öfke kontrolsüzlügü ve coin bağımlılığı

17-05-2021 14:57

Eşim habersiz coin ve borsa ile para kaybediyor bununla ilgili kavga ediyoruz . Kavga ederken hakaret edip şiddete başvuruyor ve bundan pisman oldugu halde cok kez tekrarladi.Hala kendini hakli goruyor borsa ve coin icinde. Para vermedigim icin beni sucluyor ustelik.Ne yapilabilir.

Merhabalar, eşinizin bu davranışlarının bir bağımlılık haline geldiğini mi düşünüyorsunuz? Suçlama ve öfke kontrolünü sağlamada zorluk mu yaşıyor? Bu tutumların altında bir bağımlılık yatabilir ya da ekonomik çıkmazın içerisinde hissediyorsa çaresizlik ile başvurduğu bir durum da olabilir. Bunların anlaşılabilmesi ve doğru müdahalenin yapılabilmesi için uzman desteği almanız daha faydalı olacaktır. Bağımlılık ise bireysel görüşmeler şeklinde gidilerek bağımlılığın kaynakları araştırılır ve o alanda çözüm yollarına gidilir. Çift problemlerinden kaynaklanıyorsa da çift terapisi şeklinde gidilmesi daha faydalı olacaktır. Sağlıcakla kalın..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri, Yas Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Kişilik Bozuklukları, İletişim Problemleri, Yeme Bozuklukları, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Cinsel Terapi, Aile Danışmanlığı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?