Çevremdeki Konuşmaları Kaçırıyorum

14-03-2019 23:53

Merhabalar, 21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Benim sorunum annemle babam yanı başımda genel bir şey konuşuyorlar. Benim bu konuşmayı dinlediğimi ve konuyu anladığımı düşünüyorlar ama ben dinlememiş oluyorum. Bu çok sık oluyor. Neden olabilir? Ne yapmalıyım?

Merhaba, Çevrenizdeki konuşmaları dinlemiyorsanız muhtemelen zihniniz farklı konularla meşgul. Sürekli zihinde olduğumuz zaman an'ı kaçırırız. Öncelikle sizin zihninizi bu kadar meşgul eden konular ne ve bunların hayatınıza etkisi ne..İkinci konu da bu yaşadığınız sadece ailenizin yanında mı oluyor yoksa başkalarının yanında da oluyor mu.? Sadece ailenizin yanında oluyorsa onları dinlemek , duymakla ilgili bir tepkiniz ve direnciniz de olabilir. Ayrıca sürekli zihinde olmak geçmiş ve gelecekle ilgili, sizi rahatsız eden durumlar ve bunla ilgili kaygılar da olabilir. Farklı açılardan bakmak lazım. An' da kalmayı öğrenebileceğiniz çeşitli aktiviteler ve çalışmalar var. Bunları araştırıp kendinize uygun bir çalışma seçebilirsiniz. Sevgiler..
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Bireysel Terapi, Grup Terapisi, Evlilik ve Çift Terapisi, Fobiler, Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Stresle Başa Çıkma, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Panik Atak, Ilişki Bağımlılığı, Özgüven Eksikliği, Bilişsel Davranışçı Terapi, Ebeveyn Danışmanlığı, Çözüm Odakli Terapi

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?