Babam annemi aldatiyor

03-12-2021 17:24

Hocam merhaba ben 13 yaşındayım pskilojim Cok bozuk.babamin annemi aldattığını öğrendim.cok güzel bir hayatım vardi ama mahvoldu sizce bamaliyim.babam annemi çok seviyor annemde babamı lütfen yardım edin.

Merhaba, Böyle rahatsız edici bir durumu öğrenmiş olmak baş edilmesi güç duygular uyandırır. Haliyle psikolojinizin olumsuz etkilenmiş olması da oldukça normal. Bu konu anneniz ve babanız arasında çözümlenmesi gereken bir sorun. Sizi ilgilendiren tarafı, anneniz ve babanızla ilişkinize yansıyanlar. Bu olaydan sonra babanıza bakış açınızda bir değişiklik oldu mu bu önemli. Diğer bir noktada da annenize karşı düşünceleriniz. Bırakın bunu kendi aralarında halletsinler. Her yetişkin kendi davranışlarından ve tercihlerinden sorumludur. Asıl odaklanmanız gereken durum, bu olay karsısında kendi hissettikleriniz ve düşündükleriniz. Paylaşmak isterseniz sizi dinlemek ve destek olmak isterim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi, Anksiyete/Kaygı Bozuklukları, Yeme Bozuklukları -Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolü - Stresle Başetme, Depresyon, Kişilik Bozuklukları, İlişki Problemleri, Cinsel Terapi, Alkol ve Madde Bağımlılığı Danışmanlığı, Yetişkin -Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuklarda Davranış Problemleri

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?