Nusret Koç, Klinik Psikolog

Nusret Koç

Klinik Psikolog

RANDEVU AL

Seans

1358

Danışan

432

Derece

4,9
Merhaba; Ben, Klinik Psikolog/Psikoterapist Nusret KOÇ.

“Ben niye şöyle değil de böyle davranıyorum, neden bana sıkıntı veren insanlarla ilişki kuruyorum, bazıları kendine güvenirken bazıları neden kaygılı? İnsan, olduğunun dışında başka biri olabilir mi ya da başka türlü davranmak, yaşamak mümkün mü?” gibi soruların bana eşlik ettiği bir yolculukta: 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümünü başarı ile bitirdim. 2016 yılında Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaparak,” Klinik Psikolog” unvanı almaya hak kazandım. Yüksek lisansı, "Narsizmin Psikanalitik incelemesi" adlı çalışma ile tamamladım.

2017-2020 yılları arasında özel bir psikolojik danışmanlık merkezinde psikoterapist olarak çalıştım. 2017-2020 yıllarında Prof.Dr. Cem KAPTANOĞLU'ndan Destekleyici Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi (300 saat teori, teknik ve pratik olmak üzere) aldım. Bu eğitimle birlikte “Psikoterapist” unvanı alarak; terapi/psikoterapi yapma hakkı elde ettim. Hem uzmanlığımda hem de psikoterapi eğitimimde uygulamalı olarak hasta ve danışanların terapisini başarı ile tamamladım. 2018-2019 yılları arasında Prof.Dr. Oğuz Polat'tan Travma, istismar Eğitimi ve Müdahale Teknikleri Eğitimini aldım. 2005-2020 yılları boyunca; okul psikolojik danışmanı, rehberlik ve araştırma merkezi uzmanı olarak çalıştım. “Psikanaliz Hayatın İçinde” sloganıyla hayata geçen bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında Yatay İnisiyatif'in kuruluşunda yer aldım uzman olarak uygulamalı psikanaliz ve psikososyal çalışmalarda bulundum. Çeşitli dergilerde yayınlanmış makalelerim bulunmaktadır.

Narsisizm, depresyon, sosyal fobi, anksiyete, öfke kontrolü, öz güven sorunları, panik atak, bipolar bozukluk (manik depresif), bordeline, obsesif ve kompulsif bozukluk, bağımlı kişilik, travma, bağımlılık, cinsel kimlik, aşk, ayrılık ve ilişki sorunları vb. konularda psikoterapi/terapi hizmeti sunuyorum.

Temel bir ilke olarak; hiçbir kişi veya grubu değerleri ve inançları nedeniyle yargılamadan, destekleyici ve psikanalitik bir yelpaze içerisinde danışanın ihtiyacına uygun olan yaklaşımı esas alırım. Böylece, terapi alan kişilerin; “Olabiliyormuş”, “Bazı konularda daha rahat olmaya başladım.”, "Seçeneklerimi daha özgür seçebiliyorum.”, "Kaygım bitti, yaşamım değişti.”, “Artık sıkıntı duymadan yapıyorum.” gibi, umutlu sözlerini duymak mümkün olur.

Kendini bilmek ve iyi bir yarın için, çözüm odaklı ve destekleyici terapi hakkınızı kullanın. Bunu bir hediye gibi kabul edin. Hediye almayan, hediye veremez.

Esenlikler dilerim.

UZMANLIK ALANLARI

 • Çift ve İlişki Terapisi
 • Psikanalitik Terapi
 • Borderline-Bipolar
 • Narsizm
 • Depresyon
 • Anksiyet-Panik Bozukluk-Sosyal Fobi
 • Travma
 • Bağımlı Kişilik
 • OKB(Obsesif ve Kompulsif Bozukluk)

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2001-2005 / Lisans / Türkiye/İstanbul/İstanbul Üniversitesi / Psikolojik Danışmanlık
 • 2014-2016 / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/İstanbul Arel Üniversitesi / Klinik Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 2017 İstanbul/ İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Prof. Dr. Oğuz Polat - Travma-İstismar Travma ve Müdahale Teknikleri
 • 2018-2020 İstanbul- Prof. Dr. Cem KAPTANOĞLU - Destekleyici Psikoterapi Psikanalitik Psikoterapi

Nusret Koç

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

İlk seansti kendimi daha iyi hissediyorum. Soruların cevaplarını tek başına aramak akıl kârı değilmiş. Teşekkür ederim nusret bey...

Çok yüksek beklentilerim vardı bu seanstan. Beklentilerimin hepsi karşılanmakla beraber, ötesinde müthiş bir seans deneyimi yaşadım. Bundan sonraki düzenli seanslar ile müthiş bir yolculuk ve gelişim&dönüşüm süreci olacağına can-ı gönülden inanıyorum. Minnettarım!

Nusret beyi cok sevdim ilk kez boyle bir deneyim yasadim cok memnun kaldim

Nusret hocamla seansimiz aşırı güzel ve verimli geçti. Tavsiye ediyorum.

Faydalı olduğunu ve devam etmeyi düşünüyorum, teşekkürler :)

Gerçekten çok güzeldi, anlama odaklı olduğu kadar çözüm odaklıydı. Biraz daha olsun rahatlamış hissediyorum.

Yorumları okuyarak randevu almistim. Yazilan olumlu yorumlarin tümü doğruymuş.Nusret bey kafamdan geçirdiklerimi bile sesli bir şekilde ifade etti.Hem de benim cümlelerimle ve daha ilk görüşmede.Cok cok memnun kaldım ve devam etmeyi cani gonulden istiyorum.Tesekkurler

Hayatımda ilk defa bir terapi seansı gerçekleştirdim. Adım atmamda yardımcı olduğunuz ve bu süreçte başlamamda yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Teşekkürler rahatlamış hissediyorum

O kadar iyi geldi ki… Anlaşılamadığım şu dönemde ne söylediysem beni anlayan birinin sizi dinlemesi gerçekten iyileştiriyor. Bir dahaki seansta görüşmek üzere. 🙏🏻

İçimi olduğu gibi boşalttım, sağ olsun hocam da kırmadan dökmeden sabırla dinliyor.

Verdiği değerli bilgiler ve yorumlar için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz Nusret Beyden..

Bugünden çok memnun kaldım özellikle kendimi çok iyi ifade ettiğimi ve anlaşıldığımı düşünüyorum, çok teşekkürler.

Yaşadığım şey üzerinden karakterimle ilgili benim kendisine söylemediğim noktaları tespit edebilmesi etkileyiciydi. Güzel bir görüşme oldu.

Çok verimli geçti. Ben anlatmadan o anlatıyor gibi...

Çok iyi bir kişi teşekkür ederim düşününceleri için

Çok güzel. Seans giriş, gelişme ve sonuç olarak planlı ve kendisinin ellerinde. Savrulmadan, doğru sorularla yönetebiliyor. O kadar yıllık tecrübenin boş olmadığı ve psikoterapi bilmenin farkı seziliyor. Güvende hissediyorum.

Mükemmel bir görüşme oldu Nusret bey çok samimi ve alanında uzman biri bakış açım şuan değişti 1 seansta bile bende olumlu değişiklikler oldu teşekkürler Nusret bey

İlk görüşmem çok olumlu ve güzel geçti

Gayet güzeldi, ilk görüşme olmasına rağmen beni dinlediğini hissettim.

Nusret hocam ile görüşmelerimiz çok olumlu geçmektedir. Bugüne kadar kendime bile söyleyemediğim, hayatımda gelişen olayları soru cevap şeklinde çok güzel konuşabiliyoruz. Keşke daha önce tanısaymışım. Yaşadığım problemleri çözebileceğimize, gün geçtikçe daha çok inanıyorum. Teşekkürler Nusret hocam :)

Kendisi çok kibar bir insan ve gayet iyi bir dinleyici. Daha ilk seans olmasına rağmen çok memnun kaldım. Umuyorum daha çok insana ulaşır.

kendimi daha iyi hissediyorum ilk görüşme olmasına rağmen. mutlaka tekrar görüşeceğiz

Siz hiç bir şey anlatmasanızda sizi anlayan biri var.

çok verimli geçti terapiye devam edeceğim :) haftaya gene aynı gün aynı saatte buluşmak üzere :)

Nusret bey kısa sürede bizi anladı, sohbeti çok tatlı. Zamanımız bittiğinde birden sistem kapandığı için bizimle tekrar kısa bir görüşme yaptı. İl seansta memnun kaldık. Sevgilim ile tekrar seans alacağız.

Çok teşekkürler çok güzel bir görüşmeydi

Doktorumuz bir harika

Muhteşem geçti ilk seansima göre doktorum konulara daha hakim olduğu için. Kaldığımız yerden devam etmek ve daha rahat konuşabilmek. Beni yönlendirmesinden desteğinden dolayı teşekkür ederim .

cok anlayisli ve insani rahatlatan yapida bir doktor herkese tavsiye ederim

Görüşmem çok olumlu ve değerliydi.

Gayet güzeldi , ilerki seanslarda iyice karşılığını alacağımı düşünüyorum.

Çok teşekkürler, çok iyi geldi. Yorumlarınız çok güzeldi çok değerli. Umarım daha sık görüşürüz.

Süperrr

Teşekkür ederim

Her konuştuğum da içimi biraz daha rahatlatan , yargılamadan dinleyen güzel bir hoca 🙏

Çok iyi dinleyen insanın içini açan bir hoca . İlk defa görüştüm ve devam etmeyi düşünüyorum :)

Çok özverili karşısındakini gerçekten anlamaya çalışan dikkatle hayatını dinleyen bir terapist kendisi çok memnun kaldım, tavsiye ederim herkese Nusret beyi.

Gün geçtikçe kendimi daha iyi hissediyorum görüşmelere devam ediyorum nusret bey ne olursa olsun ışıklı bir yolun varlığını hissetiriyor teşekkürler ☺️

İlk görüşmeydi beni anlayabildi yardımcı olabileceğini düşünüyorum devam edeceğiz

Her insanın bir hikayesi vardır, bir kendi bildiği birde bilinç altında olan ve kendinin bile bilmediği, Nusret hocam ilmek ilmek dokuya dokuya beni gerçek bene doğru yürütüyor. Uzmanlığının yanında ilgisi alakası da takdiri hak ediyor. Bazen bir doktor gibi durumunuzu merak ediyor. Bazen bir arkadaş gibi heyecanla son olanları merak edip soruyor.

Nusret Bey ilişkiler konusunda tam bir profesyonel kesinlike tavsiye ediyorum

Nusret hocam gerçekten her görüşmede bir şey daha katıyor. Bu yaşıma kadar yanlış bildiğim şeyleri gösterdiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir insanı çözümlemek için nereden başlamamız gerektiğini hocamdan öğrendim. Bence herkesin en az bir kaç doz Nusret Koç alması gerekiyor. En büyük üzüntüm çok daha önceleri kendisiyle tanışmamış olmak.

nusret hocayı herkese öneririm sorununuzun nedenini kolay bir şekilde buluyor ve çözüyor teşekkür ederim :)

Nusret hocam gerçekten mükemmel. Kısa sürede yaklaşımı ve yönlendirmeleri ile olumlu sonuçlar aldım. Mümkün mertebe kendisiyle uzun süreler devam edeceğim.

Öncelikle çok teşekkür eder ve tavsiye ederim. Açıkcası nasıl bir faydası olur diye soru işaretleri ile başladığım görüşme bir zaman sonra sanki yıllardır beni tanıyan içimi okumuş bir insanla konuşuyormuşum hissi verdi. Harika analizler ve ben daha kendim tarif edemediğim durumları mı bir çırpıda söylediler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?