Aile

16-03-2019 10:20

Merhaba esim ve ailesi surekli ayni ilde yasamamiza ragmen ailesinde kalma konusunda baski yapiyor ve esimle tek tartisma konumuz budur. Kizimdan esimden ayri durmak istemiyorum ve en sonunda bu olaydan dolayida surekli kavga ediyoruz sizce ne yapmaliyim ?

Merhaba... Eşinizle ilgili iletişim probleminiz olabilir. Söylemleriniz ona geçmiyor olabilir. Anlaşılmadığınızı hissettiğiniz noktada bir tartışma kavgaya dönüşebiliyor. Kendimizi ifade ederken bazen suçlayıcı olabiliyoruz. Asıl önemli olan, kendinizi nasıl hissettiğinizi eşinizle paylaşmanız. "Ben kendimi kötü hissediyorum çünkü...." veya "bu durum beni mutsuz ediyor.." gibi cümlelerle diyalog kurabilirsiniz. Bütün bunlar hala kavgaya dönüşüyorsa, eşinizle bir anlaşma yapabilirsiniz.. Bir takım şeylerin çözülmesi için iki tarafta ödün vermesi gerekir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yaşam Koçluğu, Eğitim Koçluğu, Depresyon, Çift Terapisi, Mesleki Danışmalık, Sınav Kaygısı, Özgüven Problemi, Öfke Kontrol Problemi, Panik Atak, Dikkat Eksikliği, Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Sosyal Beceri Kazanma, Anksiyete, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Fobiler, Sosyal Kaygı, Bipolar Bozukluklar, İlişki Bağımlılığı, Yeme Bağımlılığı, Diyet Psikolojisi, Spor Psikolojisi, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Çocuk Gelişimi, Hiperaktivite, Otizm, (Zihinsel) Engelli Psikolojisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?