Çocuğumu anlayamıyorum

04-12-2018 13:18

Merhaba 14 yaşında bir kız çocuğum var ve ergenlik sürecine girdi. Eskiden çok güzel anlaşırken şimdi 5 dk yan yana oturamıyoruz. Sürekli her şeye tepki gösteriyor. Galiba benden de utanıyor. Ona yardımcı olmak istiyorum ama beceremiyorum. ne yapmalıyım?

Merhaba. Ergenlik dönemi ile beraber çocuğunuzdaki bir takım değişikliklere karşılık sizlerde bazı tutumlarınız da değişiklik yapabilirsiniz. Sonuçta alışık olmadığını biri gibi duruyor karşınızda değil mi? Bu konuda benden destek alabilirsiniz, size yardımcı olabilirim. Sizden utanıyor mu yoksa o mu her şeye tepki gösteriyor ya da siz mi? Bunların cevabını bulmak için biraz hayatınızı öğrenmem gerekiyor. Umarım her şey yoluna girer.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Korkularla Baş Edebilme, Stresle Baş Edebilme, Çaresizlik Hissi, Umutsuzluk, Romantik İlişkilerdeki Çatışmalar, Travmatik Olaylarla Baş Edebilme, Takıntılı Düşünceler, Dışlanmışlık Hissi, Ailevi Problemler, Bastırılmış Duyguları Fark Edebilmek, Mindfullness, Cinsel Problemlerin Ruh Sağlığına Etkisi, Öz Güvensiz Hissetmek, Evlilik Problemleri, Çalışma Hayatında Yaşanan Problemler, İletişim Problemleri, Sosyal Fobi, Utangaçlık, Aile ve Çift Terapisi, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Ölüm Korkusu, Öfke Kontrolünde Güçlük, Ebeveyn Danışmanlığı

Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?