8.sinifa giden oglum

19-10-2021 23:06

Oglum 8.sinifa gidiyor, okuldan nefret ediyor, gitmek istemiyor, ne lise ne univ. önemli değil onun için. Hayatı sevmiyor, hep agresif, iletişim de kurmuyor, herseye itirazı var. Anlayışlı olmaya çalışıyoruz ama olmuyor, ceza yöntemi ise işe yaramıyor. Bir ışık lazım bize lütfen.

Merhabalar, Öncelikle ne hissediyor? Duygularına odaklanılmalı davranışlarından önce, duygularını dışa vurması rahatlatır ve neyi neden yaptığına dair konuşabilir. Sizlerinde davranışlarında denge çok önemli bir anlayışlı olmak bir ceza vermek çocuğunuzu da dengede tutamaz dengeyi de bulduramaz malesef. Sizlerinde zorlanması normaldir. Dilerseniz görüşerek detaylı çalışma yapabiliriz. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Meslekte 10 Yıllık Deneyim, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Çocuk ve Ebeveyn İlişkisi, Ergenlik Dönemi, Çocuklarda Uyku, 2 Yaş Sendromu, İletişim Problemleri, Öz Güven Eksikliği, Kardeş Kıskançlığı, Tuvalet Eğitimi, Çocuklarda Öfke, Çocuklarda Davranış Problemleri, Hamilelik ve Lohusa, Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri, Çocuklarda Kaygı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?