Boşalamama

01-02-2019 21:33

Merhaba 5 yıllık beraberliğim var fakat cinsel ilişkide şuana kadar hiç boşalmadım hatta orgazm dahi olamıyorum partnerim de bunun farkında ne yapmam gerek ?

Merhaba. Bu durumun sebeplerini düşünmelisiniz hatta bir beyaz kağıt alıp sebep olabilecek durumları yazabilirsiniz. Fizyolojik bir alt yapısı mı var yoksa psikolojik bir alt yapısı mı var bu çok önemli. İki taraf içinde büyük bir problem ise, mutlaka bunun üzerine konuşabiliyor olmanız gerekir. Yani partnerinizden bu konuda destek alabilmelisiniz. Eğer duygularınızı bastırırsanız psikolojik anlamda daha zor günler yaşayabilirsiniz. Eğer sebeplerini bulmakta zorlanıyorsanız bu konuda psikolojik danışmanlık almanızı öneririm. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Kararsızlık, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, Sosyal Fobi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Öfke Kontrolünde Güçlük

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?