Bilişsel davranışcı terapi

21-12-2018 21:03

İsmail hocam bilişsel davranışcı terapiyi nasıl yapıyorsunuz? Kaç hafta sürüyor? Ne gibi ödevler veriyorsunuz? Kaç gunde bir terapi veriyorsunuz? Bu terapi sonunda istediğim ama gerçekleştiremediğim şeyleri içimden atabilecek miyim? Üzüntü ve kafaya çok takma durumu geçecek mi?

Merhaba. Seanslarımız genellikle haftada da bir oluyor ama bu durumdan duruma değişiklik gösterebiliyor. Ne kadar süreceği tamamen danışanın getirdiği konuya bağlı. İki senedir devam eden danışanım da var fakat 3-4 ay da sonuç aldığımız zamanlar da oldu. İlk seansı gerçekleştirmeden bir yorumda bulunmak zor malesef. İşe yaramıyor hocam, diyeni daha duymadım diyebilirim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?