• Bireysel/Yetişkin Terapisi
 • Aile Terapisi
 • Çift Terapisi
 • Cinsel Terapi
 • Şema Terapi
Psikolog / Aile Danışmanı Selin Çıracı MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

2015

Psikoloji

Ege Üniversitesi

Psikoloji


Selin Çıracı

Psikolog / Aile Danışmanı
 • 10 Aylık üye
 • 328 seans
 • 117 danışan
 • 27 yorum
 • 4,9 puan

36,21$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ Çift Terapisi/ 3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%25 İndirimli)

Selin Çıracı, lisans eğitimini 2015 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Ayrıca 2021 yılında Fırat Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitim Programını başarılı bir şekilde tamamlayarak ‘’Aile Danışmanı’’ unvanını almaya hak kazanmıştır.

Çıracı, lisans eğitimi sürecinde Ege Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi psikiyatri birimlerinde stajlarını tamamlamıştır.

2015 yılından bu yana profesyonel olarak; aile-çift danışmanlığı ve yetişkinlere bilişsel davranışçı yönelimli psikoterapi hizmeti vermektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; ‘’Aile danışmanlığı, cinsel ve şema terapi” teorik ve süpervizyon eğitimlerini tamamlamıştır.

Selin Çıracı, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Bireysel/Yetişkin Terapisi

Aile Terapisi

Çift Terapisi

Cinsel Terapi

Şema Terapi

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Depresyon

Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)

2022

Hayying Danışmalık Merkezi - Şema Terapi Şema Terapi

2021

Hayying Danışmanlık Merkezi - Cinsel Terapi Cinsel Terapi

2020

Hayying Danışmanlık Merkezi - Oyun Terapisi Oyun Terapisi

2017

Fırat Üniversitesi - Aile Danışmanlığı Eğitim Programı Aile Danışmanlığı

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

Çift Terapisi

54,31 USD

Çift Terapisi

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

103,19 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

144,84 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%25 İndirimli)

271,58 USD

10 Adet Seans Paketi

Selin Çıracı Danışan Yorumları

Zennur

24 Mart 2024 Pazar 20:49

Selin hanım ile beş seanstır birlikteyiz, kendisi çok güleryüzlü ve sevecen bir hanımefendi. Kötü bir dönemden geçerken çok yardımcı oldu, daha şimdiden bakış açımı değiştirdi kendisine çok teşekkür ediyorum.


miray

20 Mart 2024 Çarşamba 23:43

Selin hanımdan vajinusmus için cinsel terapi alıyorum. eğer başaramayacağınıza dair endişeniz varsa bu yorumun size umut vermesini çok isterim. başaramayacağım ve yetersizim diye başladığım bu yola müthiş bi başarı duygusunu yaşayarak devam ediyorum. benim için bu süreç her ne kadar kaygılı başlasada çok güzel ve umut verici ilerliyor. hem ruhsal hem fiziksel farkındalık yaşadıkça başarabileceğime olan inancım her seans artıyor ve bunu başarıyorum hatta neredeyse başardım bile diyebilirim. bu süreç içinde yapılan sohbet güven verici ve bilgili bir rehber eşliğinde ilerlediği için aslında gözümde büyüttüğüm tüm kaygılar her geçen aşamada ortadan kalkıyor. biliyorum diye düşündüğüm konuları aslında o kadar da doğru bilmediğimin farkına vardım. kendimi tanımıyordum ve seanslar sayesinde kendimi hem ruhsal hem fiziksel olarak tanıdım, ve şu an iyi ki terapi almaya başladım diyorum.


Lara

19 Mart 2024 Salı 19:02

Merhaba, Terapiye arkadaşlarım vasıtasıyla başlama kararı aldım. Başlamadan önce gergin, sıkılan, mutsuz yanlarım vardı ve nasıl çözeceğim bilemiyordum. Terapide ne konuşacağıma ilgili de kuşkularım vardı. Öncesinde bir ön görüşme gerçekleştirdik. Görüşmede kafamda oluşan terapi algısını kırıcı, klişelerin dışında, içten bir konuşma ile karşılaştım. Zaman doldurmak veya beni oyalamaktan ziyade Selin hanıma gerçekten içimi dökebildim, beni daha doğru bir düşünceye yönlendirdi, olaylara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmamı sağladı. Terapi sürecinde özgüveni in geliştiğini ve hayata karşı kaygılarımın azaldığını fark ettim. Günlük veya haftalık olarak yaşadığım beni rahatsız eden olaylar ve olaylara karşı tutumlarım, çocukluğum, düşünce şeklim ve hayata yaklaşımım, kullandığım dil gibi pek çok konuya aynı seansta yaklaşabiliyoruz. Terapi in başında çözdüğüm bir testte şemalarımı da belirleyip onların da üstüne çalılıyoruz. Selin hanıma samimiyeti, dikkatli dinlemesi, yardımcı oluşu, verdiği tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok keyifli bir terapi süreci geçiriyorum.


Çağatay

16 Mart 2024 Cumartesi 10:46

Online terapiye karşı bütün önyargılarım vardı fakat Selin hanım bu düşüncelerimi aşan bir uzmandı. Yaşadığım süreçte verdiği destekler ve fikirler her zaman doğruydu ve sağlıklı bir şekilde çözüme ulaşmamı sağladı. Bazı zamanlar görüşmelerimizin arasında aylar oldu ama her zaman sanki bir gün önce görüşme sağlamışız gibi her konuyu ve detayı hatırlıyordu, bu benim için gerçekten önemli bir detaydı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Esin

11 Mart 2024 Pazartesi 17:38

Selin hanimi uzun arastirmalarim sonucu buldum. On gorusme talebi istedim ve cok kisa surede benimle iletisime gecti. Neden ihtiyacim olduguyla ilgili 10dkka gorusme yaptik ve enerjisinden, kisa surede ufak ama beni bi dusunduren sorularindan cok etkilendim. Ilk gorusmemizi hemen ertesi gunu planladik ancak evde tek olmadigim icin rahat konusamadim ve rahatsiz oldugumu hissedip, baska zamana ertelemeyi teklif etti . Ilk gorusmemizi yaptigimizda o kisacik 10dkkalik gorusmemizden notlar aldigini fark ettim. Benimle gercekten ilgilendigini ve ciddiye aldigini gozlemledim. Beni daha iyi ve hizli tanimak icin seans bitiminde sema olcegi gonderdi ve bir sonraki terapimizde konusmak icin birkac konu uzerinde dusunmemi istedi. Anlayisli, isinde gercekten disiplinli, guleryuzlu ve ilgili terapistimle tanistigim icin cok mutluyum.


Merve

5 Mart 2024 Salı 22:12

Selin hanımla görüşmeye başladığımda cok zor bir zamandan geçiyordum. Kendisiyle kafama takılan her sorunu tek tek konuştuk ve bana nasıl ustesinden gelebileceğimi öğretti. Sayesinde hayata daha farklı bi açıdan bakabiliyorum artık .iyi ki tanımışım


KÜBRA

21 Şubat 2024 Çarşamba 22:58

Selin hanımla 9. seansımızı tamamladık, yaşamaktan zevk almadığım kendimi hayatın içinde görünmez hissettiğim bir dönemde terapiye başladım. Selin hanım senelerdir büyüttüğüm kaygılarımı ve şemalarımı ilgiyle dinleyip daha ilk seansta çözmeye başladı. Bu süreçte gidecek çok yolum var ancak Selin hanımın profesyonel desteği ve yönlendirmesiyle benim için terapi süreci çok keyifli bir hale geldi. Birçok arkadaşım bendeki değişimden ve gelişimden etkilenip terapiye başlama kararı aldı. Size tavsiyem Selin hanım gibi bilgili bir psikologdan terapi almanız. Kendisine sonsuz teşekkür ederim :)


Ayla

12 Aralık 2023 Salı 08:56

Güzel verimli geçti


Betül

6 Aralık 2023 Çarşamba 11:18

Her seans sonrası kendimde birçok farkındalık ve farklı bakış açısı geliştirmemi sağlıyor. İyi ki yollarımız kesişti 🧡


Betül

6 Aralık 2023 Çarşamba 11:16

Aşırı çaresiz ve ne yapacağımı bilmediğim noktada aklıma gelen ilk isim Selin hanım oldu. Kriz anımı daha az hasarla yönetebilmemi sağladığı için teşekkür ederim 🙏🏻


Ayla

24 Kasım 2023 Cuma 21:18

Selin hanımla kendimi iyi hissetmeye başladım seanslar verimli geçiyor teşekkür ederim Selin hanım


Emine

22 Kasım 2023 Çarşamba 17:19

Her görüşmede bir basamak daha yukarı çıktıgımı hissediyorum hiçbir şeyin tesadüf olmadığını ve ömrüm boyunca Selin hanım gibi insanlarla yolumun karaılasmasını kendim için diliyorum aynı zamanda tüm insanlık için


Betül

22 Kasım 2023 Çarşamba 12:11

Harikaydı….


Betül

15 Kasım 2023 Çarşamba 11:49

Daha ilk seanstan itibaren çok profesyonel ve işinde gayet donanımlı bir insan olduğunu farkettiren bir psikolog :) özellikle şema terapisi yöntemi kullanımı ve sizi önemsediğini hissettirmesi harika :) güzel yollar katedecegimize inanıyorum


Emine

8 Kasım 2023 Çarşamba 18:45

O kadar zor bir zamanda kendisi ile tanıştım ki bana ilaç olacağından daha ilk seansta emin oldum. Onun sayesinde inanıyorum ki değişeceğim ve iyileşeceğim iyi ki varsınız Selin hanım


Ezgi

17 Ekim 2023 Salı 20:07

Selin hanım ile yaklaşık 1 aydır görüşüyoruz. Uzun bir terapi sonrası ikinci terapistim kendisi. Selin hanım ile görüştüğümüz zaman zarfında özellikle düzenli seanslarla birlikte düşünme şeklimi ve farkındalığımı şimdiden farklı bir bakış açısı ile değerlendirdiğimi söyleyebilirim. Bu yola kendisiyle çıkmış olmak ve kendim için bu sürece dahil olmak, devam etmek de çok iyi hissettiyor. Buradan da teşekkür ediyorum kendisine çok.


ebrumutoglu

11 Ekim 2023 Çarşamba 21:46

terapiden çekinen biri olarak seanslarım çok akıcı ve olumlu geçti etkisini hissediyorum selin hocama teşekkürler


merveözdin

9 Ekim 2023 Pazartesi 16:14

Açıkçası başlarken 2 seansta bu noktaya gelebileceğimi düşünmezdim. Çok güzel ilerliyor ve selin hanım sakin ve tatlı bir bayan. bence ihtiyaç duyan herkes derhal terapiye başlamalı :)


Yüsra Şağban

4 Ekim 2023 Çarşamba 21:59

Selin Hanım ile ilerlediğimiz süreç kendimi toparlayabilmem adına her seansta artarak devam ediyor. Danışanını çok iyi anlayıp, dinliyor ve eksik noktaları çok iyi tespit edip olması gereken yolu gösteriyor. 3. seansımız ve ben sağlam adımlarla ilerleyebildiğimi hissediyorum. Danışanı olmaktan çok mutluyum:)


Şüheda

3 Ekim 2023 Salı 09:16

Selin hanıma nişanlım ile katıldık 3 seansımızı gerçekleştirdik verdiği tavsiyeler, ödevler farklı bir açıdan bakmamızı sağladı, çok memnun kaldık devam etmeyi düşünüyoruz .


eausta

1 Eylül 2023 Cuma 21:01

Selin Hanım ile son derece destekleyici bir danışman. Her seansımda, duygusal olarak sakin ve güvende hissetmemi sağladı, kendimi anlamam ve kabullenmemde bana çok destek oldu. Çok hızlı yol katettiğimi hissediyorum. Teşekkür ederim.


Belma Emre

10 Ağustos 2023 Perşembe 21:22

selin hanımla çift olarak görüşüyoruz,onu tanıdığımıza çok mutluyuz,Selin hanımla görüştükten sonra eşim ile sağlıklı bir ilişkinin mümkün olduğunu gördük:)


Velihan

6 Ağustos 2023 Pazar 22:55

Selin hanımla geçen zaman gerçekten akıcı ve çok verimli oluyor, sorunlarım üzerine güzel bir yol gösteren oldu, sayesinde sorunlarımı çözebiliyorum, kendisine çok teşekkür ediyorum.


inci

6 Ağustos 2023 Pazar 08:18

Çok tatlı bir hanım efendi. Çözüm odaklı. O kadar psikolog gezmeme rağmen, kendimi hala bulamamıştım. Selin hocamla durum farklıydı. İlk seanstan itibaren kendimi anlamış hissettim. Evlenme korkumu yenmek için benimle adım adım ilerliyor. Bana güçlü yanlarımı neler başardığımı ve ailemden farklı olduğumu göstermeye çalışıyor. O güzel ev ödevleriyle kendime güvenimi, evliliğe karşı korkularımı azaltı. Kendisine ayrıca tşk ederim. Başarısı içinde tebrik ediyorum. Kesinlikle Selin hocamı size tavsiye ediyorum.


ahmet

3 Ağustos 2023 Perşembe 10:54

Terapiden önce ve sonra olarak hayatımda farklılıklar hissetmeye başladım. Selin hanım çok ilgili ve kafamdaki sorunları çözmeme yardımcı olabilecek adımları atmamda bana destek sağlıyor. Bakış açımı, ufkumu açan sözleri için kendisine minnettarım. Teşekkür ediyorum.


Ezgi

10 Temmuz 2023 Pazartesi 11:37

Merhaba, Selin Hanım öyle değerli bir insan ki... En zor zamanımda bana inanılmaz bir ışık tuttu bana. Güven veren ve samimiyeti öyle tatlı bir insan ki... Eminim sizlere de çok yardımcı olacak. EvimdekiPsikolog ailesine ve özellikle Selin hanıma sonsuz kez teşekkür ederim.


Tuğçe

22 Haziran 2023 Perşembe 23:02

Desteğiniz için çok teşekkür ederiz bize iyi geldiniz 🙏


 
 
Psikolog / Aile Danışmanı Selin Çıracı • Meşgul

Selin Çıracı

Psikolog / Aile Danışmanı 10 Aylık üye

Bireysel/Yetişkin Terapisi
Aile Terapisi
Çift Terapisi
Cinsel Terapi
Şema Terapi
 • 328 seans
 • 117 danışan
 • 27 yorum
 • 4,9 puan
45 dk.
36,21 $

Selin Çıracı, lisans eğitimini 2015 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Ayrıca 2021 yılında Fırat Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitim Programını başarılı bir şekilde tamamlayarak ‘’Aile Danışmanı’’ unvanını almaya hak kazanmıştır.

Çıracı, lisans eğitimi sürecinde Ege Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi psikiyatri birimlerinde stajlarını tamamlamıştır.

2015 yılından bu yana profesyonel olarak; aile-çift danışmanlığı ve yetişkinlere bilişsel davranışçı yönelimli psikoterapi hizmeti vermektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; ‘’Aile danışmanlığı, cinsel ve şema terapi” teorik ve süpervizyon eğitimlerini tamamlamıştır.

Selin Çıracı, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

2015

Psikoloji

Ege Üniversitesi

Psikoloji


Bireysel/Yetişkin Terapisi

Aile Terapisi

Çift Terapisi

Cinsel Terapi

Şema Terapi

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Depresyon

Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)

2022

Hayying Danışmalık Merkezi - Şema Terapi Şema Terapi

2021

Hayying Danışmanlık Merkezi - Cinsel Terapi Cinsel Terapi

2020

Hayying Danışmanlık Merkezi - Oyun Terapisi Oyun Terapisi

2017

Fırat Üniversitesi - Aile Danışmanlığı Eğitim Programı Aile Danışmanlığı

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

36,21 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

Çift Terapisi

54,31 USD

Çift Terapisi

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

103,19 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%20 İndirimli)

144,84 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%25 İndirimli)

271,58 USD

10 Adet Seans Paketi

Selin Çıracı Danışan Yorumları

Zennur

24 Mart 2024 Pazar 20:49

Selin hanım ile beş seanstır birlikteyiz, kendisi çok güleryüzlü ve sevecen bir hanımefendi. Kötü bir dönemden geçerken çok yardımcı oldu, daha şimdiden bakış açımı değiştirdi kendisine çok teşekkür ediyorum.


miray

20 Mart 2024 Çarşamba 23:43

Selin hanımdan vajinusmus için cinsel terapi alıyorum. eğer başaramayacağınıza dair endişeniz varsa bu yorumun size umut vermesini çok isterim. başaramayacağım ve yetersizim diye başladığım bu yola müthiş bi başarı duygusunu yaşayarak devam ediyorum. benim için bu süreç her ne kadar kaygılı başlasada çok güzel ve umut verici ilerliyor. hem ruhsal hem fiziksel farkındalık yaşadıkça başarabileceğime olan inancım her seans artıyor ve bunu başarıyorum hatta neredeyse başardım bile diyebilirim. bu süreç içinde yapılan sohbet güven verici ve bilgili bir rehber eşliğinde ilerlediği için aslında gözümde büyüttüğüm tüm kaygılar her geçen aşamada ortadan kalkıyor. biliyorum diye düşündüğüm konuları aslında o kadar da doğru bilmediğimin farkına vardım. kendimi tanımıyordum ve seanslar sayesinde kendimi hem ruhsal hem fiziksel olarak tanıdım, ve şu an iyi ki terapi almaya başladım diyorum.


Lara

19 Mart 2024 Salı 19:02

Merhaba, Terapiye arkadaşlarım vasıtasıyla başlama kararı aldım. Başlamadan önce gergin, sıkılan, mutsuz yanlarım vardı ve nasıl çözeceğim bilemiyordum. Terapide ne konuşacağıma ilgili de kuşkularım vardı. Öncesinde bir ön görüşme gerçekleştirdik. Görüşmede kafamda oluşan terapi algısını kırıcı, klişelerin dışında, içten bir konuşma ile karşılaştım. Zaman doldurmak veya beni oyalamaktan ziyade Selin hanıma gerçekten içimi dökebildim, beni daha doğru bir düşünceye yönlendirdi, olaylara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmamı sağladı. Terapi sürecinde özgüveni in geliştiğini ve hayata karşı kaygılarımın azaldığını fark ettim. Günlük veya haftalık olarak yaşadığım beni rahatsız eden olaylar ve olaylara karşı tutumlarım, çocukluğum, düşünce şeklim ve hayata yaklaşımım, kullandığım dil gibi pek çok konuya aynı seansta yaklaşabiliyoruz. Terapi in başında çözdüğüm bir testte şemalarımı da belirleyip onların da üstüne çalılıyoruz. Selin hanıma samimiyeti, dikkatli dinlemesi, yardımcı oluşu, verdiği tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok keyifli bir terapi süreci geçiriyorum.


Çağatay

16 Mart 2024 Cumartesi 10:46

Online terapiye karşı bütün önyargılarım vardı fakat Selin hanım bu düşüncelerimi aşan bir uzmandı. Yaşadığım süreçte verdiği destekler ve fikirler her zaman doğruydu ve sağlıklı bir şekilde çözüme ulaşmamı sağladı. Bazı zamanlar görüşmelerimizin arasında aylar oldu ama her zaman sanki bir gün önce görüşme sağlamışız gibi her konuyu ve detayı hatırlıyordu, bu benim için gerçekten önemli bir detaydı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Esin

11 Mart 2024 Pazartesi 17:38

Selin hanimi uzun arastirmalarim sonucu buldum. On gorusme talebi istedim ve cok kisa surede benimle iletisime gecti. Neden ihtiyacim olduguyla ilgili 10dkka gorusme yaptik ve enerjisinden, kisa surede ufak ama beni bi dusunduren sorularindan cok etkilendim. Ilk gorusmemizi hemen ertesi gunu planladik ancak evde tek olmadigim icin rahat konusamadim ve rahatsiz oldugumu hissedip, baska zamana ertelemeyi teklif etti . Ilk gorusmemizi yaptigimizda o kisacik 10dkkalik gorusmemizden notlar aldigini fark ettim. Benimle gercekten ilgilendigini ve ciddiye aldigini gozlemledim. Beni daha iyi ve hizli tanimak icin seans bitiminde sema olcegi gonderdi ve bir sonraki terapimizde konusmak icin birkac konu uzerinde dusunmemi istedi. Anlayisli, isinde gercekten disiplinli, guleryuzlu ve ilgili terapistimle tanistigim icin cok mutluyum.


Merve

5 Mart 2024 Salı 22:12

Selin hanımla görüşmeye başladığımda cok zor bir zamandan geçiyordum. Kendisiyle kafama takılan her sorunu tek tek konuştuk ve bana nasıl ustesinden gelebileceğimi öğretti. Sayesinde hayata daha farklı bi açıdan bakabiliyorum artık .iyi ki tanımışım


KÜBRA

21 Şubat 2024 Çarşamba 22:58

Selin hanımla 9. seansımızı tamamladık, yaşamaktan zevk almadığım kendimi hayatın içinde görünmez hissettiğim bir dönemde terapiye başladım. Selin hanım senelerdir büyüttüğüm kaygılarımı ve şemalarımı ilgiyle dinleyip daha ilk seansta çözmeye başladı. Bu süreçte gidecek çok yolum var ancak Selin hanımın profesyonel desteği ve yönlendirmesiyle benim için terapi süreci çok keyifli bir hale geldi. Birçok arkadaşım bendeki değişimden ve gelişimden etkilenip terapiye başlama kararı aldı. Size tavsiyem Selin hanım gibi bilgili bir psikologdan terapi almanız. Kendisine sonsuz teşekkür ederim :)


Ayla

12 Aralık 2023 Salı 08:56

Güzel verimli geçti


Betül

6 Aralık 2023 Çarşamba 11:18

Her seans sonrası kendimde birçok farkındalık ve farklı bakış açısı geliştirmemi sağlıyor. İyi ki yollarımız kesişti 🧡


Betül

6 Aralık 2023 Çarşamba 11:16

Aşırı çaresiz ve ne yapacağımı bilmediğim noktada aklıma gelen ilk isim Selin hanım oldu. Kriz anımı daha az hasarla yönetebilmemi sağladığı için teşekkür ederim 🙏🏻


Ayla

24 Kasım 2023 Cuma 21:18

Selin hanımla kendimi iyi hissetmeye başladım seanslar verimli geçiyor teşekkür ederim Selin hanım


Emine

22 Kasım 2023 Çarşamba 17:19

Her görüşmede bir basamak daha yukarı çıktıgımı hissediyorum hiçbir şeyin tesadüf olmadığını ve ömrüm boyunca Selin hanım gibi insanlarla yolumun karaılasmasını kendim için diliyorum aynı zamanda tüm insanlık için


Betül

22 Kasım 2023 Çarşamba 12:11

Harikaydı….


Betül

15 Kasım 2023 Çarşamba 11:49

Daha ilk seanstan itibaren çok profesyonel ve işinde gayet donanımlı bir insan olduğunu farkettiren bir psikolog :) özellikle şema terapisi yöntemi kullanımı ve sizi önemsediğini hissettirmesi harika :) güzel yollar katedecegimize inanıyorum


Emine

8 Kasım 2023 Çarşamba 18:45

O kadar zor bir zamanda kendisi ile tanıştım ki bana ilaç olacağından daha ilk seansta emin oldum. Onun sayesinde inanıyorum ki değişeceğim ve iyileşeceğim iyi ki varsınız Selin hanım


Ezgi

17 Ekim 2023 Salı 20:07

Selin hanım ile yaklaşık 1 aydır görüşüyoruz. Uzun bir terapi sonrası ikinci terapistim kendisi. Selin hanım ile görüştüğümüz zaman zarfında özellikle düzenli seanslarla birlikte düşünme şeklimi ve farkındalığımı şimdiden farklı bir bakış açısı ile değerlendirdiğimi söyleyebilirim. Bu yola kendisiyle çıkmış olmak ve kendim için bu sürece dahil olmak, devam etmek de çok iyi hissettiyor. Buradan da teşekkür ediyorum kendisine çok.


ebrumutoglu

11 Ekim 2023 Çarşamba 21:46

terapiden çekinen biri olarak seanslarım çok akıcı ve olumlu geçti etkisini hissediyorum selin hocama teşekkürler


merveözdin

9 Ekim 2023 Pazartesi 16:14

Açıkçası başlarken 2 seansta bu noktaya gelebileceğimi düşünmezdim. Çok güzel ilerliyor ve selin hanım sakin ve tatlı bir bayan. bence ihtiyaç duyan herkes derhal terapiye başlamalı :)


Yüsra Şağban

4 Ekim 2023 Çarşamba 21:59

Selin Hanım ile ilerlediğimiz süreç kendimi toparlayabilmem adına her seansta artarak devam ediyor. Danışanını çok iyi anlayıp, dinliyor ve eksik noktaları çok iyi tespit edip olması gereken yolu gösteriyor. 3. seansımız ve ben sağlam adımlarla ilerleyebildiğimi hissediyorum. Danışanı olmaktan çok mutluyum:)


Şüheda

3 Ekim 2023 Salı 09:16

Selin hanıma nişanlım ile katıldık 3 seansımızı gerçekleştirdik verdiği tavsiyeler, ödevler farklı bir açıdan bakmamızı sağladı, çok memnun kaldık devam etmeyi düşünüyoruz .


eausta

1 Eylül 2023 Cuma 21:01

Selin Hanım ile son derece destekleyici bir danışman. Her seansımda, duygusal olarak sakin ve güvende hissetmemi sağladı, kendimi anlamam ve kabullenmemde bana çok destek oldu. Çok hızlı yol katettiğimi hissediyorum. Teşekkür ederim.


Belma Emre

10 Ağustos 2023 Perşembe 21:22

selin hanımla çift olarak görüşüyoruz,onu tanıdığımıza çok mutluyuz,Selin hanımla görüştükten sonra eşim ile sağlıklı bir ilişkinin mümkün olduğunu gördük:)


Velihan

6 Ağustos 2023 Pazar 22:55

Selin hanımla geçen zaman gerçekten akıcı ve çok verimli oluyor, sorunlarım üzerine güzel bir yol gösteren oldu, sayesinde sorunlarımı çözebiliyorum, kendisine çok teşekkür ediyorum.


inci

6 Ağustos 2023 Pazar 08:18

Çok tatlı bir hanım efendi. Çözüm odaklı. O kadar psikolog gezmeme rağmen, kendimi hala bulamamıştım. Selin hocamla durum farklıydı. İlk seanstan itibaren kendimi anlamış hissettim. Evlenme korkumu yenmek için benimle adım adım ilerliyor. Bana güçlü yanlarımı neler başardığımı ve ailemden farklı olduğumu göstermeye çalışıyor. O güzel ev ödevleriyle kendime güvenimi, evliliğe karşı korkularımı azaltı. Kendisine ayrıca tşk ederim. Başarısı içinde tebrik ediyorum. Kesinlikle Selin hocamı size tavsiye ediyorum.


ahmet

3 Ağustos 2023 Perşembe 10:54

Terapiden önce ve sonra olarak hayatımda farklılıklar hissetmeye başladım. Selin hanım çok ilgili ve kafamdaki sorunları çözmeme yardımcı olabilecek adımları atmamda bana destek sağlıyor. Bakış açımı, ufkumu açan sözleri için kendisine minnettarım. Teşekkür ediyorum.


Ezgi

10 Temmuz 2023 Pazartesi 11:37

Merhaba, Selin Hanım öyle değerli bir insan ki... En zor zamanımda bana inanılmaz bir ışık tuttu bana. Güven veren ve samimiyeti öyle tatlı bir insan ki... Eminim sizlere de çok yardımcı olacak. EvimdekiPsikolog ailesine ve özellikle Selin hanıma sonsuz kez teşekkür ederim.


Tuğçe

22 Haziran 2023 Perşembe 23:02

Desteğiniz için çok teşekkür ederiz bize iyi geldiniz 🙏


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?