7 yasindaki kizim cok sinirli

14-04-2020 12:39

1.Sinifa giden kizimla ders calisma konusunda cok sıkıntı yasiyoruz.Odev, ders denince geriliyor ya da uyusuk uyusuk davranıyorSon zamanlarda da cok sinirlenip kendini tirnaklariyla ciziyorAlgilama ile ilgili bir problemi yokDerse gectigimizde cok iyi anlayip sorulari çözüyor ama sadece odaklanirsa.

Merhabalar, Sürekli olan bir süreç mi yoksa karantina döneminde yeni eğitim sistemine karşı bir tepki mi oluşturuyor? Kendini çizme gibi zarar verme eylemine girdiyse bir süre konuyu konuşmamanızı öneririm. Çünkü öfkesini arttırabilir. Kendisini başarılı olabileceğini ve odaklandığındanki sonucu görebilmeli. Bunun içinde en ufak başarı ve odaklanmada onu tebrik etmenizi öneririm. Kendi özgüveni bu konuda mutlaka beslenmeli. Ayrıca öneriler ve ilerleyen süreçte tamamen ortadan kalkması için seans başvurusu öneriyorum. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Meslekte 10 Yıllık Deneyim, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi, Akran Zorbalığı, Kardeş Kıskançlığı, Parmak Emme, Tırnak Yeme, 2 Yaş Sendromu, 3 Yaş Sendorumu, Tuvalet Eğitimi, Uyku Eğitimi, Yemek Eğitimi ve Düzeni, Çocuklarda Yas Danışmanlığı, Çocuklarda Depresyon, Çocuklarda Öfke, Çocuklarda Kaygı, Sınav Kaygısı, Okula Alışma Süreci (Oryantasyon), Okul Öncesi Gelişim, Hamilelik, Lohusa Psikolojisi, Çocuklarda Davranış Problemleri, Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?