• Bireysel/Yetişkin Terapisi
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Depresyon
 • Öz Güven Problemleri
 • Panik Bozukluk
Psikolog Taşkın Karaman MEŞGUL
EĞİTİM BİLGİSİ

Taşkın Karaman

Psikolog
 • 1 Yıllık üye
 • 807 seans
 • 151 danışan
 • 24 yorum
 • 5 puan

38,79$ Görüntülü 45 dk./ Sesli Görüşme 45 dk./ Mesajlaşma 45 dk./ 3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)/ 5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)/ 10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

Taşkın Karaman, lisans eğitimini Bülent Ecevit Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

Karaman, lisans eğitimi süresince özel bir aile danışmanlık merkezinde bir yıldan uzun bir süre aralıksız staj deneyimi olmuştur. Sonrasında staj yaptığı kurumda danışan görmeye başlamıştır. Uzunca zamandır hizmet verdiği bu kurumda gördüğü yüzlerce vaka ile önemli bir deneyim edinmiştir.

2021 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin ve ergen danışanları ile psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; lisans eğitimi sonrasında Bilgelik Enstitüsü kurucusu ve Bilişsel Davranışçı Terapi Derneği başkanı Lütfü Özdemir’den BDT ve Çözüm Odaklı Terapi eğitimleri, sonrasında da Ege Psikoloji Enstitüsünden EMDR eğitimini tamamlamıştır. alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Terapileri esnasında Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Dinamik Psikoterapi ve EMDR (göz hareketleriyle duyarsızlaşma) Terapi yöntemleri ile psikoterapi hizmeti vermektedir. Seanslarında bu terapi yöntemlerini bir bütün halinde kullanarak, bilişsel terapi ile şu an hayatınıza etki eden hatalı düşünce yapılarını keşfetmenize yardımcı olmaya çalışırken Dinamik Psikoterapi ile de bu hatalı inançların oluştuğu çocukluk yaşantılarınız hakkında farkındalık geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bunun dışında EMDR Terapisi ile geçmiş travmatik olaylara duyarsızlaşma ve Çözüm Odaklı Terapi ile de hedef belirleme ve onlara ulaşma konusunda danışmalık yapmak vermiş olduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Kendinize yöneldiğiniz ve hayatınızla ilgili farkındalık geliştirdiğiniz terapi sürecinde sizinle olmayı çok isteyen Taşkın Karaman, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Bireysel/Yetişkin Terapisi

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Depresyon

Öz Güven Problemleri

Panik Bozukluk

Duygusal İlişki Problemleri

Fobiler

Yeme Bozuklukları

Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)

Öfke Kontrol Problemleri

Uyku Bozuklukları

Çocuk ve Ergen Terapisi

Yas Danışmanlığı

Bipolar Bozukluk

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

EMDR

Çözüm Odaklı Terapi

27.01.2022

Türkiye/İstanbul/Bilgelik Enstitüsü/Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi

13.01.2022

Türkiye/İstanbul/Bilgelik Enstitüsü-Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Hiperaktivite Bozukluğu

13.01.2022

Türkiye/İstanbul/Bilgelik Enstitüsü/Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Travma Sonrası Stres Bozukluğu Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Travma Sonrası Stres Bzoukluğu

10.12.2021

Türkiye/İstanbul/Ege Psikoloji Enstitüsü - EMDR İleri Düzey Müdahale Eğitimi - EMDR Terapisi

02.10.2022

Türkiye/İstanbul/Bilgelik Enstitüsü-Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Çözüm Odaklı Terapisi

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

38,79 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

38,79 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

38,79 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

104,73 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

164,86 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

329,72 USD

10 Adet Seans Paketi

Taşkın Karaman Danışan Yorumları

Zehra

21 Ocak 2024 Pazar 12:16

Taşkın bey, Kendimizle - geçmişimizle yüzleşirken ayna tuttuyor ve biz o geçmiş tünelimize bakarken, güvende olduğumuzu, yanımızda olduğunu hisettiren bir psikolog. Olayları iyi analiz ediyor. Duygularımızın özüne hassas ve incelikli bir şekilde iniyor. sürecimiz her geçen görüşmede daha da güzelleşiyor ve ben sabırsızlıkla bir sonraki görüşmeyi bekliyorum. Çok teşekkür ederim Taşkın bey.


Caner

19 Eylül 2023 Salı 23:02

Hocamla ilk seansımız olmasına rağmen kendisinin bana kattıkları çok fazlaydı stresli bir dönemimde rahat hissetmemi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum .


Damla

29 Ağustos 2023 Salı 13:02

Görüşmemiz her zamanki gibi harika geçti. Taşkın Bey’le her seansın sonunda mükemmel hissediyorum. Beni anlaması ve etkili sözleriyle hayatıma farklı noktadan bakıp sorunlarımı zamanla çözüyorum. Çok teşekkür ederimmm:))


Isa

11 Haziran 2023 Pazar 16:50

Iyi gecti


Damla

8 Haziran 2023 Perşembe 23:09

İkinci görüşmem ve çok memnunum. Sorunlarıma odaklanıyor ve farkındalık kazanıyoruz. Taşkın Bey’in beni dikkatle dinlediğini ve anladığını hissediyorum. Çok teşekkür ederim.


Neşe

8 Haziran 2023 Perşembe 18:49

Taşkın Bey konusunda uzman bir danışman, gönül rahatlığıyla terapiye başlayabilirsiniz. Hayatımda çok olumlu değişimlere sayesinde şahit oldum. Bu zamana kadar acemi şekilde yaşadığım hayatımı şimdi sayesinde daha profesyonel bakış açısıyla yaşıyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler.


Damla

4 Haziran 2023 Pazar 00:51

Harika bi görüşmeydi. Çoğu şeyi sorgulamama sebep oldu.


Neşe

30 Mayıs 2023 Salı 20:56

Taşkın Beyden 1 aydır terapi alıyorum. Alanında oldukça bilgili, iletişim kabiliyeti yüksek bir psikolog. Ben ki çok zor beğenen bir insanım ama Taşkın Bey harika bir doktor. Bendeki gelişimlere ve değişimlere bazen ben bile inanamıyorum. Kaygılı, depresif, mutsuz, özgüvensiz, öfkeli bir insandım. Şuan daha özgüvenli, sakin ve mutlu biriyim. Kendisine burdan teşekkürü borç bilirim. İyi ki varsınız Taşkın Bey.


elif

24 Mayıs 2023 Çarşamba 10:46

sakin bir üslupa ve mizaca sahip çok anlayışlı ve akılcı konuşan biri tavsiye ederim


emine

24 Mayıs 2023 Çarşamba 00:06

Taşkın hocama çok tesekkür ediyorum. Size kazandırdığı tecrübelerle hayata daha farklı bakıyorsunuz artık ben demeyi öğreniyorsunuz.


Asude

23 Mayıs 2023 Salı 20:36

Her seansımızda sorular sordukça konuştukça kendimle ilgili bir sürü farkındalık geliştirdim. Beni üzen, kızdıran, kötü hissettiren her şeyin arka planını sebeplerini gördük birlikte. Sadece fark etmedik de, onların yerine yeni düşünceler koyuyoruz ve şuan hayatım gerçekten pozitif yöne evriliyor. Taşkın beyin kendisinden de seanslarından da çok memnunum, teşekkür etmiş olayım buradan :)


Birisi

23 Mayıs 2023 Salı 18:01

Taşkın Bey içgörünüzü artıran bir psikolog. Kendinizi sorgulamaya teşvik ederek problemlerinizi ve dış çatışmalarınızı çözmenize yardımcı oluyor. Kendisine müteşekkirim, çünkü görüşmek iyi geliyor. Bu sebeple kendisini tavsiye ediyorum.


ERDEM

23 Mayıs 2023 Salı 17:59

Buradan Taskin Bey'e tesekkurlerimi sunuyorum. Olaylara bakis acimi tamamen degistirmis bulunmaktayim. Yonlendirmesi ve tavsiyeleri vasitasi ile bana bu huzuru yakalamami sagladigini icin kendisine tekrar tesekkurlerimi sunuyorum.


Diclesu

23 Mayıs 2023 Salı 14:36

Taşkın Bey gerçekten çok saygı değer bir danışman. Kendisiyle iletişim kurarken hem çok rahat hem de çok güvende hissediyorum. İyi ki karşılaştık. 30 yıllık hayatıma belki de en çok dokunan insanlardan biri şimdiden.


Nursena

20 Mayıs 2023 Cumartesi 12:55

Taşkın Bey ile tanışmış olmayı hayatım ve kendim açısından fazlasıyla kıymetli buluyorum. Tespitleri, tamamiyle beni yansıtan nokta atışı cümleleriyle hayatımda müthiş bir uyanış gerçekleşiyor ve gerçekleşmeye de devam edecek. Profesyonelliği ve sanki yıllardır beraber seans yapıyormuşuz gibi hissettiren samimiyeti benim için çok kıymetli. Daha çok uzun yıllar kendisiyle seans yapabilmeyi diliyorum.


özlem

5 Mayıs 2023 Cuma 23:10

ses tonu, konuşma şekli gerçekten çok güven verici ve rahatlatıcı. sizi içinde bulunduğunuz durumdan alıp esas odaklanmanız gereken konuya çok ince bir şekilde çekiyor. seansları iple çekiyorum. iyi ki böyle bir fırsatım oldu :)


Sena

3 Nisan 2023 Pazartesi 04:31

Taşkın beye çok teşekkür ederim. Unuttuğum çoğu şeyi hatırlamamı sağladı


Züleyha

23 Mart 2023 Perşembe 23:51

Çok verimli geçti, hayatımı sorgulamamı sağladı!


ARDA TUĞBERK

11 Mart 2023 Cumartesi 15:01

Kendisi gerçekten tamamen çözüm odaklı ve içinde bulunduğum durumu uzman bir bakış açısıyla farklı bir pencereden bakmamı sağladı. Belirli bir süredir Taşkın Beyden seans alıyorum ve gerçekten hayatımda olumlu anlam da değişimler görmek beni mutlu ediyor...


Berk

11 Mart 2023 Cumartesi 09:45

Taşkın Bey kendimi ifade edebilmem için samimi ve rahat bir ortam yaratıyor. Sorduğu kilit sorular, açık iletişimi ve verdiği bilgiler sayesinde görüşmelerden çok verim aldığımı düşünüyorum.


Gonca

10 Mart 2023 Cuma 18:04

Zor günler geçirdiğim bir dönemde başladığımız seanslar ile kendimi daha iyi hissetmeye başladım. En önemlisi ne kadar değerli ve önemli olduğumu hatırlattı bana Taşkın Bey. Bundan sonraki süreci sayesinde daha iyi gözlemleyip daha sağlıklı geçireceğime inanıyorum. Tüm emeklerine teşekkürler🙏


Haticesen104

10 Mart 2023 Cuma 00:14

Taşkın hoca hayatımın en zor anlarından birinde sunmuş olduğu katkılarla sorunlarımın üstesinden gelmemde yardımcı oldu. Kendimdeki hatalı düşünce kalıplarını yıkmamda ve doğru olanlarla değiştirmemde desteği büyük. Kendisinden iyi ki destek almışım ve kaygı konusunu neredeyse tamamen çözdüğümü düşünene kadar kendisiyle görüşmeye devam etmek istiyorum. Geldiğimiz nokta çok iyi.


Mehmet

23 Ocak 2023 Pazartesi 19:58

Çok teşekkür ederim hocamın yaklaşımı ve tonu kendimi rahatça anlatabilmem için uygun ortamı oluşturuyor


sercan

20 Aralık 2022 Salı 23:28

Hayatimin cok zor bir doneminde, tekrar iyi hissetmemi ve sorunlarla savasmami sagladi.


 
 
Psikolog Taşkın Karaman • Meşgul

Taşkın Karaman

Psikolog 1 Yıllık üye

Bireysel/Yetişkin Terapisi
Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
Depresyon
Öz Güven Problemleri
Panik Bozukluk
 • 807 seans
 • 151 danışan
 • 24 yorum
 • 5 puan
45 dk.
38,79 $

Taşkın Karaman, lisans eğitimini Bülent Ecevit Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

Karaman, lisans eğitimi süresince özel bir aile danışmanlık merkezinde bir yıldan uzun bir süre aralıksız staj deneyimi olmuştur. Sonrasında staj yaptığı kurumda danışan görmeye başlamıştır. Uzunca zamandır hizmet verdiği bu kurumda gördüğü yüzlerce vaka ile önemli bir deneyim edinmiştir.

2021 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin ve ergen danışanları ile psikoterapi süreci yürütmektedir.

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; lisans eğitimi sonrasında Bilgelik Enstitüsü kurucusu ve Bilişsel Davranışçı Terapi Derneği başkanı Lütfü Özdemir’den BDT ve Çözüm Odaklı Terapi eğitimleri, sonrasında da Ege Psikoloji Enstitüsünden EMDR eğitimini tamamlamıştır. alanlarında yetkinliği bulunmaktadır.

Terapileri esnasında Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Dinamik Psikoterapi ve EMDR (göz hareketleriyle duyarsızlaşma) Terapi yöntemleri ile psikoterapi hizmeti vermektedir. Seanslarında bu terapi yöntemlerini bir bütün halinde kullanarak, bilişsel terapi ile şu an hayatınıza etki eden hatalı düşünce yapılarını keşfetmenize yardımcı olmaya çalışırken Dinamik Psikoterapi ile de bu hatalı inançların oluştuğu çocukluk yaşantılarınız hakkında farkındalık geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bunun dışında EMDR Terapisi ile geçmiş travmatik olaylara duyarsızlaşma ve Çözüm Odaklı Terapi ile de hedef belirleme ve onlara ulaşma konusunda danışmalık yapmak vermiş olduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Kendinize yöneldiğiniz ve hayatınızla ilgili farkındalık geliştirdiğiniz terapi sürecinde sizinle olmayı çok isteyen Taşkın Karaman, Evimdeki Psikolog bünyesinde sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Bireysel/Yetişkin Terapisi

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

Depresyon

Öz Güven Problemleri

Panik Bozukluk

Duygusal İlişki Problemleri

Fobiler

Yeme Bozuklukları

Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)

Öfke Kontrol Problemleri

Uyku Bozuklukları

Çocuk ve Ergen Terapisi

Yas Danışmanlığı

Bipolar Bozukluk

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

EMDR

Çözüm Odaklı Terapi

27.01.2022

Türkiye/İstanbul/Bilgelik Enstitüsü/Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Bilişsel Davranışçı Terapi

13.01.2022

Türkiye/İstanbul/Bilgelik Enstitüsü-Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Hiperaktivite Bozukluğu Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Hiperaktivite Bozukluğu

13.01.2022

Türkiye/İstanbul/Bilgelik Enstitüsü/Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Travma Sonrası Stres Bozukluğu Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Travma Sonrası Stres Bzoukluğu

10.12.2021

Türkiye/İstanbul/Ege Psikoloji Enstitüsü - EMDR İleri Düzey Müdahale Eğitimi - EMDR Terapisi

02.10.2022

Türkiye/İstanbul/Bilgelik Enstitüsü-Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi - Çözüm Odaklı Terapisi

Danışmanlık Ücretleri

Görüntülü 45 dk.

38,79 USD

45 Dakikalık Görüntülü Hizmet

Sesli Görüşme 45 dk.

38,79 USD

45 Dakikalık Sesli Görüşme Hizmeti

Mesajlaşma 45 dk.

38,79 USD

45 Dakikalık Mesajlaşma Seans Hizmeti

3 Adet Seans Paketi (%10 İndirimli)

104,73 USD

3 Adet Seans Paketi

5 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

164,86 USD

5 Adet Seans Paketi

10 Adet Seans Paketi (%15 İndirimli)

329,72 USD

10 Adet Seans Paketi

Taşkın Karaman Danışan Yorumları

Zehra

21 Ocak 2024 Pazar 12:16

Taşkın bey, Kendimizle - geçmişimizle yüzleşirken ayna tuttuyor ve biz o geçmiş tünelimize bakarken, güvende olduğumuzu, yanımızda olduğunu hisettiren bir psikolog. Olayları iyi analiz ediyor. Duygularımızın özüne hassas ve incelikli bir şekilde iniyor. sürecimiz her geçen görüşmede daha da güzelleşiyor ve ben sabırsızlıkla bir sonraki görüşmeyi bekliyorum. Çok teşekkür ederim Taşkın bey.


Caner

19 Eylül 2023 Salı 23:02

Hocamla ilk seansımız olmasına rağmen kendisinin bana kattıkları çok fazlaydı stresli bir dönemimde rahat hissetmemi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum .


Damla

29 Ağustos 2023 Salı 13:02

Görüşmemiz her zamanki gibi harika geçti. Taşkın Bey’le her seansın sonunda mükemmel hissediyorum. Beni anlaması ve etkili sözleriyle hayatıma farklı noktadan bakıp sorunlarımı zamanla çözüyorum. Çok teşekkür ederimmm:))


Isa

11 Haziran 2023 Pazar 16:50

Iyi gecti


Damla

8 Haziran 2023 Perşembe 23:09

İkinci görüşmem ve çok memnunum. Sorunlarıma odaklanıyor ve farkındalık kazanıyoruz. Taşkın Bey’in beni dikkatle dinlediğini ve anladığını hissediyorum. Çok teşekkür ederim.


Neşe

8 Haziran 2023 Perşembe 18:49

Taşkın Bey konusunda uzman bir danışman, gönül rahatlığıyla terapiye başlayabilirsiniz. Hayatımda çok olumlu değişimlere sayesinde şahit oldum. Bu zamana kadar acemi şekilde yaşadığım hayatımı şimdi sayesinde daha profesyonel bakış açısıyla yaşıyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler.


Damla

4 Haziran 2023 Pazar 00:51

Harika bi görüşmeydi. Çoğu şeyi sorgulamama sebep oldu.


Neşe

30 Mayıs 2023 Salı 20:56

Taşkın Beyden 1 aydır terapi alıyorum. Alanında oldukça bilgili, iletişim kabiliyeti yüksek bir psikolog. Ben ki çok zor beğenen bir insanım ama Taşkın Bey harika bir doktor. Bendeki gelişimlere ve değişimlere bazen ben bile inanamıyorum. Kaygılı, depresif, mutsuz, özgüvensiz, öfkeli bir insandım. Şuan daha özgüvenli, sakin ve mutlu biriyim. Kendisine burdan teşekkürü borç bilirim. İyi ki varsınız Taşkın Bey.


elif

24 Mayıs 2023 Çarşamba 10:46

sakin bir üslupa ve mizaca sahip çok anlayışlı ve akılcı konuşan biri tavsiye ederim


emine

24 Mayıs 2023 Çarşamba 00:06

Taşkın hocama çok tesekkür ediyorum. Size kazandırdığı tecrübelerle hayata daha farklı bakıyorsunuz artık ben demeyi öğreniyorsunuz.


Asude

23 Mayıs 2023 Salı 20:36

Her seansımızda sorular sordukça konuştukça kendimle ilgili bir sürü farkındalık geliştirdim. Beni üzen, kızdıran, kötü hissettiren her şeyin arka planını sebeplerini gördük birlikte. Sadece fark etmedik de, onların yerine yeni düşünceler koyuyoruz ve şuan hayatım gerçekten pozitif yöne evriliyor. Taşkın beyin kendisinden de seanslarından da çok memnunum, teşekkür etmiş olayım buradan :)


Birisi

23 Mayıs 2023 Salı 18:01

Taşkın Bey içgörünüzü artıran bir psikolog. Kendinizi sorgulamaya teşvik ederek problemlerinizi ve dış çatışmalarınızı çözmenize yardımcı oluyor. Kendisine müteşekkirim, çünkü görüşmek iyi geliyor. Bu sebeple kendisini tavsiye ediyorum.


ERDEM

23 Mayıs 2023 Salı 17:59

Buradan Taskin Bey'e tesekkurlerimi sunuyorum. Olaylara bakis acimi tamamen degistirmis bulunmaktayim. Yonlendirmesi ve tavsiyeleri vasitasi ile bana bu huzuru yakalamami sagladigini icin kendisine tekrar tesekkurlerimi sunuyorum.


Diclesu

23 Mayıs 2023 Salı 14:36

Taşkın Bey gerçekten çok saygı değer bir danışman. Kendisiyle iletişim kurarken hem çok rahat hem de çok güvende hissediyorum. İyi ki karşılaştık. 30 yıllık hayatıma belki de en çok dokunan insanlardan biri şimdiden.


Nursena

20 Mayıs 2023 Cumartesi 12:55

Taşkın Bey ile tanışmış olmayı hayatım ve kendim açısından fazlasıyla kıymetli buluyorum. Tespitleri, tamamiyle beni yansıtan nokta atışı cümleleriyle hayatımda müthiş bir uyanış gerçekleşiyor ve gerçekleşmeye de devam edecek. Profesyonelliği ve sanki yıllardır beraber seans yapıyormuşuz gibi hissettiren samimiyeti benim için çok kıymetli. Daha çok uzun yıllar kendisiyle seans yapabilmeyi diliyorum.


özlem

5 Mayıs 2023 Cuma 23:10

ses tonu, konuşma şekli gerçekten çok güven verici ve rahatlatıcı. sizi içinde bulunduğunuz durumdan alıp esas odaklanmanız gereken konuya çok ince bir şekilde çekiyor. seansları iple çekiyorum. iyi ki böyle bir fırsatım oldu :)


Sena

3 Nisan 2023 Pazartesi 04:31

Taşkın beye çok teşekkür ederim. Unuttuğum çoğu şeyi hatırlamamı sağladı


Züleyha

23 Mart 2023 Perşembe 23:51

Çok verimli geçti, hayatımı sorgulamamı sağladı!


ARDA TUĞBERK

11 Mart 2023 Cumartesi 15:01

Kendisi gerçekten tamamen çözüm odaklı ve içinde bulunduğum durumu uzman bir bakış açısıyla farklı bir pencereden bakmamı sağladı. Belirli bir süredir Taşkın Beyden seans alıyorum ve gerçekten hayatımda olumlu anlam da değişimler görmek beni mutlu ediyor...


Berk

11 Mart 2023 Cumartesi 09:45

Taşkın Bey kendimi ifade edebilmem için samimi ve rahat bir ortam yaratıyor. Sorduğu kilit sorular, açık iletişimi ve verdiği bilgiler sayesinde görüşmelerden çok verim aldığımı düşünüyorum.


Gonca

10 Mart 2023 Cuma 18:04

Zor günler geçirdiğim bir dönemde başladığımız seanslar ile kendimi daha iyi hissetmeye başladım. En önemlisi ne kadar değerli ve önemli olduğumu hatırlattı bana Taşkın Bey. Bundan sonraki süreci sayesinde daha iyi gözlemleyip daha sağlıklı geçireceğime inanıyorum. Tüm emeklerine teşekkürler🙏


Haticesen104

10 Mart 2023 Cuma 00:14

Taşkın hoca hayatımın en zor anlarından birinde sunmuş olduğu katkılarla sorunlarımın üstesinden gelmemde yardımcı oldu. Kendimdeki hatalı düşünce kalıplarını yıkmamda ve doğru olanlarla değiştirmemde desteği büyük. Kendisinden iyi ki destek almışım ve kaygı konusunu neredeyse tamamen çözdüğümü düşünene kadar kendisiyle görüşmeye devam etmek istiyorum. Geldiğimiz nokta çok iyi.


Mehmet

23 Ocak 2023 Pazartesi 19:58

Çok teşekkür ederim hocamın yaklaşımı ve tonu kendimi rahatça anlatabilmem için uygun ortamı oluşturuyor


sercan

20 Aralık 2022 Salı 23:28

Hayatimin cok zor bir doneminde, tekrar iyi hissetmemi ve sorunlarla savasmami sagladi.


Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?