Selen Büşra Eruslu, Klinik Psikolog

Selen Büşra Eruslu

Klinik Psikolog

RANDEVU AL

Seans

116

Danışan

35

Derece

5,0
Merhabalar.
Ben Klinik Psikolog Selen Büşra Eruslu.

İstanbul Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümünden yüksek başarıyla mezun oldum. Yüksek lisansımı Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümünde tamamladım. Psikoloji stajımı İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde; yüksek lisans stajımı İstanbul’da yer alan NPİstanbul beyin hastanesinde yaptım. Staj dönemimde gönüllü olarak madde bağımlılığı ünitelerinde görev aldım ve eğitimlerine katıldım.

Yüksek Lisans tezimde, “Üniversite Öğrencilerinde Anne Baba Tutumu ve Benlik Saygısı Arasındaki İlişki” konusunu inceleyerek mesleki hayatıma yeni bir yol çizmiş oldum.

Mesleki kariyerime İstanbul'da bir rehabilitasyon merkezinde başladım. Otizmli çocuklara ve ailelerine danışmanlık hizmeti verdim. Ardından yine İstanbul'da yer alan özel bir anaokulunda sorumlu müdür olarak çalışmaya başladım. Bu çalışma dönemimde çocuklara "aile ve okul" arasındaki entegrasyonun temel eğitimini verdim. Aynı dönemde yarı zamanlı olarak özel bir hastanede Klinik Psikolog olarak çalışmaya başladım.

Dahil olduğum sertifika programları:
-Oyun Terapisi
-Aile İçi Sorunlar
-Kişiler Arası İlişki Sorunları
-Çocuk ve Ergenlerde Öfke Kontrol Bozukluğu
-Öz güven Eksikliği
-Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
-Anksiyete Bozuklukları
-Depresyonla Başa Çıkma
-Psikanalitik Terapiler Eğitimi
-Geçmiş ve Günümüzde Alzheimer Hastalığı Eğitimi
-Gençlerin Amaçları ve Başarı Hedefleri Eğitimi
-Bilişsel Davranışçı Terapi'de (BDT) Güncel Gelişmeler Eğitimi

Şu anda; Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Çocuk ve Ergenlerde BDT, Aile ve Çiftlerde Görüşme Tekniğini kullanmaktayım.

Sevgili danışanlarım;
"Evimdeki Psikolog" platformuna yeni katıldım. Sizleri; bilgim, deneyimlerim, enerjim ve tecrübelerimle katkı sağlayacak olmanın heyecanı ile selamlıyorum.

Görüşmek üzere, sevgilerimle...

UZMANLIK ALANLARI

 • Çocuk ve Ergen Terapisi
 • Öz Güven Eksikliği
 • Ebeveyn Çocuk İlişkileri
 • Kaygı Bozuklukları
 • Fobiler
 • Yetişkin Terapi
 • Madde Bağımlılığı
 • Öfke Kontrol Problemi
 • Çift Terapisi
 • Yas Danışmanlığı

EĞİTİM BİLGİSİ

 • 2008-2013 / Lisans / Türkiye/İstanbul/Okan Üniversitesi / Psikoloji
 • 2013-2015 / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/Üsküdar Üniversitesi / Psikoloji
 • 2013-2015 / Yüksek Lisans / Türkiye/İstanbul/Üsküdar Üniversitesi / Psikoloji

SERTİFİKALAR

 • 2013 Klinik Psikoloji Enstitüsü - Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoloji

Selen Büşra Eruslu

DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Görüntülü 45 dk.

229,90 TRY
Görüntülü 45 dk.

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

RANDEVU AL

Sesli Görüşme 45 dk.

229,90 TRY
Sesli Görüşme 45 dk.

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

RANDEVU AL

Mesajlaşma 45 dk.

229,90 TRY
Mesajlaşma 45 dk.

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

RANDEVU AL

Yorumlar

Ben Selen Hanımla 1 aydan uzun süredir görüşme yapıyorum şu ana kadar şikayetçi olabileceğim hiçbir şey gelmedi aklıma kendisiyle alakalı. Sitede ara sıra sorun çıkarıyor ama orada da kısa süre içinde site çalışanları yardımcı oluyor zaten. Bundan önce gittiğim iki psikolog ile böyle bir yakınlık ve rahatlık hissetmemiştim. Onlara anlattığım şeylerden beni yargıladıklarını düşünüyordum fakat Selen Hanımda öyle bir durum oluşmadı. Görüşmeyi hafta içinde iple çekiyorum. Son olarak da kendisinde en

Herkesle açık iletişim kurabilen biri değilim fakat Selen Hanım'a kendimi çok rahat bir şekilde açabildim. Bir sonraki seansımı keyifle bekliyorum ve herkese öneriyorum.

Selen Hanım'a çook teşekkürler tüm seanslar çok verimli.. İyi ki psikoloğum oldu..

Yine çok çoooook güzel bir seanstı. Selen Hanım'a da bu siteye de çoook teşekkürler. Kendisi en iyi psikolog. Benden 10 yıldız!

gördüğüm en iyi psikolog evet evet en iyisi..:)

Anlayışlı, enerjisi yüksek ve samimi bir danışman. Başlayalı henüz birkaç hafta oldu ama insana kendini oldukça rahatlamış hissettiriyor. Dinlenildiğinizi ve dediklerinizin önemini hissediyorsunuz. Enerjisiyle sizin de enerjinizi yükseltiyor. Görüşürken kaygılarınız azalıyor ve tekrar bir şeyleri başarabileceğinizi hissettiriyor. Seanslarımızı yoğun hevesle bekliyorum :)

Gayet güzel bir göüşmeydi. Kendimi daha iyi hissediyorum ve bir şeyleri çözebileceğime ve daha da mutlu olabileceğime inanıyorum ve bunda selen hanım bana çok yardımcı oluyor.

Selen Hanım çok pozitif, çözüm odaklı yaklaşan, alanında profesyonel bir psikolog. ilk seanstan kaygılarımın azalacağını hissettim. Hem profesyonel, hem de sıcak yaklaşımıyla çok güzel bir iletişim sağladık. Umut ışığım oldu diyebilirim . Herkese çok tavsıye edıyorum bir dahaki seansı iple çekiyorum :)

Çözüm odaklı,anlayışlı,güler yüzlü ve insana güven bir insan.Tanıdığıma çok memnun oldum kendim ve oğlum için çok yararlı görüşmeler yapıyoruz.Kendisine çok teşekkür ediyorum

ilk Görüşmem gayet güzeldi teşekkürler .

Güler yüzlü samimi ve sıcak bir iletişim akışı içinde geçen bir görüşme 🙏🙏🙏

}
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?