• Сinsel Terapi
 • Öz Güven Problemleri
 • Depresyon
 • Anksiyete (Kaygı) Problemleri
 • Öfke Kontrol Problemi
Uzman Psikolog Sabina Bayramova MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

2018-2020

Yüksek Lisans

Selçuk Üniversitesi

Aile Danışmanlığı ve Eğitimi


2012-2016

Lisans

Bakü Devlet Üniversitesi

Sosyal Bilimler ve Psikoloji


Sabina Bayramova

Uzman Psikolog
 • 4 Yıllık üye
 • 926 seans
 • 344 danışan
 • 242 yorum
 • 5 puan

66,00$ Görüntülü 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

Sabina Bayramova, lisans eğitimini Bakü Devlet Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. 2020 yılında, Selçuk Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Yüksek Lisans programını tamamlamıştır.

Bayramova, lisans eğitimi boyunca; Genç Yetenekler Lisesinde psikolojik hizmet alanında 1 yıl staj yapmıştır. Özel bir psikoterapi merkezinde kritik durumlarda psikolojik danışma hattında asistan psikolog olarak çalışmaya başlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra da yine özel bir psikoloji merkezinde psikolog olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda psikolojik seminerler vermiştir. Bu seminerleri vermesi için farklı farklı üniversitelere, eğitim merkezlerine davet edilmiştir. 2017 yılında Azerbaycan Devlet Ekonomi Üniversitesinde bir projeye davet edilmiş ve orada lisans öğrencilerine bir dönem psikolojik hizmet vermiştir.

2016 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Genel Psikoterapi, Psikosomatik Hastalıklar, Wisc-R, Psikolojik Sorunlar için Kriz Hattında Yardım, Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi, Oyun Terapisi ve Çocuk Testleri eğitimlerini tamamlamıştır. 2017-2018 yıllarında Hümanistik Psikodrama ve St. Petersburg Şema Terapi Enstitünün düzenlediği Şema Terapi Atölye Çalışmalarına katılmıştır.

Sabina Bayramova, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Сinsel Terapi

Öz Güven Problemleri

Depresyon

Anksiyete (Kaygı) Problemleri

Öfke Kontrol Problemi

Fobiler

Aile Danışmanlığı

Çift Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

2020

Türkiye/ İstanbul/ Zi&oN Psikiyatri Akademisi - EMDR (Basic Level and Advanced Level)

2020

Türkiye/ İstanbul/ PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi - MMPI Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Uygulayıcı Eğitimi

2019 - 2020

Türkiye/ Ankara/ CİSED - Cinsel Terapi Eğitimi

2019

Türkiye/ Konya/ Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği - “Sistematik Terapinin A, B, C`si” Atölye Çalışmaları

2019

Türkiye/ Konya/ “DİKKAT ANTALYA” Araştırma Merkezi - Oyun Terapisi Eğitimi

2019

Türkiye/ Konya/ Anadolu Psikoterapi Merkezi - Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi

2018

Azerbaycan/ Bakü/ Hazar Üniversitesi - 5. Uluslararası Psikoloji Konferansı

2018

Türkiye/ İstanbul/ PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi - Çocuk Resimlerinin Psiko-Pedagojik Analizi ve Çocuk Testleri Eğitimi (Gesell Gelişim Testi, Goodenough - Harris Bir İnsan Çiz Testi, Draw A Person, Koppitz İnsan Çizim Testi, Aile Çiz Testi, Ağaç Testi, Bahçe Testi, Cattell 2A Zeka Testi, Peabody Kelime Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Ankara Gelişim Envanteri, Çocuklar için Depresyon Ölçeği/Anksiyete Ölçeği/DEHB Ölçeği/Sosyal Fobi Ölçeği)

2018

St. Petersburg/ Rusya/ St. Petersburg Şema Terapi Enstitüsü - Dr. Paul Kasyanik ve Dr. Elena Romanova`nın “Uluslararası Grup Şema Terapi Eğitim Programı” Atölye Çalışmaları

2017

Azerbaycan/ Bakü/ Uluslararası Mesleki Gelişim Derneği - Prof. Dr. Hans-Werner Gessmann’ın “Hümanist Psikodramanın Teori ve Pratiği” Atölye Çalışmaları

2017

Azerbaycan/ Bakü/ Eros Psikoloji Merkezi - WISC-R Zeka Test Eğitimi

2015

Azerbaycan/ Bakü/ Rusya Profesyonel Psikoterapötik Lig - Psikosomatik Eğitimi

2015

Azerbaycan/ Bakü - Rusya Profesyonel Psikoterapötik Lig`in gerçek bir üyesi oldu

2015

Azerbaycan/ Bakü/ Rusya Profesyonel Psikoterapötik Lig - Klinik Psikoloji Eğitimi

2015

Azerbaycan/ Bakü - Psikoloji Akademisi Projesi

2015

Azerbaycan/ Bakü/ Rusya Profesyonel Psikoterapötik Lig - Genel Psikoterapi Eğitimi

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

66,00 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Mesajlaşma 45 dk.

66,00 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

178,20 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

280,50 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

561,00 USD

10 Adet Seans Paketi

Sabina Bayramova Danışan Yorumları

Mia

14 Haziran 2024 Cuma 23:58

Sabina ile terapi seansım çok eğlenceliydi. Çok anlayışlı ve destekleyici biri. Onunla konuşmak beni gerçekten rahatlattı. Teşekkürler, Sabina!


Yasemin

10 Haziran 2024 Pazartesi 23:44

Kendisiyle ilk terapimdi, konuşmamız akıcı ve rahatlatıcıydı. En kısa sürede ikinci randevumu oluşturuyour olacağım.


YP

10 Haziran 2024 Pazartesi 17:31

Öğrenmek,kendini bulmak doğumdan ölüme süregelen bir süreç.Bu süreçte bazen kayboluruz bazen de bulduğumuzu sanarız.Bu yolculukta iyiki karşılaşmışım dediğim nadir insanlardan bir tanesi Sabina.Bana bu yolculukta kendimi bulma yolunda büyük adımlar atmamı sağladığı için, ona çok teşekkür ederim.


YP

6 Haziran 2024 Perşembe 00:05

Sabina hanımla çok keyifli ve verimli bir seans daha geçirdim.Her seansımızda geriye dönüp baktığımda ne kadar hızlı yol aldığımızı ne kadar derin konuların üstesinde gelmeye çalıştığımızı ve bunları yaparken ne kadar benim destekçim olduğunu gün geçtikçe daha çok hissediyorum, bütün bu olumlu sonuçlar için teşekkürler.


Mia

2 Haziran 2024 Pazar 23:31

Bugünkü seansımızda daha derin ve kişisel konulara girdik. Kendimi balonun havasını boşaltmak gibi daha rahatlamış hissediyorum.


YP

2 Haziran 2024 Pazar 22:12

Sabina hanımla çok değerli bir seans daha geçirdim.Kendisinin bana ödev olarak vermiş olduğu ve benim uzun süreden beri yapmakta zorlandığım konunun üstesinden geldim sonunda.Kendilerine özverili şekilde benimle yol arkadaşlığı yapmasından ötürü çok teşekkür ediyorum.


Esra

31 Mayıs 2024 Cuma 00:40

Sabina hanımla 2 yil sonra yeniden seanslarımıza başladık . Gercekten cekinmeden kendimi rahatca anlatabildigim guvenli hissettigim bir oda sunuyor bana. Beni dikkatle dinlemesi anlamasının yanında bilgi birikimi de yüksek sabina hanımın. Icten samimi davranışları icin ve gercekten bana yardimci olma istegini her seferinde hissettirdigi icin sabina hanıma tesekkur ederim her seans sonunda her zaman kendimi cok daha iyi hissediyorum. Artık ara vermeden devam edecegim.Sabina hanım iyiki var..


Mia

26 Mayıs 2024 Pazar 23:29

İkinci terapi seansım çok verimli geçti; kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Özellikle kişisel hayatım hakkında daha fazla konuştuk, bu da beni motive ediyor.


Mia

22 Mayıs 2024 Çarşamba 00:12

Dört yıl sonra Sabina ile seans yapmak rahatlatıcıydı; sanki dört yıl önce o odadan hiç çıkmamışım gibi hissettim ve hemen kaldığımız yerden devam ettik.


YP

17 Mayıs 2024 Cuma 23:24

Bugün Sebina Hanımla 4.seansımızı gerçekleştirdik.Kendisiyle bu süreçte çok hızlı yol aldığımızı hiseediyorum.Onun pozitif enerjisi ve sorunlara doğru yaklaşımları sayesinde kendimi oldukça rahatlamış hissediyorum.Bu süreçte bana yol arkaşlığı yaptığı için bir kez daha teşekkürler.


YP

16 Mayıs 2024 Perşembe 00:01

Bugün Sebina Hanımla 3.seansımızı gerçekleştirdik.Kendisiyle bu süreçte çok hızlı yol aldığımızı hiseediyorum.Onun pozitif enerjisi ve sorunlara doğru yaklaşımları sayesinde kendimi oldukça rahatlamış hissediyorum.Bu süreçte bana yol arkaşlığı yaptığı için bir kez daha teşekkürler.


YP

12 Mayıs 2024 Pazar 01:03

Sabina hanımla yapmış olduğumuz seans benim için çok verimli geçti sorunlarımı kendisine çok rahatlıkla aktarabildim. Bu konuların içerinde özgüven problemi olsun, cinsel hayatla ilgili konular olsun çok rahatlıkla kendisine anlatabildim. Birlikte bazı noktalar üzerinde çözüm bulmaya çalışıyoruz, kendilerine çok teşekkür ediyorum desteği için.


Ayna

26 Nisan 2024 Cuma 23:00

Sabina hanım, iyi ki varsınız. İyi ki buldum sizi. Her zaman duyarlı ve harika bir destekçisiniz . Bana annemle olan toksik ilişkimde ışık oldunuz, şimdiyse boşanma sürecinde gene sizin desteğinizin sayesinde atlatacağım inşallah 🙏 çok teşekkür ederim


Nilüfer

12 Şubat 2024 Pazartesi 23:00

Açıkçası, seanslarımıza bu kadar ara verdikten sonra tekrar görüşmeye çekinmiştim. Kendi adıma büyük kayıplar yaşadığım, içimin çok sıkıştığı berbat bir dönemden geçiyorum. Bir süre randevu bulamayıp üzülmüştüm, ancak ardından bu platform üzerinden mesaj gönderebileceğimizi öğrendim. Hemen mesaj attım ve kendisinden güzel bir dönüşle birlikte randevularında uygunluklar olduğu bilgisini aldım. Kısa sürede randevu bulabildim. Diğer seanslarımızdaki gibi kafamı toparlamam, dağıldığım bu yolda ne kadar hızlı toparlanabileceğimi anlamam konusunda destek oldu. Sağlıklı düşünebilmem için gerekli olan yeni bilgilerle birlikte yeni randevularda görüşmek üzere... Emekleriniz için teşekkür ederim.


Nur

5 Şubat 2024 Pazartesi 23:06

Seansımız güzel geçti, değerli tavsiyeler ve bakış açıları edindim. Şimdiden biraz daha rahatlamış hissediyorum.


Nur

30 Ocak 2024 Salı 22:25

İlk görüşme çok güzel geçti. Çok nazik ve anlayışlı bir insan. Kendimi çok zorlanmadan anlatabildim ve terapinin devamı için umutluyum.


Minurə

23 Ekim 2023 Pazartesi 22:14

Sebina xanımla 3cü seansımızı etdik. Mənim üçün çox gözəl dolu dolu bir seans oldu❤️. Hər seansda daha rahat özümü hiss edirəm danışdıqca , Doğma insan kimi🥰 Növbəti seansı iple çekirəm))


Minurə

16 Ekim 2023 Pazartesi 23:18

Çox gözəl keçdi. EMDR terapiyası ilə , məni incidən, narahat eden fikirlərin getməsini, onların yerinə mənə xoş təsir edən fikirlərin qalmasını işlədik. Saatlarla danışmaq istəyirəm Sabina xanımla)))


Minurə

4 Ekim 2023 Çarşamba 23:14

Çox gözəl keçdi. 2019 ildə Səbinə xanımla bir necə seans görüşümüz olmuşdu və bu gün yenə yeni yenidən onunla danışmağa ehtiyac duydum. Eləbil arada o illər keçməyib o insana rahatlıq verən səsi ilə❤️Bu səfər çox uzun yolumuz var və fikirləşirəmki onun fikirləri mənim gələcək məni kəşf etməyə yardım edəcək.)


Cem

11 Ağustos 2023 Cuma 01:39

Sabina Hanım, temiz olduğunu düşündüğüm zihnimin köşelerindeki kırıntıları bulup temizlememe yardımcı oluyor :)


Sinem

6 Ağustos 2023 Pazar 23:26

Sabina hanımla 2. Seansım dolu dolu bol paylaşımlı bir seanstı. Bana hayatıma dışardan bir gözle tekrar gözden geçirmemi sağladı. Eksileri artılarıyla kendi düşüncelerimle yönlendirmeden çok profesyonelce kendimin değerlendirmesini sağladı. Ona çok teşekkür ederim çok iyi bir dinleyici, çok iyi bir yol gösterici herkese tavsiye ederim


Sümeyye

6 Ağustos 2023 Pazar 22:25

İlk görüşme çok güzeldi samimi, içten ve sıcakkanlı bir danışman sonraki seansları heyecanla bekliyorum


Sinem

8 Temmuz 2023 Cumartesi 00:43

Sabina hanım, okadar rahatlatıcı geldinizki, konuşmaya ağlayarak başladım gülerek ayrıldımm okadar iyi geldiki üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi hissediyorum. .iyiki sizi seçmişim konuşmak isteyen herkese tavsiye ederim ...kendi değerimi hissettim sizi dinlerken..tavsiyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederim birdahaki seansta görüşebilmek dileğiyle...


Nilüfer

23 Nisan 2023 Pazar 00:37

Görüşmelerimiz o kadar güven verici ilerliyor ki, anlatmaktan, ilk düşündüğümü söylemekten çekinmiyorum. Bu seanstan da ödevler ile ayrıldım. Bu ödevleri yapmak doğru karar vermem, iyi hissetmem konusunda destek oluyor. Teşekkür ederim güzel vaktiniz için :)


Aysi

12 Nisan 2023 Çarşamba 00:34

Terapidən sonra beynimdeki bütün qarışıq düşüncələr yerinə oturdu, necə hiss etdiyimi, niyə elə hiss etdiyimi sanki bir sehrbaz kimi ortaya çıxartdınız. Mənə bu qarışıq yolda rəhbər olduğunuz üçün minnətdaram🙏 Sizinlə olan hər görüşümü səbrsizliklə gözləyirəm🤭


oğulcan

31 Mart 2023 Cuma 23:45

değerli hocamızın sıcak kanlılığı ve güler yüzlülüğü sayesinde güvenli ve rahat bir seans geçirdim uzun bir yolculuğa gireceğimin farkındayım lakin zaten uzun süredir bakımsız olan bir tarlanın tek ekinini yolacağım çokmu? bu yola kendileriyle başlamış olmak şeref verici olduğu kadar rahatlatıcıda kendilerine en içten teşekkürlerimi sunar ve görüşmemden ; mutlu,huzurlu ve en önemlisi önümü bilerek ayrıldığımı dile getirmek isterim. saygılarıma


Nilüfer

29 Mart 2023 Çarşamba 00:21

Sağlıklı karar vermeme ve verdiğim zor kararın arkasında durabilmem için beni yüreklendirmenize teşekkür ederim. Zamanı sorun etmeyip uzattığınız için ise ayrıca teşekkür ederimm...


Nilüfer

26 Mart 2023 Pazar 23:42

Hızlı ve sağlıklı karar vermem gereken bir dönemde iyi ki tanıştık diyebilirim. Bugün üçüncü seansımızdı, sağlıklı bir düşünce yapısına ulaşmaya bir adım daha yaklaştım. Bundan sonraki süreçte de görüşmeye devam edeceğim. Destekleriniz için teşekkürler.


Nilüfer

22 Mart 2023 Çarşamba 01:16

Öncelikle hiç yargılamadan ve sıkılmadan beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. İlk görüşmemiz olmasına rağmen peş peşe iki seans yapabilmemize çok sevindim. Herkes ile elektriği tutturmak çok zor oluyor. Sizi, deneyimlerinize ve eğitimlerinize güvenerek ve kendimde gördüğüm problemlere iyi gelebileceğinizi düşünerek tercih etmiştim. Güzel ses tonunuz, içten oluşunuz ve olumlu duygular ile dinlemeniz sayesinde rahat hissedip daha fazla şey paylaşabildim. Şimdiden destekleriniz ve çözüm yollarınız için teşekkür ederim.


hande

12 Mart 2023 Pazar 01:08

Çok ama memnun kaldım. 45 dakika dolsun da gideyim diyen bir terapist değil. hem ağladım hem güldüm. beni yargılamadan dinledi. kesinlikle size göre zamanı uzatıyor. çok farklı bir yaklaşımı var. çok memnun kaldım. umarım bu sürecin sonunda kendimi çok iyi hissedeceğim.


hüzün

18 Ekim 2022 Salı 20:31

Sabina hanım harika bir insan tıkanıp kaldığım yerlerde çekip çıkarıyor. Düşünüyorum da terapi almasam ne hale gelirdim.


Özlem

24 Eylül 2022 Cumartesi 00:29

Seansa düsük Bir modla baslarken bir gülümsemeyle ayrildim ve kendimi cok daha iyi hissediyorum. Cok tesekkür ediyorum bu dolu dolu, pozitif enerjili seans icin.


Latafat

27 Ağustos 2022 Cumartesi 11:56

Sizinle tanışmadan önce hayata nefret eden biriydim ve terapiye çokda inanmadan sizenle görüşmeye başladım.Sadece denemek için ama bana göre mucize oldu o karanlık odamdakı seanslar.Sizinle farkındalık kazandım.Kendimi keşfetdim ve onu çok sevdim. Karanlık dünyamdan çıktım.Şimdi mutlu olmak ne demek biliyorum ve bunun için size teşekkür ediyorum tüm içtenliyimle.


Mert

6 Ağustos 2022 Cumartesi 16:20

Sabina hanım sayesinde kendimi daha iyi duymaya ve daha iyi görmeye başladım. Kendime kulak verdim yaşadıklarımı daha iyi çözümlüyorum ve daha iyi bir perspektif çizdik birlikte. bakmak için göz değil bir psikolog lazım mış oda sabina hanım mış.


Cem

25 Temmuz 2022 Pazartesi 00:07

Uzun bir ara vermek zorunda kaldığım seanslara kafamda hiçbir konu başlığı olmadan katıldım. Yine derinlere indik ve hatta 2. seansa uzattık. Sabina Hanım'a yine 5 yıldız..


Hatice

10 Temmuz 2022 Pazar 16:03

İlk terapim çok rahatlatıcıydı diğerini sabırsızlıkla bekliyorum❤️


Öz93

10 Haziran 2022 Cuma 23:16

Sabina Hanım ile uzun zamandır iletişim halindeyiz. Aşayamayacağım düşündüğüm zorluklar, travmalar bir yıl içinde neredeyse çözüm haline ulaştırdık. Daha dik, daha dirençli hissediyorum kendimi. Sabırla, yargılamadan dinliyor ve profesyonel şekilde aklınızda ki karmaşayı çözmenize yardımcı oluyor. Hayata artık daha pozitif, daha cesurca yaklaşıyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki varsınız, Sabina Hanım.


GAMZE

8 Haziran 2022 Çarşamba 13:14

Sabina Hanım ile görüşmemizi öncesi ve sonrası olarak ayırırsam siyah ve beyaz olarak nitelendirebilirim. Konuşmaya çok ihtiyacım olduğu bir zamanda samimiyeti ve içtenliği ile o kadar sıcak bir görüşme oldu ki sanki ailemden biriyle konuşur gibi hissettim. Kendisine çooook teşekkür ediyorum.


Mert

26 Mayıs 2022 Perşembe 10:02

Perdesiz gökyüzünü görmemem için bir sebep yokken gözlerime taktığım o tuhaf gözlükleri gözlerimden çıkarıp bakmamı sağlayan kendimden bilene koşar adım kaçarken beni durdurup kendimle tanıştıran sabina hanım iyiki varsınız herseferinde içimde yaşadığım o kaos ta bilene bana daha sağlıklı düşünmemi sağladanız. bana hiç olmadığım kadar güçlü olduğumu hissettirdi. sadece duygularımı değil, birde hislerimi, tam olarak neler hissetiğimi, anlatacak kadar güven verdiniz. Ve herseferinde içimde sakla


Güzin

5 Mayıs 2022 Perşembe 16:48

Muhteşem bir ilk görüşmeydi, tüm desteğiniz için çok teşekkür ederim.


Oz

4 Mayıs 2022 Çarşamba 09:02

İlk terapi olmasına rağmen çok güvende hissettim. Sanki zaten her şeyi biliyordu. Ve yakınımdan biriydi. Sonraki görüşmeleri iple çekiyorum.


Ezgi

27 Nisan 2022 Çarşamba 22:16

İlk ay pek bir şeylerin farkına varamadım ama daha sonra değiştiğimin farkına vardım.Artık kendimi daha iyi ifade edebiliyorum.Gereksiz utangaçlıkları yendim.Mesleğimi bile daha iyi yapıyorum.


codingest

24 Mart 2022 Perşembe 03:09

gayet iyi bir danışman, mantık çerçevesi içerisinde yol gösterdi.


Aliş

20 Mart 2022 Pazar 01:13

Herşey için teşekkür ediyorum 🥀 benim için çok özel bir terapiydi sanırım uzun bir zman daha devam edecek ☺️


Erina

7 Mart 2022 Pazartesi 22:16

Harikaydı. Hayatımda ilk defa online terapiye başvurdum ve ilk izlenimimi Sabina ile yaptığım için terapiden çok memnun kaldım.


Elife

6 Mart 2022 Pazar 01:58

isinin ehli oldugu belli. dogru bir tercihti. tesekkür ederim


Aydeniz

3 Mart 2022 Perşembe 03:55

İlk terapim ve inanılmaz mutluluk duyarak ayrıldım enerjisi muhteşem bir insan çok teşekkür ediyorum 🥰🥰


Yasemin

28 Şubat 2022 Pazartesi 21:08

ALLAHIMIZ RAZI OLSUN SABİNA HANIMDAN ÇOK CANA YAKIN SEVECEN İÇTEN KİŞİİYİ ÇOK ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE YÖNLENDİİYOR İYİKİ VARSIN SABİNA HANIMCIĞIM


Furkan

22 Şubat 2022 Salı 02:14

Çok akıcıydı öncelikle. Konuyu parçalara ayırıp, tek tek çözmeye başladık. Güvenli alanda hissettiğim için her problemi rahatlıkla paylaşabildim. Çözüm odaklı gidiyoruz, daha ilk seansta bazı teşhislerden şüphelendik ve bunlara yönelik ödevlerle ayrıldım. Beklentimin üstündeydi. Kendisine çok teşekkür ederim.


Esra

16 Şubat 2022 Çarşamba 19:07

Sabina Hanim verdigi tavsiyelerle, size olan yaklasimiyla ve guler yuzu ile harika bir psikolog. Beraber birinci seansimizi tamamladik ve simdiden kendim ile ilgili daha once farkina varamadigim noktalari gormemi sagladi. Kendisine cok tesekkur ediyorum ve ikinci seyansimi iple cekiyorum


Aysun

9 Şubat 2022 Çarşamba 00:32

Ilk once bunu bildirmeliyem ki Sabina xanimla 1 il once olub son seansim uzun bir seans kecmisem ve uzun bir ara sora yeniden donus etdim Sabina xanimin Turkiyede oldugunu bilirdim online seans nece kecer deye cox dusunurdum cunki bizim bir terapi odamiz vardi indi ise sosyal bir platforum nece olar cox maraqli ve cekindirici idi ama bugun olan online seans eyni ile terapi otaginda olan enerji ve guveni verdi prablmlerden arindim deyerli oldugumu xatirladim her defe tekrar tekrar bezmeden deyire


Crazy

6 Şubat 2022 Pazar 02:09

Harika harika harika içimde yeniden yaşama sevinci oluşturduğu için sabina hanıma çok teşekkür ederim gayet saygılı güzel insana heyecan veren mutluluk veren tavrı ile bayıldım hocama rahatladım şimdiden ödev verdi hepsini yapacağım


No problem

2 Şubat 2022 Çarşamba 04:03

Sabina hanım gerçekten sabırlı dinlemesini bilen hayatınıza dokunabilen biri oldgunu hissettiriyor. Kendimi gerçekten çok rahat hissettiğim bir terapist kendisi. İlk görüşmemiz de yaklaşık 2 seans terapi aldım ve bu 2 senas bile kendimi iyi hissetmemi sağlamaya başlamanın ilk adımı oldu bile


barış

31 Ocak 2022 Pazartesi 04:28

Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Seansa başlamadan önceki duygu durumumla şu andaki arasında olumlu değişime neden olduğunuz için çok teşekkürler.


turgut

31 Ocak 2022 Pazartesi 02:18

cok iyi


ç

30 Ocak 2022 Pazar 01:23

Sadece 3 seansta gelişimimi ve ilerleme kaydettiğimizi görebiliyorum. Kesinlikle herkese önerebileceğm sevecen ve çok profesyonel biri.


Batu

27 Ocak 2022 Perşembe 23:59

Bu görüşmem de gayet iyi geçti gayet eğlenceli var güzeldi. Bir haftalık süreçte dedinlerine önem vererek uygulamaya çalıştım ve çok yararlı buluyorum tekrardan teşekkürler.


Batu

21 Ocak 2022 Cuma 00:32

Gayet güzeldi hiç çekinmeme veya utanmama gerek kalmadı ilk başta biraz heyecanlıydım ama onu da yenmeme yardımcı oldu çok teşekkürler iyiki almışım.


ç

20 Ocak 2022 Perşembe 21:33

Çok tatlı biri. İyi bir gözlemleyici, şimdiden düzenli seanslara katılacağımı düşünüyorum, gündelik olarak iyi bir desteğe sahip. Uzun süreli olarak da iyi bir ilerleme kaydetme adına önerebilirim.


Burak26

15 Ocak 2022 Cumartesi 23:29

hayatımda gördüğüm en pozitif insan. yeniden doğmuş gibi hissettim kendimi


Sevgi

12 Ocak 2022 Çarşamba 23:18

Sabina hanımla görüşlerimiz çok güzel geçiyor iyileşmeler okadar hisediliyor çevrem tarafından çok teşekkür ederim sabina hanıma.


rüveyda

10 Ocak 2022 Pazartesi 03:28

Kendimi gerçekten bir odada yüz yüze terapi alıyormuş gibi hissettim çok iyi geldi çok huzurlu hissediyorum, çok teşekkür ederim 🙏🏻🤍


Sevinc

9 Ocak 2022 Pazar 19:16

Mohtewem psixoloqum mene cox yaxsi tesir edir yon verir..eminem ki daha da gozel olacaq her wey


NESRİN

7 Ocak 2022 Cuma 18:02

Görüşmemizi öyle güzel başlattı ki, anlatmaktan, söylemekten çekineceğim hiçbir şey kalmadı. Bir sonraki seansımız için çok heyecanlıyım.


Rai

29 Aralık 2021 Çarşamba 05:04

Ilk 2 Seans Harika Gecti Ve Uzun Zamandir Bu Kadar Hafifledigimi Hatirlamiyorum Guler Yusuf Icin Cok Tesekkur Ederim Sabina Haftaya Gorusmek Uzere


Ezgi

26 Aralık 2021 Pazar 16:45

üçüncü görüşmemden sonra değişimimin ben de ertaftakilerde farkına vardı. Uzaktan olduğu için pek içime sinerek başlamamıştım yüz yüze bir psikoloğa gidecektim ama iyiki Sabrina hocayla terapiye başlamışım.Şu an bazı sorunlarımla baş etme yöntemlerimi bulmaya başladım ilerleyen haftalarda açacağım sorunlarımada inşallah çözüm bulmamda faydası olur


Sevgi

12 Aralık 2021 Pazar 19:18

Her hafta heyecanla seansın başlamasını bekliyorum. Her türlü konuyu gönül rahatlığıyla anlatabiliyorsunuz daha öncede terapi almıştım ama terapiye gidecem diye geriliyordum burda çok rahat özgür en önemlisi mutluyum 4 kere görüştük iyileşme sürecine girmeye başladığımı hissediyorum .tesekkurler sabina bayramova teşekkürler evimdeki psikolog ayrıca çok ilgili bir site sürekli iletisimdesiniz .


Ezgi

11 Aralık 2021 Cumartesi 17:09

GAYET GÜZELDİ


Kropka

9 Aralık 2021 Perşembe 03:48

Çok pozitif ve uyumluydu. Gene seansımı alacağım ilk defa rahat uyuyabileceğim


Sevgi

5 Aralık 2021 Pazar 21:49

Çok güzel geçen seanslarımiz oluyor tavsiye ediyorum rahatça paylaşabiliyorum


arjes

2 Aralık 2021 Perşembe 04:53

Sabina Hanımdan ikinci terapi seansımı aldım, Alanında çok başarılı ve güler yüzlü, konuşma tarzı ve ses tonu ile de karşısında kendinizi çok rahat hissedip bir o kadarda kendinizi iyi ifade edebiliyorsunuz, çok teşekkürler...


İLKNUR

28 Kasım 2021 Pazar 18:11

Enerjisi harika olan bir danışman teşekkür ederim hocam inşallah beraber yolculuğumuz güzel geçer :)


Sevgi

24 Kasım 2021 Çarşamba 21:26

Çok güzel bir seans sabina hanim çok anlayışlı sevecen bir psikolog.


Sevgi

23 Kasım 2021 Salı 15:00

çok güzel geçti devamlı olmasını istiyorum


Aleyna

18 Kasım 2021 Perşembe 03:12

Çok teşekkürler güzel bır başlangıç yaptık bugün. Bıdahakı seansı dört gözle beklıyorum


Ayse

5 Kasım 2021 Cuma 17:14

Teşekkür ediyorum gerçekten anlaşıldığımı hissettiğim biriyle derdimi paylaşabilmek çok iyi hissettirdi iyi ki size denk geldim🥰


1

31 Ekim 2021 Pazar 03:10

She is super nice and supportive person. That was my first session with her and I feel I can completely be open to her. Thank you again.


yıldız

25 Ekim 2021 Pazartesi 02:45

İlk görüşmemiz cok güzel gecti kendimi tanımama izin verdiniz bu benim için cok önemliydi. Bana kattıklarınız çok değerli çok tesekkür ederim . İkinci seansı iple cekeceğim ♥️


Selenays

10 Ekim 2021 Pazar 18:04

Gerçekten çok güler yüzlü sıcakkanlı bir psikolog, her şeyi rahatça anlatabildiğim bir seans oldu. Seans sonrası kendimi çok iyi hissettim.


Gülsüm

5 Ekim 2021 Salı 03:48

O kadar güzel ve rahatlatıcı bi seanstı ki anlatamam. Beni sabırla dinlemesi sıcak kanlılığıyla beni rahat hissettirmesi. Çok nadir yaşadığım anlardan biriydi. Çok teşekkür ediyorum.


edali

19 Eylül 2021 Pazar 15:29

Sabina Hanımın enerjisi muhteşem. Kesinlikle sıkılmadan çekinmeden tüm sıkıntılarınızı gönül rahatlığı ile anlatabilirsiniz.


Grimgrace

25 Ağustos 2021 Çarşamba 23:44

Mükemmel bir insan! Dünya'ya varlığı yeter!


Joli

20 Ağustos 2021 Cuma 18:53

Görüşməmiz əla keçdi. Sabina xanımın da dediyi 50% həll edə bildik, gələn seansı səbirsizliklə gözləyirəm 💕


gunay

3 Ağustos 2021 Salı 16:43

Səbinə xanımın mənə heç gözləmədiyim dərəcədə yardımı dəydi. Çox gözəl dinləyicidir. Həyatımda baş vərən hadisələri başqa cür, positiv yöndə yorumladı və mənə necə hər şeyə başqa nöqtədən baxmağımı göstərdi. Artıq 4 seansımız oldu birgə. Nə zaman danışmaq və rahatlamaq istəsəm Səbinə xanımı fikirləşirəm. Onu hərkəsə heç düşünmədən tövsiyyə edirəm. Birinci seansdaki halımla indiki halım arasındaki dəyişimime görə ona minnətdaram.


Muhammed

31 Temmuz 2021 Cumartesi 22:06

Üst üste 2 seans yaptık ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadım sürekli güler yüzü ile yardımcı olması benim için çok değerliydi teşekkür ederim Sabina hanım


Can

29 Temmuz 2021 Perşembe 02:15

Kendisine sabri ve güzel yorumları için teşekkür ederim çok başarılı 1-2 seanstı


Mert

24 Haziran 2021 Perşembe 20:32

Sabina hanımla birlikte tekrardan kendimi keşfeder oldum mükemmel iletişim becerisi ve deneyimiyle benim gibi birisini bile değiştireceğini düşün mezdim iyi ki seans almışım diyorum ve iyi sabina hanım gerçekten kendizi hiç çekinmeden ifade edebileceğin biri yıllarca kendime bile söylemekten kaçındığım olayları bile rahatça kendisiyle konuştum


Gulay

6 Haziran 2021 Pazar 00:14

Seanslar çok güzel. Herkese tavsiye ediyorum, bana açıkçası çok iyi geliyor


Somurtgansirin

28 Mayıs 2021 Cuma 23:48

Yargılamadan güler yüzle dinleyip kendi değerimin farkını hissettirmeye başladığınız için teşekkür ederim. İlk görüşmemiz olmasına rağmen daha mutluyum 🙏


Pınar

23 Mayıs 2021 Pazar 23:30

Cok ve akıcı bı konuşmaydı cok teşekkürler 🙏


Ozzy

9 Mayıs 2021 Pazar 00:15

Cok tatli ,sevimli , cana yakin ❤❤❤ insanlar ruhen baska bir insanla ozdesebilmeli ...ve gercekten bu dokunusa sahip bi insan ,tesekkur ediyorum 🙏🙏🙏


Abbas

8 Mayıs 2021 Cumartesi 01:54

Səbinə xanıma danışmaq və onun məsləhətlərini almağın çox böyük köməyi oldu. Növbəti seansları həvəslə gözləyirəm!


Abbas

6 Mayıs 2021 Perşembe 00:30

Çox şad oldum Səbinə həkimi tanıdığıma. Hətta bir gündə bir seans bəs eləmədi ki, ikincini götürməli olduq. Üçüncü seansı maraqla gözləyirəm!


Merve

4 Mayıs 2021 Salı 00:11

Enerjisi gerçekten çok iyi geliyor bilmediğiniz yanlarınızı keşfetmenizi sağlıyor çok güzel bir senastı...


merve

30 Nisan 2021 Cuma 22:00

Sabina Hanımla karşılaştığım için çok mutluyum. her görüşmede olaylara bakmadığım açılardan bakmamı sağlayan görüşlerine minnettarım.


Mert

25 Nisan 2021 Pazar 23:39

Sabina hanım sayesinde kendime farklı bir şekilde bakmış oldum göremediklerini bana göstermiş oldu ilk sens olmasına rağmen kendimi okadar çok iyi hissetimki bir kuş gibi hafifledim


Fatma

24 Nisan 2021 Cumartesi 23:06

Her şey için çok teşekkür ederim. Kısa süre de çok güzel sonuçlar aldık. 3 seans yaptık 4.seansı iple çekiyorum.


Yasemin

18 Nisan 2021 Pazar 23:13

Allahımıza çok çok şükürler olsunki Sabina kardeşimiz sayesinde bazı durumları çözebiliyoruz bazı şeylerin farkındalığına varabiliyoruz. Hani insan yaradalışında birçok olay ve hadiseler yaşayabiliyor hayat altüst karmakarışık bir düzen alınca neresinden tutarsan elinde kalıyor sonra bir el sana bazı dokunuşlar yapıyor işte yavaş yavaş matruşkalar açılıp bazı sorular cevaplanabiliyor insan yeri geliyor kendine bile kendini itiraf edemediği şeylerle bile yüzleşebiliyor. Kişi kendini tanımadığı ke


Fatma

10 Nisan 2021 Cumartesi 23:06

Kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Herşey için teşekkür ederim.


Elif

5 Nisan 2021 Pazartesi 22:57

Gercekten ilk seanstan itibaren iyiye gittigimi hissediyorum. Tesekkurler


Ayhann

2 Nisan 2021 Cuma 23:18

Gorushmemiz cox gozel kecdi,Sabina xanimla danishdiqdan sora ozumle bagli dushuncelerim deyishmeye bashladi,tekrar bir seans almagi dushunurem.


Ceren

20 Mart 2021 Cumartesi 01:58

Konuşmaya ilk başladığımız andan itibaren kendisinin hissettirdikleri ve söyledikleri benim rahatça konuşmamı sağladı. Çok samimi ve sesli olarak bile enerjisini hissedebiliyorsunuz. Üst üste 2 seans yaptık kendisiyle konuşmaya doyamadım :) size kendinize dışarıdan bakmanız ve hissettiklerinizi anlamanızı sağlıyor, ben çok memnun kaldım haftaya devam edicem teşekkür ederim kendisine :)


Yasemin

14 Mart 2021 Pazar 23:09

Yaşımız kaç olursa olsun kendimizi keşfedebildikçe varız kendimizin bile çok çok tanımadığımız yönlerimiz ortaya çıkabiliyor A O öyle miydi diye zaman zaman şaşkınlıklar içinde kalabiliyor kişi daha keşfedilmedik çok yönümüz varmışta haberimiz yokmuş .Sağolasın Sabina Hanımcığım Allahımız Razı olsun.


Üzgün

11 Mart 2021 Perşembe 14:06

Ilk görüsmemiz oldugundabn önce çok heyecanlandim. Fakat Sabina Hanim tatli sezin ve sözlerin ile beni hemen rahatlatti. Çok cana yakin , anlayisli biri, seans çok verimli geçti. Hersey beklentelerimden üstündeydi ve gelecek gôrüsmemizi dört gözle bekkeyiorum. Çok tesekkür ederim Sabina Hanim. Sevgiler!


şeyma

8 Mart 2021 Pazartesi 23:07

İlk seansımdı ve gerçekten çok iyi geçti kendimi şimdiden rahatlamış hissediyorum ve tüm seansların bitiminde çok iyi olucağıma eminim :)


DİDEM

3 Mart 2021 Çarşamba 22:06

Gerçekten bişeyler olacağına dair ümidim arttı. Kendisinin enerjisine bayıldım.Çok güler yüzlü ve yargılamadan dinliyor ilk seansta bile güzel yol aldığımızı düşünüyorum. Verdiği motivasyon bile bana bu hafta için yetti.Seanslara devam edeceğim :)


Yasemin

28 Şubat 2021 Pazar 23:16

Öyle bir Yolculuktayız ki Yol arkadaşımız içimizdeki çocuğu uyandırıyor hayata bakış açısındaki olumsuzluklara pembe dokunuşlar yapmaya hazırlanıyoruz. İnşAllah ! Allahımızın izniyle Sabina Kardeşimiz bize rehberlik yapıyor. İyiki Varsınız Sabina Hanımcığım.


Merve DİNMEZ

23 Şubat 2021 Salı 23:10

İlk görünümde frekans çok önemlidir frekansımın tuttuğu nadir insanlardan biri kendisi çok memnun kaldım severek anlattım sorunlarımı korkularımı derinlerimi teşekkür ederim Sabina


A

23 Şubat 2021 Salı 01:53

Kafamda bir şeyler oturmaya başladı, seanslara devam edip daha fazla sonuç almak istiyorum :)


Yasemin

21 Şubat 2021 Pazar 22:35

iyiki varsınız Sabina Hanımcığım Allahımız Razı Olsun Farkındalığımı artırıyorsunuz bilmediğim konularda bize ışık oluyorsunuz, aydınlatıyorsunuz Çok sağolasınız.


Sumeyra

19 Şubat 2021 Cuma 23:10

Cok sicakkanli ve anlayisli. Onunla konusurken cok rahatliyorum, ve kendimi daha iyi anlayabiliyorum. Iyi ki sizinle tanismisim. Emekleriniz icin en icten size tesekkur ediyorum.


Luna

19 Şubat 2021 Cuma 00:25

Bu seanstan çok mutlu ayrılıyorum çünkü ilk defa anlaşıldığımı hissettim. Her konuda beni dinleyen ve yardımcı olan doktoruma çok teşekkür ederim. :)


selen

18 Şubat 2021 Perşembe 22:12

Hayatımda ilk defa terapiye başladım. Seansımız resmen su gibi aktı Sabina Hanım'ın enerjisi o kadar güzel ki insanın konuştukça konuşası geliyor. Konuştukça hissettiğim duyguların karşı tarafa geçebildiğine karşı en ufak bir şüphe duymadım sanki yaşadığım duyguları Sabina Hanım da benimle yaşıyor gibiydi. İlk seansın bu kadar rahatlatıcı olabileceğini düşünmemiştim, her şey için teşekkürler.


can

17 Şubat 2021 Çarşamba 22:59

İnsanı rahatlatan bir psikolog. İlk iki seansımız çok güzel geçti. Umarım ileriki aşamalarda daha da yol kat edeceğiz. Gönül rahatlığı ile içinizi açabilirsiniz.


torlak

16 Şubat 2021 Salı 00:17

Çok rahat konuşabildiğim faydalı olduğunu düşündüğüm bir seanstı teşekkürler


AzPimpirikli

15 Şubat 2021 Pazartesi 22:59

2.seans ile birlikte üstümdeki yük iyice hafifledi. Konuşmaları ve sohbetiyle çok rahatlatıcı bir enerji veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Erbug

11 Şubat 2021 Perşembe 20:20

Sabina Hanım işinin erbabı ve danışanlarıyla empati kurarak onlarla çok özel bir bağ kuruyor bu nedenle çok güzel sonuçların ortaya çıkdığına ve çıkacağına inancım tam. Onu tanıdığıma çok memnun oldum, çok keyifli bir sohbetti. Çok teşekkürler.


AzPimpirikli

9 Şubat 2021 Salı 00:07

Ilk seans olmasına rağmen oldukça olumlu yönde etkilendim. Sonraki seanslari iple çekiyorum. Çok teşekkürler :)


Ceren

7 Şubat 2021 Pazar 23:15

Sabina Hanim ile ikinci gorusmemiz cok verimli gecti. Kendimi suclu hissettigim bircok konuda farkli bakmami ve uzerimden buyuk bir yukun gitmesini sagladi.


gulperi

6 Şubat 2021 Cumartesi 21:12

Ilk defa bir terapistle görüştüm ve hiç böyle gececegini dusunmemistim. Ikinci seansı dört gözle bekliyorum guzelsonuclar alacagima ümit ediyorum. Teşekkür ederim 🙏


Ceren

31 Ocak 2021 Pazar 23:15

Almis oldugum ilk terapi olmasina ragmen terapi suresi su gibi gecti. Sabina Hanim guzel enerjisi ile bircok duygu ve dusunceme ayna tuttu. Bir sonraki seansi sabirsizlikla bekliyorum.


Yasemin

31 Ocak 2021 Pazar 22:09

Sabina Kardeşimizden ben Razıyım Allahımızda Razı olsun iyi ki varsınız beni kendime gelmeme vesile oldu içimdeki o çocuk Yasemini canlandırdı. Çok çok sağolasınız.


Esra

31 Ocak 2021 Pazar 20:05

Keyifli ve faydalı bir görüşme oldu. Teşekkür ederim


Banu-Sofiya

30 Ocak 2021 Cumartesi 23:14

Çox gözel.İlk dəfə bir psixoloqla danışırdım, ilk dəfədən çox yaxşı enerjiylə ayrıldım.Məncə mən qalib gələcəm😊Sabina xanımla 🌺


Fakhriyya

30 Ocak 2021 Cumartesi 21:22

Səbinə xanımdan bugün seansım olduqca maraqlı və faydalı oldu Seans boyunca qeydlər aparmağı və tamamilə sənə kömək göstərmək istəməsi ilk seansda nəzərə çarpırdı. İlk dəfə olmasına baxmayaraq özümü rahatlamış hiss elədim və artıq gələn həftə üçün ikinci seansı almışam. Təşəkkürlər Səbinə xanım❤️ Hər kəsə tövsiyyə edirəm , Ən yaxşı psixoloqdur. You’re the best!!💜


Saliha

30 Ocak 2021 Cumartesi 00:49

İlk defa bir terapistle görüştüm ve hiç böyle düşünmemiştim. Öncesi ve sonrası diye düşündüğümde ilk halimden eser yok düşüncelerim düşünmek istediklerim tam anlamıyla Sabina hanımla gerçeğe yansıdı. Çok memnun kaldım.. keşke bu kadar sabretmeyip daha önce destek alsaydım. Söylediklerini bu hafta uygulayacağım bu yardımla çok güzel sonuçlar alacağımı ümid ediyorumm. Herşey beklediğimden de iyiydi teşekkür ediyorumm 🙏


Eren

26 Ocak 2021 Salı 00:05

Her seans sonrası içimde oluşan ferahlığı seviyorum 🌻


MerveOguz

25 Ocak 2021 Pazartesi 23:06

Görüşme çok akıcıydı çok teşekkürler :)


Papatya

25 Ocak 2021 Pazartesi 22:03

Her görüşmede farklı noktaları keşfetmemi sağlıyor. Güler yüzü, dikkatle dinleyişi, tavsiyeleriyle harika bir doktor.


Cem

25 Ocak 2021 Pazartesi 20:12

Görüşmem her zamanki gibi çok keyifli geçti. Görüşmelere aklımda hiçbir konu olmadan katılıyorum, Sabina Hanım sorularıyla kendimle ilgili unuttuğum konuları günyüzüne çıkartıyor. Çok ciddi sorunlar olmasına gerek yok, ufak tefek sıkıntıların konuşmaya dökülmesi zihne yapılan bir masaj gibi bence. Teşekkürler


Selin

17 Ocak 2021 Pazar 22:05

😊


Yasemin

16 Ocak 2021 Cumartesi 23:15

Allahıma çok şükür kendimi keşfedemediğim yönlerimi gösteriyor Sabina Kardeşim Allahım Razı olsun .İnşallah kendime hayata bakış açım değişecek bende mutluluğu fark edip Polyanacılık oynayabileceğim. İyi ki Varsın Sabina Kardeşim.


Mehmet

16 Ocak 2021 Cumartesi 22:09

Sabina hanımla az önce ilk seansımı tamamladım. İlk seans olmasına rağmen sizde içinizdeki size dokunduğunu hissediyorsunuz. Konuşurken notlar alıyor, sorular soruyor, hem dinleyip hem fikirlerini söylüyor. Böylece monoton tek taraflı bir konuşma hissi yaşamıyorsunuz. 2.seansda görüşmek dileğiyle...


Aa

15 Ocak 2021 Cuma 23:29

Sesli görüşmeden son derece enerjik, verimli ve birikimli bir yansıma aldım. Dinleyerek oluşturduğu analizler ve geri dönüşlerle farkındalığı görmemi sağlıyor. Düşen yaşam motivasyonumu; yeniden hareketlendirebilme ve sağlıklı yön verebilme umudunu ilk seans olmasına rağmen aldım. İlgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.


Papatya

14 Ocak 2021 Perşembe 23:16

İnanılmaz güzel bir enerjiye sahip Sabina Hanım. Umutla doldurdu içimi.


Mia

12 Ocak 2021 Salı 20:04

çok konuştum, çok rahatladim,kendimi, duygularım ve kararlarım hakkında kendimi iyi hissettiriyor


Cansu

11 Ocak 2021 Pazartesi 23:57

İlk kez böyle bir tecrübe edinmeme rağmen hiç çekinmeden kendimi ifade edebildim ve kısa bir zaman aralığında bile kendimi rahatlamış, mutlu ve özgüvenli hissediyorum. Çok teşekkür ederim ☺️


SİMGENUR

11 Ocak 2021 Pazartesi 22:19

Bugün çok içten, çok özverili, çok kibar, işine çok hakim bir psikolog ile tanıştım, bana çok çok iyi geldi. Çok teşekkür ederim!


nida

10 Ocak 2021 Pazar 20:57

Bugün ikinci seansımdı fakat ,kendi içimde cozumleyemedigim bulduğum doğrularla beni yuzlestiren inanılmaz net ve doğru yön veren sabina hanımla mutlaka ,konuşmanızı dilerim okadar huzur buluyorum ki konuştuğumuz sürede kendimi daha güçlü hissediyorum 🙏emeğine sağlık iyi ki kesismis yollarımız herkes tercih etmeli bir sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum..


Melis

10 Ocak 2021 Pazar 20:05

2. Seansımız da çok güzeldi, güzel kalbi için teşekkür ederim <3


Halime

9 Ocak 2021 Cumartesi 22:32

Çok güzel geçti kendimi rahatlamış hissettim


Melis

9 Ocak 2021 Cumartesi 20:02

Sabina hanım çok tatlı ve sevecendi beni sıkılmadan dinledi, sıradaki seansımı sabırsızlıkla bekliyorum :) <3


Mira

7 Ocak 2021 Perşembe 23:05

İlk seansım olmasına rağmen beklediğiminden çok daha etkili oldu.Sabina hanımın ilgisi ve dikkati kendimi çok iyi hissettirdi. Sanırım sonunda kendi psikoloğumu buldum. Bu imkanı sağlaması ve mükemmel müşteri hizmetleri için Evimde'ki Psikolog ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum.


Mia

5 Ocak 2021 Salı 21:31

bu benim ilk seferimdi, açılmanın benim için zor olacağını düşündüm ama hoca çok rahat hissettirdi. Çok tşk


Hakan

2 Ocak 2021 Cumartesi 23:19

Bugün ikinci seansımı tamamladım. İlk seans hayatımda çok hızlı bir toparlanma yaratmıştı. Harika geçen bugünkü seansın da meyvelerini hızla toplayacağımı düşünüyorum. Çok teşekkürler


nida

2 Ocak 2021 Cumartesi 22:13

İlk deneyimim olmasına rağmen özverili dinleyişi kendi iç düşüncelerimi sorularla yönlendirip mantık kurmamı sağladı çok özenle dileyip dikkatli yorumlayan muazzam bir psikolog tatlı dili sayesinde ve yaklaşımı mutlaka yeniden devam edeceğim bugün beni farklı yöne taşıdı iyi ki deneyim kazandım ..


Yasemin

2 Ocak 2021 Cumartesi 21:19

Sabina Hanım Görevinde Çok başarılı bir psikolg Kendisine çok teşekkür ediyorum inşallah dahada iyi olacağı düşüncesindeyim.


fidely

27 Aralık 2020 Pazar 00:54

Ben anlık hislerime kapılıp biraz geç bir saatte yaptım görüşmeyi, yine de sabina hanım beni sonuna kadar ilgiyle dinledi. Güzel bir enerjisi var, iyi bir dinleyici :)


Yasemin

24 Aralık 2020 Perşembe 21:28

Allahıma çok şükür iyi geçti daha .da iyi olacağına inanıyorum .Sabina kardeşimize çok teşekkürler


Hakan

23 Aralık 2020 Çarşamba 23:28

Bu kadar olumlu yorumun tesadüf olmadığına bizzat tanık oldum. Harika bir seans oldu benim için


Muallime

23 Aralık 2020 Çarşamba 22:06

Görüşmemiz henüz bitti. 4. Seansım ve hee görüşmede iyi ki sabina hanım diyorum. Kendime zaman ayırmak adına başladığım bu yoldu o kadar güzel bir yere geldim ki ben bile inanamıyorum. Artık çok farklı düşünüyor, hayatı farklı yaşıyorum. Bunun desteğiyle elimden tutan canım hocama cok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her gün farklı bir yönümü keşfediyorum bakalım haftaya neler olacak merak içindeyim 😊


Dara

17 Aralık 2020 Perşembe 21:42

Ilk kez bir terapi aliyordum, cok verimli ve rahatlatici gecti. Baslamadan once biraz gergin olsam da Sabina hocamla konusmaya basladiktan sonra hemen rahatladim.


Erkek

13 Aralık 2020 Pazar 23:36

Görüşmem çok iyi geçti ilk seans olmasına rağmen hocam sorunlarımı çözmeye başladı. Seanslarım mutlaka devam edecek. Kesinlikle tavsiye ederim.


Eren

10 Aralık 2020 Perşembe 22:05

İyi ki denk geldik.. çok kolay içini dökebilen biri değilim, yıllar geçtikçe insan daha çok içine konuşuyor özel paylaşımları pek yapmıyor ama seanslardan sonra çok şey anlatmış ve çok rahatlamış olarak hayata devam ediyorum. Çok teşekkür ederim 🙏🏻🌿


Muallime

8 Aralık 2020 Salı 23:03

Sabira Hanım cok tatlı,sevecen, hayat dolu birisi. Kesinlikle yoluma onunla devam edeceğim. Ona anlatacağım cok şey var😊


Muallime

1 Aralık 2020 Salı 23:25

Iyi ki iyi ki iyi ki tanıdım dediğiniz insanlar vardır ya Sabina hanım da hayatımdaki enlerim arasında. Yine güzel bir seans, yine huzurla bitirilen bir görüşme. Kesinlikle ön yargılarınızı yıkmanızı sağlıyor. Her görüşmede kendinizi daha iyi tanıyorsunuz. Haftaya görüşmek dileğiyle Sabina hanım iyi ki varsınız 😊


RABİA

29 Kasım 2020 Pazar 22:25

İlk seansımdı. çok memnun kaldım pozitif enerjisi harika. tavsiye ederim herkese:)


Muallime

24 Kasım 2020 Salı 22:20

Sabina hanımla seansımı henüz bitirdik. Ben hayatımda ilk defa bu kadar rahat ve huzurlu buldum kendimi. Kendime bile anlatamadığım bazı şeyleri o kadar rahat bir şekilde aktarmamı sağladı ki. Kedisine çok teşekkür ediyorum. Aynısı zamanda cok iyi bir arkadaş edindim. Teşekkür ederim Sabina hanım iyi ki varsınız. Sesinizin verdiği huzurla uyuyacağım. 😊


Sude

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:30

Her seans ayrı güzel. İyiki diyorum her seferinde


Tolga

22 Kasım 2020 Pazar 21:05

Sabina hanım ile yapmış olduğumuz 4. Seansta harika geçti. Kendisi her seans içerisinde goremedigim her şeyi farketmemi sağlıyor ve verdiği ev ödevleride her geçen gün daha iyiye gitmemi sağlıyor. Kendisine yardımları konusunda ne kadar teşekkür etsem azdır. Hakkı ödenmez bir terapist.


Ali Öner

20 Kasım 2020 Cuma 23:50

Hayatınız boyunca gerçekten Sabina Hanım gibi bir psikologunuz olsun istemişsinizdir. İşte tam da o hissi kendisiyle birlikte paylaşıyorum


archymeth

16 Kasım 2020 Pazartesi 22:03

2.seansda sorunun temel kaynağına beraber indik bu kadar hızlı olacağını düşünmüyordum.teşekkür ederim iyi ki varsınız


Mstf

14 Kasım 2020 Cumartesi 07:09

Kendisiyle ilk seansımdı Çok iyi bir arkadaş zaman su gibi akıp gidiyor Terapi çok yararlı oldu devam edeceğiz


archymeth

13 Kasım 2020 Cuma 21:50

mükemmel bir insan sadece psikolog olarak değil.İnsaniyet acısından da çok yardımcı oldu


Tolga

13 Kasım 2020 Cuma 21:30

Sabina hanım ile üç seansı geride bıraktık ve bu süreçte çok ilerleme kaydettim sayesinde. Sabina hanımın dostça ve samimi yaklaşımı dolayısıyla seanslarin nasıl gectigi anlaşılmıyor kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.🙏


Ali Öner

12 Kasım 2020 Perşembe 22:09

Üçüncü seansımız da yine yeni bir şeyler öğrenerek ayrılıyorum. Bence Sabina hanımın yaklaşımları kendinize söyleyemediğiniz şeyleri açığa çıkarıp her şeyi fark etmenizde yardımcı oluyor. Tekrar teşekkür ederim.


M

10 Kasım 2020 Salı 23:09

Çox gözəl keçdi mənim üçün... Gözlərim vaxtda idi heç bitməsini istəmədim. Saatlarca söhbət edə bilərəm❤️ Uzun zamandan sonra kiminləsə belə ürəkdən söhbət etmək buna ehtiyacım var idi. Çox sağolun❤️


Ali Öner

7 Kasım 2020 Cumartesi 21:08

Sabina Hanım ,Sizinle yine güzel bir seansı daha geride bıraktık. Yapmam gereken çoğu şeyin farkına varıyorum. Herkesin sizin gibi terapisti olmasını isterim.


Ali Öner

3 Kasım 2020 Salı 21:30

İlk terapist tecrübem ve ilk terapistim beni böyle güzel dinlemesi her ne anlattıysam bana olması gerekeni yansıtması harikaydı. O oda da tekrar görüşmek üzere 😊


Sude

1 Kasım 2020 Pazar 22:07

Bir psikologla konuşmak gerçekten farklıymış. Çok içten ve samimi davranıyorsunuz, beni yargılamak için değil beni anlamak için dinlediğinizi gerçekten hissettirdiniz🙏🏻


Adelaide

29 Ekim 2020 Perşembe 20:58

Yine harika bir seanstı. Her seans sonunda kendimi yenilenmiş hissediyorum. İyi ki Sabina Hanım :)


mehmet

23 Ekim 2020 Cuma 23:32

Değerli hocamdan Allah razı olsun teşekkür ederim çok memnun kaldım teşekkürler


Cem

22 Ekim 2020 Perşembe 21:07

Ilk defa psikolojik danismanlik alan biri olarak cok keyif aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Düzenli devam etmeyi planlıyorum. Bu siteyi kuranlara da teşekkür ederim.


Eren

17 Ekim 2020 Cumartesi 22:52

Bugün 2. seansımız vardı ve yine çok dolu çok keyifli geçti. Sizi tanıdığıma mutluyum:) Bazen zor adımlar atsak da ilerlemek insana umut veriyor.


Portakal çiçeği

17 Ekim 2020 Cumartesi 21:55

O kadar güzel geçiyor ki seanslar. 1 hafta sonrasını bekleyemiyorsunuz. Sanki naifçe dokunup ruhunuza sardunya ekiyor rengarenk🌸


Nihal

16 Ekim 2020 Cuma 22:04

İlk seansım kendimi iyi hissetmemi sağladı. Devamının çok daha iyi olacağını hissediyorum teşekkürler...


Ayse

13 Ekim 2020 Salı 23:19

Anlayış ve teşhis doğru. Devam edeceğiz. Yönlendirme konusunda başarılı. Tavsiye ediyorum. ❤


Mehmet

12 Ekim 2020 Pazartesi 23:54

Bu günkü seans yine çok iyiydi ve eğlenceliydi! Sabina hanım gerçekten çok profesyonel, tüm pazıllar yerine oturuyor!


Portakal çiçeği

12 Ekim 2020 Pazartesi 16:15

Sesiyle ruhunu okşuyor. Heyecandan herşey akıp gidiyor ve siz " nasıl anlatıcam kendimi " değil de " hersey cıkıverdi ağzımdan " diyerek buluyorsunuz kendinizi. Anlamadan bi anda istemsizce geliyor o güven 💜


F.ersz

12 Ekim 2020 Pazartesi 01:34

Ilk seansimdi ayrica ilk defa bir uzman desteği aldım. Cok güzeldi. Bir sonraki seansi sabirsizlikla bekliyorum.


Moonlight

10 Ekim 2020 Cumartesi 23:00

Sabina hanım içime bir umut gibi doğdu desem yeridir ilk seans olmasına rağmen tabularımı onunla beraber yıkacağıma olan inancımı çok güzel bir şekilde körükledi bir sonraki seansımızı iple çekiyorum


Eren

10 Ekim 2020 Cumartesi 22:04

Çok samimi, çok içten, çok profesyonel (ve daha epeyce çok ile başlayan olumlu sıfatlar eklemek isterim :) bir psikolog ile harika bir görüşme yaptık. Al hocam bu çocukluğum bu gençlik yıllarım bu ilişkilerim diye her şeyi önüne seresim geldi. Bu güveni hissetmek oldukça önemliydi benim için de. Çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere ☺


Portakal çiçeği

8 Ekim 2020 Perşembe 21:52

İlk deneme de güzel bir enerji ile dinleneceğimi düşünmemiştim 💜


N

7 Ekim 2020 Çarşamba 22:44

7. Seansımızı yaptık. Yine ve yeniden çok güzel geçti ruhuma iyi geldi. Kendimde fark edemediğim şeyleri görmemi sağladı Sabina hanımcım. Teşekkür ederim..


Tolga

6 Ekim 2020 Salı 22:02

Her görüşme benim için bir öncekinden daha faydalı geçiyor ve Sabina hanımın dostça ve samimi yaklaşımı insanda çok güzel değişimlere yol açıyor. Kendisine çok minnettarım.🙏


Ali

5 Ekim 2020 Pazartesi 23:34

Harika birisiniz


Adelaide

3 Ekim 2020 Cumartesi 23:59

Sabina Hanımın enerjisine hayranım. Her seanstan sonra kendimi daha rahatlamış ve tazelenmiş hissediyorum. İyi ki tanıştık onunla. 😊


hakan

1 Ekim 2020 Perşembe 22:59

40 yıllık arkadas gıbı sohbet ettık ne guzeldı


Tolga

29 Eylül 2020 Salı 23:03

Görüşme benim açımdan mükemmel geçti. Sabina hanım işinde mükemmel ve bir terapistten daha çok yıllardır süren bir arkadaş gibi yaklaşıyor insana kendisine çok fazlasıyla minnettarim.🙏


Yahya

28 Eylül 2020 Pazartesi 23:57

Ilk terapist tecrübemdi gercekten Sabina hanimin pozitif enerjisi beni çok iyi hissetirdi beni hiç sıkılmadan dinledi. Sanki daha onceden beri konuşuyormuşuz gibi hiç yabancılık çekmedim.


Mdglu

28 Eylül 2020 Pazartesi 22:51

Sizi gerçekten tanımak ve anlamak isteyen işinde profesyonel bir kişi ☺️


mehmet

28 Eylül 2020 Pazartesi 19:57

Sabina hanımla her geçen zaman diliminde daha bir deneyim kazandırıyoruz kendime sesanlarimiz daha keyifli manalı vede anlamlı geçiyor hocama en kalbi duygularımla lutfetmek istiyorum sagolsun varoluşun teşekkür ederim


Üzgün

26 Eylül 2020 Cumartesi 20:39

Ílk görüşmemiz olumlu geçti. Başarlı buldum.


mehmet

24 Eylül 2020 Perşembe 22:08

Çok iyi geçti çok. Teşekkür ederim hocama kusura bakmasın isim nedeniyle son dakika konuşmaydı kestim özür dilerim


Adelaide

20 Eylül 2020 Pazar 23:50

Sabina Hanımla her görüşmem sonrasında kendimi daha rahatmış ve mutlu hissediyorum. İçimde cevap veremediğim şeylere cevap bulması ve hep güler yüzlü olması muazzam. Gelecek seans için sabırsızlanıyorum.


Mehmet

16 Eylül 2020 Çarşamba 09:42

Herkese tavsiye edebileceğim bir psikolog! Çok içten biri


Zivər

11 Eylül 2020 Cuma 22:57

Çox xoş gülərüzlü səmimi bir xanımla 1 saat vaxtımı keçirdim.. Mənim dərdimi öz dərdiymiş kimi dinlədi, hisslərimi şəkil vermədən ifadə eləməyimə kömək oldu.. Keçmişdə atıb heç kəsə danışmayacağım şeyləri asanlıqla danışacağım bir mühit yaratdığı və yaradacağını düşündüyüm Bir sonrakı seansı səbirsiz şəkildə gözləyirəm ☺


N

4 Eylül 2020 Cuma 23:18

Sabina hanım sayesinde çok güzel ilerlemeler yaşıyorum. Beni, bana iyi gelecek hissettirecek şeylere yönelmemi sağlıyor. Seyanslarımız yakın bi arkadaşımla yapıyorum gibi geçiyor teşekkürler 😊


Esra

26 Ağustos 2020 Çarşamba 23:34

Sabina hanımla 3. seansımızı yaptik.Seanslarımız çok verimli geçiyor. Yaptigi dogru tespitlerle bana kendimi tanimam konusunda çok yardımcı oluyor.Kendimi kötü hissederek başladığım her seanstan hafiflemiş mutlu bir şekilde ayriliyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.


N

26 Ağustos 2020 Çarşamba 22:12

Sabina hanımla vakit nasıl geçti asla anlamıyorum. O kadar güzel noktalar buluyor ki sohbet akıp gidiyor. Diğer seansı dört gözle bekliyorum. Çok teşekkürler ☺️


Fadai

18 Ağustos 2020 Salı 23:28

İkinci seansımız da çox gözəl və verimli keçdi, çox sağolun dəyərli psixologumuz, problemlərimizə maraqlı və verimli həll yolları dediniz, inanırıq ki sizdən çox şey öyrənəcəyik.


Ali

17 Ağustos 2020 Pazartesi 23:42

Cok samimi icten cozum odakli..tesekkue ederim


Esra

9 Ağustos 2020 Pazar 22:06

Sabina hanımla ilk görüşmemizdi ancak kısa sürede bile olsa bana kendimi çok iyi hissettirdi. Çok sıcakkanlı ve sizi çok iyi anlayan, dinleyen birisi. Gerçekten yardımcı olmaya çalıştığını hissedebiliyorsunuz .. kendisine cok teşekkür ederim


Ceren

9 Ağustos 2020 Pazar 21:01

Karşılıklı sohbet ederken sizi yargılamadan sorgulamadan dinleyen birinin olduğunu görmek bilmek inanılmaz huzur veriyor. Sabina hanım bu konuda o kadar iyi ki içinin güzelliği yüzüne yansımış 😊


Ceren

9 Ağustos 2020 Pazar 19:00

Çok güzel ve rahatlatıcı bir görüşmeydi 😊


N

7 Ağustos 2020 Cuma 21:15

Görüşmemiz o kadar verimliydi ki çok hafif çıktım. Sanki arkadaşımla görüşüyormuşum gibi . Çok teşekkürler ☺️


arjes

6 Ağustos 2020 Perşembe 22:01

İlk seans beklentimin çok çok üzerinde mükemmel geçti , sorunlarımı bu kadar rahat bir şekilde ve ilk seansta anlatıp ifade edebileceğimi düşünmüyordum ama öyle olmadı, çok verimli bir seanstı. Tabii bu terapistim Sabrina Hanım'ın kısa sürede bende oluşturduğu güven sayesinde oldu, teşekkürler Sabrina Hanım. Sonraki seanslarda görüşmek üzere.


N

4 Ağustos 2020 Salı 22:59

Sabina hanımla görüşmemiz güzel geçti. Beni kendisi çok rahat hissettirdi ve kendisine açılmam kendimi ifade edebilmem için bu çok önemliydi. Teşekkürler 😊


pınar

3 Ağustos 2020 Pazartesi 21:01

Güler yüzlü ve sevecen konuşması bana en iyi gelen şeydi. Harikasınız:)


server

23 Temmuz 2020 Perşembe 20:10

Görüşmemiz çok güzeldi.Kendimi daha iyi hissetmeye başladım.Görüşmelere devam etmek istiyorum


Mert Şahin

18 Temmuz 2020 Cumartesi 00:07

Kısa bir süre oldu Sabina Hanım ile seanslarımız biz süreci hızlı ilerleyen taraftayız. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederim. Buradan yorumları okuyan herkes ayrıca danışanı olur veya seanslara başlamak isteyen olursa gönül rahatlığı ile başlayabilir. Sabina Hanım size yol gösteriyor gerisi sizin elinizde asla yılmayın ve o ev ödevlerini her zaman dikkatli yapın emin olun her şeyi daha kolay atlatacaksınız. Teşekkür ederim Sabina Hanım 😊


ceylanaars

16 Temmuz 2020 Perşembe 21:03

Önyargılı bir şekilde aldığım seansım çok güzel geçti, aynı odada yüz yüze konuşmaktan farksızdı ve aşırı tatlı, güler yüzlü, insana kendini çok iyi hissettiren, çok güzel konuşan ve konuşturan biri. İlk seansta bile nokta atışları insanı devam ettirmeye teşvik ediyo kesinlikle devam edicem bugün için teşekkürler :)


Fadai

15 Temmuz 2020 Çarşamba 21:06

İlk öncə bir Azərbaycanlı olaraq bizim ölkədən bu cür keyfiyyətli, savadlı və işinin haqqını verən bir mütəxəssisin olduğunu görmək çox xoş oldu. Həqiqətən çox mükəmməl bir görüşmə oldu. Gözəl bir dinləyici olaraq bizim özümüzü kənardan daha yaxşı görməyimizdə bizə çox köməklil eylədi. Bunlara görə Səbinə xanıma təşəkkür edir və ona işlərində uğurlar arzu edirik.


Alla

15 Temmuz 2020 Çarşamba 00:02

Консультация прошла очень хорошо, Сабина очень внимательный психолог.


Bulut

7 Temmuz 2020 Salı 21:01

Çok güzel hissettirdi bana kendimi anlaşılmak güzel bir duygu. 🙂


Mert Şahin

30 Haziran 2020 Salı 00:18

Seanslarımız çok dolu dolu geçiyor. Bazı şeylere ne kadar takılsam da bunları aşmaya çalışıyoruz ve bana iyi geliyor. Teşekkür ederim (:


Mert Şahin

18 Haziran 2020 Perşembe 00:05

3. Seansımız Sabina Hanım ile her seansta beni farklı bir noktaya götürüyor kendimi bulmamda bana daha da fazla yardımcı oluyor. Seanslarımızda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Her şey sizin elinizde aslında ama bunu size en güzel gösterebilecek kişi Sabina Hanım olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim Hocam (:


Toprak

12 Haziran 2020 Cuma 19:03

2.seansım da gayet güzel geçti. Beni anladığını hissediyorum. Profesyonelliğiniz ve güler yüzünüz için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.


Mert Şahin

11 Haziran 2020 Perşembe 00:02

2. Seansımız da daha çok kendimi tanıma fırsatı buldum Sabina Hanım bu konuda gerçekten bana yardımcı oluyor. Teşekkür ederim diğer seansımızda görüşmek üzere 😊


Soner62

8 Haziran 2020 Pazartesi 00:22

Online terapiyi ilk kez denedim ve doğru tespitleriyle bana daha ilk seanstan itibaren aydınlanmamı sağladığı için teşekkür ederim bir daha ki seanslarda görüşmek üzere..


Hiç

6 Haziran 2020 Cumartesi 20:06

çok güzel ve çok samimi geçti tanışma seansı olmasına rağmen çok verimli geçtiğini düşünüyorum


MaSa

6 Haziran 2020 Cumartesi 01:07

İlk seanstan sonra çok yol katettiğim.. İkinci seansımda çok keyifli ve başarılı geçti.. Yaşı genç olmasına rağmen Sabina Hanım çok tecrübeli ve herşeyi en detayına kadar anlatıyor. Onunla konuşmak insana huzur ve mutluluk veriyor. Teşekkürler 👏👏👏


Toprak

5 Haziran 2020 Cuma 21:30

Ilk seansim olmasina rağmen oldukça yoğun ve faydalı buldum. Gerçekten anlaşıldığımı ve dinlendiğimi hissettim. Bundan sonra devam etmek isterim. Teşekkürler.


Mert Şahin

3 Haziran 2020 Çarşamba 22:21

İlk seansım ve beni gerçekten dinlediğine inandığım ruh halime karşı beni daha çok öne çıkarabilecek olduğuna inandığım ve bana ayrılan sürenin hepsi benimle beni anlamaya yönelik dolu dolu çıkaran bir psikolog olduğuna inanıyorum. Sizi gerçekten dinleyip anlayıp ona göre yorumlayacak ve sizin aynanız olacak. Teşekkür ederim 😊


Tolga

2 Haziran 2020 Salı 18:54

Görüşmem ilk seansim gibi çok faydalı ve dolu dolu geçti. Sabina hanım insana çok objektif aynı zamanda çok içten ve samimi yaklaşan bir danışman , bir sonraki seansı iple çekiyor olacağım.


X

29 Mayıs 2020 Cuma 20:13

Işığın umut olduğu 43 yıllık zifiri karanlık bir odamda küçük bir mum ışığının yandığını hissettim sabina bayramova doktorumun sayesinde


Cet

24 Mayıs 2020 Pazar 19:12

tavsiyeleri arasında kendimi buldum diyebilirim


Tolga

16 Mayıs 2020 Cumartesi 18:08

Görüşmem benim açımdan çok olumlu ve pozitif geçti. Sabina hanım danışanini çok rahatlatan ve arkadaş gibi dinleyen işinde çok iyi bir terapist. Söyleyebilcegim şeyler çok daha güzel kendisi hakkında ama şimdilik bu kadar kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.


FAtih

10 Mayıs 2020 Pazar 13:37

dinleyisiyle, analiziyle sorduğu sorularla , sizi doğru yone götürebilecek bir donanıma sahib oldugunu farkedeceksiniz. !


MaSa

7 Mayıs 2020 Perşembe 01:13

İlk terapim olmasına rağmen gerçekten çok memnun kaldım. Genç psikolog diye şüphe ile randevu aldım ama hiç pişman olmadım. Ve süre bitsin istemedim. Beni bu kadar canla hiç kimsenin dinlediğini hatırlamıyorum. Bireysel davranış, istek ve arzularımdan dolayı heyecandan görüntülü sohbet yapamayacağımı düşünüyordum ama ilk 5 dakikadan sonra çok rahatladım ve kendimle konuşur gibi oldum. Yeni terapiyi sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrar çok teşekkür ederim.


Furkan

4 Mayıs 2020 Pazartesi 23:26

2.seansımdı ve sanki hemen 3. Seans a başlama isteğim doğdu çünkü sizi gerçekten dinlemek isteyen bir kişi ve bu durum sizi çok rahatlatıyor umuyorum ki seanslarımız arttıkça daha mutlu ve ne istediğini bilen bir insan olacağım :)


Rumuz

1 Mayıs 2020 Cuma 19:39

Sabina ile baslayali uzun zaman olmadi. Ama bu sefer ust uste 2 seans yaptik. Beni sorunlarima ve cozumlerine o kadar iyi ve guzel yonlendiriyor ki, her seferinde kendimin farkedemeyecegi seyleri farketmemi sagliyor. Yine bir sonraki seansi beklemek uzun gelecek olsa da, kendimle konusmami saglamasini dort gozle bekliyorum.


Oldsoldier

27 Nisan 2020 Pazartesi 01:15

Sorunlarımın farkına vardığımı anlattım biraz daha detaylandırmamı hayatımın hakkında özet geçip kafamın ne kadar dolu olduğunun farkına vardı bu konular üzerinde bir kaç öneri sundu diğer seans ta görüşmek üzere .


furkan

23 Nisan 2020 Perşembe 18:36

Çok sabırlı ve anlayışlı bir insan sizleri hiç hayal edemiyeceğiniz duygulara sokabiliyor. Kesin olarak şunu diyebilirim ki mesleğini severek yapıyor :) Not: ben robot değilim (anladınız)


Nihal

18 Nisan 2020 Cumartesi 20:28

Dünyalar iyisi bir psikolog 😊


Ali

18 Nisan 2020 Cumartesi 18:07

2. gorusmemizde vermis oldugu olumlu cozum odakli dusunceleriyle beni biraz daha rahatlatti ve guzel ses tonuyla huzur verdi.tesekkurler.


Rumuz

18 Nisan 2020 Cumartesi 17:08

Daha once hic destek almamistim.. Sabina ile sadece tanisma gorusmesinde bile o kadar rahat olmami sagladi ki, bekledigimden daha hizli bir ilerleme sagladim. Kendime bile itiraf edemedigim, konusmaya, dusunmeye cekindigim yanlarimi ortaya cikarmam icin cok guzel yonlendirdi beni. Simdi ise tek beklentim bir an once bir sonraki therapi saatin gelmesi. Tesekkur ediyorum kendisine


Ali

16 Nisan 2020 Perşembe 00:59

Sabina hanim gercekten cok degerli ,isinde profesyonel bir insan,cok yardimci oldu ,tesekkur ediyorum.


Arkadas

6 Nisan 2020 Pazartesi 22:08

Duygularimi aynada daha iyi gorme imkani elde ederek daha saglikli kararlar alma yolunda hizla ilerliyoruz. Sabina hanim cumle aralarinda cok degerli yonlendirmeler yaparak ufkumu aciyor.


Arkadas

30 Mart 2020 Pazartesi 22:46

Gorusmemizde kendimi daha iyi anlamaya basladigimi hissettim. Hayatimda yasadigim ikilemleri nasil daha iyi asabilecegimin yollarini buluyorum.


Seçil

17 Mart 2020 Salı 17:31

Harikaydı. Sabina Bayramova hanımın sesi enerjisi beni çok rahatlattı. Daha önce 1 kere gittim yüzyüze psikoloğu ancak böyle bir sonuç alamadım. Kendisi beni içtenlikle ve can kulağı ile dinledi, bana ayna oldu. Fotoğrafındaki duruşuna güvenerek kendisini seçtim ve yanılmamışım. Bu ilk seanstıve devamı da gelecek. Teşekkür ederim her şey için. Sevgiler.. 🌼


123-123-v

16 Mart 2020 Pazartesi 22:35

guzel mesajlasma yontemi kullandim bence goruntulu veya sesli daha iyi olabilir mesajlasma olarak da ilk deneyimim hic fena degildi tesekurler sabina hanim


 
 
Uzman Psikolog Sabina Bayramova • Meşgul

Sabina Bayramova

Uzman Psikolog 4 Yıllık üye

Сinsel Terapi
Öz Güven Problemleri
Depresyon
Anksiyete (Kaygı) Problemleri
Öfke Kontrol Problemi
 • 926 seans
 • 344 danışan
 • 242 yorum
 • 5 puan
45 dk.
66,00 $

Sabina Bayramova, lisans eğitimini Bakü Devlet Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. 2020 yılında, Selçuk Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Yüksek Lisans programını tamamlamıştır.

Bayramova, lisans eğitimi boyunca; Genç Yetenekler Lisesinde psikolojik hizmet alanında 1 yıl staj yapmıştır. Özel bir psikoterapi merkezinde kritik durumlarda psikolojik danışma hattında asistan psikolog olarak çalışmaya başlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra da yine özel bir psikoloji merkezinde psikolog olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda psikolojik seminerler vermiştir. Bu seminerleri vermesi için farklı farklı üniversitelere, eğitim merkezlerine davet edilmiştir. 2017 yılında Azerbaycan Devlet Ekonomi Üniversitesinde bir projeye davet edilmiş ve orada lisans öğrencilerine bir dönem psikolojik hizmet vermiştir.

2016 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanları ile yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Genel Psikoterapi, Psikosomatik Hastalıklar, Wisc-R, Psikolojik Sorunlar için Kriz Hattında Yardım, Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapi, Oyun Terapisi ve Çocuk Testleri eğitimlerini tamamlamıştır. 2017-2018 yıllarında Hümanistik Psikodrama ve St. Petersburg Şema Terapi Enstitünün düzenlediği Şema Terapi Atölye Çalışmalarına katılmıştır.

Sabina Bayramova, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

2018-2020

Yüksek Lisans

Selçuk Üniversitesi

Aile Danışmanlığı ve Eğitimi


2012-2016

Lisans

Bakü Devlet Üniversitesi

Sosyal Bilimler ve Psikoloji


Сinsel Terapi

Öz Güven Problemleri

Depresyon

Anksiyete (Kaygı) Problemleri

Öfke Kontrol Problemi

Fobiler

Aile Danışmanlığı

Çift Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

2020

Türkiye/ İstanbul/ Zi&oN Psikiyatri Akademisi - EMDR (Basic Level and Advanced Level)

2020

Türkiye/ İstanbul/ PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi - MMPI Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Uygulayıcı Eğitimi

2019 - 2020

Türkiye/ Ankara/ CİSED - Cinsel Terapi Eğitimi

2019

Türkiye/ Konya/ Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği - “Sistematik Terapinin A, B, C`si” Atölye Çalışmaları

2019

Türkiye/ Konya/ “DİKKAT ANTALYA” Araştırma Merkezi - Oyun Terapisi Eğitimi

2019

Türkiye/ Konya/ Anadolu Psikoterapi Merkezi - Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi

2018

Azerbaycan/ Bakü/ Hazar Üniversitesi - 5. Uluslararası Psikoloji Konferansı

2018

Türkiye/ İstanbul/ PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi - Çocuk Resimlerinin Psiko-Pedagojik Analizi ve Çocuk Testleri Eğitimi (Gesell Gelişim Testi, Goodenough - Harris Bir İnsan Çiz Testi, Draw A Person, Koppitz İnsan Çizim Testi, Aile Çiz Testi, Ağaç Testi, Bahçe Testi, Cattell 2A Zeka Testi, Peabody Kelime Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Ankara Gelişim Envanteri, Çocuklar için Depresyon Ölçeği/Anksiyete Ölçeği/DEHB Ölçeği/Sosyal Fobi Ölçeği)

2018

St. Petersburg/ Rusya/ St. Petersburg Şema Terapi Enstitüsü - Dr. Paul Kasyanik ve Dr. Elena Romanova`nın “Uluslararası Grup Şema Terapi Eğitim Programı” Atölye Çalışmaları

2017

Azerbaycan/ Bakü/ Uluslararası Mesleki Gelişim Derneği - Prof. Dr. Hans-Werner Gessmann’ın “Hümanist Psikodramanın Teori ve Pratiği” Atölye Çalışmaları

2017

Azerbaycan/ Bakü/ Eros Psikoloji Merkezi - WISC-R Zeka Test Eğitimi

2015

Azerbaycan/ Bakü/ Rusya Profesyonel Psikoterapötik Lig - Psikosomatik Eğitimi

2015

Azerbaycan/ Bakü - Rusya Profesyonel Psikoterapötik Lig`in gerçek bir üyesi oldu

2015

Azerbaycan/ Bakü/ Rusya Profesyonel Psikoterapötik Lig - Klinik Psikoloji Eğitimi

2015

Azerbaycan/ Bakü - Psikoloji Akademisi Projesi

2015

Azerbaycan/ Bakü/ Rusya Profesyonel Psikoterapötik Lig - Genel Psikoterapi Eğitimi

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

66,00 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Mesajlaşma 45 dk.

66,00 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

178,20 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

280,50 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

561,00 USD

10 Adet Seans Paketi

Sabina Bayramova Danışan Yorumları

Mia

14 Haziran 2024 Cuma 23:58

Sabina ile terapi seansım çok eğlenceliydi. Çok anlayışlı ve destekleyici biri. Onunla konuşmak beni gerçekten rahatlattı. Teşekkürler, Sabina!


Yasemin

10 Haziran 2024 Pazartesi 23:44

Kendisiyle ilk terapimdi, konuşmamız akıcı ve rahatlatıcıydı. En kısa sürede ikinci randevumu oluşturuyour olacağım.


YP

10 Haziran 2024 Pazartesi 17:31

Öğrenmek,kendini bulmak doğumdan ölüme süregelen bir süreç.Bu süreçte bazen kayboluruz bazen de bulduğumuzu sanarız.Bu yolculukta iyiki karşılaşmışım dediğim nadir insanlardan bir tanesi Sabina.Bana bu yolculukta kendimi bulma yolunda büyük adımlar atmamı sağladığı için, ona çok teşekkür ederim.


YP

6 Haziran 2024 Perşembe 00:05

Sabina hanımla çok keyifli ve verimli bir seans daha geçirdim.Her seansımızda geriye dönüp baktığımda ne kadar hızlı yol aldığımızı ne kadar derin konuların üstesinde gelmeye çalıştığımızı ve bunları yaparken ne kadar benim destekçim olduğunu gün geçtikçe daha çok hissediyorum, bütün bu olumlu sonuçlar için teşekkürler.


Mia

2 Haziran 2024 Pazar 23:31

Bugünkü seansımızda daha derin ve kişisel konulara girdik. Kendimi balonun havasını boşaltmak gibi daha rahatlamış hissediyorum.


YP

2 Haziran 2024 Pazar 22:12

Sabina hanımla çok değerli bir seans daha geçirdim.Kendisinin bana ödev olarak vermiş olduğu ve benim uzun süreden beri yapmakta zorlandığım konunun üstesinden geldim sonunda.Kendilerine özverili şekilde benimle yol arkadaşlığı yapmasından ötürü çok teşekkür ediyorum.


Esra

31 Mayıs 2024 Cuma 00:40

Sabina hanımla 2 yil sonra yeniden seanslarımıza başladık . Gercekten cekinmeden kendimi rahatca anlatabildigim guvenli hissettigim bir oda sunuyor bana. Beni dikkatle dinlemesi anlamasının yanında bilgi birikimi de yüksek sabina hanımın. Icten samimi davranışları icin ve gercekten bana yardimci olma istegini her seferinde hissettirdigi icin sabina hanıma tesekkur ederim her seans sonunda her zaman kendimi cok daha iyi hissediyorum. Artık ara vermeden devam edecegim.Sabina hanım iyiki var..


Mia

26 Mayıs 2024 Pazar 23:29

İkinci terapi seansım çok verimli geçti; kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Özellikle kişisel hayatım hakkında daha fazla konuştuk, bu da beni motive ediyor.


Mia

22 Mayıs 2024 Çarşamba 00:12

Dört yıl sonra Sabina ile seans yapmak rahatlatıcıydı; sanki dört yıl önce o odadan hiç çıkmamışım gibi hissettim ve hemen kaldığımız yerden devam ettik.


YP

17 Mayıs 2024 Cuma 23:24

Bugün Sebina Hanımla 4.seansımızı gerçekleştirdik.Kendisiyle bu süreçte çok hızlı yol aldığımızı hiseediyorum.Onun pozitif enerjisi ve sorunlara doğru yaklaşımları sayesinde kendimi oldukça rahatlamış hissediyorum.Bu süreçte bana yol arkaşlığı yaptığı için bir kez daha teşekkürler.


YP

16 Mayıs 2024 Perşembe 00:01

Bugün Sebina Hanımla 3.seansımızı gerçekleştirdik.Kendisiyle bu süreçte çok hızlı yol aldığımızı hiseediyorum.Onun pozitif enerjisi ve sorunlara doğru yaklaşımları sayesinde kendimi oldukça rahatlamış hissediyorum.Bu süreçte bana yol arkaşlığı yaptığı için bir kez daha teşekkürler.


YP

12 Mayıs 2024 Pazar 01:03

Sabina hanımla yapmış olduğumuz seans benim için çok verimli geçti sorunlarımı kendisine çok rahatlıkla aktarabildim. Bu konuların içerinde özgüven problemi olsun, cinsel hayatla ilgili konular olsun çok rahatlıkla kendisine anlatabildim. Birlikte bazı noktalar üzerinde çözüm bulmaya çalışıyoruz, kendilerine çok teşekkür ediyorum desteği için.


Ayna

26 Nisan 2024 Cuma 23:00

Sabina hanım, iyi ki varsınız. İyi ki buldum sizi. Her zaman duyarlı ve harika bir destekçisiniz . Bana annemle olan toksik ilişkimde ışık oldunuz, şimdiyse boşanma sürecinde gene sizin desteğinizin sayesinde atlatacağım inşallah 🙏 çok teşekkür ederim


Nilüfer

12 Şubat 2024 Pazartesi 23:00

Açıkçası, seanslarımıza bu kadar ara verdikten sonra tekrar görüşmeye çekinmiştim. Kendi adıma büyük kayıplar yaşadığım, içimin çok sıkıştığı berbat bir dönemden geçiyorum. Bir süre randevu bulamayıp üzülmüştüm, ancak ardından bu platform üzerinden mesaj gönderebileceğimizi öğrendim. Hemen mesaj attım ve kendisinden güzel bir dönüşle birlikte randevularında uygunluklar olduğu bilgisini aldım. Kısa sürede randevu bulabildim. Diğer seanslarımızdaki gibi kafamı toparlamam, dağıldığım bu yolda ne kadar hızlı toparlanabileceğimi anlamam konusunda destek oldu. Sağlıklı düşünebilmem için gerekli olan yeni bilgilerle birlikte yeni randevularda görüşmek üzere... Emekleriniz için teşekkür ederim.


Nur

5 Şubat 2024 Pazartesi 23:06

Seansımız güzel geçti, değerli tavsiyeler ve bakış açıları edindim. Şimdiden biraz daha rahatlamış hissediyorum.


Nur

30 Ocak 2024 Salı 22:25

İlk görüşme çok güzel geçti. Çok nazik ve anlayışlı bir insan. Kendimi çok zorlanmadan anlatabildim ve terapinin devamı için umutluyum.


Minurə

23 Ekim 2023 Pazartesi 22:14

Sebina xanımla 3cü seansımızı etdik. Mənim üçün çox gözəl dolu dolu bir seans oldu❤️. Hər seansda daha rahat özümü hiss edirəm danışdıqca , Doğma insan kimi🥰 Növbəti seansı iple çekirəm))


Minurə

16 Ekim 2023 Pazartesi 23:18

Çox gözəl keçdi. EMDR terapiyası ilə , məni incidən, narahat eden fikirlərin getməsini, onların yerinə mənə xoş təsir edən fikirlərin qalmasını işlədik. Saatlarla danışmaq istəyirəm Sabina xanımla)))


Minurə

4 Ekim 2023 Çarşamba 23:14

Çox gözəl keçdi. 2019 ildə Səbinə xanımla bir necə seans görüşümüz olmuşdu və bu gün yenə yeni yenidən onunla danışmağa ehtiyac duydum. Eləbil arada o illər keçməyib o insana rahatlıq verən səsi ilə❤️Bu səfər çox uzun yolumuz var və fikirləşirəmki onun fikirləri mənim gələcək məni kəşf etməyə yardım edəcək.)


Cem

11 Ağustos 2023 Cuma 01:39

Sabina Hanım, temiz olduğunu düşündüğüm zihnimin köşelerindeki kırıntıları bulup temizlememe yardımcı oluyor :)


Sinem

6 Ağustos 2023 Pazar 23:26

Sabina hanımla 2. Seansım dolu dolu bol paylaşımlı bir seanstı. Bana hayatıma dışardan bir gözle tekrar gözden geçirmemi sağladı. Eksileri artılarıyla kendi düşüncelerimle yönlendirmeden çok profesyonelce kendimin değerlendirmesini sağladı. Ona çok teşekkür ederim çok iyi bir dinleyici, çok iyi bir yol gösterici herkese tavsiye ederim


Sümeyye

6 Ağustos 2023 Pazar 22:25

İlk görüşme çok güzeldi samimi, içten ve sıcakkanlı bir danışman sonraki seansları heyecanla bekliyorum


Sinem

8 Temmuz 2023 Cumartesi 00:43

Sabina hanım, okadar rahatlatıcı geldinizki, konuşmaya ağlayarak başladım gülerek ayrıldımm okadar iyi geldiki üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi hissediyorum. .iyiki sizi seçmişim konuşmak isteyen herkese tavsiye ederim ...kendi değerimi hissettim sizi dinlerken..tavsiyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederim birdahaki seansta görüşebilmek dileğiyle...


Nilüfer

23 Nisan 2023 Pazar 00:37

Görüşmelerimiz o kadar güven verici ilerliyor ki, anlatmaktan, ilk düşündüğümü söylemekten çekinmiyorum. Bu seanstan da ödevler ile ayrıldım. Bu ödevleri yapmak doğru karar vermem, iyi hissetmem konusunda destek oluyor. Teşekkür ederim güzel vaktiniz için :)


Aysi

12 Nisan 2023 Çarşamba 00:34

Terapidən sonra beynimdeki bütün qarışıq düşüncələr yerinə oturdu, necə hiss etdiyimi, niyə elə hiss etdiyimi sanki bir sehrbaz kimi ortaya çıxartdınız. Mənə bu qarışıq yolda rəhbər olduğunuz üçün minnətdaram🙏 Sizinlə olan hər görüşümü səbrsizliklə gözləyirəm🤭


oğulcan

31 Mart 2023 Cuma 23:45

değerli hocamızın sıcak kanlılığı ve güler yüzlülüğü sayesinde güvenli ve rahat bir seans geçirdim uzun bir yolculuğa gireceğimin farkındayım lakin zaten uzun süredir bakımsız olan bir tarlanın tek ekinini yolacağım çokmu? bu yola kendileriyle başlamış olmak şeref verici olduğu kadar rahatlatıcıda kendilerine en içten teşekkürlerimi sunar ve görüşmemden ; mutlu,huzurlu ve en önemlisi önümü bilerek ayrıldığımı dile getirmek isterim. saygılarıma


Nilüfer

29 Mart 2023 Çarşamba 00:21

Sağlıklı karar vermeme ve verdiğim zor kararın arkasında durabilmem için beni yüreklendirmenize teşekkür ederim. Zamanı sorun etmeyip uzattığınız için ise ayrıca teşekkür ederimm...


Nilüfer

26 Mart 2023 Pazar 23:42

Hızlı ve sağlıklı karar vermem gereken bir dönemde iyi ki tanıştık diyebilirim. Bugün üçüncü seansımızdı, sağlıklı bir düşünce yapısına ulaşmaya bir adım daha yaklaştım. Bundan sonraki süreçte de görüşmeye devam edeceğim. Destekleriniz için teşekkürler.


Nilüfer

22 Mart 2023 Çarşamba 01:16

Öncelikle hiç yargılamadan ve sıkılmadan beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. İlk görüşmemiz olmasına rağmen peş peşe iki seans yapabilmemize çok sevindim. Herkes ile elektriği tutturmak çok zor oluyor. Sizi, deneyimlerinize ve eğitimlerinize güvenerek ve kendimde gördüğüm problemlere iyi gelebileceğinizi düşünerek tercih etmiştim. Güzel ses tonunuz, içten oluşunuz ve olumlu duygular ile dinlemeniz sayesinde rahat hissedip daha fazla şey paylaşabildim. Şimdiden destekleriniz ve çözüm yollarınız için teşekkür ederim.


hande

12 Mart 2023 Pazar 01:08

Çok ama memnun kaldım. 45 dakika dolsun da gideyim diyen bir terapist değil. hem ağladım hem güldüm. beni yargılamadan dinledi. kesinlikle size göre zamanı uzatıyor. çok farklı bir yaklaşımı var. çok memnun kaldım. umarım bu sürecin sonunda kendimi çok iyi hissedeceğim.


hüzün

18 Ekim 2022 Salı 20:31

Sabina hanım harika bir insan tıkanıp kaldığım yerlerde çekip çıkarıyor. Düşünüyorum da terapi almasam ne hale gelirdim.


Özlem

24 Eylül 2022 Cumartesi 00:29

Seansa düsük Bir modla baslarken bir gülümsemeyle ayrildim ve kendimi cok daha iyi hissediyorum. Cok tesekkür ediyorum bu dolu dolu, pozitif enerjili seans icin.


Latafat

27 Ağustos 2022 Cumartesi 11:56

Sizinle tanışmadan önce hayata nefret eden biriydim ve terapiye çokda inanmadan sizenle görüşmeye başladım.Sadece denemek için ama bana göre mucize oldu o karanlık odamdakı seanslar.Sizinle farkındalık kazandım.Kendimi keşfetdim ve onu çok sevdim. Karanlık dünyamdan çıktım.Şimdi mutlu olmak ne demek biliyorum ve bunun için size teşekkür ediyorum tüm içtenliyimle.


Mert

6 Ağustos 2022 Cumartesi 16:20

Sabina hanım sayesinde kendimi daha iyi duymaya ve daha iyi görmeye başladım. Kendime kulak verdim yaşadıklarımı daha iyi çözümlüyorum ve daha iyi bir perspektif çizdik birlikte. bakmak için göz değil bir psikolog lazım mış oda sabina hanım mış.


Cem

25 Temmuz 2022 Pazartesi 00:07

Uzun bir ara vermek zorunda kaldığım seanslara kafamda hiçbir konu başlığı olmadan katıldım. Yine derinlere indik ve hatta 2. seansa uzattık. Sabina Hanım'a yine 5 yıldız..


Hatice

10 Temmuz 2022 Pazar 16:03

İlk terapim çok rahatlatıcıydı diğerini sabırsızlıkla bekliyorum❤️


Öz93

10 Haziran 2022 Cuma 23:16

Sabina Hanım ile uzun zamandır iletişim halindeyiz. Aşayamayacağım düşündüğüm zorluklar, travmalar bir yıl içinde neredeyse çözüm haline ulaştırdık. Daha dik, daha dirençli hissediyorum kendimi. Sabırla, yargılamadan dinliyor ve profesyonel şekilde aklınızda ki karmaşayı çözmenize yardımcı oluyor. Hayata artık daha pozitif, daha cesurca yaklaşıyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki varsınız, Sabina Hanım.


GAMZE

8 Haziran 2022 Çarşamba 13:14

Sabina Hanım ile görüşmemizi öncesi ve sonrası olarak ayırırsam siyah ve beyaz olarak nitelendirebilirim. Konuşmaya çok ihtiyacım olduğu bir zamanda samimiyeti ve içtenliği ile o kadar sıcak bir görüşme oldu ki sanki ailemden biriyle konuşur gibi hissettim. Kendisine çooook teşekkür ediyorum.


Mert

26 Mayıs 2022 Perşembe 10:02

Perdesiz gökyüzünü görmemem için bir sebep yokken gözlerime taktığım o tuhaf gözlükleri gözlerimden çıkarıp bakmamı sağlayan kendimden bilene koşar adım kaçarken beni durdurup kendimle tanıştıran sabina hanım iyiki varsınız herseferinde içimde yaşadığım o kaos ta bilene bana daha sağlıklı düşünmemi sağladanız. bana hiç olmadığım kadar güçlü olduğumu hissettirdi. sadece duygularımı değil, birde hislerimi, tam olarak neler hissetiğimi, anlatacak kadar güven verdiniz. Ve herseferinde içimde sakla


Güzin

5 Mayıs 2022 Perşembe 16:48

Muhteşem bir ilk görüşmeydi, tüm desteğiniz için çok teşekkür ederim.


Oz

4 Mayıs 2022 Çarşamba 09:02

İlk terapi olmasına rağmen çok güvende hissettim. Sanki zaten her şeyi biliyordu. Ve yakınımdan biriydi. Sonraki görüşmeleri iple çekiyorum.


Ezgi

27 Nisan 2022 Çarşamba 22:16

İlk ay pek bir şeylerin farkına varamadım ama daha sonra değiştiğimin farkına vardım.Artık kendimi daha iyi ifade edebiliyorum.Gereksiz utangaçlıkları yendim.Mesleğimi bile daha iyi yapıyorum.


codingest

24 Mart 2022 Perşembe 03:09

gayet iyi bir danışman, mantık çerçevesi içerisinde yol gösterdi.


Aliş

20 Mart 2022 Pazar 01:13

Herşey için teşekkür ediyorum 🥀 benim için çok özel bir terapiydi sanırım uzun bir zman daha devam edecek ☺️


Erina

7 Mart 2022 Pazartesi 22:16

Harikaydı. Hayatımda ilk defa online terapiye başvurdum ve ilk izlenimimi Sabina ile yaptığım için terapiden çok memnun kaldım.


Elife

6 Mart 2022 Pazar 01:58

isinin ehli oldugu belli. dogru bir tercihti. tesekkür ederim


Aydeniz

3 Mart 2022 Perşembe 03:55

İlk terapim ve inanılmaz mutluluk duyarak ayrıldım enerjisi muhteşem bir insan çok teşekkür ediyorum 🥰🥰


Yasemin

28 Şubat 2022 Pazartesi 21:08

ALLAHIMIZ RAZI OLSUN SABİNA HANIMDAN ÇOK CANA YAKIN SEVECEN İÇTEN KİŞİİYİ ÇOK ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE YÖNLENDİİYOR İYİKİ VARSIN SABİNA HANIMCIĞIM


Furkan

22 Şubat 2022 Salı 02:14

Çok akıcıydı öncelikle. Konuyu parçalara ayırıp, tek tek çözmeye başladık. Güvenli alanda hissettiğim için her problemi rahatlıkla paylaşabildim. Çözüm odaklı gidiyoruz, daha ilk seansta bazı teşhislerden şüphelendik ve bunlara yönelik ödevlerle ayrıldım. Beklentimin üstündeydi. Kendisine çok teşekkür ederim.


Esra

16 Şubat 2022 Çarşamba 19:07

Sabina Hanim verdigi tavsiyelerle, size olan yaklasimiyla ve guler yuzu ile harika bir psikolog. Beraber birinci seansimizi tamamladik ve simdiden kendim ile ilgili daha once farkina varamadigim noktalari gormemi sagladi. Kendisine cok tesekkur ediyorum ve ikinci seyansimi iple cekiyorum


Aysun

9 Şubat 2022 Çarşamba 00:32

Ilk once bunu bildirmeliyem ki Sabina xanimla 1 il once olub son seansim uzun bir seans kecmisem ve uzun bir ara sora yeniden donus etdim Sabina xanimin Turkiyede oldugunu bilirdim online seans nece kecer deye cox dusunurdum cunki bizim bir terapi odamiz vardi indi ise sosyal bir platforum nece olar cox maraqli ve cekindirici idi ama bugun olan online seans eyni ile terapi otaginda olan enerji ve guveni verdi prablmlerden arindim deyerli oldugumu xatirladim her defe tekrar tekrar bezmeden deyire


Crazy

6 Şubat 2022 Pazar 02:09

Harika harika harika içimde yeniden yaşama sevinci oluşturduğu için sabina hanıma çok teşekkür ederim gayet saygılı güzel insana heyecan veren mutluluk veren tavrı ile bayıldım hocama rahatladım şimdiden ödev verdi hepsini yapacağım


No problem

2 Şubat 2022 Çarşamba 04:03

Sabina hanım gerçekten sabırlı dinlemesini bilen hayatınıza dokunabilen biri oldgunu hissettiriyor. Kendimi gerçekten çok rahat hissettiğim bir terapist kendisi. İlk görüşmemiz de yaklaşık 2 seans terapi aldım ve bu 2 senas bile kendimi iyi hissetmemi sağlamaya başlamanın ilk adımı oldu bile


barış

31 Ocak 2022 Pazartesi 04:28

Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Seansa başlamadan önceki duygu durumumla şu andaki arasında olumlu değişime neden olduğunuz için çok teşekkürler.


turgut

31 Ocak 2022 Pazartesi 02:18

cok iyi


ç

30 Ocak 2022 Pazar 01:23

Sadece 3 seansta gelişimimi ve ilerleme kaydettiğimizi görebiliyorum. Kesinlikle herkese önerebileceğm sevecen ve çok profesyonel biri.


Batu

27 Ocak 2022 Perşembe 23:59

Bu görüşmem de gayet iyi geçti gayet eğlenceli var güzeldi. Bir haftalık süreçte dedinlerine önem vererek uygulamaya çalıştım ve çok yararlı buluyorum tekrardan teşekkürler.


Batu

21 Ocak 2022 Cuma 00:32

Gayet güzeldi hiç çekinmeme veya utanmama gerek kalmadı ilk başta biraz heyecanlıydım ama onu da yenmeme yardımcı oldu çok teşekkürler iyiki almışım.


ç

20 Ocak 2022 Perşembe 21:33

Çok tatlı biri. İyi bir gözlemleyici, şimdiden düzenli seanslara katılacağımı düşünüyorum, gündelik olarak iyi bir desteğe sahip. Uzun süreli olarak da iyi bir ilerleme kaydetme adına önerebilirim.


Burak26

15 Ocak 2022 Cumartesi 23:29

hayatımda gördüğüm en pozitif insan. yeniden doğmuş gibi hissettim kendimi


Sevgi

12 Ocak 2022 Çarşamba 23:18

Sabina hanımla görüşlerimiz çok güzel geçiyor iyileşmeler okadar hisediliyor çevrem tarafından çok teşekkür ederim sabina hanıma.


rüveyda

10 Ocak 2022 Pazartesi 03:28

Kendimi gerçekten bir odada yüz yüze terapi alıyormuş gibi hissettim çok iyi geldi çok huzurlu hissediyorum, çok teşekkür ederim 🙏🏻🤍


Sevinc

9 Ocak 2022 Pazar 19:16

Mohtewem psixoloqum mene cox yaxsi tesir edir yon verir..eminem ki daha da gozel olacaq her wey


NESRİN

7 Ocak 2022 Cuma 18:02

Görüşmemizi öyle güzel başlattı ki, anlatmaktan, söylemekten çekineceğim hiçbir şey kalmadı. Bir sonraki seansımız için çok heyecanlıyım.


Rai

29 Aralık 2021 Çarşamba 05:04

Ilk 2 Seans Harika Gecti Ve Uzun Zamandir Bu Kadar Hafifledigimi Hatirlamiyorum Guler Yusuf Icin Cok Tesekkur Ederim Sabina Haftaya Gorusmek Uzere


Ezgi

26 Aralık 2021 Pazar 16:45

üçüncü görüşmemden sonra değişimimin ben de ertaftakilerde farkına vardı. Uzaktan olduğu için pek içime sinerek başlamamıştım yüz yüze bir psikoloğa gidecektim ama iyiki Sabrina hocayla terapiye başlamışım.Şu an bazı sorunlarımla baş etme yöntemlerimi bulmaya başladım ilerleyen haftalarda açacağım sorunlarımada inşallah çözüm bulmamda faydası olur


Sevgi

12 Aralık 2021 Pazar 19:18

Her hafta heyecanla seansın başlamasını bekliyorum. Her türlü konuyu gönül rahatlığıyla anlatabiliyorsunuz daha öncede terapi almıştım ama terapiye gidecem diye geriliyordum burda çok rahat özgür en önemlisi mutluyum 4 kere görüştük iyileşme sürecine girmeye başladığımı hissediyorum .tesekkurler sabina bayramova teşekkürler evimdeki psikolog ayrıca çok ilgili bir site sürekli iletisimdesiniz .


Ezgi

11 Aralık 2021 Cumartesi 17:09

GAYET GÜZELDİ


Kropka

9 Aralık 2021 Perşembe 03:48

Çok pozitif ve uyumluydu. Gene seansımı alacağım ilk defa rahat uyuyabileceğim


Sevgi

5 Aralık 2021 Pazar 21:49

Çok güzel geçen seanslarımiz oluyor tavsiye ediyorum rahatça paylaşabiliyorum


arjes

2 Aralık 2021 Perşembe 04:53

Sabina Hanımdan ikinci terapi seansımı aldım, Alanında çok başarılı ve güler yüzlü, konuşma tarzı ve ses tonu ile de karşısında kendinizi çok rahat hissedip bir o kadarda kendinizi iyi ifade edebiliyorsunuz, çok teşekkürler...


İLKNUR

28 Kasım 2021 Pazar 18:11

Enerjisi harika olan bir danışman teşekkür ederim hocam inşallah beraber yolculuğumuz güzel geçer :)


Sevgi

24 Kasım 2021 Çarşamba 21:26

Çok güzel bir seans sabina hanim çok anlayışlı sevecen bir psikolog.


Sevgi

23 Kasım 2021 Salı 15:00

çok güzel geçti devamlı olmasını istiyorum


Aleyna

18 Kasım 2021 Perşembe 03:12

Çok teşekkürler güzel bır başlangıç yaptık bugün. Bıdahakı seansı dört gözle beklıyorum


Ayse

5 Kasım 2021 Cuma 17:14

Teşekkür ediyorum gerçekten anlaşıldığımı hissettiğim biriyle derdimi paylaşabilmek çok iyi hissettirdi iyi ki size denk geldim🥰


1

31 Ekim 2021 Pazar 03:10

She is super nice and supportive person. That was my first session with her and I feel I can completely be open to her. Thank you again.


yıldız

25 Ekim 2021 Pazartesi 02:45

İlk görüşmemiz cok güzel gecti kendimi tanımama izin verdiniz bu benim için cok önemliydi. Bana kattıklarınız çok değerli çok tesekkür ederim . İkinci seansı iple cekeceğim ♥️


Selenays

10 Ekim 2021 Pazar 18:04

Gerçekten çok güler yüzlü sıcakkanlı bir psikolog, her şeyi rahatça anlatabildiğim bir seans oldu. Seans sonrası kendimi çok iyi hissettim.


Gülsüm

5 Ekim 2021 Salı 03:48

O kadar güzel ve rahatlatıcı bi seanstı ki anlatamam. Beni sabırla dinlemesi sıcak kanlılığıyla beni rahat hissettirmesi. Çok nadir yaşadığım anlardan biriydi. Çok teşekkür ediyorum.


edali

19 Eylül 2021 Pazar 15:29

Sabina Hanımın enerjisi muhteşem. Kesinlikle sıkılmadan çekinmeden tüm sıkıntılarınızı gönül rahatlığı ile anlatabilirsiniz.


Grimgrace

25 Ağustos 2021 Çarşamba 23:44

Mükemmel bir insan! Dünya'ya varlığı yeter!


Joli

20 Ağustos 2021 Cuma 18:53

Görüşməmiz əla keçdi. Sabina xanımın da dediyi 50% həll edə bildik, gələn seansı səbirsizliklə gözləyirəm 💕


gunay

3 Ağustos 2021 Salı 16:43

Səbinə xanımın mənə heç gözləmədiyim dərəcədə yardımı dəydi. Çox gözəl dinləyicidir. Həyatımda baş vərən hadisələri başqa cür, positiv yöndə yorumladı və mənə necə hər şeyə başqa nöqtədən baxmağımı göstərdi. Artıq 4 seansımız oldu birgə. Nə zaman danışmaq və rahatlamaq istəsəm Səbinə xanımı fikirləşirəm. Onu hərkəsə heç düşünmədən tövsiyyə edirəm. Birinci seansdaki halımla indiki halım arasındaki dəyişimime görə ona minnətdaram.


Muhammed

31 Temmuz 2021 Cumartesi 22:06

Üst üste 2 seans yaptık ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadım sürekli güler yüzü ile yardımcı olması benim için çok değerliydi teşekkür ederim Sabina hanım


Can

29 Temmuz 2021 Perşembe 02:15

Kendisine sabri ve güzel yorumları için teşekkür ederim çok başarılı 1-2 seanstı


Mert

24 Haziran 2021 Perşembe 20:32

Sabina hanımla birlikte tekrardan kendimi keşfeder oldum mükemmel iletişim becerisi ve deneyimiyle benim gibi birisini bile değiştireceğini düşün mezdim iyi ki seans almışım diyorum ve iyi sabina hanım gerçekten kendizi hiç çekinmeden ifade edebileceğin biri yıllarca kendime bile söylemekten kaçındığım olayları bile rahatça kendisiyle konuştum


Gulay

6 Haziran 2021 Pazar 00:14

Seanslar çok güzel. Herkese tavsiye ediyorum, bana açıkçası çok iyi geliyor


Somurtgansirin

28 Mayıs 2021 Cuma 23:48

Yargılamadan güler yüzle dinleyip kendi değerimin farkını hissettirmeye başladığınız için teşekkür ederim. İlk görüşmemiz olmasına rağmen daha mutluyum 🙏


Pınar

23 Mayıs 2021 Pazar 23:30

Cok ve akıcı bı konuşmaydı cok teşekkürler 🙏


Ozzy

9 Mayıs 2021 Pazar 00:15

Cok tatli ,sevimli , cana yakin ❤❤❤ insanlar ruhen baska bir insanla ozdesebilmeli ...ve gercekten bu dokunusa sahip bi insan ,tesekkur ediyorum 🙏🙏🙏


Abbas

8 Mayıs 2021 Cumartesi 01:54

Səbinə xanıma danışmaq və onun məsləhətlərini almağın çox böyük köməyi oldu. Növbəti seansları həvəslə gözləyirəm!


Abbas

6 Mayıs 2021 Perşembe 00:30

Çox şad oldum Səbinə həkimi tanıdığıma. Hətta bir gündə bir seans bəs eləmədi ki, ikincini götürməli olduq. Üçüncü seansı maraqla gözləyirəm!


Merve

4 Mayıs 2021 Salı 00:11

Enerjisi gerçekten çok iyi geliyor bilmediğiniz yanlarınızı keşfetmenizi sağlıyor çok güzel bir senastı...


merve

30 Nisan 2021 Cuma 22:00

Sabina Hanımla karşılaştığım için çok mutluyum. her görüşmede olaylara bakmadığım açılardan bakmamı sağlayan görüşlerine minnettarım.


Mert

25 Nisan 2021 Pazar 23:39

Sabina hanım sayesinde kendime farklı bir şekilde bakmış oldum göremediklerini bana göstermiş oldu ilk sens olmasına rağmen kendimi okadar çok iyi hissetimki bir kuş gibi hafifledim


Fatma

24 Nisan 2021 Cumartesi 23:06

Her şey için çok teşekkür ederim. Kısa süre de çok güzel sonuçlar aldık. 3 seans yaptık 4.seansı iple çekiyorum.


Yasemin

18 Nisan 2021 Pazar 23:13

Allahımıza çok çok şükürler olsunki Sabina kardeşimiz sayesinde bazı durumları çözebiliyoruz bazı şeylerin farkındalığına varabiliyoruz. Hani insan yaradalışında birçok olay ve hadiseler yaşayabiliyor hayat altüst karmakarışık bir düzen alınca neresinden tutarsan elinde kalıyor sonra bir el sana bazı dokunuşlar yapıyor işte yavaş yavaş matruşkalar açılıp bazı sorular cevaplanabiliyor insan yeri geliyor kendine bile kendini itiraf edemediği şeylerle bile yüzleşebiliyor. Kişi kendini tanımadığı ke


Fatma

10 Nisan 2021 Cumartesi 23:06

Kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Herşey için teşekkür ederim.


Elif

5 Nisan 2021 Pazartesi 22:57

Gercekten ilk seanstan itibaren iyiye gittigimi hissediyorum. Tesekkurler


Ayhann

2 Nisan 2021 Cuma 23:18

Gorushmemiz cox gozel kecdi,Sabina xanimla danishdiqdan sora ozumle bagli dushuncelerim deyishmeye bashladi,tekrar bir seans almagi dushunurem.


Ceren

20 Mart 2021 Cumartesi 01:58

Konuşmaya ilk başladığımız andan itibaren kendisinin hissettirdikleri ve söyledikleri benim rahatça konuşmamı sağladı. Çok samimi ve sesli olarak bile enerjisini hissedebiliyorsunuz. Üst üste 2 seans yaptık kendisiyle konuşmaya doyamadım :) size kendinize dışarıdan bakmanız ve hissettiklerinizi anlamanızı sağlıyor, ben çok memnun kaldım haftaya devam edicem teşekkür ederim kendisine :)


Yasemin

14 Mart 2021 Pazar 23:09

Yaşımız kaç olursa olsun kendimizi keşfedebildikçe varız kendimizin bile çok çok tanımadığımız yönlerimiz ortaya çıkabiliyor A O öyle miydi diye zaman zaman şaşkınlıklar içinde kalabiliyor kişi daha keşfedilmedik çok yönümüz varmışta haberimiz yokmuş .Sağolasın Sabina Hanımcığım Allahımız Razı olsun.


Üzgün

11 Mart 2021 Perşembe 14:06

Ilk görüsmemiz oldugundabn önce çok heyecanlandim. Fakat Sabina Hanim tatli sezin ve sözlerin ile beni hemen rahatlatti. Çok cana yakin , anlayisli biri, seans çok verimli geçti. Hersey beklentelerimden üstündeydi ve gelecek gôrüsmemizi dört gözle bekkeyiorum. Çok tesekkür ederim Sabina Hanim. Sevgiler!


şeyma

8 Mart 2021 Pazartesi 23:07

İlk seansımdı ve gerçekten çok iyi geçti kendimi şimdiden rahatlamış hissediyorum ve tüm seansların bitiminde çok iyi olucağıma eminim :)


DİDEM

3 Mart 2021 Çarşamba 22:06

Gerçekten bişeyler olacağına dair ümidim arttı. Kendisinin enerjisine bayıldım.Çok güler yüzlü ve yargılamadan dinliyor ilk seansta bile güzel yol aldığımızı düşünüyorum. Verdiği motivasyon bile bana bu hafta için yetti.Seanslara devam edeceğim :)


Yasemin

28 Şubat 2021 Pazar 23:16

Öyle bir Yolculuktayız ki Yol arkadaşımız içimizdeki çocuğu uyandırıyor hayata bakış açısındaki olumsuzluklara pembe dokunuşlar yapmaya hazırlanıyoruz. İnşAllah ! Allahımızın izniyle Sabina Kardeşimiz bize rehberlik yapıyor. İyiki Varsınız Sabina Hanımcığım.


Merve DİNMEZ

23 Şubat 2021 Salı 23:10

İlk görünümde frekans çok önemlidir frekansımın tuttuğu nadir insanlardan biri kendisi çok memnun kaldım severek anlattım sorunlarımı korkularımı derinlerimi teşekkür ederim Sabina


A

23 Şubat 2021 Salı 01:53

Kafamda bir şeyler oturmaya başladı, seanslara devam edip daha fazla sonuç almak istiyorum :)


Yasemin

21 Şubat 2021 Pazar 22:35

iyiki varsınız Sabina Hanımcığım Allahımız Razı Olsun Farkındalığımı artırıyorsunuz bilmediğim konularda bize ışık oluyorsunuz, aydınlatıyorsunuz Çok sağolasınız.


Sumeyra

19 Şubat 2021 Cuma 23:10

Cok sicakkanli ve anlayisli. Onunla konusurken cok rahatliyorum, ve kendimi daha iyi anlayabiliyorum. Iyi ki sizinle tanismisim. Emekleriniz icin en icten size tesekkur ediyorum.


Luna

19 Şubat 2021 Cuma 00:25

Bu seanstan çok mutlu ayrılıyorum çünkü ilk defa anlaşıldığımı hissettim. Her konuda beni dinleyen ve yardımcı olan doktoruma çok teşekkür ederim. :)


selen

18 Şubat 2021 Perşembe 22:12

Hayatımda ilk defa terapiye başladım. Seansımız resmen su gibi aktı Sabina Hanım'ın enerjisi o kadar güzel ki insanın konuştukça konuşası geliyor. Konuştukça hissettiğim duyguların karşı tarafa geçebildiğine karşı en ufak bir şüphe duymadım sanki yaşadığım duyguları Sabina Hanım da benimle yaşıyor gibiydi. İlk seansın bu kadar rahatlatıcı olabileceğini düşünmemiştim, her şey için teşekkürler.


can

17 Şubat 2021 Çarşamba 22:59

İnsanı rahatlatan bir psikolog. İlk iki seansımız çok güzel geçti. Umarım ileriki aşamalarda daha da yol kat edeceğiz. Gönül rahatlığı ile içinizi açabilirsiniz.


torlak

16 Şubat 2021 Salı 00:17

Çok rahat konuşabildiğim faydalı olduğunu düşündüğüm bir seanstı teşekkürler


AzPimpirikli

15 Şubat 2021 Pazartesi 22:59

2.seans ile birlikte üstümdeki yük iyice hafifledi. Konuşmaları ve sohbetiyle çok rahatlatıcı bir enerji veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Erbug

11 Şubat 2021 Perşembe 20:20

Sabina Hanım işinin erbabı ve danışanlarıyla empati kurarak onlarla çok özel bir bağ kuruyor bu nedenle çok güzel sonuçların ortaya çıkdığına ve çıkacağına inancım tam. Onu tanıdığıma çok memnun oldum, çok keyifli bir sohbetti. Çok teşekkürler.


AzPimpirikli

9 Şubat 2021 Salı 00:07

Ilk seans olmasına rağmen oldukça olumlu yönde etkilendim. Sonraki seanslari iple çekiyorum. Çok teşekkürler :)


Ceren

7 Şubat 2021 Pazar 23:15

Sabina Hanim ile ikinci gorusmemiz cok verimli gecti. Kendimi suclu hissettigim bircok konuda farkli bakmami ve uzerimden buyuk bir yukun gitmesini sagladi.


gulperi

6 Şubat 2021 Cumartesi 21:12

Ilk defa bir terapistle görüştüm ve hiç böyle gececegini dusunmemistim. Ikinci seansı dört gözle bekliyorum guzelsonuclar alacagima ümit ediyorum. Teşekkür ederim 🙏


Ceren

31 Ocak 2021 Pazar 23:15

Almis oldugum ilk terapi olmasina ragmen terapi suresi su gibi gecti. Sabina Hanim guzel enerjisi ile bircok duygu ve dusunceme ayna tuttu. Bir sonraki seansi sabirsizlikla bekliyorum.


Yasemin

31 Ocak 2021 Pazar 22:09

Sabina Kardeşimizden ben Razıyım Allahımızda Razı olsun iyi ki varsınız beni kendime gelmeme vesile oldu içimdeki o çocuk Yasemini canlandırdı. Çok çok sağolasınız.


Esra

31 Ocak 2021 Pazar 20:05

Keyifli ve faydalı bir görüşme oldu. Teşekkür ederim


Banu-Sofiya

30 Ocak 2021 Cumartesi 23:14

Çox gözel.İlk dəfə bir psixoloqla danışırdım, ilk dəfədən çox yaxşı enerjiylə ayrıldım.Məncə mən qalib gələcəm😊Sabina xanımla 🌺


Fakhriyya

30 Ocak 2021 Cumartesi 21:22

Səbinə xanımdan bugün seansım olduqca maraqlı və faydalı oldu Seans boyunca qeydlər aparmağı və tamamilə sənə kömək göstərmək istəməsi ilk seansda nəzərə çarpırdı. İlk dəfə olmasına baxmayaraq özümü rahatlamış hiss elədim və artıq gələn həftə üçün ikinci seansı almışam. Təşəkkürlər Səbinə xanım❤️ Hər kəsə tövsiyyə edirəm , Ən yaxşı psixoloqdur. You’re the best!!💜


Saliha

30 Ocak 2021 Cumartesi 00:49

İlk defa bir terapistle görüştüm ve hiç böyle düşünmemiştim. Öncesi ve sonrası diye düşündüğümde ilk halimden eser yok düşüncelerim düşünmek istediklerim tam anlamıyla Sabina hanımla gerçeğe yansıdı. Çok memnun kaldım.. keşke bu kadar sabretmeyip daha önce destek alsaydım. Söylediklerini bu hafta uygulayacağım bu yardımla çok güzel sonuçlar alacağımı ümid ediyorumm. Herşey beklediğimden de iyiydi teşekkür ediyorumm 🙏


Eren

26 Ocak 2021 Salı 00:05

Her seans sonrası içimde oluşan ferahlığı seviyorum 🌻


MerveOguz

25 Ocak 2021 Pazartesi 23:06

Görüşme çok akıcıydı çok teşekkürler :)


Papatya

25 Ocak 2021 Pazartesi 22:03

Her görüşmede farklı noktaları keşfetmemi sağlıyor. Güler yüzü, dikkatle dinleyişi, tavsiyeleriyle harika bir doktor.


Cem

25 Ocak 2021 Pazartesi 20:12

Görüşmem her zamanki gibi çok keyifli geçti. Görüşmelere aklımda hiçbir konu olmadan katılıyorum, Sabina Hanım sorularıyla kendimle ilgili unuttuğum konuları günyüzüne çıkartıyor. Çok ciddi sorunlar olmasına gerek yok, ufak tefek sıkıntıların konuşmaya dökülmesi zihne yapılan bir masaj gibi bence. Teşekkürler


Selin

17 Ocak 2021 Pazar 22:05

😊


Yasemin

16 Ocak 2021 Cumartesi 23:15

Allahıma çok şükür kendimi keşfedemediğim yönlerimi gösteriyor Sabina Kardeşim Allahım Razı olsun .İnşallah kendime hayata bakış açım değişecek bende mutluluğu fark edip Polyanacılık oynayabileceğim. İyi ki Varsın Sabina Kardeşim.


Mehmet

16 Ocak 2021 Cumartesi 22:09

Sabina hanımla az önce ilk seansımı tamamladım. İlk seans olmasına rağmen sizde içinizdeki size dokunduğunu hissediyorsunuz. Konuşurken notlar alıyor, sorular soruyor, hem dinleyip hem fikirlerini söylüyor. Böylece monoton tek taraflı bir konuşma hissi yaşamıyorsunuz. 2.seansda görüşmek dileğiyle...


Aa

15 Ocak 2021 Cuma 23:29

Sesli görüşmeden son derece enerjik, verimli ve birikimli bir yansıma aldım. Dinleyerek oluşturduğu analizler ve geri dönüşlerle farkındalığı görmemi sağlıyor. Düşen yaşam motivasyonumu; yeniden hareketlendirebilme ve sağlıklı yön verebilme umudunu ilk seans olmasına rağmen aldım. İlgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.


Papatya

14 Ocak 2021 Perşembe 23:16

İnanılmaz güzel bir enerjiye sahip Sabina Hanım. Umutla doldurdu içimi.


Mia

12 Ocak 2021 Salı 20:04

çok konuştum, çok rahatladim,kendimi, duygularım ve kararlarım hakkında kendimi iyi hissettiriyor


Cansu

11 Ocak 2021 Pazartesi 23:57

İlk kez böyle bir tecrübe edinmeme rağmen hiç çekinmeden kendimi ifade edebildim ve kısa bir zaman aralığında bile kendimi rahatlamış, mutlu ve özgüvenli hissediyorum. Çok teşekkür ederim ☺️


SİMGENUR

11 Ocak 2021 Pazartesi 22:19

Bugün çok içten, çok özverili, çok kibar, işine çok hakim bir psikolog ile tanıştım, bana çok çok iyi geldi. Çok teşekkür ederim!


nida

10 Ocak 2021 Pazar 20:57

Bugün ikinci seansımdı fakat ,kendi içimde cozumleyemedigim bulduğum doğrularla beni yuzlestiren inanılmaz net ve doğru yön veren sabina hanımla mutlaka ,konuşmanızı dilerim okadar huzur buluyorum ki konuştuğumuz sürede kendimi daha güçlü hissediyorum 🙏emeğine sağlık iyi ki kesismis yollarımız herkes tercih etmeli bir sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum..


Melis

10 Ocak 2021 Pazar 20:05

2. Seansımız da çok güzeldi, güzel kalbi için teşekkür ederim <3


Halime

9 Ocak 2021 Cumartesi 22:32

Çok güzel geçti kendimi rahatlamış hissettim


Melis

9 Ocak 2021 Cumartesi 20:02

Sabina hanım çok tatlı ve sevecendi beni sıkılmadan dinledi, sıradaki seansımı sabırsızlıkla bekliyorum :) <3


Mira

7 Ocak 2021 Perşembe 23:05

İlk seansım olmasına rağmen beklediğiminden çok daha etkili oldu.Sabina hanımın ilgisi ve dikkati kendimi çok iyi hissettirdi. Sanırım sonunda kendi psikoloğumu buldum. Bu imkanı sağlaması ve mükemmel müşteri hizmetleri için Evimde'ki Psikolog ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum.


Mia

5 Ocak 2021 Salı 21:31

bu benim ilk seferimdi, açılmanın benim için zor olacağını düşündüm ama hoca çok rahat hissettirdi. Çok tşk


Hakan

2 Ocak 2021 Cumartesi 23:19

Bugün ikinci seansımı tamamladım. İlk seans hayatımda çok hızlı bir toparlanma yaratmıştı. Harika geçen bugünkü seansın da meyvelerini hızla toplayacağımı düşünüyorum. Çok teşekkürler


nida

2 Ocak 2021 Cumartesi 22:13

İlk deneyimim olmasına rağmen özverili dinleyişi kendi iç düşüncelerimi sorularla yönlendirip mantık kurmamı sağladı çok özenle dileyip dikkatli yorumlayan muazzam bir psikolog tatlı dili sayesinde ve yaklaşımı mutlaka yeniden devam edeceğim bugün beni farklı yöne taşıdı iyi ki deneyim kazandım ..


Yasemin

2 Ocak 2021 Cumartesi 21:19

Sabina Hanım Görevinde Çok başarılı bir psikolg Kendisine çok teşekkür ediyorum inşallah dahada iyi olacağı düşüncesindeyim.


fidely

27 Aralık 2020 Pazar 00:54

Ben anlık hislerime kapılıp biraz geç bir saatte yaptım görüşmeyi, yine de sabina hanım beni sonuna kadar ilgiyle dinledi. Güzel bir enerjisi var, iyi bir dinleyici :)


Yasemin

24 Aralık 2020 Perşembe 21:28

Allahıma çok şükür iyi geçti daha .da iyi olacağına inanıyorum .Sabina kardeşimize çok teşekkürler


Hakan

23 Aralık 2020 Çarşamba 23:28

Bu kadar olumlu yorumun tesadüf olmadığına bizzat tanık oldum. Harika bir seans oldu benim için


Muallime

23 Aralık 2020 Çarşamba 22:06

Görüşmemiz henüz bitti. 4. Seansım ve hee görüşmede iyi ki sabina hanım diyorum. Kendime zaman ayırmak adına başladığım bu yoldu o kadar güzel bir yere geldim ki ben bile inanamıyorum. Artık çok farklı düşünüyor, hayatı farklı yaşıyorum. Bunun desteğiyle elimden tutan canım hocama cok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her gün farklı bir yönümü keşfediyorum bakalım haftaya neler olacak merak içindeyim 😊


Dara

17 Aralık 2020 Perşembe 21:42

Ilk kez bir terapi aliyordum, cok verimli ve rahatlatici gecti. Baslamadan once biraz gergin olsam da Sabina hocamla konusmaya basladiktan sonra hemen rahatladim.


Erkek

13 Aralık 2020 Pazar 23:36

Görüşmem çok iyi geçti ilk seans olmasına rağmen hocam sorunlarımı çözmeye başladı. Seanslarım mutlaka devam edecek. Kesinlikle tavsiye ederim.


Eren

10 Aralık 2020 Perşembe 22:05

İyi ki denk geldik.. çok kolay içini dökebilen biri değilim, yıllar geçtikçe insan daha çok içine konuşuyor özel paylaşımları pek yapmıyor ama seanslardan sonra çok şey anlatmış ve çok rahatlamış olarak hayata devam ediyorum. Çok teşekkür ederim 🙏🏻🌿


Muallime

8 Aralık 2020 Salı 23:03

Sabira Hanım cok tatlı,sevecen, hayat dolu birisi. Kesinlikle yoluma onunla devam edeceğim. Ona anlatacağım cok şey var😊


Muallime

1 Aralık 2020 Salı 23:25

Iyi ki iyi ki iyi ki tanıdım dediğiniz insanlar vardır ya Sabina hanım da hayatımdaki enlerim arasında. Yine güzel bir seans, yine huzurla bitirilen bir görüşme. Kesinlikle ön yargılarınızı yıkmanızı sağlıyor. Her görüşmede kendinizi daha iyi tanıyorsunuz. Haftaya görüşmek dileğiyle Sabina hanım iyi ki varsınız 😊


RABİA

29 Kasım 2020 Pazar 22:25

İlk seansımdı. çok memnun kaldım pozitif enerjisi harika. tavsiye ederim herkese:)


Muallime

24 Kasım 2020 Salı 22:20

Sabina hanımla seansımı henüz bitirdik. Ben hayatımda ilk defa bu kadar rahat ve huzurlu buldum kendimi. Kendime bile anlatamadığım bazı şeyleri o kadar rahat bir şekilde aktarmamı sağladı ki. Kedisine çok teşekkür ediyorum. Aynısı zamanda cok iyi bir arkadaş edindim. Teşekkür ederim Sabina hanım iyi ki varsınız. Sesinizin verdiği huzurla uyuyacağım. 😊


Sude

23 Kasım 2020 Pazartesi 20:30

Her seans ayrı güzel. İyiki diyorum her seferinde


Tolga

22 Kasım 2020 Pazar 21:05

Sabina hanım ile yapmış olduğumuz 4. Seansta harika geçti. Kendisi her seans içerisinde goremedigim her şeyi farketmemi sağlıyor ve verdiği ev ödevleride her geçen gün daha iyiye gitmemi sağlıyor. Kendisine yardımları konusunda ne kadar teşekkür etsem azdır. Hakkı ödenmez bir terapist.


Ali Öner

20 Kasım 2020 Cuma 23:50

Hayatınız boyunca gerçekten Sabina Hanım gibi bir psikologunuz olsun istemişsinizdir. İşte tam da o hissi kendisiyle birlikte paylaşıyorum


archymeth

16 Kasım 2020 Pazartesi 22:03

2.seansda sorunun temel kaynağına beraber indik bu kadar hızlı olacağını düşünmüyordum.teşekkür ederim iyi ki varsınız


Mstf

14 Kasım 2020 Cumartesi 07:09

Kendisiyle ilk seansımdı Çok iyi bir arkadaş zaman su gibi akıp gidiyor Terapi çok yararlı oldu devam edeceğiz


archymeth

13 Kasım 2020 Cuma 21:50

mükemmel bir insan sadece psikolog olarak değil.İnsaniyet acısından da çok yardımcı oldu


Tolga

13 Kasım 2020 Cuma 21:30

Sabina hanım ile üç seansı geride bıraktık ve bu süreçte çok ilerleme kaydettim sayesinde. Sabina hanımın dostça ve samimi yaklaşımı dolayısıyla seanslarin nasıl gectigi anlaşılmıyor kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.🙏


Ali Öner

12 Kasım 2020 Perşembe 22:09

Üçüncü seansımız da yine yeni bir şeyler öğrenerek ayrılıyorum. Bence Sabina hanımın yaklaşımları kendinize söyleyemediğiniz şeyleri açığa çıkarıp her şeyi fark etmenizde yardımcı oluyor. Tekrar teşekkür ederim.


M

10 Kasım 2020 Salı 23:09

Çox gözəl keçdi mənim üçün... Gözlərim vaxtda idi heç bitməsini istəmədim. Saatlarca söhbət edə bilərəm❤️ Uzun zamandan sonra kiminləsə belə ürəkdən söhbət etmək buna ehtiyacım var idi. Çox sağolun❤️


Ali Öner

7 Kasım 2020 Cumartesi 21:08

Sabina Hanım ,Sizinle yine güzel bir seansı daha geride bıraktık. Yapmam gereken çoğu şeyin farkına varıyorum. Herkesin sizin gibi terapisti olmasını isterim.


Ali Öner

3 Kasım 2020 Salı 21:30

İlk terapist tecrübem ve ilk terapistim beni böyle güzel dinlemesi her ne anlattıysam bana olması gerekeni yansıtması harikaydı. O oda da tekrar görüşmek üzere 😊


Sude

1 Kasım 2020 Pazar 22:07

Bir psikologla konuşmak gerçekten farklıymış. Çok içten ve samimi davranıyorsunuz, beni yargılamak için değil beni anlamak için dinlediğinizi gerçekten hissettirdiniz🙏🏻


Adelaide

29 Ekim 2020 Perşembe 20:58

Yine harika bir seanstı. Her seans sonunda kendimi yenilenmiş hissediyorum. İyi ki Sabina Hanım :)


mehmet

23 Ekim 2020 Cuma 23:32

Değerli hocamdan Allah razı olsun teşekkür ederim çok memnun kaldım teşekkürler


Cem

22 Ekim 2020 Perşembe 21:07

Ilk defa psikolojik danismanlik alan biri olarak cok keyif aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Düzenli devam etmeyi planlıyorum. Bu siteyi kuranlara da teşekkür ederim.


Eren

17 Ekim 2020 Cumartesi 22:52

Bugün 2. seansımız vardı ve yine çok dolu çok keyifli geçti. Sizi tanıdığıma mutluyum:) Bazen zor adımlar atsak da ilerlemek insana umut veriyor.


Portakal çiçeği

17 Ekim 2020 Cumartesi 21:55

O kadar güzel geçiyor ki seanslar. 1 hafta sonrasını bekleyemiyorsunuz. Sanki naifçe dokunup ruhunuza sardunya ekiyor rengarenk🌸


Nihal

16 Ekim 2020 Cuma 22:04

İlk seansım kendimi iyi hissetmemi sağladı. Devamının çok daha iyi olacağını hissediyorum teşekkürler...


Ayse

13 Ekim 2020 Salı 23:19

Anlayış ve teşhis doğru. Devam edeceğiz. Yönlendirme konusunda başarılı. Tavsiye ediyorum. ❤


Mehmet

12 Ekim 2020 Pazartesi 23:54

Bu günkü seans yine çok iyiydi ve eğlenceliydi! Sabina hanım gerçekten çok profesyonel, tüm pazıllar yerine oturuyor!


Portakal çiçeği

12 Ekim 2020 Pazartesi 16:15

Sesiyle ruhunu okşuyor. Heyecandan herşey akıp gidiyor ve siz " nasıl anlatıcam kendimi " değil de " hersey cıkıverdi ağzımdan " diyerek buluyorsunuz kendinizi. Anlamadan bi anda istemsizce geliyor o güven 💜


F.ersz

12 Ekim 2020 Pazartesi 01:34

Ilk seansimdi ayrica ilk defa bir uzman desteği aldım. Cok güzeldi. Bir sonraki seansi sabirsizlikla bekliyorum.


Moonlight

10 Ekim 2020 Cumartesi 23:00

Sabina hanım içime bir umut gibi doğdu desem yeridir ilk seans olmasına rağmen tabularımı onunla beraber yıkacağıma olan inancımı çok güzel bir şekilde körükledi bir sonraki seansımızı iple çekiyorum


Eren

10 Ekim 2020 Cumartesi 22:04

Çok samimi, çok içten, çok profesyonel (ve daha epeyce çok ile başlayan olumlu sıfatlar eklemek isterim :) bir psikolog ile harika bir görüşme yaptık. Al hocam bu çocukluğum bu gençlik yıllarım bu ilişkilerim diye her şeyi önüne seresim geldi. Bu güveni hissetmek oldukça önemliydi benim için de. Çok teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere ☺


Portakal çiçeği

8 Ekim 2020 Perşembe 21:52

İlk deneme de güzel bir enerji ile dinleneceğimi düşünmemiştim 💜


N

7 Ekim 2020 Çarşamba 22:44

7. Seansımızı yaptık. Yine ve yeniden çok güzel geçti ruhuma iyi geldi. Kendimde fark edemediğim şeyleri görmemi sağladı Sabina hanımcım. Teşekkür ederim..


Tolga

6 Ekim 2020 Salı 22:02

Her görüşme benim için bir öncekinden daha faydalı geçiyor ve Sabina hanımın dostça ve samimi yaklaşımı insanda çok güzel değişimlere yol açıyor. Kendisine çok minnettarım.🙏


Ali

5 Ekim 2020 Pazartesi 23:34

Harika birisiniz


Adelaide

3 Ekim 2020 Cumartesi 23:59

Sabina Hanımın enerjisine hayranım. Her seanstan sonra kendimi daha rahatlamış ve tazelenmiş hissediyorum. İyi ki tanıştık onunla. 😊


hakan

1 Ekim 2020 Perşembe 22:59

40 yıllık arkadas gıbı sohbet ettık ne guzeldı


Tolga

29 Eylül 2020 Salı 23:03

Görüşme benim açımdan mükemmel geçti. Sabina hanım işinde mükemmel ve bir terapistten daha çok yıllardır süren bir arkadaş gibi yaklaşıyor insana kendisine çok fazlasıyla minnettarim.🙏


Yahya

28 Eylül 2020 Pazartesi 23:57

Ilk terapist tecrübemdi gercekten Sabina hanimin pozitif enerjisi beni çok iyi hissetirdi beni hiç sıkılmadan dinledi. Sanki daha onceden beri konuşuyormuşuz gibi hiç yabancılık çekmedim.


Mdglu

28 Eylül 2020 Pazartesi 22:51

Sizi gerçekten tanımak ve anlamak isteyen işinde profesyonel bir kişi ☺️


mehmet

28 Eylül 2020 Pazartesi 19:57

Sabina hanımla her geçen zaman diliminde daha bir deneyim kazandırıyoruz kendime sesanlarimiz daha keyifli manalı vede anlamlı geçiyor hocama en kalbi duygularımla lutfetmek istiyorum sagolsun varoluşun teşekkür ederim


Üzgün

26 Eylül 2020 Cumartesi 20:39

Ílk görüşmemiz olumlu geçti. Başarlı buldum.


mehmet

24 Eylül 2020 Perşembe 22:08

Çok iyi geçti çok. Teşekkür ederim hocama kusura bakmasın isim nedeniyle son dakika konuşmaydı kestim özür dilerim


Adelaide

20 Eylül 2020 Pazar 23:50

Sabina Hanımla her görüşmem sonrasında kendimi daha rahatmış ve mutlu hissediyorum. İçimde cevap veremediğim şeylere cevap bulması ve hep güler yüzlü olması muazzam. Gelecek seans için sabırsızlanıyorum.


Mehmet

16 Eylül 2020 Çarşamba 09:42

Herkese tavsiye edebileceğim bir psikolog! Çok içten biri


Zivər

11 Eylül 2020 Cuma 22:57

Çox xoş gülərüzlü səmimi bir xanımla 1 saat vaxtımı keçirdim.. Mənim dərdimi öz dərdiymiş kimi dinlədi, hisslərimi şəkil vermədən ifadə eləməyimə kömək oldu.. Keçmişdə atıb heç kəsə danışmayacağım şeyləri asanlıqla danışacağım bir mühit yaratdığı və yaradacağını düşündüyüm Bir sonrakı seansı səbirsiz şəkildə gözləyirəm ☺


N

4 Eylül 2020 Cuma 23:18

Sabina hanım sayesinde çok güzel ilerlemeler yaşıyorum. Beni, bana iyi gelecek hissettirecek şeylere yönelmemi sağlıyor. Seyanslarımız yakın bi arkadaşımla yapıyorum gibi geçiyor teşekkürler 😊


Esra

26 Ağustos 2020 Çarşamba 23:34

Sabina hanımla 3. seansımızı yaptik.Seanslarımız çok verimli geçiyor. Yaptigi dogru tespitlerle bana kendimi tanimam konusunda çok yardımcı oluyor.Kendimi kötü hissederek başladığım her seanstan hafiflemiş mutlu bir şekilde ayriliyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.


N

26 Ağustos 2020 Çarşamba 22:12

Sabina hanımla vakit nasıl geçti asla anlamıyorum. O kadar güzel noktalar buluyor ki sohbet akıp gidiyor. Diğer seansı dört gözle bekliyorum. Çok teşekkürler ☺️


Fadai

18 Ağustos 2020 Salı 23:28

İkinci seansımız da çox gözəl və verimli keçdi, çox sağolun dəyərli psixologumuz, problemlərimizə maraqlı və verimli həll yolları dediniz, inanırıq ki sizdən çox şey öyrənəcəyik.


Ali

17 Ağustos 2020 Pazartesi 23:42

Cok samimi icten cozum odakli..tesekkue ederim


Esra

9 Ağustos 2020 Pazar 22:06

Sabina hanımla ilk görüşmemizdi ancak kısa sürede bile olsa bana kendimi çok iyi hissettirdi. Çok sıcakkanlı ve sizi çok iyi anlayan, dinleyen birisi. Gerçekten yardımcı olmaya çalıştığını hissedebiliyorsunuz .. kendisine cok teşekkür ederim


Ceren

9 Ağustos 2020 Pazar 21:01

Karşılıklı sohbet ederken sizi yargılamadan sorgulamadan dinleyen birinin olduğunu görmek bilmek inanılmaz huzur veriyor. Sabina hanım bu konuda o kadar iyi ki içinin güzelliği yüzüne yansımış 😊


Ceren

9 Ağustos 2020 Pazar 19:00

Çok güzel ve rahatlatıcı bir görüşmeydi 😊


N

7 Ağustos 2020 Cuma 21:15

Görüşmemiz o kadar verimliydi ki çok hafif çıktım. Sanki arkadaşımla görüşüyormuşum gibi . Çok teşekkürler ☺️


arjes

6 Ağustos 2020 Perşembe 22:01

İlk seans beklentimin çok çok üzerinde mükemmel geçti , sorunlarımı bu kadar rahat bir şekilde ve ilk seansta anlatıp ifade edebileceğimi düşünmüyordum ama öyle olmadı, çok verimli bir seanstı. Tabii bu terapistim Sabrina Hanım'ın kısa sürede bende oluşturduğu güven sayesinde oldu, teşekkürler Sabrina Hanım. Sonraki seanslarda görüşmek üzere.


N

4 Ağustos 2020 Salı 22:59

Sabina hanımla görüşmemiz güzel geçti. Beni kendisi çok rahat hissettirdi ve kendisine açılmam kendimi ifade edebilmem için bu çok önemliydi. Teşekkürler 😊


pınar

3 Ağustos 2020 Pazartesi 21:01

Güler yüzlü ve sevecen konuşması bana en iyi gelen şeydi. Harikasınız:)


server

23 Temmuz 2020 Perşembe 20:10

Görüşmemiz çok güzeldi.Kendimi daha iyi hissetmeye başladım.Görüşmelere devam etmek istiyorum


Mert Şahin

18 Temmuz 2020 Cumartesi 00:07

Kısa bir süre oldu Sabina Hanım ile seanslarımız biz süreci hızlı ilerleyen taraftayız. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederim. Buradan yorumları okuyan herkes ayrıca danışanı olur veya seanslara başlamak isteyen olursa gönül rahatlığı ile başlayabilir. Sabina Hanım size yol gösteriyor gerisi sizin elinizde asla yılmayın ve o ev ödevlerini her zaman dikkatli yapın emin olun her şeyi daha kolay atlatacaksınız. Teşekkür ederim Sabina Hanım 😊


ceylanaars

16 Temmuz 2020 Perşembe 21:03

Önyargılı bir şekilde aldığım seansım çok güzel geçti, aynı odada yüz yüze konuşmaktan farksızdı ve aşırı tatlı, güler yüzlü, insana kendini çok iyi hissettiren, çok güzel konuşan ve konuşturan biri. İlk seansta bile nokta atışları insanı devam ettirmeye teşvik ediyo kesinlikle devam edicem bugün için teşekkürler :)


Fadai

15 Temmuz 2020 Çarşamba 21:06

İlk öncə bir Azərbaycanlı olaraq bizim ölkədən bu cür keyfiyyətli, savadlı və işinin haqqını verən bir mütəxəssisin olduğunu görmək çox xoş oldu. Həqiqətən çox mükəmməl bir görüşmə oldu. Gözəl bir dinləyici olaraq bizim özümüzü kənardan daha yaxşı görməyimizdə bizə çox köməklil eylədi. Bunlara görə Səbinə xanıma təşəkkür edir və ona işlərində uğurlar arzu edirik.


Alla

15 Temmuz 2020 Çarşamba 00:02

Консультация прошла очень хорошо, Сабина очень внимательный психолог.


Bulut

7 Temmuz 2020 Salı 21:01

Çok güzel hissettirdi bana kendimi anlaşılmak güzel bir duygu. 🙂


Mert Şahin

30 Haziran 2020 Salı 00:18

Seanslarımız çok dolu dolu geçiyor. Bazı şeylere ne kadar takılsam da bunları aşmaya çalışıyoruz ve bana iyi geliyor. Teşekkür ederim (:


Mert Şahin

18 Haziran 2020 Perşembe 00:05

3. Seansımız Sabina Hanım ile her seansta beni farklı bir noktaya götürüyor kendimi bulmamda bana daha da fazla yardımcı oluyor. Seanslarımızda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Her şey sizin elinizde aslında ama bunu size en güzel gösterebilecek kişi Sabina Hanım olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim Hocam (:


Toprak

12 Haziran 2020 Cuma 19:03

2.seansım da gayet güzel geçti. Beni anladığını hissediyorum. Profesyonelliğiniz ve güler yüzünüz için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.


Mert Şahin

11 Haziran 2020 Perşembe 00:02

2. Seansımız da daha çok kendimi tanıma fırsatı buldum Sabina Hanım bu konuda gerçekten bana yardımcı oluyor. Teşekkür ederim diğer seansımızda görüşmek üzere 😊


Soner62

8 Haziran 2020 Pazartesi 00:22

Online terapiyi ilk kez denedim ve doğru tespitleriyle bana daha ilk seanstan itibaren aydınlanmamı sağladığı için teşekkür ederim bir daha ki seanslarda görüşmek üzere..


Hiç

6 Haziran 2020 Cumartesi 20:06

çok güzel ve çok samimi geçti tanışma seansı olmasına rağmen çok verimli geçtiğini düşünüyorum


MaSa

6 Haziran 2020 Cumartesi 01:07

İlk seanstan sonra çok yol katettiğim.. İkinci seansımda çok keyifli ve başarılı geçti.. Yaşı genç olmasına rağmen Sabina Hanım çok tecrübeli ve herşeyi en detayına kadar anlatıyor. Onunla konuşmak insana huzur ve mutluluk veriyor. Teşekkürler 👏👏👏


Toprak

5 Haziran 2020 Cuma 21:30

Ilk seansim olmasina rağmen oldukça yoğun ve faydalı buldum. Gerçekten anlaşıldığımı ve dinlendiğimi hissettim. Bundan sonra devam etmek isterim. Teşekkürler.


Mert Şahin

3 Haziran 2020 Çarşamba 22:21

İlk seansım ve beni gerçekten dinlediğine inandığım ruh halime karşı beni daha çok öne çıkarabilecek olduğuna inandığım ve bana ayrılan sürenin hepsi benimle beni anlamaya yönelik dolu dolu çıkaran bir psikolog olduğuna inanıyorum. Sizi gerçekten dinleyip anlayıp ona göre yorumlayacak ve sizin aynanız olacak. Teşekkür ederim 😊


Tolga

2 Haziran 2020 Salı 18:54

Görüşmem ilk seansim gibi çok faydalı ve dolu dolu geçti. Sabina hanım insana çok objektif aynı zamanda çok içten ve samimi yaklaşan bir danışman , bir sonraki seansı iple çekiyor olacağım.


X

29 Mayıs 2020 Cuma 20:13

Işığın umut olduğu 43 yıllık zifiri karanlık bir odamda küçük bir mum ışığının yandığını hissettim sabina bayramova doktorumun sayesinde


Cet

24 Mayıs 2020 Pazar 19:12

tavsiyeleri arasında kendimi buldum diyebilirim


Tolga

16 Mayıs 2020 Cumartesi 18:08

Görüşmem benim açımdan çok olumlu ve pozitif geçti. Sabina hanım danışanini çok rahatlatan ve arkadaş gibi dinleyen işinde çok iyi bir terapist. Söyleyebilcegim şeyler çok daha güzel kendisi hakkında ama şimdilik bu kadar kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.


FAtih

10 Mayıs 2020 Pazar 13:37

dinleyisiyle, analiziyle sorduğu sorularla , sizi doğru yone götürebilecek bir donanıma sahib oldugunu farkedeceksiniz. !


MaSa

7 Mayıs 2020 Perşembe 01:13

İlk terapim olmasına rağmen gerçekten çok memnun kaldım. Genç psikolog diye şüphe ile randevu aldım ama hiç pişman olmadım. Ve süre bitsin istemedim. Beni bu kadar canla hiç kimsenin dinlediğini hatırlamıyorum. Bireysel davranış, istek ve arzularımdan dolayı heyecandan görüntülü sohbet yapamayacağımı düşünüyordum ama ilk 5 dakikadan sonra çok rahatladım ve kendimle konuşur gibi oldum. Yeni terapiyi sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrar çok teşekkür ederim.


Furkan

4 Mayıs 2020 Pazartesi 23:26

2.seansımdı ve sanki hemen 3. Seans a başlama isteğim doğdu çünkü sizi gerçekten dinlemek isteyen bir kişi ve bu durum sizi çok rahatlatıyor umuyorum ki seanslarımız arttıkça daha mutlu ve ne istediğini bilen bir insan olacağım :)


Rumuz

1 Mayıs 2020 Cuma 19:39

Sabina ile baslayali uzun zaman olmadi. Ama bu sefer ust uste 2 seans yaptik. Beni sorunlarima ve cozumlerine o kadar iyi ve guzel yonlendiriyor ki, her seferinde kendimin farkedemeyecegi seyleri farketmemi sagliyor. Yine bir sonraki seansi beklemek uzun gelecek olsa da, kendimle konusmami saglamasini dort gozle bekliyorum.


Oldsoldier

27 Nisan 2020 Pazartesi 01:15

Sorunlarımın farkına vardığımı anlattım biraz daha detaylandırmamı hayatımın hakkında özet geçip kafamın ne kadar dolu olduğunun farkına vardı bu konular üzerinde bir kaç öneri sundu diğer seans ta görüşmek üzere .


furkan

23 Nisan 2020 Perşembe 18:36

Çok sabırlı ve anlayışlı bir insan sizleri hiç hayal edemiyeceğiniz duygulara sokabiliyor. Kesin olarak şunu diyebilirim ki mesleğini severek yapıyor :) Not: ben robot değilim (anladınız)


Nihal

18 Nisan 2020 Cumartesi 20:28

Dünyalar iyisi bir psikolog 😊


Ali

18 Nisan 2020 Cumartesi 18:07

2. gorusmemizde vermis oldugu olumlu cozum odakli dusunceleriyle beni biraz daha rahatlatti ve guzel ses tonuyla huzur verdi.tesekkurler.


Rumuz

18 Nisan 2020 Cumartesi 17:08

Daha once hic destek almamistim.. Sabina ile sadece tanisma gorusmesinde bile o kadar rahat olmami sagladi ki, bekledigimden daha hizli bir ilerleme sagladim. Kendime bile itiraf edemedigim, konusmaya, dusunmeye cekindigim yanlarimi ortaya cikarmam icin cok guzel yonlendirdi beni. Simdi ise tek beklentim bir an once bir sonraki therapi saatin gelmesi. Tesekkur ediyorum kendisine


Ali

16 Nisan 2020 Perşembe 00:59

Sabina hanim gercekten cok degerli ,isinde profesyonel bir insan,cok yardimci oldu ,tesekkur ediyorum.


Arkadas

6 Nisan 2020 Pazartesi 22:08

Duygularimi aynada daha iyi gorme imkani elde ederek daha saglikli kararlar alma yolunda hizla ilerliyoruz. Sabina hanim cumle aralarinda cok degerli yonlendirmeler yaparak ufkumu aciyor.


Arkadas

30 Mart 2020 Pazartesi 22:46

Gorusmemizde kendimi daha iyi anlamaya basladigimi hissettim. Hayatimda yasadigim ikilemleri nasil daha iyi asabilecegimin yollarini buluyorum.


Seçil

17 Mart 2020 Salı 17:31

Harikaydı. Sabina Bayramova hanımın sesi enerjisi beni çok rahatlattı. Daha önce 1 kere gittim yüzyüze psikoloğu ancak böyle bir sonuç alamadım. Kendisi beni içtenlikle ve can kulağı ile dinledi, bana ayna oldu. Fotoğrafındaki duruşuna güvenerek kendisini seçtim ve yanılmamışım. Bu ilk seanstıve devamı da gelecek. Teşekkür ederim her şey için. Sevgiler.. 🌼


123-123-v

16 Mart 2020 Pazartesi 22:35

guzel mesajlasma yontemi kullandim bence goruntulu veya sesli daha iyi olabilir mesajlasma olarak da ilk deneyimim hic fena degildi tesekurler sabina hanim


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?