Annem babamı aldatıyor. 14 yaşındayım

21-09-2022 14:46

Merhaba ben 14 yaşında bir kızım.İki gün önce anneme gelen bir mesaj okudum.Ve aylardır başka bir adamla mesajlaştığını gördüm.+18 mesajlar vardı.Dün cesaretimi toplayıp babama söyledim.Oldukça zor oldu.Boşanmayacak gibiler.Psikolojim berbat.Ne yapabilirim?

yaşadığınız durum çok zor, öncelikle bunu sindirmek için kendinize zaman verin. anneniz bir hata yapmış olsa da o bir insan ve bu hatadan pişman olmuş olabilir. herkes hata yapar, bunu unutmamak lazım. anneniz ve babanızın boşanma kararı alması veya almaması onların kendi kararları. belki birbirlerini affettiler ve bu olaydan farklı bir ders çıkarmaya karar verdiler, bilemiyoruz. ancak bunu düşünmek sizin üzerinizde ekstra yük oluşturur. siz üzerinize düşeni yapıp konuyu babanıza açmışsınız. artık bundan sonra top onlarda. kendi iyiliğinize odaklanın ve sizi rahatlatacak şeyler yapmaya çalışın. iyi ve mutlu günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Çift Terapisi, Cinsel İşlev/İstek/Kimlik Sorunları, Psikoonkoloji, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Yas Danışmanlığı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?