Anksiyete

19-11-2020 12:50

Evlendiğim günden beri eşim bambaşka biri oldu ve mutsuzum ve eşim ile anlaşamıyoruz.Aile terapisti ne de gidiyoruz 2 senedir ama değişim yok.Kavgalar,baskılar ve huzursuzluklar yüzünden anksiyetem de çok artış oldu ve ne yapmam gerektiğini bilemiyorum.Bu durumum beni çok mutsuzlaştırdı.

2 senede herhangi bir çözüm alamıyorsunuz anladığım kadarıyla yaşadığınız huzursuzluklar sizi yıpratmış ve sorunun ne olduğunu da biliyorsunuz. Farkındasınız.. Çift terapisi önerebilirim fakat sizin ayrıca bir destek almanız size iyi gelecektir. sevgiler..
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?