Aile bireylerine cinsel şehvet duymak

22-03-2020 04:56

Merhabalar yaşım 18 Annem babam 7 yıldır ayrı ve ben yaşadığım kısacaa birkaç yıldır anneme ablama ve teyzeme cinsel şehvet duyuyordum ve artık duymuyorum. Fakat şu an eskiden yaşadığım bu düşünceler yüzünden vidan azabı çekiyorum sürekli. Nasıl kurtulacağım?

MERHABA, ÖNCELİKLE ERGENLİK ÇAĞLARINDAKİ GENÇ BİREYİN ÇEVRESİNDEKİ AİLE BİREYLERİNDEN CİNSEL YÖNDEN ETKİLENMESİ ZANNEDİLDİĞİNDEN ÇOK ÇOK DAHA SIK YAŞANILABİLEN BİR DURUMDUR. CİNSEL İSTEK VE ENERJİNİN ARTTIĞI VE KONTROL EDİLEMEDİĞİ BU DÖNEMLERDE HER HANGİ BİR KİŞİ YA DA OBJE KİŞİDE CİNSEL ÇAĞRIŞIMLAR OLUŞTURABİLİR. BU KESİNLİKLE "KÖTÜ" BİR ŞEY DEĞİLDİR. İSTENİLMEYEN BİR DURUM OLABİLİR AMA OLASIDIR. ANCAK BU SEBEPLE KENDİNİZİ KÖTÜ HİSSETMENİZ, VE SUÇLULUK DUYMANIZ DA MÜMKÜN. SİZİN DURUMUNUZDA BU SÜREKLİ VİCDAN AZABI GERÇEKTEN RAHATSIZ EDİCİ BİR YÜK OLABİLİR. BU KONUDA ELBETTEKİ BİR UZMANLA KAYGILARINIZI PAYLAŞMANIZ VE BİR TAKIM TEKNİKLERLE ZİHNİNİZİ RAHATLATMANIZ FAYDALI OLACAKTIR. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

23 Yıllık Mesleki Deneyim, Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Bireysel Psikoterapi, Ebeveyn Danışmanlığı, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Çift Terapisi, Evlilik Sorunları, Depresyon, Anksiyete Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Duygu Durum Bozukluklarında Destekleyici Terapi, Kişilik Bozukluklarında Destekleyici Terapi, Sınav Kaygısı, Uyku Bozuklukları, Parmak Emme, Tik Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Vajinismus, Cinsel İsteksizlik, Erektil Disfonksiyon, Ergenlerde Terapi ve Danışmanlık, Bağımlılık Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı, Psikotik Hasta Ailesine Danışmanlık

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?