Aynı yatakta iki yabancı

20-07-2020 08:49

Eşimle severek evlendik. 8 yıllık evliliğimiz ve iki tanede çocuğumuz var. Çocuk yapma dönemleri haricinde düzenli bir cinsel hayatımız olmadı. Eşim bu konuda çok isteksiz. Defalarca konuştuk ama sonuç değişmiyor. Bu durumu kabullenmem ve kendim için cinsel isteği azaltmak konusunda ne önerirsiniz?

Merhaba, uzun süreli evliliklerde cinsel olarak çiftlerin birbirine duydukları cinsel çekimin azalması sıkça rastlanabilen bir durumdur. Bu şartlar altında durumu kabullenmek veya cinsel isteği azaltmak gibi seçenekler yerine bir çift terapisi almanızın çok daha faydalı olacağını düşünmekteyim. İyi günler.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Bilişsel-Davranışçı Terapi, Yeme Bozuklukları, Madde Kullanım Bozuklukları ve Bağımlılık, Çocuk-Ergen Psikolojisi, İkili İlişkiler, Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Sınav Stresi, Aile İlişkileri, Öfke Problemi, Sosyal Problemler, Beden Algısı Bozukluğu, Romantik İlişkiler, Takıntılar, Cinsel Problemler, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktive, Fobiler, Spor Psikolojisi, Öfke Kontrolü, İlişki Problemleri, Kariyer/Meslek Danışmanlığı ve Desteği

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?