Bir anda sebepsiz soğukluğun nedeni?

30-01-2022 11:10

Bir kadınla sosyal medyada tanışıp buluştuk. Buluşmadan önce çok sıcak davranıyordu. Buluştuktan sonra da bir süre devam etti. Benama bir anda nedensiz yere soğuk davranmaya başladı. Bende bir kusur mu var diye kafama takılıyor.

Merhaba öncelikle hoşgeldiniz. Kendimiz hakkındaki algılarımız çevremizdekilerin bize karşı tutuklarına göre değişiklik şekillenebilmektedir. Bu açıdan şu an akut dönemde hissettikleriniz normal olabilir ama bu düşüncenin yerine daha işlevsel düşünceler getirmek ve oradaki otomatik düşünceleri bulmak, kendiniz hakkında geçmişten gelen kendiniz hakkındaki inançlar üzerine konuşmak faydalı olabilir. Karşınızdaki insanla açık bir iletişim kurmak; olayların nedenini nasılını öğrenmek açısından sizi biraz daha rahatlabilir. Tüm ihtimalleri düşündüğünüz kaygı yükünüzü hafifletebilir. Kendinizle ilgili düşünceleriniz inançlarınız değişmez ve aktif olarak sizi rahatsız ederse; Evimdeki psikolog aracıylığıyla bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ediyorum. Hoşça kalın.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Kaygı Bozuklukları/Depresyon, Cinsel Kimlik/Cinsel Bozukluklar, Çift görüşmeleri, Öz Güven/Öz şefkat, Yas/Kayıp/Ayrılık, Panik Atak, Travma, Uyku Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk(Takıntı), Bilişsel Davranışçı Terapi, Bipolar Bozukluk, Anksiyete Bozukluğu, Fobiler, Öfke Problemi/ Stres Yönetimi, Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Stres Yönetimi, Yeme Bozuklukları, Çocuk/Ergen psikolojisi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?