Çocuğumla iliskim

04-05-2021 19:26

2 kızım var. Cocukluk, gençlik ve evliliğimin bi dönemi sıkıntılarla geçti. Şuan hayatım yolunda. Eskinin yaralarımi bilmiyorum bazen sinirleniyor çocuklarıma şiddet uyguluyorum. dur sakinleş dememe rağmen engel olamıyorum. sıkıntılarımin bir bölümünü 8 yaşındaki kızımla birlikte yaşadık.

Merhaba ben Klinik Psikolog Zeynep Meltem Torun. Uzun dönem boyunca devam eden sıkıntılar bir anda ortaya çıkmadıkları gibi bir anda yok olmazlar. Bu nedenle hayatınızın yoluna girdiği bu dönemi geçmiş sıkıntılarınız sonuçlarını yolunuzdan kaldırmak için kullanabilirsiniz. Ancak unutmamalıyız ki çocuklar söz konusu olduğunda, sorumluluk biz yetişkinlerdedir. Kendinize aşırı derecede yüklenmemeniz ancak ortada şiddet varsa mümkün olan en kısa uzman desteği almanızın sizin ve çocuklarınız sağlığı için önemli olduğunu söyleyebilirim. Sağlıklı günler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Travma ve Yas, Kaygı Bozuklukları, Fobi, İlişki ve Ayrılık Danışmanlığı, Çözüm Odaklı Terapi, Duygudurum Bozuklukları, Stres Yönetimi, Yetişkin Psikoterapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Depresyon, Beden Dismorfik Bozukluğu, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrolü, Ebeveyn Danışmanlığı

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?