la yaklaşık 4 aylık bir terapi sürecimiz oldu. Etkili bir şekilde dinlendiğimi hissettim ve pek çok şeyi bu süreç içerisinde aştım. Yas dönemimde yanımda olduğu ve kendimi geliştirmeme fayda sağladığı için teşekkür ediyorum.

Yüksek iletişim düzeyinde

İlgisi ve tavsiyeleri ile terapiye ve bir çok şeye tüm ön yargılarımı yıkan Merve hanıma çok çok teşekkür ederim

İlk görüşmemiz olmasına rağmen rahatlamış hissediyorum. Merve Hanım dikkatli ve gayet güzel çıkarımlarda bulundu bana dair.Teşekkür ederim.Gayet keyifli geçti.

Sorunlarımı rahatlıkla paylaşabildiğim ve akabinde beni tüm samimiyetiyle dinleyip yol gösteren biri Merve Hanım. Her şey için teşekkür ederim. 5. seansta görüşmek üzere.

gayet iyi tavsiyelerde bulundu. verimli ve hoş bi sohbetti :)

Çok teşekkür ederim. Merve hanım bu kadar duygu yüklüyken, beni anladı ve anladığını da hissettirdi. Benim dışımda gelişen olay ya da kişilere ne yapabilirim bilmiyorum ama en azından ben kendim adına iyi bir şey yaptığımı hissediyorum, terapilere devam edeceğim.

Yine çok rahatlatıcı ve motive edici bir görüşme oldu. Bugün 3. seanstı ve ilk kez görüntülü görüşmenin heyecanını yaşadım. İyi ki tanıdım sizi her şey için teşekkür ederim. Bir sonraki seansta görüşmek üzere.

Merve kayacı iyi ni terapist

Merve Hanım... Her seansın sonunda iyi ki diyorum. Her şey için teşekkürler!

Merva hanım iyi ki size de denk geldim 2. Seans ve gerçekten duygularımın derinliklerine dokunabildiğiniz için çok teşekkür ederim 🙏

İlk seans olmasına rağmen kendimi çok iyi hissediyorum teşekkür ederim

Her geldiğimde buradan biraz daha arınmış bir şekilde gidiyorum. Bana olan desteğinden ötürü Merve Hanım'a çook teşekkür ederim :)

Merve Hanım davranışlarımı iyi gözlemleyebilen ve analiz edebilen bir psikolog. Yaklaşım tarzı ve üslubu güvende hissetmeyi sağlıyor. Sorunlarımın çözülebileceğine artık daha çok inanıyorum.

Merve Hanimla birkac haftadir duzenli olarak gerceklestirdigimiz gorusmelerimizden cok memnunum. Ilk seanslarimizda beni ve problemlerimi tanimaya odaklanmisti kendisi, bugunku seansimizda da ilk kez cozum olasiliklari uzerine yogunlastik ve birlikte cozum arayisina girdik. Genel beklentim sadece sorunlarim hakkinda konusmak iken kendisinden cozum olasiliklarini uzerine boylesine bir destek almaktan cok memnun kaldim, gercekten cok cozum odakli kendisi. Ayrica gorusmenin her dakikasini, saniyesi

Çok iyi :)

ilk görüşme gayet güzel geçti. Anlaşıldığımı ve takdir edildiğimi hissettim. Merve Hanımla seanslara devam edeceğim.

Çok verim aldığım, çözüm odaklı bir görüşme oldu. Kameramda teknik aksaklıklar yaşadım ve zaman zaman internetten düştüm merve hanım bu aksaklıklardan dolayı görüşmemize ek süre ekledi. Çok anlayışlı ve mesleğinde başarılı bir insan olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum :)

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?