Ağlama isteği

13-12-2020 15:38

Ben durduk yere ağlamak istiyorum. Neye ağladığımı bilmiyorum çözemiyorum ne olduğunu. ve evlilikle alakalı da çok aşırı korkum var beceremem gibi hissedip kimseyle görüşemiyorum. ve bu durum beni ruhsal olarak yoruyor ve sadece ağlıyorum. (6 ay öncesine kadar. evlenecğim kişi benden ayrıldı.)

Evlilikle alakalı korkularınız, kendinizle ilgili beceremem düşünceleri; kendinize olan güveniniz ve inancınızla ilgili bir takım olumsuz düşüncelerinizin olduğunu gösteriyor. Bu durum da kendinizi ve ilişkilerinizi kısıtlamanıza yol açmış gibi görünüyor. Ağlama isteğinizin altında bu ve benzer sorunlar yatıyor olabilir. Daha detaylı değerlendirebilmek ve size yardımcı olabilmek için psikolojik destek almanızı öneririm.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bireysel Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Kaygı Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Fobiler, Takıntılar, Anksiyete, Stresle Başa Çıkma, Yeme Bozuklukları, Duygusal Problemler, Kişilik Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Depresyon, Uyku Bozuklukları, İlişki Problemleri, Yetişkin Dikkat Eksikliği, Ergenlik Sorunları, Aile Danışmanlığı, Aile İçi İletişim, Çocuk Gelişimi, Çocuk Eğitimi, Çocuklarda Davranış Problemleri, Parmak Emme, Tırnak Yeme, Saldırganlık, İnatçılık, Karşı Gelme Bozukluğu, Kardeş Kıskançlığı, Alt Islatma, Tuvalet Eğitimi, Gece Terörü, Korkular, Anaokulu Danışmanlığı, Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Dağınıklığı, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Ebeveyn Tutumları, Oyun Terapisi, Ergen Çatışmaları, Sınav Kaygısı, Cinsel Terapi, Bağımlılık Terapisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?