BAŞKA UZMAN ARAYIŞINA GİRMELİ MİYİM

24-04-2021 12:42

Merhaba,7 seansdır devam ettiğim bir uzman var scl90 testinde 3,2 depresyon 3,8 kişiler arası duyarlılık,3,4 öfke düşmanlık ve yeme uyku gibi sorunlar çıktı. Emdr ve alpha stim uyguluyor.Anlaşıldığımı hissetmiyorum 3. haftadan sonra rhatlayacağımı söylemişti ancak ben hala yataktan çıkamıyorum.

Merhaba, SCL90 testi sonuçlarına göre bilişsel davranışçı terapi daha iyi bir tedavi planı olabilir. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, başka bir teknikle devam etmek daha uygun olacaktır.. Bilişsel davranışçı terapide, olumsuz düşünceler ile çalışılmaktadır ve davranışsal olarak değişikliğe gidilmektedir.. Önce olumsuz düşünceler tespit edilip, daha sonra bunlar daha işlevsel düşüncelerle değişmesi üzerine çalışır. Ayrıca düşüncelerinizin duygunuza ve davranışınıza ne kadar etki ettiğini ortaya koymaktadır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Bozukluk, Yeme Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Uyku Problemleri, İletişim Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?