Aldatılan

19-04-2020 11:49

Sevgilim bipolar uzak mesafelerdeyiz. Başka kadınlarla birlikte olup bir şeyler yaşıyor bağımlılık aşamasında kendini durduramıyor. Ama benimle ayrılmak asla istemiyor. Ne yapmalıyım?

Önce hastalıgı kabullenmek ve tedavı surecıne gıtmesı gerekıyor. Peki sız bu ılıskının bu tarafında var mısınız? Bu durumu kabullenıp tedavı surecınde ne yapacaksınız? Bu soruların cevaplarını kendınıze verın ve bu aldatılma hastalıgın kullanılma sekli mi yoksa nedenı mi. Ayırımını yapmaya calısın.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, Empati, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Aşk İlişkileri, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, Evlilik Danışmanlığı, Boşanma, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Kariyer Planlama, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Anaokulu Danışmanlığı, Özel Eğitim Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Hamilelik, Loğusa Psk., Stres ve Kaygı Bozuklukları, Ölüm Korkusu, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Depresyon, Erteleme, Travma, Yalan Söyleme Tutumları, Baş Etme Becerileri, Yas, Aldatma ve Aldatılma, Negatif tutumlar, Oyun terapisi, DenverII, Floortime, Otizm, DHEB, Kum Oyunu Terapisi, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?