Anksiyete ve Sosyal Fobi

27-02-2020 15:22

Sitenizde yer alan anketleri doldurduğumda anksiyete ve sosyal fobi sorunlarımın olduğunu farkettim. Bununla birlikte sürekli olarak gelecek , iş kaygısı ve bunları kafamda senaryolaştırarak hep en kötü durumu düşünmeyle kendimi buluyorum.Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ?

MERHABA. HEPİMİZ ZAMAN ZAMAN GELECEĞE DAİR, KARİYERİMİZE DAİR KAYGILAR TAŞIRIZ. SİZ BU DURUMU SÜREKLİ OLARAK TANIMLIYOR, VE ZİHNİNİZDE CANLANAN EN KÖTÜ SENARYOLARDAN SÖZ EDİYORSUNUZ. BU DÜŞÜNCELERİN SİZİN GÜNLÜK YAŞAMINIZDA (İŞ, OKUL, EV) HAYATINIZIN ÇEŞİTLİ ALANLARINDA, İŞLEVSELLİĞİNİZİ NE DERECE DÜŞÜRDÜĞÜNÜ TESPİT ETMEYE ÇALIŞIN LÜTFEN. SOSYAL FOBİ DE BİR ANKSİYETE TÜRÜNÜN DAHA ŞİDDETLİ HALİNİ İFADE EDEBİLİR. GENELLİKLE ÇOCUKLUK DÖNEMİNDEN İTİBAREN İPUÇLARI YA DA BELİRTİLERİ MEVCUTTUR. SİZİN BU KONUDA ALACAĞINIZ DANIŞMA VE DESTEĞİN YİNE SİZİN KOŞULLARINIZA EN UYGUN ŞEKİLDE DÜZENLENMESİ DAHA DOĞRU OLACAKTIR. UNUTMAYIN Kİ ANKSİYETE BOZUKLUĞU GİDERİLEBİLEN BİR DUYGU DURUMUDUR. VE BİZLER BUNUN İÇİN BURADAYIZ. SEVGİLER..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Bireysel Psikoterapi, Ebeveyn Danışmanlığı, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuklarda Terapi ve Danışmanlık, Çift Terapisi, Evlilik Sorunları, Depresyon, Anksiyete Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Duygu Durum Bozukluklarında Destekleyici Terapi, Kişilik Bozukluklarında Destekleyici Terapi, Sınav Kaygısı, Uyku Bozuklukları, Parmak Emme, Tik Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Vajinismus, Cinsel İsteksizlik, Erektil Disfonksiyon, Ergenlerde Terapi ve Danışmanlık, Bağımlılık Danışmanlığı, Yas Danışmanlığı, Psikotik Hasta Ailesine Danışmanlık

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?