Cisimlere Sinirleniyorum

03-12-2018 14:27

Çok sakin biriyim ama gün içinde kullandığım ayyakkabı, klavye, ceket vb aklınıza gelebilecek ürünlerin fonksiyonlarını yerine getirmemeleri durumunda gözlerim kararıyor sinirden. Mesela ekranın açma düğmesine basıyorum ekran açılmıyor. Bu beni anlamsızca sinirlendiriyor.

Merhaba. Öncelikle anlamsızca sinirlenmek ne demek onun üzerine düşünebilirsiniz. Sinirlenmek de sinirlenmemek gibi normal bir durumdur aslında. Ama öfkenizin, sinirlenmenizin aşamasını bilmem gerekiyor tam olarak yardımcı olabilmem için. Fakat aslında bence cisimlere değil de insanlara sinirleniyor ama cisimlere yansıtıyor olabilirsiniz. Bu konu üzerinde çalışmak gerekebilir.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?