Aşırı bağımlılık

28-09-2020 22:09

7 yıldan fazladır bağlandığım biri var ama karşı taraf sürekli dalgalı ruh halinde olduğu için bazen aramız çok iyiyken bazende sürekli beni sevmediğini dile getiriyor. Artık onsuz yapamyacağımı düşünüyorum ve bu düşünceler yüzünden sürekli uyku problemlerim ve mide ağrılarım oluyor.

Netlik kazanmayan her durum bu yaşadığınız somotoform bozuklukları doğurabilir. Önce sen ne istiyorsun ,partnerinin gell gitleri arasında sıkışan bu benlik buna karar vermeli . sınır cizilemeyen her ilişkinin sonu bir tarafın hep öbür tarafa bağımlı hale gelmesi dir. Partnerinin kararını beklemek yerine sen kendi kararını ver .
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Mutlu İlişkiler, 8 Yıllık Deneyim, Gottman Çift Terapisi, MMPI, Romantik İlişkiler, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Enneagram Kişilik Mizaç, İlişki Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Eğitim Danışmanlığı, Tuvalet Eğitimi, Ergen Danışmanlığı, Çocuklarda Davranış Bozuklukları, Stres ve Kaygı Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Anksiyete Bozukluğu, Baş Etme Becerileri, Oyun Terapisi, DenverII, Floortime, Özel Tanılı Çocuklar

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?