Bu Paranoyalarımdan Nasıl Kurtulabilirim?

28-01-2019 15:58

Hocam acil bana yardım edin lütfen artık paranoyalarım o kadar çoğaldı ki kendime özgüvenim hiç yok ve bu durum günden güne beni endişeli huzursuz bir insan yaptı iş hayatımda bile mutlu değilim herşeyime yansıyor,ilişkilerime sosyal hayatıma kuruntularımdan nasıl sıyırılabilirim?

Merhaba, olumsuz düşüncelerinizin kaynağı üzerinde durmak lazım. İnsanoğlu olarak olumsuz her zaman daha kolay bir yoldur bizim için. Olumsuz düşünmek, olumsuz davranmak... olumsuzluklara davetiye çıkarmaktır aslında. Öncelikle düşüncelerinizi olumluya çevirmeniz gerekir. Zamanla bu farkındalığınız artacak ve pozitif şeyler hayat yolunuza dahil olacaktır.... kendinize iyi bakın.. sevgiler..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Yaşam Koçluğu, Eğitim Koçluğu, Depresyon, Çift Terapisi, Mesleki Danışmalık, Sınav Kaygısı, Özgüven Problemi, Öfke Kontrol Problemi, Panik Atak, Dikkat Eksikliği, Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Sosyal Beceri Kazanma, Anksiyete, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Fobiler, Sosyal Kaygı, Bipolar Bozukluklar, İlişki Bağımlılığı, Yeme Bağımlılığı, Diyet Psikolojisi, Spor Psikolojisi, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Çocuk Gelişimi, Hiperaktivite, Otizm, (Zihinsel) Engelli Psikolojisi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?