Boşalamama

01-02-2019 21:33

Merhaba 5 yıllık beraberliğim var fakat cinsel ilişkide şuana kadar hiç boşalmadım hatta orgazm dahi olamıyorum partnerim de bunun farkında ne yapmam gerek ?

Merhaba. Bu durumun sebeplerini düşünmelisiniz hatta bir beyaz kağıt alıp sebep olabilecek durumları yazabilirsiniz. Fizyolojik bir alt yapısı mı var yoksa psikolojik bir alt yapısı mı var bu çok önemli. İki taraf içinde büyük bir problem ise, mutlaka bunun üzerine konuşabiliyor olmanız gerekir. Yani partnerinizden bu konuda destek alabilmelisiniz. Eğer duygularınızı bastırırsanız psikolojik anlamda daha zor günler yaşayabilirsiniz. Eğer sebeplerini bulmakta zorlanıyorsanız bu konuda psikolojik danışmanlık almanızı öneririm. Sağlıklı günler dilerim.
ME��GUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?