Beynim susmuyor

16-11-2020 20:52

Merhaba 2 aydır mücadele ediyorum bu takıntılı düşüncelerle çok yoruldum artık.Dini ve cinsel düşünceler var. 3 gün iyi geçiyor 3 gün kötü geçiyor. Kararsızlık çok fazla Çoğunlukla istemeden geliyor bu düşünceler ama son bir haftadır galiba alışkanlık oldu lütfen yardım edin.

Merhaba, yaşadıklarınz aslında bir çatışma kıvamında yapmak istediğniz şeyler ve inancınız çelişiyor ve size huzursuzluk veriyor.. Bu çok normal bir durum alacağınız destek ile kendinizi rahat hissederek sizin için doğru olan karara ulaşabileceğinizi düşünüyorum.. Sevgiler.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Stres ile Başa Çıkma, Bağımlılık, İletişim Bozuklukları, Çocuk Psikolojisi, Ergen Psikolojisi, Öfke Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Fobiler, Hipnoterapi, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Dürtü Kontrol, Kişilik Bozuklukları, Davranış Problemleri, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluklar, İkili İlişkiler, Anne Baba Tutumları, Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Cinsel Yönelimler, Cinsel Kimlikler

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?