Ailem bana hiç güvenmiyor kendimi affedemiyorum

11-10-2019 20:49

babam en ufak şeylere bile izin vermeyen katı kurallı bir insan ve geçmişte onun istemeyeceği bazı davranışlar yaptığımdan dolayı bana hiç güvenmiyor özgürlüklerimi elimden alıyor. Derslerime odaklanamıyorum sürekli kendimi suçlu hissediyorum ve ağlıyorum çıkış noktası bulamıyorum.

Merhabalar. Eğitim hayatınızda kendinizi yeterli hissettiğiniz, kendinize güvendiğiniz zamanları düşünmeniz sizin için iyi olabilir. Çevrenizde babanız dışında sizi takdir eden, başarılarınızı fark eden kimler var? Öğretmenleriniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız... Tabii ki en önemlisi siz kendinizi nerede yeterli görüyorsunuz, başarılı olduğunuz alanlar nelerdir, gerçekten hakkını vererek, çabalayarak yaptığınız bazı şeyler vardır. Sonuçların her zaman olumlu olması gerekmeyebilir.Bunlar nelerdir? Aile dinamiklerini bilmediğim için bu konu hakkında bir şey söyleyemiyorum ancak kendinize karşı bakış açınız üzerine düşünmek ve olumlu taraflarınızı fark etmek sizin için faydalı olabilir.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Evlilik Problemleri, Travma, Ölüm ve Yas, Depresyon, Evlilikte Cinsellik, Boşanma Sonrası İlişkiler, Evliliğe Hazırlık, Tek Ebeveynli Aile, İlişki Pusulası, Ergenlik Dönemi Problemleri, Özgüven ve Kaygı Problemleri, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Aile Çocuk İlişkileri, Panik Atak, Kriz ve Yas Danışmanlığı, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Romantik İlişkiler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?