Annemden ayrı kalamıyorum

19-09-2022 21:42

Ailemden ayrı üniversite okuyorum. Ayrıldığımda aylarca sadece ağlıyorum hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Kendimi bildim bileli anneme çok düşkünüm. Sürekli ona bir şey olacak diye korkuyorum. Gün geçtikçe de gereksiz korkularım olumsuz düşüncelerim ve anneme olan bağım artıyor.

Merhabalar, annenizle küçük yaşta kurmuş olduğunuz bağlar ileriki yaşlar için çok belirleyici olabiliyor. Bununla birlikte aile yaşantınız, diğer kişilerle olan bağınız ve kaygılarınızın nedenini öğrenmek için daha ayrıntılı bilgi almak en doğrusu olacaktır. Kendinizi keşfetme sürecinden geçtikten sonra bu sorularınıza beraber cevap bulabiliriz. Dilerseniz randevu oluşturabilirsiniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. iyi günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çift Terapisi, Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Stres, İlişki Problemleri, Cinsel Terapi, Oyun Terapisi, Eğitim Danışmanlığı, Varoluşsal Sorunlar, Öfke Problemi, Çocuk&Ergen, Ayrılık/Boşanma, İlişki Sorunları, anksiyete Kaygı, dikkat eksikliği, ilişki ve aile problemleri, cinsel problemler

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?