Çok kaba ve sinirli eşim kişiye nasıl da

13-06-2021 05:48

Eşim tartışmayı bilmeyen en ufak bir sorunda kavga hakaret aşağılayan biri,tabi cinsel olarakta yetersiz nasıl düzeleblir

Merhaba; ben klinik psikolog Nusret KOÇ. Bahsettiğiniz konularda eşinizin öncelikle bunları çözülmesi gereken sorun olarak görmesi ve yardıma açık olması gerekir. Yetersizlik yaşadığımızda, karşımızdakinin hoşgörüsüne ihtiyaç duyarız. Eleştirmek karşısında kendimizi kabul edilmemiş hissettiğimiz için saldırgan tepkiler verebiliriz. Öz güvenimizde yetersizlik, bu konuda sorunları ve mutsuzluğu artırır. Öz güveni desteklemek, bu konudaki yaraları sarmak önceliklidir. Terapi ile kişilerin ilişkiden keyif ve doyum alma imkanı mümkün olur. Böylece yaşam bir coşkuya kavuşur. Esenlikler dilerim.
MEŞGUL
Uzmanlık Alanları

16 Yıllık Mesleki Deneyim, Psikanalitik/Psikodinamik Terapi, Çift ve İlişki Terapisi, Kıskançlık ve Güvensizlik, Aldatma Aldatılma, Ayrılık ile Başetme ve İlişkiyi Düzenleme, Depresyon, Obsesif ve Kompulsif Kişilik, Borderline-Bipolar Bozukluk-Manik Depresif, Narsistik Kişilik, Panik Atak, Anksiyete, Sosyal Fobi, Öz Güven Sorunları, Travma (Kayıp ve Yas)

RANDEVU AL
Hayatınızı tehdit eden bir durumdaysanız bu siteyi kullanmayınız.Yardıma mı ihtiyacınız var ?