Anhedoni

08-01-2022 21:03

Doğru tanımı bu mu bilmiyorum ama sanırım anhedoni hastasiyim. Ofke dışında hiçbir duyguyu tam olarak hissedemiyorum. Hatirlayamadigim kadar cok senedir durum böyle. Yapilabilecek herhangi bir şey var midir?

Merhaba, anhedoni kavramı yaşadığınız durumun tam karşılığı olmayabilir. Hissettiğiniz tek duygu da öfke olmayabilir, duygularınız üzerine konuşmak, yaşantılarınızı ayrıntılı değerlendirmek adına psikoterapiye başlayabilirsiniz. Klinik Psikolog Meliha Işık.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışcı Terapi, Kısa Süreli Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Şema Terapi, Kadın Cinsel İşlevleri, Yeme Bozuklukları, Duygu Durum Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Öfke Kontrol Problemleri, Sınav Kaygısı, Ergenlik Dönemi Sorunları, Uyum Sorunları, Stres Yönetimi, Uyku Bozuklukları, Kariyer Planlama, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Cinsel Kimlik, İlişki Problemleri, İletişim Sorunları, Öz Güven Problemleri, Boşanma Danışmanlığı, Özgül Fobiler, Kayıp ve Yas Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?