BEN NE YAPACAĞIM

10-10-2020 00:02

Uyuyamıyorum. kusarak ve başım dönerek uyanıyorum. kalp çarpıntım var. geceleri uyuyamıyorum. uyandığımda içim garip uyanıyorum. bazı zamanlar bu dünyadan gidersem ne olacağını düşünüyorum. çok korkuyorum . ben çok korkuyorum. her şey bitsin istiyorum.

Merhaba, yaşadığınız durum oldukça rahatsız edici gibi geliyor kulağa. Bu durumda en mantıklısı bir psikiyatrist ile görüşüp semptomlarınızı anlatmanız (kusma, baş dönmesi, kalp çarpıntısı, aklınızdan geçen düşünceler, vb.) ve doktorunuzun uygun gördüğü bir tedavi planını uygulamanız gerekli gibi gözüküyor. Ek olarak psikolog desteği almanız sürece yardımcı olacaktır.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

EMDR, Şema Terapi, Anksiyete, Takıntılar, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSBB), Depresyon, Bağımlılıklar, Kişilik Bozuklukları, Bipolar, Borderline, Panik Atak, Yeme Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Kaygı Bozukluğu, Motivasyon, İlişki Sorunları, Romantik İlişkiler, Adaptasyon Sorunları, İngilizce Psikoterapi, Performans Geliştirme, Çözüm Odaklı Psikoterapi, Kimlik Seçimi, Psychotherapy in English

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?