• Depresyon
 • Romantik İlişki Problemleri
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Panik Bozukluk
 • Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)
Psikolog Özlem Dağlı ÇEVRİMİÇİ
EĞİTİM BİLGİSİ

2017-2021

Lisans

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Psikoloji


Özlem Dağlı

Psikolog
 • 1 Yıllık üye
 • 1167 seans
 • 370 danışan
 • 37 yorum
 • 5 puan

34,91$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

Özlem Dağlı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2021 yılında yüksek onur derecesi ile tamamlayarak mezun olmuş ve ‘psikolog’ unvanını almıştır.

Lisans eğitimi süresince ilk olarak Samsunda; psikolojik danışmanlık ve eğitim merkezinde daha sonrasında ise Ankara’da özel psikoterapi-eğitim ve çocuk gelişim merkezinde sonrasında da dil konuşma ve rehabilitasyon kurumunda ve özel bir okulda stajlarını tamamlamıştır. Stajları boyunca klinik gözlem, veli bilgilendirmeleri, online eğitim moderatörlüğü, değerlendirme görüşmeleri yapmış ve danışanlarla seans öncesinde ilgilenmiştir.

Mezun olmadan önce ‘gonullupsikolog.org’ sitesinde proje geliştirme sorumlusu olarak çalışmış ve çeşitli konularda blog yazarlığı yapmıştır. Mezun olduktan sonra da blog yazarlığı yapmaya devam etmiş, şu anda da devam etmektedir.

Kendini geliştirmek, yenilemek ve eğitmek amacıyla birçok sempozyuma katılmış ve gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; çocuk, ergen ve yetişkinliklerle çalışmakta olan Dağlı 2021 senesinde ‘Oyun Terapileri Derneği ve Amerika Oyun Terapileri Derneği (APT)’ tarafından onaylı-‘Oyun Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Oyun terapisi eğitimine ek olarak: DATEM- Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu ‘İleri Düzey Bilişsel Davranışçı Terapiler ve "APAMER-Dr. Nevin Dölek Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi" eğitimlerini tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince iki dönem dersi olarak Bilişsel ve Davranışsal Terapiler eğitimini almıştır.

Şu anda da terapi hizmetini ‘Bilişsel ve Davranışsal Terapiler’ ekolü ile sürdürmektedir.

Danışanlarına gittikleri yolda el feneri olmak isteyen Özlem Dağlı, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere terapi desteği vermekten memnuniyet duymaktadır.

Depresyon

Romantik İlişki Problemleri

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Panik Bozukluk

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Bireysel/Yetişkin Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

Sınav Kaygısı

Çözüm Odaklı Terapi

İlişki Problemleri

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Öz Güven Problemleri

Motivasyon Problemleri

Öfke Kontrol Problemleri

Aile Terapisi

2023

APAMER/İstanbul - Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi /Dr. Nevin DÖLEK

2023

DATEM/İstanbul - Bilişsel ve Davranışçı Terapiler /Prof. Dr. Ebru ŞALCIOĞLU

2021-2022

Oyun Terapileri Derneği/İstanbul - Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi - /Psk. Dr. Birgül EMİROĞLU BAKAY

2019

Ondokuz Mayıs Üniversitesi/Samsun - Çocuk Resim Analizleri Eğitimi - Çocuk Resim Analizleri

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

34,91 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

34,91 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

34,91 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

94,26 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

148,37 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

296,74 USD

10 Adet Seans Paketi

Özlem Dağlı Danışan Yorumları

Kubra

10 Haziran 2024 Pazartesi 06:15

Ozlem hanimdan suana kadar yaklasik 10 terapi almis bulunmaktayim, kendisinden fazlasiyla memnun bulunmaktayim ve terapilerime kendisiyle devam etmeyi dusunuyorum. Bu benim ilk terapi alisim, dolayisiyla bir kiyaslama yapmam mumkun degil fakat sunu cok net bir sekilde soyleyebilirim, seanslarin ve kendisinin uzerimde olumlu donusumleri oldu, kendisine burdan da tekrardan tesekkur ederim, ozellikle daha once terapi almamis ve kendini tedirgin hissenler icin Ozlem Hanim samimi ve arkadasca yaklasimiyla size destek olucaktir.


Ilay

9 Haziran 2024 Pazar 09:52

Ozlem Hanim gerçekten harika bir psikolog ve herkese gönülden tavsiye ederim. Sorunlarıma profesyonelce yaklaşıp bana en uygun çözümleri sundu. Kendimi daha iyi hissetmeme ve sorunlarımı daha net bir şekilde görmeme yardımcı oldu. Pozitif enerjisi ve güler yüzlülüğü için de ayrıca teşekkür ediyorum.


Monica

17 Mart 2024 Pazar 18:32

Karşımdaki insanın beni anladığını bilmek, anlaşılmak harika bir his. Özlem hanımla ilk seanstan beri hissettiğim tam olarak bu. İlk başta büyük bir korkum vardı terapistimle uyuşamamak konusunda. Ama özlem hanım bu korkumu da ilk seansta silip attı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve bir sonraki seansı iple çekiyorum.


Derin

29 Aralık 2023 Cuma 20:51

Özlem Hanım ile seanslarımı ilk günden beri çok faydalı buluyorum. Kendisiyle konuşmak bana çok iyi hissettiriyor, seanslarıma düzenli devam ediyorum. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim, inanılmaz memnunum


Sabırsız

29 Aralık 2023 Cuma 14:43

Çok güzeldi , çok memnun kaldım


Tuğçe

28 Aralık 2023 Perşembe 09:16

Özlem Hanım ile terapilerimiz bir süredir devam ediyor ve kendisi çok kibar, anlayışlı, güleryüzlü... Her seans bana iyi geliyor. İyi ki yollarımız kesişmiş... Birlikte nice seanslara :">


Gulseren

26 Aralık 2023 Salı 11:54

Kendimi tanıma yolunda özlem hanım ile birlikte yürüdüm. Hala seanslarımız devam ediyor. Uzun bir arayıştan sonra denk geldim kendisine, işini özenle yapan çok iyi bir dinleyici. Bu zamana kadar 3 psikolog ile birlikte çalıştım , asla kendimi rahat hissetmemiştim. Tüm seanslarımız boyunca kendimi en rahat hissettiğim ve iyi ifade edebildiğim tek insan oldu. Saat farketmeksizin sizinle iletişime her zaman açık, durumunuzu en içten duygu ve durumlarınız ile birlikte anladığını size yansıtıyor. Bazen insan sadece anlaşıldığını görmek istiyor :) Kendi değerimi daha da fark edebildiğimi ve kendimi sevmemi sağlayan biri oldu


Buse nur

25 Aralık 2023 Pazartesi 21:58

Özlem Hanımla daha üç seans yapmış olmama rağmen bana çok iyi geliyor, başta online olmask ile ilgili kuşkularım olsa da, yüz yüzeden hiçbir farkı yok. Özlem Hanım'ın ilgilisinden ve beni anlamasından çok memnunum. Kesinlike tavsiye ediyorum.🩷


Hilal

20 Aralık 2023 Çarşamba 09:52

Geçirdiğim zor süreci Özlem Hanım ile yaptığımız seanslar sayesinde çok daha sağlıklı atlattığımı düşünüyorum. Yönelttiği sorular, bende yarattığı farkındalıklar sayesinde kendimi tanıdım. Çok teşekkür ederim.


salis

19 Aralık 2023 Salı 19:00

Özlem hanımla hazirandan beri görüşüyoruz, kendisiyle görüşmeye basladigimda cok sıkıntılı bi durumun icindeydim ve her seanstan farkindaliklarim artmis olarak ayrildim, kendisi hayatimi degistiren donum noktasi olusturan biri oldu, kendisine cok tesekkur ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum🙏🏻


Ali Ergül

19 Aralık 2023 Salı 13:30

Online bir görüşmeye çok ön yargılı olmama rağmen Özlem Hanım ön yargılarımı yıktı. Tam anlamıyla dinlediğini, beni önemsediğini hissettirdi. Sorularıyla, ilgi ve alakasıyla bazı şeyleri fark etmeme ve gelişim göstermeme çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Emrah

15 Aralık 2023 Cuma 22:42

Özlem hanım gerçekten insanın kalbine ruhuna dokunuyor, keşke kendisini daha önce tanısaydım. Onunla görüştükten sonra değişim başladı ve bu bir süreçtir. Siz ne kadar yol almak isterseniz o kadar ilerleme kaydedersiniz. Sevgiler..


melisa

13 Aralık 2023 Çarşamba 00:36

Görüşmemiz sırasında yönelttiği sorular beni kendimi daha iyi tanımam için yönlendiren sorulardı. Seans sonunda yine rahatladım. Özlem hanım görüşme sırasında sizi rahat hissettirmeyi başaran bir danışman.


melisa

13 Aralık 2023 Çarşamba 00:32

Benim için ilk görüşmede kendimi rahat ifade edebilmek önemlidir ve Özlem hanım bunu sağladı. Görüşmemizden sonra kendimi rahatlamış hissettim.


Sinem

11 Aralık 2023 Pazartesi 23:17

Özlem hanım ile her seansimiz ayrı bir keyifli geçiyor. Sizi son derece dikkatli dinleyip notunu alıyor ve sizi bir psikologtan ziyade ailenizin bireyi gibi içten ve samimi şekilde dinliyor. Kendinizi öyle rahat hissediyorsunuz ki o naifligi hissedebiliyorsunjz. Çok doğru noktalara değinip nokta atışları yapıyor yaşadığınız durum içerisinde. Uzun süredir kendisiyle seanslarimiz devam etmekte ve sayesinde birçok yol katettim. Öyle tatlı biri ki bir an bile başka bir psikologtan seans alma düşüncesi geçmedi aklımdan...iyi ki hayatıma dokundu..şiddetle tavsiye ediyorum


tıpçı kız

9 Aralık 2023 Cumartesi 21:45

Özlem Hanımla 5 seans gerçekleştirdik ve devam da edeceğim. Kendisi çok ilgili ve sizi can kulağıyla dinleyen bir psikolog. Çok doğru tespitler yapıp elinizden tutarak sizinle birlikte doğru noktalara parmak basıyor, sizi yönlendiriyor. Sayesinde neleri yanlış yaptığımı, neleri eksik yaptığımı ve neleri fazla yaptığımı her seansta daha da fazla fark ettim. Karşınızdaki kişinin sizi gerçekten dinleyip anladığını hissettiğinizde bence terapi çok daha verimli oluyor, e tabii bu özelliği de Özlem Hanımı listenin başına koyuyor bence. Eğer gerçekten güvenebileceğiniz, sizi dinlediğini ve anladığını hissetmek istediğiniz ve tabii en önemlisi size doğru yolunuza gitmekte destek olacak bir psikolog arıyorsanız Özlem Hanımla bir görüşmelisiniz derim..


berk

1 Aralık 2023 Cuma 12:00

Özlem Hanımla geçirdiğimiz 7 seans, beni derinlemesine etkileyen bir dönüşüm sürecine dönüştü. Bu süre zarfında, Özlem Hanım'ın olağanüstü dinleme becerisi ve çözüm odaklı yaklaşımı, benim için en belirgin özellikleri oldu. Sadece bir terapist olmanın ötesinde, duyarlılık ve empatiyle dolu bir dost gibi yaklaşımı, her seansın benim için sadece bir danışmanlık değil, aynı zamanda destekleyici bir arkadaşlık deneyimi olmasını sağlıyor. Her seansın ardından, içsel bir huzur ve motivasyon kazanıyorum, bu da yaşam kalitemi arttırıyor. Daha önce farklı psikologlarla deneyimlerim olmuştu, ancak Özlem Hanım'la geçirdiğim zamanın benim için en verimli ve anlamlı deneyim olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim. Özlem Hanım'a, bu değerli rehberlik ve destek için içten teşekkürlerimi iletmek isterim. Bu süreçte birlikte kat ettiğimiz yolda, Özlem Hanım'la daha fazla adım atmamız gerektiğini bilmek, geleceğe dair umut dolu bir perspektif sunuyor. Özlem Hanım'la geçireceğimiz daha nice seanslarda, bu anlamlı yolculuğun derinliklerine birlikte inmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.


Berra

10 Ekim 2023 Salı 10:47

Harika bir seanstı 🥰🌸 Teşekkür ederim Özlem hanım.


Sevcan

26 Eylül 2023 Salı 10:13

Süper


Esra

25 Eylül 2023 Pazartesi 21:56

İlk seansımızdı. Pozitif enerjisini karşı tarafa çok met yansıtıyor. Kendisiyle sohbet etmenin bana çok iyi geleceğini hissediyorum. Çok teşekkürler:)


DY

24 Eylül 2023 Pazar 12:00

Özlem Hanım harika bir danışman. Kendisi ile terapiye başladığımda konuşmak istediğim konu çalışma alanlarından biri olarak göründüğü için onu seçmiştim. Terapiye başladıktan bir kaç ay sonra mesleğinin başında olduğunu fark edip, çok şaşırdım. Çünkü çok profesyonel, sizi çok iyi dinleyen, analiz eden, seans sonrası verdiği ödevlerle, sorduğu sorularla sizin hayatınıza görünür biçimde dokunan, profilinde yazandan kat kat daha fazla deneyime sahip bir psikolog. Kendisi ile yolları kesişenler mesleğini çok iyi yapan genç bir psikologla çalışacağı için çok şanslı diye düşünüyorum. Umarım daha bir çok insanın hayatına olumlu dokunma imkanınız olur. Başarılarınızın devamını diliyorum. Her şey için çok teşekkürler. Sizi tanıdığım için çok mutluyum.


Hanfnur

8 Ağustos 2023 Salı 00:11

İlk olmasına rağmen anlatmak rahatlattı


Ayberk

17 Temmuz 2023 Pazartesi 11:04

2016 Yılından beri tedavi görüyorum. Bir çok doktor gezdim. Bir çok farklı ilaç kullanıp defalarca psikoterapi aldım. Hiçbiri Özlem hanımın yanına yaklaşamadı. İlgisi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Umarım artık iyileşebilirim.


Spike

9 Temmuz 2023 Pazar 19:52

Son derece sıcakkanlı, bilgilendirici, aklınızda odalar açan bir danışman, ilk seans gayet güzeldi umarım devamı başlangıçtan daha güzel olur. Tesekkurler


Emre

24 Haziran 2023 Cumartesi 22:15

Özlem hanım gayet anlayışlı ve iyi bir dinleyici sizi her yönüyle dinleyip konuda kalmanızı sağlıyor aynı zamanda iyi bir değerlendirmeci.işini hakkıyla yapan birisi ve ilk seansimda bana güzel farkindaliklar sağladı.seansa başlamadan önce olan önyargilarimi yenmemi ve devaminda güzel sonuçlar alabileceğim düşüncesini yerleştirdi.kendimi iyi hissetmemi sağladığı için teşekkür ediyorum...


Ceylan

23 Haziran 2023 Cuma 11:04

Görüşmeye başlamadan önce ve görüşme esnasında ağlıyordum. Görüşmenin sonunda görüşmeden gülerek çıktım. Kendinize yardım edebilecek tek kişi gene sizsiniz. Herkesin konuşmaya ihtiyacı vardır. Bana bu kadar iyi geleceğini hiç düşünmemiştim. Gerçekten kalbime dokundu psikoloğum.


Boncuk

9 Haziran 2023 Cuma 22:45

Çok güzel ❤️


Deniz

29 Mayıs 2023 Pazartesi 14:21

Özlem Hanım ile 5. terapi seansımızı tamamladık. Kesinlikle bir çok konuda farkındalık edinmemi sağladı. Her seanstan sonra üzerine düşünecek bir şeylerim oluyor ve günün sonunda kendimi çok daha iyi hissediyorum. Çok teşekkür ederim.


eren

23 Mayıs 2023 Salı 21:08

Sizi gerçekten dinleyen, anlayan ve farkındalık yaratmanızı sağlayan birisi. Bu sürecimdeki mükemmel bir yol arkadaşı ve dinleyen , zamanla her şey daha iyiye gidiyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Sevgilerle...


kaan

24 Nisan 2023 Pazartesi 13:15

gerçekten nerde neyi sorması gerektiği konusunda, yönlendirme ve gerçekten düşündürme konusunda harika teşekkür ederim


Ummus

8 Nisan 2023 Cumartesi 20:40

Özlem Hanım ile seansım çok iyi geçti. Kendisi çok bir iyi dinleyici, beni anlıyor ve sorunlarıma yardımcı oluyor. İşinde kendisini geliştirmiş uzman bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.


Emir

5 Nisan 2023 Çarşamba 00:02

ilk seansım olmasına rağmen 40 senelik arkadasım ile konuşuyor gibiydim .. Teşekkürler


Yıldız tozu

30 Mart 2023 Perşembe 09:48

Özlem hanım yine farkındalıklar kattı günüme. Teşekkür ederim


DY

29 Mart 2023 Çarşamba 20:49

Özlem hanım, çok iyi bir dinleyici ve kısa sürede çok doğru tespitler yaptığını düşünüyorum. Çok teşekkürler


Şirin

18 Mart 2023 Cumartesi 05:19

Bana gecenin bir yarısı, söylediklerinin üzerine düşünmemle büyük bir aydınlanma yaşatıp, beni içinde bulunduğum süreçteki en büyük korkumdan bir çırpıda sıyıran Özlem hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Özlem hanımla daha neler çözücez neler, sevgiyle ve mutlu kalması dileğiyle…


Elif

25 Şubat 2023 Cumartesi 19:01

Özlem hanım çok tatlı ve anlayışlıydı


Gaye

18 Şubat 2023 Cumartesi 16:31

Konulara yaklaşımı ele alması çok iyiydi derinlere inmemi sağladı


 
 
Psikolog Özlem Dağlı • Çevrimiçi

Özlem Dağlı

Psikolog 1 Yıllık üye

Depresyon
Romantik İlişki Problemleri
Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
Panik Bozukluk
Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)
 • 1167 seans
 • 370 danışan
 • 37 yorum
 • 5 puan
45 dk.
34,91 $

Özlem Dağlı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2021 yılında yüksek onur derecesi ile tamamlayarak mezun olmuş ve ‘psikolog’ unvanını almıştır.

Lisans eğitimi süresince ilk olarak Samsunda; psikolojik danışmanlık ve eğitim merkezinde daha sonrasında ise Ankara’da özel psikoterapi-eğitim ve çocuk gelişim merkezinde sonrasında da dil konuşma ve rehabilitasyon kurumunda ve özel bir okulda stajlarını tamamlamıştır. Stajları boyunca klinik gözlem, veli bilgilendirmeleri, online eğitim moderatörlüğü, değerlendirme görüşmeleri yapmış ve danışanlarla seans öncesinde ilgilenmiştir.

Mezun olmadan önce ‘gonullupsikolog.org’ sitesinde proje geliştirme sorumlusu olarak çalışmış ve çeşitli konularda blog yazarlığı yapmıştır. Mezun olduktan sonra da blog yazarlığı yapmaya devam etmiş, şu anda da devam etmektedir.

Kendini geliştirmek, yenilemek ve eğitmek amacıyla birçok sempozyuma katılmış ve gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; çocuk, ergen ve yetişkinliklerle çalışmakta olan Dağlı 2021 senesinde ‘Oyun Terapileri Derneği ve Amerika Oyun Terapileri Derneği (APT)’ tarafından onaylı-‘Oyun Terapisi eğitimini tamamlamıştır. Oyun terapisi eğitimine ek olarak: DATEM- Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu ‘İleri Düzey Bilişsel Davranışçı Terapiler ve "APAMER-Dr. Nevin Dölek Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi" eğitimlerini tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince iki dönem dersi olarak Bilişsel ve Davranışsal Terapiler eğitimini almıştır.

Şu anda da terapi hizmetini ‘Bilişsel ve Davranışsal Terapiler’ ekolü ile sürdürmektedir.

Danışanlarına gittikleri yolda el feneri olmak isteyen Özlem Dağlı, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere terapi desteği vermekten memnuniyet duymaktadır.

2017-2021

Lisans

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Psikoloji


Depresyon

Romantik İlişki Problemleri

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Panik Bozukluk

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Bireysel/Yetişkin Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

Sınav Kaygısı

Çözüm Odaklı Terapi

İlişki Problemleri

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Öz Güven Problemleri

Motivasyon Problemleri

Öfke Kontrol Problemleri

Aile Terapisi

2023

APAMER/İstanbul - Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi /Dr. Nevin DÖLEK

2023

DATEM/İstanbul - Bilişsel ve Davranışçı Terapiler /Prof. Dr. Ebru ŞALCIOĞLU

2021-2022

Oyun Terapileri Derneği/İstanbul - Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi - /Psk. Dr. Birgül EMİROĞLU BAKAY

2019

Ondokuz Mayıs Üniversitesi/Samsun - Çocuk Resim Analizleri Eğitimi - Çocuk Resim Analizleri

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

34,91 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

34,91 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

34,91 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

94,26 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

148,37 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

296,74 USD

10 Adet Seans Paketi

Özlem Dağlı Danışan Yorumları

Kubra

10 Haziran 2024 Pazartesi 06:15

Ozlem hanimdan suana kadar yaklasik 10 terapi almis bulunmaktayim, kendisinden fazlasiyla memnun bulunmaktayim ve terapilerime kendisiyle devam etmeyi dusunuyorum. Bu benim ilk terapi alisim, dolayisiyla bir kiyaslama yapmam mumkun degil fakat sunu cok net bir sekilde soyleyebilirim, seanslarin ve kendisinin uzerimde olumlu donusumleri oldu, kendisine burdan da tekrardan tesekkur ederim, ozellikle daha once terapi almamis ve kendini tedirgin hissenler icin Ozlem Hanim samimi ve arkadasca yaklasimiyla size destek olucaktir.


Ilay

9 Haziran 2024 Pazar 09:52

Ozlem Hanim gerçekten harika bir psikolog ve herkese gönülden tavsiye ederim. Sorunlarıma profesyonelce yaklaşıp bana en uygun çözümleri sundu. Kendimi daha iyi hissetmeme ve sorunlarımı daha net bir şekilde görmeme yardımcı oldu. Pozitif enerjisi ve güler yüzlülüğü için de ayrıca teşekkür ediyorum.


Monica

17 Mart 2024 Pazar 18:32

Karşımdaki insanın beni anladığını bilmek, anlaşılmak harika bir his. Özlem hanımla ilk seanstan beri hissettiğim tam olarak bu. İlk başta büyük bir korkum vardı terapistimle uyuşamamak konusunda. Ama özlem hanım bu korkumu da ilk seansta silip attı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve bir sonraki seansı iple çekiyorum.


Derin

29 Aralık 2023 Cuma 20:51

Özlem Hanım ile seanslarımı ilk günden beri çok faydalı buluyorum. Kendisiyle konuşmak bana çok iyi hissettiriyor, seanslarıma düzenli devam ediyorum. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim, inanılmaz memnunum


Sabırsız

29 Aralık 2023 Cuma 14:43

Çok güzeldi , çok memnun kaldım


Tuğçe

28 Aralık 2023 Perşembe 09:16

Özlem Hanım ile terapilerimiz bir süredir devam ediyor ve kendisi çok kibar, anlayışlı, güleryüzlü... Her seans bana iyi geliyor. İyi ki yollarımız kesişmiş... Birlikte nice seanslara :">


Gulseren

26 Aralık 2023 Salı 11:54

Kendimi tanıma yolunda özlem hanım ile birlikte yürüdüm. Hala seanslarımız devam ediyor. Uzun bir arayıştan sonra denk geldim kendisine, işini özenle yapan çok iyi bir dinleyici. Bu zamana kadar 3 psikolog ile birlikte çalıştım , asla kendimi rahat hissetmemiştim. Tüm seanslarımız boyunca kendimi en rahat hissettiğim ve iyi ifade edebildiğim tek insan oldu. Saat farketmeksizin sizinle iletişime her zaman açık, durumunuzu en içten duygu ve durumlarınız ile birlikte anladığını size yansıtıyor. Bazen insan sadece anlaşıldığını görmek istiyor :) Kendi değerimi daha da fark edebildiğimi ve kendimi sevmemi sağlayan biri oldu


Buse nur

25 Aralık 2023 Pazartesi 21:58

Özlem Hanımla daha üç seans yapmış olmama rağmen bana çok iyi geliyor, başta online olmask ile ilgili kuşkularım olsa da, yüz yüzeden hiçbir farkı yok. Özlem Hanım'ın ilgilisinden ve beni anlamasından çok memnunum. Kesinlike tavsiye ediyorum.🩷


Hilal

20 Aralık 2023 Çarşamba 09:52

Geçirdiğim zor süreci Özlem Hanım ile yaptığımız seanslar sayesinde çok daha sağlıklı atlattığımı düşünüyorum. Yönelttiği sorular, bende yarattığı farkındalıklar sayesinde kendimi tanıdım. Çok teşekkür ederim.


salis

19 Aralık 2023 Salı 19:00

Özlem hanımla hazirandan beri görüşüyoruz, kendisiyle görüşmeye basladigimda cok sıkıntılı bi durumun icindeydim ve her seanstan farkindaliklarim artmis olarak ayrildim, kendisi hayatimi degistiren donum noktasi olusturan biri oldu, kendisine cok tesekkur ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum🙏🏻


Ali Ergül

19 Aralık 2023 Salı 13:30

Online bir görüşmeye çok ön yargılı olmama rağmen Özlem Hanım ön yargılarımı yıktı. Tam anlamıyla dinlediğini, beni önemsediğini hissettirdi. Sorularıyla, ilgi ve alakasıyla bazı şeyleri fark etmeme ve gelişim göstermeme çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Emrah

15 Aralık 2023 Cuma 22:42

Özlem hanım gerçekten insanın kalbine ruhuna dokunuyor, keşke kendisini daha önce tanısaydım. Onunla görüştükten sonra değişim başladı ve bu bir süreçtir. Siz ne kadar yol almak isterseniz o kadar ilerleme kaydedersiniz. Sevgiler..


melisa

13 Aralık 2023 Çarşamba 00:36

Görüşmemiz sırasında yönelttiği sorular beni kendimi daha iyi tanımam için yönlendiren sorulardı. Seans sonunda yine rahatladım. Özlem hanım görüşme sırasında sizi rahat hissettirmeyi başaran bir danışman.


melisa

13 Aralık 2023 Çarşamba 00:32

Benim için ilk görüşmede kendimi rahat ifade edebilmek önemlidir ve Özlem hanım bunu sağladı. Görüşmemizden sonra kendimi rahatlamış hissettim.


Sinem

11 Aralık 2023 Pazartesi 23:17

Özlem hanım ile her seansimiz ayrı bir keyifli geçiyor. Sizi son derece dikkatli dinleyip notunu alıyor ve sizi bir psikologtan ziyade ailenizin bireyi gibi içten ve samimi şekilde dinliyor. Kendinizi öyle rahat hissediyorsunuz ki o naifligi hissedebiliyorsunjz. Çok doğru noktalara değinip nokta atışları yapıyor yaşadığınız durum içerisinde. Uzun süredir kendisiyle seanslarimiz devam etmekte ve sayesinde birçok yol katettim. Öyle tatlı biri ki bir an bile başka bir psikologtan seans alma düşüncesi geçmedi aklımdan...iyi ki hayatıma dokundu..şiddetle tavsiye ediyorum


tıpçı kız

9 Aralık 2023 Cumartesi 21:45

Özlem Hanımla 5 seans gerçekleştirdik ve devam da edeceğim. Kendisi çok ilgili ve sizi can kulağıyla dinleyen bir psikolog. Çok doğru tespitler yapıp elinizden tutarak sizinle birlikte doğru noktalara parmak basıyor, sizi yönlendiriyor. Sayesinde neleri yanlış yaptığımı, neleri eksik yaptığımı ve neleri fazla yaptığımı her seansta daha da fazla fark ettim. Karşınızdaki kişinin sizi gerçekten dinleyip anladığını hissettiğinizde bence terapi çok daha verimli oluyor, e tabii bu özelliği de Özlem Hanımı listenin başına koyuyor bence. Eğer gerçekten güvenebileceğiniz, sizi dinlediğini ve anladığını hissetmek istediğiniz ve tabii en önemlisi size doğru yolunuza gitmekte destek olacak bir psikolog arıyorsanız Özlem Hanımla bir görüşmelisiniz derim..


berk

1 Aralık 2023 Cuma 12:00

Özlem Hanımla geçirdiğimiz 7 seans, beni derinlemesine etkileyen bir dönüşüm sürecine dönüştü. Bu süre zarfında, Özlem Hanım'ın olağanüstü dinleme becerisi ve çözüm odaklı yaklaşımı, benim için en belirgin özellikleri oldu. Sadece bir terapist olmanın ötesinde, duyarlılık ve empatiyle dolu bir dost gibi yaklaşımı, her seansın benim için sadece bir danışmanlık değil, aynı zamanda destekleyici bir arkadaşlık deneyimi olmasını sağlıyor. Her seansın ardından, içsel bir huzur ve motivasyon kazanıyorum, bu da yaşam kalitemi arttırıyor. Daha önce farklı psikologlarla deneyimlerim olmuştu, ancak Özlem Hanım'la geçirdiğim zamanın benim için en verimli ve anlamlı deneyim olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim. Özlem Hanım'a, bu değerli rehberlik ve destek için içten teşekkürlerimi iletmek isterim. Bu süreçte birlikte kat ettiğimiz yolda, Özlem Hanım'la daha fazla adım atmamız gerektiğini bilmek, geleceğe dair umut dolu bir perspektif sunuyor. Özlem Hanım'la geçireceğimiz daha nice seanslarda, bu anlamlı yolculuğun derinliklerine birlikte inmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.


Berra

10 Ekim 2023 Salı 10:47

Harika bir seanstı 🥰🌸 Teşekkür ederim Özlem hanım.


Sevcan

26 Eylül 2023 Salı 10:13

Süper


Esra

25 Eylül 2023 Pazartesi 21:56

İlk seansımızdı. Pozitif enerjisini karşı tarafa çok met yansıtıyor. Kendisiyle sohbet etmenin bana çok iyi geleceğini hissediyorum. Çok teşekkürler:)


DY

24 Eylül 2023 Pazar 12:00

Özlem Hanım harika bir danışman. Kendisi ile terapiye başladığımda konuşmak istediğim konu çalışma alanlarından biri olarak göründüğü için onu seçmiştim. Terapiye başladıktan bir kaç ay sonra mesleğinin başında olduğunu fark edip, çok şaşırdım. Çünkü çok profesyonel, sizi çok iyi dinleyen, analiz eden, seans sonrası verdiği ödevlerle, sorduğu sorularla sizin hayatınıza görünür biçimde dokunan, profilinde yazandan kat kat daha fazla deneyime sahip bir psikolog. Kendisi ile yolları kesişenler mesleğini çok iyi yapan genç bir psikologla çalışacağı için çok şanslı diye düşünüyorum. Umarım daha bir çok insanın hayatına olumlu dokunma imkanınız olur. Başarılarınızın devamını diliyorum. Her şey için çok teşekkürler. Sizi tanıdığım için çok mutluyum.


Hanfnur

8 Ağustos 2023 Salı 00:11

İlk olmasına rağmen anlatmak rahatlattı


Ayberk

17 Temmuz 2023 Pazartesi 11:04

2016 Yılından beri tedavi görüyorum. Bir çok doktor gezdim. Bir çok farklı ilaç kullanıp defalarca psikoterapi aldım. Hiçbiri Özlem hanımın yanına yaklaşamadı. İlgisi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Umarım artık iyileşebilirim.


Spike

9 Temmuz 2023 Pazar 19:52

Son derece sıcakkanlı, bilgilendirici, aklınızda odalar açan bir danışman, ilk seans gayet güzeldi umarım devamı başlangıçtan daha güzel olur. Tesekkurler


Emre

24 Haziran 2023 Cumartesi 22:15

Özlem hanım gayet anlayışlı ve iyi bir dinleyici sizi her yönüyle dinleyip konuda kalmanızı sağlıyor aynı zamanda iyi bir değerlendirmeci.işini hakkıyla yapan birisi ve ilk seansimda bana güzel farkindaliklar sağladı.seansa başlamadan önce olan önyargilarimi yenmemi ve devaminda güzel sonuçlar alabileceğim düşüncesini yerleştirdi.kendimi iyi hissetmemi sağladığı için teşekkür ediyorum...


Ceylan

23 Haziran 2023 Cuma 11:04

Görüşmeye başlamadan önce ve görüşme esnasında ağlıyordum. Görüşmenin sonunda görüşmeden gülerek çıktım. Kendinize yardım edebilecek tek kişi gene sizsiniz. Herkesin konuşmaya ihtiyacı vardır. Bana bu kadar iyi geleceğini hiç düşünmemiştim. Gerçekten kalbime dokundu psikoloğum.


Boncuk

9 Haziran 2023 Cuma 22:45

Çok güzel ❤️


Deniz

29 Mayıs 2023 Pazartesi 14:21

Özlem Hanım ile 5. terapi seansımızı tamamladık. Kesinlikle bir çok konuda farkındalık edinmemi sağladı. Her seanstan sonra üzerine düşünecek bir şeylerim oluyor ve günün sonunda kendimi çok daha iyi hissediyorum. Çok teşekkür ederim.


eren

23 Mayıs 2023 Salı 21:08

Sizi gerçekten dinleyen, anlayan ve farkındalık yaratmanızı sağlayan birisi. Bu sürecimdeki mükemmel bir yol arkadaşı ve dinleyen , zamanla her şey daha iyiye gidiyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Sevgilerle...


kaan

24 Nisan 2023 Pazartesi 13:15

gerçekten nerde neyi sorması gerektiği konusunda, yönlendirme ve gerçekten düşündürme konusunda harika teşekkür ederim


Ummus

8 Nisan 2023 Cumartesi 20:40

Özlem Hanım ile seansım çok iyi geçti. Kendisi çok bir iyi dinleyici, beni anlıyor ve sorunlarıma yardımcı oluyor. İşinde kendisini geliştirmiş uzman bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.


Emir

5 Nisan 2023 Çarşamba 00:02

ilk seansım olmasına rağmen 40 senelik arkadasım ile konuşuyor gibiydim .. Teşekkürler


Yıldız tozu

30 Mart 2023 Perşembe 09:48

Özlem hanım yine farkındalıklar kattı günüme. Teşekkür ederim


DY

29 Mart 2023 Çarşamba 20:49

Özlem hanım, çok iyi bir dinleyici ve kısa sürede çok doğru tespitler yaptığını düşünüyorum. Çok teşekkürler


Şirin

18 Mart 2023 Cumartesi 05:19

Bana gecenin bir yarısı, söylediklerinin üzerine düşünmemle büyük bir aydınlanma yaşatıp, beni içinde bulunduğum süreçteki en büyük korkumdan bir çırpıda sıyıran Özlem hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Özlem hanımla daha neler çözücez neler, sevgiyle ve mutlu kalması dileğiyle…


Elif

25 Şubat 2023 Cumartesi 19:01

Özlem hanım çok tatlı ve anlayışlıydı


Gaye

18 Şubat 2023 Cumartesi 16:31

Konulara yaklaşımı ele alması çok iyiydi derinlere inmemi sağladı


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?