Arkadaşımın etkisinden çıkamıyorum

28-10-2020 18:17

Bir arkadasimdan çok olumsuz yonde etkilendim.Bu kişi çoğu şey için negatif dusunen bir kisilikti.Kötü dusunceleri karsisinda panige kapildigim icin zihnim resmen onun gibi calismaya basladi,bunlar benim hissetmedigim dusunceler.Onu hayatimdan cikardim ama bu durumdan kurtulamiyorum.Ne yapmaliyim ?

İç sesiniz olmuş arkadaşınız negatif tutumları. Burada karşı tarafı kontrol etmekten ziyade kendi iç sesinizi kontrol etmek önemli.onu bastirmayin susturmayin korkmayın .iç sesiniz ne diyor önce kulak verin kabullenin ve ona göre davranın . sanırım size sizin korktuğunuz kadar şeyler soylemeyecektir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, 8 Yıllık Deneyim, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Stres ve Kaygı Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Baş Etme Becerileri, Oyun Terapisi, DenverII, Floortime, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?