Bunalmış

02-12-2021 12:00

Artık hiçbir şeyden zevk almıyorum. Yediğim yemek içtiğim su bile anlamsız geliyor. Her şeyden ve herkesten uzak olmak istiyorum. Hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden. Bu durumdan artık kurtulmak istiyorum. Eskisi gibi içten ve doya doya gülmek istiyorum.

Merhaba, tüm duygular gibi mutsuzluk da yaşamımız için işlevsel ve gereklidir ki mutluluğun bir anlamı olsun. Zaman zaman hepimiz birtakım umutsuz duygulara kapılırız. Ancak bu duygunun şiddeti hayat yolunda yapmak istediğimiz şeylerden bizi alıkoymaya başladığı noktada artık işlevsel olmaktan çıkmış demektir. İlk adım her zaman farkındalıktır. Anladığım kadarıyla içinde bulunduğunuz durumun oldukça farkındasınız ve kendiniz için bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz. Burada öncelikle sizi bu duyguya iten düşüncelere bakmak gerek. Benden ya da başka bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Psikoterapi iyileştirici olacaktır. Sevgiler.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Göçmen Psikolojisi, Depresyon, Cinsel Terapi, Aile Danışmanlığı, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Öfke Kontrol Problemleri, Bireysel Danışmanlık, Panik Bozukluk, Öz Güven Problemleri, Travma, Yetişkin Psikoterapisi, Fobiler

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?