Çocuğumu anlayamıyorum

04-12-2018 14:15

Merhaba 14 yaşında bir kız çocuğum var ve ergenlik sürecine girdi. Eskiden çok güzel anlaşırken şimdi 5 dk yan yana oturamıyoruz. Sürekli her şeye tepki gösteriyor. Galiba benden de utanıyor. Ona yardımcı olmak istiyorum ama beceremiyorum. ne yapmalıyım?

Merhaba. Ergenlik dönemi ile beraber çocuğunuzdaki bir takım değişikliklere karşılık sizlerde bazı tutumlarınız da değişiklik yapabilirsiniz. Sonuçta alışık olmadığını biri gibi duruyor karşınızda değil mi? Bu konuda benden destek alabilirsiniz, size yardımcı olabilirim. Sizden utanıyor mu yoksa o mu her şeye tepki gösteriyor ya da siz mi? Bunların cevabını bulmak için biraz hayatınızı öğrenmem gerekiyor. Umarım her şey yoluna girer.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Kararsızlık, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Sosyal Fobi

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?