Ailem beni okutmak istemedi.Kendi çabamla geldim.Ve şimdi bu durumu akrabalarıma aileme kimseye söyleyemiyorum.Saklıyorum.Kendimi çok çaresiz hissettiğim için intihar düşüncelerim var.

21-06-2019 15:54

Psikoloji öğrencisiyim.İngilizce dilinde okuduğum için dersleri başaramıyorum.Okulum uzadıkça uzuyor.Ailem destek değiller.Şuan hem okuyorum hem çalışıyorum.Ama ortalamam sürekli kötü ve hocalarım da psikolojik baskı uyguluyor.Türkçeden devam etmeyi denedim başvurum kabul olmadı.Ne yapmalıyım?

Üniversite eğitimi beraberinde yeni öğrenme alışkanlıklarıyla gelen ve düzenli planlı olmayı gerektiren bir dönem .Olumsuzlukları görmek ve değiştirmek yeterli olmasa da zamanı verimli bir karar alarak değiştirmek şu ana kadar ilerlediğiniz neticelere bakarak isteklerinize en iyi gelen nedenler geliştirmeniz önemli. Eğer İngilizce eğitim sizin için gerçekten önemliyse pes etmeyin bu zor dönemi atlatmak konusunda yeterli çözümleri bulacaksınızdır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Davranışçı Terapiler, Bireysel Terapi, Dışavurumcu Sanat Terapileri, Kişiler Arası İlişkiler, Özgüven Sorunu, Kariyer Danışmanlığı, Stressle Başa Çıkma, Çocuk ve Aile Ruh Sağlığı, Sosyal Kaygı, Öfke Kontrolü, Fobiler, Dikkat ve Zeka Testleri, Sağlıklı Yaşam Koçluğu

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?