Babamla iletişim kuramıyorum

20-09-2022 11:52

Benim küçüklüğümden beri babamla ilişkimde problemler vardı Hiçbir zaman çok vakit geçiremedik tam anlamıyla bağ kuramadık Dengesiz agresif eleştirel ve ters davranışları var bana karşı Şimdi de ona karşı uzak ve öfkeli hissediyorum ve bunu aşamıyorum Nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum

Çocuk yaşta ebeveynlerle kurulan ilişki tarzı çocuk için çok önemli bir rol oynar. Çocuğa bakım veren ebeveynleri ile güvenli bağlanma sağlaması kişinin ilerleyen yıllarda kuracağı ilişkilere yansıyacaktır. Gerek arkadaşlık ilişkileri gerekse özel hayatında çocukluğundan getirdiği bağlanma tarzının etkilerinin görebiliriz. Babanız ve diğer aile üyeleri ile de olan bağınızı, iletişim şeklinizi vs öğrenmemizde yarar olacaktır. Daha detaylı bir görüşme için randevu defterimden seans oluşturabilirsiniz. size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Çift Terapisi, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Stres, Duygusal İlişki Problemleri, Öfke Kontrol Problemi, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?