Aile terapisi

01-11-2020 18:30

Pandemi suresi icerisinde esim ile aramizdaki kavga sayisi fazla artti. Kendisini psikolojik destek almak icin ikna edemiyorum. Aile terapisi almak ve evliligimi kurtarmak istiyorum onu nasil bunun gerekliligine ikna edebilirim?

Merhabalar, maalesef yaşadığımız pandemi dönemi süresince kişilerarası ilişkilerde özellikle aynı evi paylaşan eşler veyahut partnerler arasında deneyimlediğiniz tarzda iletişim sıkıntıları ile sıkça karşılaştık. Bu iletişim problemlerinin pandemiden ötürü algılanan stres, aynı evde bu kadar uzun süre kalma deneyimi, iletişimde tıkanmalar, ekonomik sıkıntılar, geleceğe yönelik kaygılar gibi birçok sebebi olabilmektedir. Bu durumu fark edip yardım almak istemeniz çok önemli ancak aile veyahut çift terapisi ya da terapi dediğimiz noktada katılım sağlayacak bireylerin bu duruma gönüllü katılım sağlaması sürecin ilerleyişi açısından önem arz etmektedir. Ancak bu noktada danışmaya bu durumdan etkilenen bir diğer taraf olarak kendinizle başlayabilirsiniz. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Kaygı Bozukluğu, Depresyon, Kişilerarası ilişkiler psikoterapisi, İlişki Problemleri, Bağımlılık, İletişim problemleri, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Stres yönetimi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Bireysel Terapi, Öfke Kontrol Problemleri, Ebeveyn Çocuk İlişkileri, Kişiler Arası İlişkiler, Stresle Başa Çıkma, Fobiler, Sınav Kaygısı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?