• Şema Terapi
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Anksiyete (Kaygı) Problemleri
 • Depresyon
 • Sosyal Fobi ve İzolasyon
Klinik Psikolog Serap Şendikici MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

93/98

Lisans

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Psikoloji


10/11

Yüksek Lisans

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Klinik Psikoloji


Serap Şendikici

Klinik Psikolog
 • 3 Yıllık üye
 • 1445 seans
 • 245 danışan
 • 19 yorum
 • 5 puan

90,41$ Görüntülü 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. 2011 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını bitirerek Klinik Psikolog ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Şendikici, ODTÜ Psikoloji bölümünde asistanlık, İstanbul ve Ankara’daki çeşitli devlet hastanelerinin psikiyatri kliniklerinde stajlarını tamamlamıştır. 2010 yılında Sağlık Bakanlığı’nın Psikolojide Tıbbi Uygulamalar Yeterlik Sertifikası’nı almıştır. 2011 yılında kendi adına bir psikoterapi merkezi açarak klinik çalışmalarına başlamıştır ve danışanları ile yüzyüze ve online psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.
Bu süre içinde Turkcell Genel Müdürlüğü’nde kurum psikoloğu olarak 4 yıl görev yapmıştır.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi eğitimlerini tamamlamıştır. İlk zamanlar sadece Bilişsel Davranışçı yöntemle ilerlerken zamanla Şema Terapi ve Mindfulness, Yoga-Meditasyon yönelimleriyle bütüncül bir yaklaşım benimsemeye başlamıştır. 
Depresyon, kaygı bozukluğu alanlarında yetkinliği bulunmaktadır. 

Özellikle psikoterapi amaçlı terapist seçiyorken kendi ihtiyaçlarınızla terapistin yöneliminin eşlemesi çok verimli ve çoğu zaman hızlı sonuçlar almaya izin vermektedir. Kendini tanımak veya değiştirmek için çaba harcarken destek aldığınız kaynağın ihtiyacınıza hitap etmesinin önemi ve katkısını kişisel olarak da her zaman deneyimlemiş biri olarak da bu uyumlanmaya çok önem vermektedir. İyileşme ve değişim yolculuğunuzda sizlere eşlik etmek isteyen Serap Şendikici, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Şema Terapi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Anksiyete (Kaygı) Problemleri

Depresyon

Sosyal Fobi ve İzolasyon

Şubat-Nisan 2023

Amerika Birleşik Devletleri / Somatic Release - Somatik Nefes Uygulayıcısı / Somatic Breathwork Travma ve Regülasyon

2020

MasterClass Devrim Akkaya Yoga / İstanbul - Yin Yoga Eğitmenliği Yoga

2012

Psikonet/İstanbul - Şema Terapi Psikoloji

2012

CBT İstanbul - Kognitif Terapi Psikoloji

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

90,41 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Mesajlaşma 45 dk.

90,41 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

257,66 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

397,79 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

768,46 USD

10 Adet Seans Paketi

Serap Şendikici Danışan Yorumları

Nebile

30 Ekim 2023 Pazartesi 18:23

Serap Hanımla terapi sürecinin sonuna yaklaştım. İlk olarak romantik ilişki sorunları için danışmıştım ama iş, aile, arkadaşlık gibi hayatımın bir çok alanına etki eden konulara da değindik ve bir çok alanda kendim ve davranışlarımla ilgili farkındalık oluşturdum. Serap hanım çok yerinde sorular soruyor ve sizi tanımaya çalışıyor. Yönlendirmeleri ve teşhisleri benim geçmişime ve karakterime dayalıydı, genel geçer değildi. Kişinin otantik yapısını korurken kendinin en iyi versiyonuna ulaşmasını sağlıyor. Bu yaklaşımı beni kendi özümle bağlantı kurmama yönlendirdi. Serap hanımın Somatik Nefes çalışmalarına da katıldım. Çalışmalar sırasında ve sonrasında hislerimin bedenimde ve zihnimde yarattığı etkileri fark edebildim. Olumsuz duygularımı bastırmadan onlarla yüzleşebilmeyi ve sonra da bırakabilmeyi, yerine olumlu duygulara yer açmayı öğrendim. Tüm hayatıma etkisi olacak deneyimler bunlar.


İrem

10 Mayıs 2023 Çarşamba 18:59

Bugün 4. Seansımı aldım gayet verimli geçti öncelikle anlaşıldığımi hissettim ve kendisi profesyonel oldugu için uygun geri bildirimlerle bazı konularda farkındalıklar kazandırdı. Terapi Sürecinin uzun olduğunu kabullenip istikrarlı bir şekilde devam edersem çok fayda sağlayacağıma inanıyorum


İrem

10 Mayıs 2023 Çarşamba 18:57

Görüşmeye başlamadan önce psikoloji alanındaki lisans ve lisansüstü eğitimlerine bakmıştım kendisi lisans ve lisansüstü eğitimini çok başarılı bir üniversitede tamamlamış ve aldığı eğitimler sertifikalar da kesinlikle işlevsel konularda bu yüzden olumlu etkisi olacağını düşünerek başlamıştım. Ve anlaşıldığım bir seans oldu


Helin

25 Nisan 2023 Salı 15:47

Serap Hanim ile gorusmek bana cok iyi geldi, kesinlikle tavsiye ederim.


Gamze

13 Nisan 2023 Perşembe 18:34

Serap Hanım'ın konusundaki uzmanlığı, bütüncül ve farklı disiplinleri birleştiren yaklaşımı ve profesyonelliği tartışılmaz. Terapi sürecine başladığımdan beri kendimi ve çevremi daha iyi anlamlandırabildiğimi düşünüyorum. Serap Hanım'ın yaklaşımı ve eşliği bana çok iyi geldi. Kesinlikle devam etmeyi düşünüyorum. İyi ki var.


Tolga

6 Nisan 2023 Perşembe 15:50

Muhteşem. :)


Gizem

16 Mart 2023 Perşembe 14:57

5 ay önce anksiyete için Serap Hanım'dan destek almaya başladım. Şu an geçmişe nazaran çok daha iyi bir ruh halindeyim. Kaçtığım bir çok şey ile yüzleşirken yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim.


aka

26 Şubat 2023 Pazar 13:59

Yaklaşık iki aydır terapi alıyorum kendisinden ve çok memnunum. Danışanına yaklaşımı çok özel. Gerçekten hayatımda fark yarattı aldığım seanslar. Evimdeki Psikolog sayesinde bana en uygun terapisti buldum. Çok teşekkür ederim.


Damla

20 Ocak 2023 Cuma 18:52

Yaklaşık 3 aydır Serap hanım ile birlikte; geçmişte yaşadığım travma sonrası kısa, orta ve uzun vadeli etkileri üzerine çalışıyoruz. Bu görüşmelerimiz boyunca, kendisi ile iletişim kurma açısından güzel bir frekans yakaladığımızı düşünüyorum. En önemli konulardan birinin bu olduğu kanaatindeyim. Kendi ihtiyaçlarımızı ifade ederken terapistimiz ile beraber hareket edebilmek çok daha verimli ve hızlı sonuçlar elde etmemizi sağlayabiliyor. Görüşmelerimizdeki sohbetlerimiz ve beraberinde kullandığımız bazı gelişim araçları ile hem mental hem de fiziksel olarak dengeli bir iyileşme süreci geçirmeme çok büyük katkılar sağladı. Seanslarımızda yolculuğun ilerleyişi ile uyumlu şekilde farklı teknikler ve araçlar da kullandık/kullanmaya devam ediyoruz (Somatik nefes terapisi, Şema terapi (mod ve regresyon terapisi)). Gerçekleştirdiğimiz seanslarımızdan sonra kendi açımdan en büyük kazanımımı şöyle özetleyebilirim: Yaşadığımız ve/veya yaşayacağımız duygularımıza yer açmanın, bu duyguları tanımanın ve anlamanın, bir bütün olarak bizi oluşturan en önemli iyileşme, gelişim ve ilerleme anahtarı olduğunu düşünüyorum. Bu yolculukta tüm destek ve yardımları için kendisine teşekkür ederim.


Sena

16 Ocak 2023 Pazartesi 14:32

Serap hanımla yaklaşık 3 ay adar görüşme sağladık. Bana kalsa ben bırakmazdım hiç seansları da cunku cok guzel geciyordu alismistim kendisi artık ihtiyacım olmadığını dedikten sonra Ara vermeye karar verdik. Başlamak için baya zorlanmışımtim terapiye başlamaya bir türlü cesaret edemiyordum. Ama sonra başladıktan sonra kendime çok büyük bir iyilik yaptığımı anladım. Kendimi sevmeyi öğrendim. İnsanları yargilamamayi kendine yetebilmeyi öğrendim. Bence he rinsanin bir dönem de olsa psikoloğa ihtiyacı var . Serap hanımın bende düşündürücü sorular bambaşkaydı. Kendisi benim farkındalığını çok artırdı. Ve cok sevdim kendisini. Iyiki terapi denen şey var . İyi ki sizle başlamışım Serap hanim


aka

27 Kasım 2022 Pazar 23:45

Harika


Yeliz

3 Temmuz 2021 Cumartesi 16:00

mükemmel...bilgisiyle tavrıyla etkileyici bir insan. tavsiye ederim.


Merve

15 Haziran 2021 Salı 16:05

Serap Hanim ile yaklasik 5 aydir gorusmelerimiz suruyordu. Kendisi bana bircok konuda yardimci oldu ve farkindaligimi arttirdi. Cok profesyonel, pozitif ve cozum odakli. Iyi ki kendisiyle terapiye baslamisim. Cok kisa surede bana yeni bir bakis acisi kazandirdi. Verdigi tavsiyeler sayesinde de hayatim kolaylasti. Simdi gorusmelere bir donem ara vermek durumundayim fakat ileride tekrar kendisiyle duzenli olarak devam etmek isterim. Umarim benim gibi ihtiyaci olan diger insanlarin da hayatina doku


Didem

5 Mayıs 2021 Çarşamba 16:53

mükemmel bir seans. İçi boş kalsın istemiyorum 1 günde iyileşemeyiz öğreniyorum ve davranışa dönüştürme çabasındayım.


Ceren

18 Mart 2021 Perşembe 12:46

Çok teşekkür ederim.


Didem

17 Mart 2021 Çarşamba 15:52

22 Ocaktan itibaren Serap hocamla hayatımda ki çeşitli konular üzerinde çalışıyoruz. Özellikle şunu belirtmeliyim ilk seanslarda profesyonel açıdan çalışınca zorlu geçen seanslarınız da oluyor ama ilerleyen seanslarda bunun vermiş olduğu rahatlama ve hayatınızdaki olaylara bakış açınızın değiştiğini hissediyorsunuz. Kendiniz, hayatınız ve çevrenizdekiler için hayatınızın herhangi bir anını keşfetmek kendinize alacağınız en pahallı eşyadan çok çok değerli..


Didem

2 Şubat 2021 Salı 13:44

Serap hoca gerçekten hayat kalitemi arttırdı.. Şimdiden çok şey başardığımı hissediyorum. Teşekkürler


melis

12 Aralık 2020 Cumartesi 14:47

Kendisi çok profesyonel ve çözüm odaklı yakalaşan biri


oyku

26 Kasım 2020 Perşembe 15:04

Serap hocadan randevu almadan once kendisini biraz arastirdim, tum danisanlarindan cok iyi yorumlar almis. Psikoterapide tecrubeli ve yasca benden buyuk olmasi da karar vermeme yardimci oldu. bir kac hafta once terapiye basladim, bana yardimci oldugunu dusunuyorum. Iyi bir danisman bence, tavsiye ederim.


 
 
Klinik Psikolog Serap Şendikici • Meşgul

Serap Şendikici

Klinik Psikolog 3 Yıllık üye

Şema Terapi
Bilişsel Davranışçı Terapi
Anksiyete (Kaygı) Problemleri
Depresyon
Sosyal Fobi ve İzolasyon
 • 1445 seans
 • 245 danışan
 • 19 yorum
 • 5 puan
45 dk.
90,41 $

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. 2011 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını bitirerek Klinik Psikolog ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Şendikici, ODTÜ Psikoloji bölümünde asistanlık, İstanbul ve Ankara’daki çeşitli devlet hastanelerinin psikiyatri kliniklerinde stajlarını tamamlamıştır. 2010 yılında Sağlık Bakanlığı’nın Psikolojide Tıbbi Uygulamalar Yeterlik Sertifikası’nı almıştır. 2011 yılında kendi adına bir psikoterapi merkezi açarak klinik çalışmalarına başlamıştır ve danışanları ile yüzyüze ve online psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.
Bu süre içinde Turkcell Genel Müdürlüğü’nde kurum psikoloğu olarak 4 yıl görev yapmıştır.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi eğitimlerini tamamlamıştır. İlk zamanlar sadece Bilişsel Davranışçı yöntemle ilerlerken zamanla Şema Terapi ve Mindfulness, Yoga-Meditasyon yönelimleriyle bütüncül bir yaklaşım benimsemeye başlamıştır. 
Depresyon, kaygı bozukluğu alanlarında yetkinliği bulunmaktadır. 

Özellikle psikoterapi amaçlı terapist seçiyorken kendi ihtiyaçlarınızla terapistin yöneliminin eşlemesi çok verimli ve çoğu zaman hızlı sonuçlar almaya izin vermektedir. Kendini tanımak veya değiştirmek için çaba harcarken destek aldığınız kaynağın ihtiyacınıza hitap etmesinin önemi ve katkısını kişisel olarak da her zaman deneyimlemiş biri olarak da bu uyumlanmaya çok önem vermektedir. İyileşme ve değişim yolculuğunuzda sizlere eşlik etmek isteyen Serap Şendikici, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

93/98

Lisans

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Psikoloji


10/11

Yüksek Lisans

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Klinik Psikoloji


Şema Terapi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Anksiyete (Kaygı) Problemleri

Depresyon

Sosyal Fobi ve İzolasyon

Şubat-Nisan 2023

Amerika Birleşik Devletleri / Somatic Release - Somatik Nefes Uygulayıcısı / Somatic Breathwork Travma ve Regülasyon

2020

MasterClass Devrim Akkaya Yoga / İstanbul - Yin Yoga Eğitmenliği Yoga

2012

Psikonet/İstanbul - Şema Terapi Psikoloji

2012

CBT İstanbul - Kognitif Terapi Psikoloji

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

90,41 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Mesajlaşma 45 dk.

90,41 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%5 İndirimli)

257,66 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%12 İndirimli)

397,79 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

768,46 USD

10 Adet Seans Paketi

Serap Şendikici Danışan Yorumları

Nebile

30 Ekim 2023 Pazartesi 18:23

Serap Hanımla terapi sürecinin sonuna yaklaştım. İlk olarak romantik ilişki sorunları için danışmıştım ama iş, aile, arkadaşlık gibi hayatımın bir çok alanına etki eden konulara da değindik ve bir çok alanda kendim ve davranışlarımla ilgili farkındalık oluşturdum. Serap hanım çok yerinde sorular soruyor ve sizi tanımaya çalışıyor. Yönlendirmeleri ve teşhisleri benim geçmişime ve karakterime dayalıydı, genel geçer değildi. Kişinin otantik yapısını korurken kendinin en iyi versiyonuna ulaşmasını sağlıyor. Bu yaklaşımı beni kendi özümle bağlantı kurmama yönlendirdi. Serap hanımın Somatik Nefes çalışmalarına da katıldım. Çalışmalar sırasında ve sonrasında hislerimin bedenimde ve zihnimde yarattığı etkileri fark edebildim. Olumsuz duygularımı bastırmadan onlarla yüzleşebilmeyi ve sonra da bırakabilmeyi, yerine olumlu duygulara yer açmayı öğrendim. Tüm hayatıma etkisi olacak deneyimler bunlar.


İrem

10 Mayıs 2023 Çarşamba 18:59

Bugün 4. Seansımı aldım gayet verimli geçti öncelikle anlaşıldığımi hissettim ve kendisi profesyonel oldugu için uygun geri bildirimlerle bazı konularda farkındalıklar kazandırdı. Terapi Sürecinin uzun olduğunu kabullenip istikrarlı bir şekilde devam edersem çok fayda sağlayacağıma inanıyorum


İrem

10 Mayıs 2023 Çarşamba 18:57

Görüşmeye başlamadan önce psikoloji alanındaki lisans ve lisansüstü eğitimlerine bakmıştım kendisi lisans ve lisansüstü eğitimini çok başarılı bir üniversitede tamamlamış ve aldığı eğitimler sertifikalar da kesinlikle işlevsel konularda bu yüzden olumlu etkisi olacağını düşünerek başlamıştım. Ve anlaşıldığım bir seans oldu


Helin

25 Nisan 2023 Salı 15:47

Serap Hanim ile gorusmek bana cok iyi geldi, kesinlikle tavsiye ederim.


Gamze

13 Nisan 2023 Perşembe 18:34

Serap Hanım'ın konusundaki uzmanlığı, bütüncül ve farklı disiplinleri birleştiren yaklaşımı ve profesyonelliği tartışılmaz. Terapi sürecine başladığımdan beri kendimi ve çevremi daha iyi anlamlandırabildiğimi düşünüyorum. Serap Hanım'ın yaklaşımı ve eşliği bana çok iyi geldi. Kesinlikle devam etmeyi düşünüyorum. İyi ki var.


Tolga

6 Nisan 2023 Perşembe 15:50

Muhteşem. :)


Gizem

16 Mart 2023 Perşembe 14:57

5 ay önce anksiyete için Serap Hanım'dan destek almaya başladım. Şu an geçmişe nazaran çok daha iyi bir ruh halindeyim. Kaçtığım bir çok şey ile yüzleşirken yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim.


aka

26 Şubat 2023 Pazar 13:59

Yaklaşık iki aydır terapi alıyorum kendisinden ve çok memnunum. Danışanına yaklaşımı çok özel. Gerçekten hayatımda fark yarattı aldığım seanslar. Evimdeki Psikolog sayesinde bana en uygun terapisti buldum. Çok teşekkür ederim.


Damla

20 Ocak 2023 Cuma 18:52

Yaklaşık 3 aydır Serap hanım ile birlikte; geçmişte yaşadığım travma sonrası kısa, orta ve uzun vadeli etkileri üzerine çalışıyoruz. Bu görüşmelerimiz boyunca, kendisi ile iletişim kurma açısından güzel bir frekans yakaladığımızı düşünüyorum. En önemli konulardan birinin bu olduğu kanaatindeyim. Kendi ihtiyaçlarımızı ifade ederken terapistimiz ile beraber hareket edebilmek çok daha verimli ve hızlı sonuçlar elde etmemizi sağlayabiliyor. Görüşmelerimizdeki sohbetlerimiz ve beraberinde kullandığımız bazı gelişim araçları ile hem mental hem de fiziksel olarak dengeli bir iyileşme süreci geçirmeme çok büyük katkılar sağladı. Seanslarımızda yolculuğun ilerleyişi ile uyumlu şekilde farklı teknikler ve araçlar da kullandık/kullanmaya devam ediyoruz (Somatik nefes terapisi, Şema terapi (mod ve regresyon terapisi)). Gerçekleştirdiğimiz seanslarımızdan sonra kendi açımdan en büyük kazanımımı şöyle özetleyebilirim: Yaşadığımız ve/veya yaşayacağımız duygularımıza yer açmanın, bu duyguları tanımanın ve anlamanın, bir bütün olarak bizi oluşturan en önemli iyileşme, gelişim ve ilerleme anahtarı olduğunu düşünüyorum. Bu yolculukta tüm destek ve yardımları için kendisine teşekkür ederim.


Sena

16 Ocak 2023 Pazartesi 14:32

Serap hanımla yaklaşık 3 ay adar görüşme sağladık. Bana kalsa ben bırakmazdım hiç seansları da cunku cok guzel geciyordu alismistim kendisi artık ihtiyacım olmadığını dedikten sonra Ara vermeye karar verdik. Başlamak için baya zorlanmışımtim terapiye başlamaya bir türlü cesaret edemiyordum. Ama sonra başladıktan sonra kendime çok büyük bir iyilik yaptığımı anladım. Kendimi sevmeyi öğrendim. İnsanları yargilamamayi kendine yetebilmeyi öğrendim. Bence he rinsanin bir dönem de olsa psikoloğa ihtiyacı var . Serap hanımın bende düşündürücü sorular bambaşkaydı. Kendisi benim farkındalığını çok artırdı. Ve cok sevdim kendisini. Iyiki terapi denen şey var . İyi ki sizle başlamışım Serap hanim


aka

27 Kasım 2022 Pazar 23:45

Harika


Yeliz

3 Temmuz 2021 Cumartesi 16:00

mükemmel...bilgisiyle tavrıyla etkileyici bir insan. tavsiye ederim.


Merve

15 Haziran 2021 Salı 16:05

Serap Hanim ile yaklasik 5 aydir gorusmelerimiz suruyordu. Kendisi bana bircok konuda yardimci oldu ve farkindaligimi arttirdi. Cok profesyonel, pozitif ve cozum odakli. Iyi ki kendisiyle terapiye baslamisim. Cok kisa surede bana yeni bir bakis acisi kazandirdi. Verdigi tavsiyeler sayesinde de hayatim kolaylasti. Simdi gorusmelere bir donem ara vermek durumundayim fakat ileride tekrar kendisiyle duzenli olarak devam etmek isterim. Umarim benim gibi ihtiyaci olan diger insanlarin da hayatina doku


Didem

5 Mayıs 2021 Çarşamba 16:53

mükemmel bir seans. İçi boş kalsın istemiyorum 1 günde iyileşemeyiz öğreniyorum ve davranışa dönüştürme çabasındayım.


Ceren

18 Mart 2021 Perşembe 12:46

Çok teşekkür ederim.


Didem

17 Mart 2021 Çarşamba 15:52

22 Ocaktan itibaren Serap hocamla hayatımda ki çeşitli konular üzerinde çalışıyoruz. Özellikle şunu belirtmeliyim ilk seanslarda profesyonel açıdan çalışınca zorlu geçen seanslarınız da oluyor ama ilerleyen seanslarda bunun vermiş olduğu rahatlama ve hayatınızdaki olaylara bakış açınızın değiştiğini hissediyorsunuz. Kendiniz, hayatınız ve çevrenizdekiler için hayatınızın herhangi bir anını keşfetmek kendinize alacağınız en pahallı eşyadan çok çok değerli..


Didem

2 Şubat 2021 Salı 13:44

Serap hoca gerçekten hayat kalitemi arttırdı.. Şimdiden çok şey başardığımı hissediyorum. Teşekkürler


melis

12 Aralık 2020 Cumartesi 14:47

Kendisi çok profesyonel ve çözüm odaklı yakalaşan biri


oyku

26 Kasım 2020 Perşembe 15:04

Serap hocadan randevu almadan once kendisini biraz arastirdim, tum danisanlarindan cok iyi yorumlar almis. Psikoterapide tecrubeli ve yasca benden buyuk olmasi da karar vermeme yardimci oldu. bir kac hafta once terapiye basladim, bana yardimci oldugunu dusunuyorum. Iyi bir danisman bence, tavsiye ederim.


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?