Bulantı kusma

31-01-2019 22:51

Merhaba. Eşim için yazıyorum. Eşim yaklaşık bir aydır ne yerse kusuyor. Sadece yoğurt yiyebiliyor. Bütün tahlilleri temiz çıktı. Doktorlar psikolojik olabilir dediler. Eşim şişman değil dolayısıyla zayıflama isteği falan olmadı. Ne yapmalıyız? Sizce sorunu psikolojik olabilir mi?

Merhaba, Eşinizin yaşıyor olabileceği depresyon, dusuk benlik saygısı, aile ici iletişim problemleri ve benzeri bazi durumlar kendisinde yeme bozukluklarına yol açıyor olabilir. Eşinizin yeme bozukluğunun psikolojik nedenli olup olmadığını anlamak adına bir psikolog tarafından detaylı olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Sağlıklı günler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozuklukları, İlişki Problemleri, İletişim Problemleri, Çözüm Odaklı Terapi, Fobiler, Yetişkin terapi, Panik Atak, Sosyal Anksiyete, Bireysel terapi, Yas Süreci, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif - Kompulsif Bozukluk, Bilişsel Davranışçı Terapi, Sınav Stresi ve Başa Çıkma Yollari, Cocuk ve ergen psikolojisi, Ergenlerle İletişim Yolları, Çocuk Gelişimi, Çocuk Eğitimi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?