Bilmiyorum

22-06-2021 20:02

Benim mesleğim hemşirelik mesleğimden çok hoşlanmıyorum ama iş yerim benden memnun kendimi yetersiz hissediyorum. İnsanların yaşadığı sorunları hep kendimde hayal ediyprum ve sürekli hasta oluyorum. Bazen panik atak gibi krizler geçiriyorum. Neyim var benim. Eskiden çok neşeli biriydim.

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Yaşadığınız durum; kendinizi ve işinizi değersizlik bulmak ve hayat karşısında yetersizlik hissetmek şeklinde oluyor. Kaygılı durumları kendinizde hayal etmeniz bir suçluluktan kaynaklanabileceği gibi bir önlem olarak da düşünülebilir. Bazen dışsal zorlayıcı yaşantılar bazen de ruhsal bir kayıp hayatla ilişkimizi sarsabilir. Ruhsal olarak çökkün ve kaygılısınız ve buna anlam veremiyorsunuz. Özgüveni onarmak, yaşama anlam kazandırmak ve suçlayıcı, cezalandırıcı yanımızın bize getirdiği ceza ve yüklerden kurtulmak gerekiyor. Bu konuda yapılacak destekleyici bir terapi ile rahatlama sağlanabilir. Böylece yaşanabilir hayat mümkün olabilir. Ortalama 10-15 seanslık bir terapi önemli bir değişim sağlar. Esenlikler dilerim.
ONLİNE
Uzmanlık Alanları

İlişki ve Çift Terapisi, OKB (Obsesyon-Takıntı), Borderline-Narsizm, Depresyon-Bipolar Duygu Durum Boz., Kaygı(Anksiyete-Panik-Sosyal Fobi), Bağımlı Kişilik, Psikanalitik Terapi, Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi, Öz Güven, Hastalık Kaygısı, Travma- Kayıp ve Yas, Kişilik-Karakter Analizi

HEMEN SEANSA BAŞLA
RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?